Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Eflenew said:

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

      Σου ευχόμαστε καλή επιτυχία !!!! 

γυναικεία καλοκαιρινά small - συμβολικές τιμές (θα προσθέτω συνέχεια)


Recommended Posts

Δίνω αυτό το φόρεμα http://www.tidebuy.com/product/Glimmering-Beading-Asymmetry-Prom-Cocktail-Dresses-1754239.html μια φορά μόνο φορεμένο σε βάφτιση. Είναι σαν αφόρετο, σε άψογη κατάσταση, Νο8, σιελ χρώμα αυτό της δεύτερης φωτογραφίας. Στα 40Ε μόνο.


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 141
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου καλή μου!Λοιπόν το 8άρι αν δεις και στο size chart στο site του φορέματος είναι για 90-72-98. Βέβαια το φόρεμα δένει πισω στην πλάτη από πάνω μέχρι χαμηλά στη μέση με κορδέλα οπότε θεωρώ ότι δεν θα χεις πρόβλημα στο στήθος αφού μπορείς να αυξομειώσεις. Δεν κλείνει δηλ με φερμουαρ ή κάτι άλλο για να πεις ότι ίσως δεν σου κάνει. Τώρα στο ύψος δεν ξέρω, ίσως να σου είναι λίγο κοντό στο μπροστά μέρος. Εγω είμαι 1,70 και μου είναι κανονικό μπροστά, εσυ που εισαι ψηλή ειλικρινά δεν ξέρω...Σκέψου το και αν θες σου μετράω κάτι


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου καλή μου!Λοιπόν το 8άρι αν δεις και στο size chart στο site του φορέματος είναι για 90-72-98. Βέβαια το φόρεμα δένει πισω στην πλάτη από πάνω μέχρι χαμηλά στη μέση με κορδέλα οπότε θεωρώ ότι δεν θα χεις πρόβλημα στο στήθος αφού μπορείς να αυξομειώσεις. Δεν κλείνει δηλ με φερμουαρ ή κάτι άλλο για να πεις ότι ίσως δεν σου κάνει. Τώρα στο ύψος δεν ξέρω, ίσως να σου είναι λίγο κοντό στο μπροστά μέρος. Εγω είμαι 1,70 και μου είναι κανονικό μπροστά, εσυ που εισαι ψηλή ειλικρινά δεν ξέρω...Σκέψου το και αν θες σου μετράω κάτι

Κρίμα και είναι τόσο όμορφο.

Είμαι σίγουρα Νο 10.:cry:

Πολύ όμορφο πάντως!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...
  • 2 months later...

καλησπέρα, δίνω το παρακάτω φόρεμα. Είναι βραδινό, στραπλες με σούρες στο πλάι, ελαστικό, χρυσαφί small στα 20Ε (από 59 που είχε!). Αφόρετο εντελώς με το καρτελάκι, μάρκας desiree

PA260012.jpg

PA260013.jpg

PA270019.jpg


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...