Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ !


Recommended Posts

μπλα μπλα μπλα μπλα......

για πες κριστυ...μενεις αθηνα?ενιωσες το σεισμο τα ξημερωματα?

οχι κοριτσι μου θεσ/νικη μενω! ασε που κ σεισμος να γινοταν δυσκολο θα το καταλαβαινα με την υπνηλια που εχω αυτον τον καιρο.

παντως πολυ συγκινητικη η ιστορια του γαμου σου! καποια στιγμη πρεπει να γραψω κ εγω την δικη μου!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 129
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καποια στιγμη πρεπει να γραψω κ εγω την δικη μου!

να μας ενημερωσεις οπωςδήσποτε!

και το ειχαμε μια καουρα!

Μονο μην μας γραφεις και εσυ ποσα "Μο-υ-νόπετρα' εστειλες πισω

Δεν θα το αντεξω για δευτερη φορα!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

οχι κοριτσι μου θεσ/νικη μενω! ασε που κ σεισμος να γινοταν δυσκολο θα το καταλαβαινα με την υπνηλια που εχω αυτον τον καιρο.

παντως πολυ συγκινητικη η ιστορια του γαμου σου! καποια στιγμη πρεπει να γραψω κ εγω την δικη μου!

ενταξει οχι κ τοσο συγκινητικη..απλες κ τυπικες διαδικασιες ακολουθησαμε,ολα καλα ομως..

θεσσαλονικη ε? εκει εχετε δροσια,εγω σκεφτομαι πως θα περασω ολο το καλοκαιρι με την κοιλια στο στομα κ τους καυσωνες...

Link to comment
Share on other sites

ενταξει οχι κ τοσο συγκινητικη..απλες κ τυπικες διαδικασιες ακολουθησαμε,ολα καλα ομως..

θεσσαλονικη ε? εκει εχετε δροσια,εγω σκεφτομαι πως θα περασω ολο το καλοκαιρι με την κοιλια στο στομα κ τους καυσωνες...

σημερα ειναι μια χαρα!σε καποια φαση νομιζα οτι θα βρεξει κιολας!

εχεις δικιο.ειναι ζορι με την κοιλια καλοκαιριατικα!αλλα σκεψου οτι θα μπορεσεις να το πηγαινεις βολτιτσες!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

ενταξει οχι κ τοσο συγκινητικη..απλες κ τυπικες διαδικασιες ακολουθησαμε,...

Οταν λεω οτι η μία γλείφει την άλλην!

Με τοσο γλοιώδη τροπο - ωστε αναγκαζεται η δευτερη να επεμβη και να πει στην πρωτη:

"Ενταξει, κοψε κατι, που την ειδες την συγκινηση;"!

Ικαρος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να μας ενημερωσεις οπωςδήσποτε!

και το ειχαμε μια καουρα!

Μονο μην μας γραφεις και εσυ ποσα "Μο-υ-νόπετρα' εστειλες πισω

Δεν θα το αντεξω για δευτερη φορα!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μην σου πω οτι σε σενα θα στο στειλω κ σε πμ!!

παρα πολλα!!τα θυμαμαι κ ξεκαρδιζομαι!! :D:D:D


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

σημερα ειναι μια χαρα!σε καποια φαση νομιζα οτι θα βρεξει κιολας!

εχεις δικιο.ειναι ζορι με την κοιλια καλοκαιριατικα!αλλα σκεψου οτι θα μπορεσεις να το πηγαινεις βολτιτσες!

ναι το μονο καλο ειναι οτι οταν γεννηθει με το καλο,θα βγουμε συντομα εξω για βολτες λογω καιρου.ασε που θα γλυτωσουμε απο ιωσεις κτλ,τουλαχιστον στην αρχη..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν θελω να κανουμε συζητηση τετοιου ειδους σε αυτο το τοπικ.

ειναι πολυ ομορφο θεμα κ θελω ουτε εγω να το χαλασω!!

Καλησπερα Kristy.

Δεν χαλαει τετοιο θεμα κοριτσακι μου.Απο μονο του εχει την δυναμικη του για καθε ζευγαρι που επιλεγει να ενωθει σε μια ιερη,κοινη πορεια.

Ευχομαι να εχουμε ομορφα και δημιουργικα χρονια γεματα υγεια,εμπειριες και πολλα-πολλα χαμογελα:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα ως νεο μελος.

σε μενα η προταση γαμου δεν ηταν ακριβως οπως την βλεπουμε στις ρομαντικες ταινιες(με γονατισμα και μονοπετρο).απλως μια μερα αποφασισαμε να παντρευτουμε.ετσι απλα.

Καλησπερα Kallisth και καλως ηρθες .Να ζησετε και με το καλο το μωρακι σας.

Στα απλα "κρυβονται" τα ομορφα...:D

Εμενα το μονοπετρακι μου ηταν τσιγκινο καπακι μπυρας.Αυθορμητο και ουσιωδες και σιγουρα μεγαλυτερης αξιας απο τα αλλα που δεν θολωσε το ματι μου.


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι να εχουμε ομορφα και δημιουργικα χρονια γεματα υγεια,εμπειριες και πολλα-πολλα χαμογελα:D

Επισης να εχουμε χρονια με πολυ ΡΟΜΑΝΤΙΣΜΟ - εστω και μετα τα 40!

Κατι ειναι και αυτό!

Αφου δεν τον ειχαμε τον Ρομαντισμο στα νειατα μας - ας τον εχουμε τουλαχιστον οταν γινουμε μεσήλικες!

Ποτέ δεν ειναι αργα!

Α, σας ειπα;

Ειμαι πολυ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΣ ανθρωπος.

Εγω!

Ειδικα εγω!

Δεν ξερω για σας, αλλα ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ!

Ας πουμε οταν κοιταω τα αστρα - κανω ονειρα και κλαιω απο συγκινηση και αναπολω τις ευτυχισμενες στιγμες που εζησα με ολες τις πρωην μου!

Ειναι φοβερο πραγμα να ξερω οτι ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΣ ΤΥΠΟΣ!

Καθε βραδυ με ΑΥΤΟΜΑΤΙΑΖΟΜΑΙ!

Μα τοσο πολυ ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ;

Αυτο ειναι φοβερο!

Ικαρος

Link to comment
Share on other sites

... ουσιωδες και σιγουρα μεγαλυτερης αξιας απο τα αλλα που δεν θολωσε το ματι μου.

bebeangel

αν δεν συνεχιζεις να ΚΟΚΟΡΕΥΕΣΑΙ ποσα μονοπετρα εστειλες πισω - θα σκασεις, σωστα;

Θα κανεις μπαμ, ε;

και μετα τα βαζετε μαζι μου γιατι σας μαλωνω!

Ολοκληρη κουβεντα καναμε πριν μερες οτι δεν ακουγεται καλα αν περιφρονεις τοσο πολυ τα υπολοιπα 'μονόπετρα'

-

αλλα συνεχιζεις τον χαβα σου!

Ασε που ετσι ΜΕΙΩΝΕΙΣ τον εαυτο σου διοτι πηγαινες με αντρες πριν παντρευτεις - απο τους οποιους ΔΕΝ ΑΞΙΖΕ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΜΟΝΟΠΕΤΡΟ!

Συνεχιζεις να το ΕΜΠΕΔΩΣΟΥΜΕ οτι απερριψες πολλους αντρες στην ζωη σου!

Ωσαν να λες δεν τους γνωρισες απο μονη σου!

ΑΥΤΑ ΝΑ ΛΕΤΕ και μετα να αναρωτιεστε γιατι υπαρχει πολεμος αναμεσα στα δυο φυλα!

Ικαρος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα Kallisth και καλως ηρθες .Να ζησετε και με το καλο το μωρακι σας.

Στα απλα "κρυβονται" τα ομορφα...:D

Εμενα το μονοπετρακι μου ηταν τσιγκινο καπακι μπυρας.Αυθορμητο και ουσιωδες και σιγουρα μεγαλυτερης αξιας απο τα αλλα που δεν θολωσε το ματι μου.

καλως σε βρηκα!ευχαριστω πολυ!

εμεις δεν ειχαμε καν μονοπετρο(πραγμα που δεν με πειραξε καθολου) και σε πληροφορω ουτε και οι βερες μας ηταν κατι το φαντασμαγορικο.ολοι μας ελεγαν να τις διαλεξουμε με προσοχη.δεν ειχαμε ποτε βερες μιας δεν προυπηρξε αρραβωνας κ τετοια οποτε ημασταν ψιλοασχετοι.ειδαμε ομως τις τιμες κ εκει φρικαραμε,οποτε παραγγειλαμε απτο ebay!!!πανφθηνες και οπως τις θελαμε,με τιτανιο ωστε να αντεξουν στο χρονο...αμα καποια κοπελα θελει λεπτομερειες,να της δωσω λινκ να δει σχεδια κ τιμες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...