Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 41 minutes ago, Blue Velvet said:

      Είδατε βελτίωση με τις βιταμίνες αυτές?Δεν περιμένω και θαύματα,αλλά τουλάχιστον για το σπέρμα,πιστεύω πως οι βιταμίνες βοηθούν αρκετά.Ειδα κάτι τιμές άσε..γύρω στα 250-300 για δύο άτομα για 3 μήνες,είναι τρέλα!

      Εμείς είχαμε θέμα με την μορφολογία  σπέρματος ήταν 2% … και στις τρεις εξετάσεις σπέρματος … αυτά πρόπερσι κ πέρυσι … πριν τιν εξωσωματική δεν έκαναν εξέταση σπέρματος στάθηκαν στις προηγούμενες … κ όταν κάναμε εξωσωματική άφησαν να γίνει φυσικά η γονιμοποίηση καθώς μας είπαν το σπερμα  κρίθηκε άριστο … τώρα τι να πω και εγώ σκεφτήκαμε μήπως λόγω κοβιντ κλπ το ανοσοποιητικό του άντρα μου ήταν πεσμένο καθώς ήταν κ πολύ συχνά κρυωμένος … από την άλλη γιατί όχι μπορεί αυτά τα χάπια όντως να βοήθησαν … τώρα όσον αγορά τιν ποιότητα ωαρίων δ ξέρω ακόμα σίγουρα πήγε σχετικά καλα γιατί πήραμε 5 βλαστοκυστες 5 ημερών με τις τρεις να χαρακτηρίζονται άριστες … 

γυναικεία καλοκαιρινά small - συμβολικές τιμές (θα προσθέτω συνέχεια)


Recommended Posts

  • 2 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 141
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 1 χρόνο μετά...

καλησπέρα, δίνω το παρακάτω φόρεμα 12Ε με τα μεταφορικά. Είναι πολύ όμορφο, φοριέται για καλό, σατέν στράπλες, αλλά έχει και τα τιραντάκια που πιάνουν στο λαιμό για περισσότερη σιγουριά...σ εμένα που είμαι 1,70 είναι ακριβώς πάνω στο γόνατο, Νο 48..medium προς arge θα λεγα, ελληνικής κατασκευής....ό,τι θέλετε με ρωτάτε

P9060201_zps83b203b9.jpg

P9060204_zps298a0800.jpg


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

καλησπέρα!

Δίνω τα παρακάτω ρουχαλάκια, όλα σε εξαιρετική κατάσταση...στις τιμές υπολογίστε συν 1,5Ε τα έξοδα αποστολής

1. φόρεμα μαύρο για καλό IF GANAS , S, Με διαφάνει στη μέση και κάτω βελουτέ στα 6Ε

PA050019_zps92549236.jpg

2. Φόρεμα Pin Up, S, με δαντέλα μαύρη εξωτερικά και καρφίτσες- αλυσιδάκια για διακόσμηση, 6Ε

PA050017_zpse9b329cf.jpg

3. Φόρεμα στράπλες, PARANOIA, M, με λεπτομέρειες δερματίνης, πολυ όμορφο, 8Ε

PA050018_zps1a50652c.jpg

4. φόρεμα σατεν AGRESSIVE, S, με ζωνάκι στη μέση 8Ε

PA050021_zps44584fe0.jpg

5. μπλουζοφόρεμα μπαλούν, γκρι, BERTSKA, S, 5Ε

PA050022_zps204cb356.jpg

6. Μπλουζοφόρεμα Aνελ, S, πολύ καλή εφαρμογή 5Ε

PA050023_zpsf1bc41e7.jpg

7. πουκάμισο κρουαζέ τριανταφυλλί, πολύ όμορφο 5Ε

PA050024_zps4078a0a3.jpg


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 2 εβδομάδες μετά...
  • 4 εβδομάδες μετά...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...