Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 44 λεπτά , Lila ki είπε:

      Έλα Παναγία μου … πως τώρα είπε για εξωμητριο δεν το καταλαβαινω χωρίς υπέρηχο … και δεν είναι και κάτι απλο υο εξωμητριο … έχεις αίμα ; Έχεις πόνους ; Γιατί αυτο διαβάζω τώρα για εξωμήτρια κύηση . 

      Εχω πόνους και τραβήγματα,αλλά μου είπε πως αυτό ειναι απ' τα φάρμακα..Ο  κύριος λόγος που πάω αύριο απ' όσο κατάλαβα,είναι για να δούμε αν πέφτει η χοριακη,γιατί τώρα δεν έχει πέσει σχεδόν καθόλου..Πολύ ψυχοφθόρο ☹️

      πρίν από 7 λεπτά , dec-e είπε:

      Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ. Το έχω περάσει κ εγώ, ευτυχώς σε τόσο χαμηλές τιμές η χοριακή θα μηδενιστεί σχετικά γρήγορα κ μπορείς να προχωρήσεις άμεσα ακόμα και σε εμβρυομεταφορά. Όντως ψυχολογικά όλα αυτά κουράζουν, υπομονή. Το εξωμήτριο κ εγώ πιστεύω το είπε απλά για να είναι σίγουρος για κάθε ενδεχόμενο, αν δεν κάνω λάθος δίνει μεγαλύτερες τιμές χοριακής. 

       

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μέχρι στιγμής μετράω μια μηδενική χοριακη,μια παλινδρομη,μια εγκυμοσύνη που γέννησα την κορούλα μου και αυτό τώρα που μάλλον είναι βιοχημική.Ε φτάνει δε θέλω άλλο☹️ Και εγώ θέλω να πιστεύω πως δεν είναι εξωμητριο,δλδ και ο γιατρός απλά να θέλει να το αποκλείσει.

      Εσύ όταν είχες βιοχημική,πως το πέρασες?

ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ !


Recommended Posts

Και για πες Kristy την δικη σας προταση...

Καποτε ειχα ακουσει μια πολυ ομορφη εκφραση...

"Αν δεν πονεσει η χορδη,νοτα,μελωδια δεν βγαινει"

Οποιος και αν το ειπε ειναι υπεροχο...

Και το κρατησα για πολλα χρονια μεσα μου και εδω και πολλα χρονια κουραστηκα να ακουω πεσιμιστικες καταστασεις.

Οση πικρα παει περασε,ας ζησουμε στη μελωδια...:D

Για πες λοιπον κοριτσακι μου και εσυ τα δικα σου ευχαριστα:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 129
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

"Αν δεν πονεσει η χορδη,νοτα,μελωδια δεν βγαινει"

Οταν μια γυναικα ανακαλυπτει ΔΙΑΝΟΗΤΙΚΑ ΤΡΙΚ να αποφευγει τους δεσμους της και να τους χωριζει

γιατι να μην ανακαλυπτει ΔΙΑΝΟΗΤΙΚΑ ΤΡΙΚ για να αγαπησει;

Εχω αδικο;

-------------------------------

Οταν μια γυναικα με ΔΙΑΝΟΗΤΙΚΑ τρικ χωρίζει απο τους συντροφους της, διοτι τους βρισκει υποδεεστερους για συζυγους-

- ποιος μας λεει οτι δεν τους επελεγε ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΥΠΟΔΕΕΣΤΕΡΟΥΣ -

- για να μπορει αργοτερα

αφενος να τους στειλει το μονοπετρο πισω στο κουτακι

αφετερου να τους παρατησει ευκολα για να παει στον επομενο;

ΑΠΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ...

Λοιπον;

Link to comment
Share on other sites

καλως σε βρηκα!ευχαριστω πολυ!

εμεις δεν ειχαμε καν μονοπετρο(πραγμα που δεν με πειραξε καθολου) και σε πληροφορω ουτε και οι βερες μας ηταν κατι το φαντασμαγορικο.ολοι μας ελεγαν να τις διαλεξουμε με προσοχη.δεν ειχαμε ποτε βερες μιας δεν προυπηρξε αρραβωνας κ τετοια οποτε ημασταν ψιλοασχετοι.ειδαμε ομως τις τιμες κ εκει φρικαραμε,οποτε παραγγειλαμε απτο ebay!!!πανφθηνες και οπως τις θελαμε,με τιτανιο ωστε να αντεξουν στο χρονο...αμα καποια κοπελα θελει λεπτομερειες,να της δωσω λινκ να δει σχεδια κ τιμες.

Δεν υπαρχει μεγαλυτερη ευτυχια να ξυπνας το πρωι και να αντικριζεις τον συντροφο σου να σου χαμογελαει:D

Ολα τα αλλα ειναι απλα για να κοκορευονται ο ενας στον αλλο και να προσπαθει να μπει ο ενας στο ματι του αλλου...Μικροτητες...;)


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Και για πειτε κοριτσια για ευχαριστες καταστασεις επι του θεματος να γεμισουν οι σελιδες το νηματος με θετικες σκεψεις:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

Οταν μια γυναικα ανακαλυπτει ΔΙΑΝΟΗΤΙΚΑ ΤΡΙΚ να αποφευγει τους δεσμους της και να τους χωριζει

γιατι να μην ανακαλυπτει ΔΙΑΝΟΗΤΙΚΑ ΤΡΙΚ για να αγαπησει;

Εχω αδικο;

-------------------------------

Οταν μια γυναικα με ΔΙΑΝΟΗΤΙΚΑ τρικ χωρίζει απο τους συντροφους της, διοτι τους βρισκει υποδεεστερους για συζυγους-

- ποιος μας λεει οτι δεν τους επελεγε ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΥΠΟΔΕΕΣΤΕΡΟΥΣ -

- για να μπορει αργοτερα

αφενος να τους στειλει το μονοπετρο πισω στο κουτακι

αφετερου να τους παρατησει ευκολα για να παει στον επομενο;

ΑΠΛΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ...

Λοιπον;

ε λοιπον δε μπορω να μην απαντησω στις ηλιθιοτητες που εκτοξευεις χωρις κανενα ελεος!!!

καταρχας ποια γκομενα σε παρατησε με τετοιο τροπο ωστε τα εχεις βαλει ετσι με τις γυναικες ??

2ον,γιατι καποια γυναικα να βρει εναν αντρα υποδεεστερο οπως λες,κ μετα να τον χωρισει επιτηδες ωστε να βρει αλλον?? μαζοχα ειναι??

3ον,εχεις σκεφτει οτι οταν χωριζουν οι γυναικες και στελνουν πισω τα μονοπετρα οπως λες,φταιει και ο αντρας??η μηπως εσυ δεν εχεις φταιξει ποτε σε μια σχεση που χαλασε?ΑΝ ειχες ποτε σχεση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ζητω συγνωμη απτη θεματοθετρια,κακως το συνεχισα.ας πουμε για κατι αλλο..

εμενα τα πεθερικα μου ζουν εκτος ελλαδος.οταν τους ειπαμε για το γαμο ξινισαν γιατι ηθελαν θρησκευτικο να κανουμε.συγκεκριμενα ειπαν ''να ζησετε,αλλα για εμας αυτος ο γαμος δε μετραει''....(εννοουσαν τον πολιτικο)

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εμεις με τον αντρουλη μου δουλεψαμε ενα διαστημα μαζι,ολο αυτο το διαστημα μου ελεγε οτι 'εσενα θα σε παντρευτω'!! οι σχεσεις μας ομως ηταν καθαρα τυπικες...λιγο καιρο αφου εκλεισε η επιχειρηση μου ζητησε να βγουμε.απο την πρωτη στιγμη καταλαβα οτι ηταν ο αντρας της ζωης μου!5 μηνες μετα στα γενεθελια μου μαζευτηκαμε για φαι κ ο κυριος,χωρις να μου πει τιποτα, ηρθε με το δαχτυλιδι γονατισε μπροστα σε ολη μας την οικογενεια κ μου ζητησε να γινω γυναικα του!στην πρωτη μας επετειο εγινε ο γαμος!!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εμεις με τον αντρουλη μου δουλεψαμε ενα διαστημα μαζι,ολο αυτο το διαστημα μου ελεγε οτι 'εσενα θα σε παντρευτω'!! οι σχεσεις μας ομως ηταν καθαρα τυπικες...λιγο καιρο αφου εκλεισε η επιχειρηση μου ζητησε να βγουμε.απο την πρωτη στιγμη καταλαβα οτι ηταν ο αντρας της ζωης μου!5 μηνες μετα στα γενεθελια μου μαζευτηκαμε για φαι κ ο κυριος,χωρις να μου πει τιποτα, ηρθε με το δαχτυλιδι γονατισε μπροστα σε ολη μας την οικογενεια κ μου ζητησε να γινω γυναικα του!στην πρωτη μας επετειο εγινε ο γαμος!!

ααα σε 'απειλουσε' απτην 1η στιγμη ε? :tongue:

παντως πρεπει να ηταν κεραυνοβολος ερωτας,γιατι ολα εγιναν πολυ γρηγορα ε?

Link to comment
Share on other sites

ζητω συγνωμη απτη θεματοθετρια,κακως το συνεχισα.ας πουμε για κατι αλλο..

εμενα τα πεθερικα μου ζουν εκτος ελλαδος.οταν τους ειπαμε για το γαμο ξινισαν γιατι ηθελαν θρησκευτικο να κανουμε.συγκεκριμενα ειπαν ''να ζησετε,αλλα για εμας αυτος ο γαμος δε μετραει''....(εννοουσαν τον πολιτικο)

Κοριτσακι μου,στα λιγα που εμαθα στο περασμα της ζωης μου,ειναι

1)Ειναι υπεροχο να κλεινουμε τα ματια και απλα να ακολουθουμε τα ονειρα μας...

2)Ειμαστε περαστικοι και η ζωη μικρη για να την ...ειρωνευομαστε.Της αρκει ενα χαμογελο:D

3)Οπως προανεφερα...Αν δεν πονεσει η χορδη,νοτα,μελωδια δεν βγαινει...

;)

:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εμεις με τον αντρουλη μου δουλεψαμε ενα διαστημα μαζι,ολο αυτο το διαστημα μου ελεγε οτι 'εσενα θα σε παντρευτω'!! οι σχεσεις μας ομως ηταν καθαρα τυπικες...λιγο καιρο αφου εκλεισε η επιχειρηση μου ζητησε να βγουμε.απο την πρωτη στιγμη καταλαβα οτι ηταν ο αντρας της ζωης μου!5 μηνες μετα στα γενεθελια μου μαζευτηκαμε για φαι κ ο κυριος,χωρις να μου πει τιποτα, ηρθε με το δαχτυλιδι γονατισε μπροστα σε ολη μας την οικογενεια κ μου ζητησε να γινω γυναικα του!στην πρωτη μας επετειο εγινε ο γαμος!!

Κριστουλα δεν ειναι υπεροχα τα απλα και αυθορμητα;)

Ποσο βαριεμαι τους καθωσπρεπισμους!!!


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσακι μου,στα λιγα που εμαθα στο περασμα της ζωης μου,ειναι

1)Ειναι υπεροχο να κλεινουμε τα ματια και απλα να ακολουθουμε τα ονειρα μας...

2)Ειμαστε περαστικοι και η ζωη μικρη για να την ...ειρωνευομαστε.Της αρκει ενα χαμογελο:D

3)Οπως προανεφερα...Αν δεν πονεσει η χορδη,νοτα,μελωδια δεν βγαινει...

;)

:D

αυτο λοιπον εκανα κι εγω..χαμογελασα και πηγα στο γαμο,δεν με επηρεασε καθολου αυτο..απλως στενοχωρεθηκαμε λιγο..και οι δυο..

κατα τ'αλλα τωρα που ερχεται το 1ο εγγονι,ολο χαρες και γλυκες...

αλλα ποιος χεσ...κε? οπως ειπα αλλωστε,ζουν εξωτερικο οποτε..μικρο το κακο!!

Link to comment
Share on other sites

ααα σε 'απειλουσε' απτην 1η στιγμη ε? :tongue:

παντως πρεπει να ηταν κεραυνοβολος ερωτας,γιατι ολα εγιναν πολυ γρηγορα ε?

ναι μου το λεγε μου το λεγε μεχρι που το εκανε πραξη! κεραυνοβολος δεν λες τιποτα! τετοιες πεταλουδιτσες στο στομαχι δεν ειχα ξανανιωσει ποτε! οταν οι καλοθελητες μαθανε οτι παντρευομαστε καποιοι ελεγαν οτι δεν θα κρατησει καποιοι οτι ειμαι εγκυος κ παντρευομαστε (αυτο δεν μπορεσα να το καταλαβω!κ εγκυος να ημουν γιατι να το εκρυβα!να φανταστειτε στον γαμο ηρθαν καποιοι μου πιαναν την κοιλια κ μου λεγαν ''ελα πες μας την αληθεια αγορι η κοριτσι?!!'' κ να πω οτι ειμαι γεματουλα κ μπερδευονταν??52 κιλα ανθρωπος τι κοιλια να εχει!!) κ βεβαια το κορυφαιο ηταν ''μην παντρευτεις γιατι θα το μετανιωσεις κ εγω δεν ειμαι διπλα σου μετα'' αυτη η φραση κ με εκανε να καταλαβω με τι ειχα να κανω!


SoFFp3.png

7Scup3.png

pWvMp3.png

Link to comment
Share on other sites

αυτο λοιπον εκανα κι εγω..χαμογελασα και πηγα στο γαμο,δεν με επηρεασε καθολου αυτο..απλως στενοχωρεθηκαμε λιγο..και οι δυο..

κατα τ'αλλα τωρα που ερχεται το 1ο εγγονι,ολο χαρες και γλυκες...

αλλα ποιος χεσ...κε? οπως ειπα αλλωστε,ζουν εξωτερικο οποτε..μικρο το κακο!!

Εγω παλι πηρα αποφαση εδω και χρονια πως δε μπορουμε ολοι οι ανθρωποι να ειμαστε ευτυχισμενοι με τα ιδια πραγματα...Οποτε σταματησα να προσπαθω να καταλαβαινω εκεινους που δε μπορουσαν απλα να χαρουν...

Απλα πραγματα αλλα τοσο δυσνοητα για καποιους !!!Ελεος ομως!!!

Μπορεις τον μιζερο να τον κανεις να χαρει με ενα ηλιοβασιλεμα???Παντα θα το βρισκει ιδιο και βαρετο!!!

Τσου:D

Μπορεις να "καρφωσεις" το χαμογελο στα χειλη ανθρωπων που παααντα εβλεπαν τα αρνητικα των αλλων και ποτεεε μα ποτεεε τα δικα τους??

Τσου:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

ναι μου το λεγε μου το λεγε μεχρι που το εκανε πραξη! κεραυνοβολος δεν λες τιποτα! τετοιες πεταλουδιτσες στο στομαχι δεν ειχα ξανανιωσει ποτε! οταν οι καλοθελητες μαθανε οτι παντρευομαστε καποιοι ελεγαν οτι δεν θα κρατησει καποιοι οτι ειμαι εγκυος κ παντρευομαστε (αυτο δεν μπορεσα να το καταλαβω!κ εγκυος να ημουν γιατι να το εκρυβα!να φανταστειτε στον γαμο ηρθαν καποιοι μου πιαναν την κοιλια κ μου λεγαν ''ελα πες μας την αληθεια αγορι η κοριτσι?!!'' κ να πω οτι ειμαι γεματουλα κ μπερδευονταν??52 κιλα ανθρωπος τι κοιλια να εχει!!) κ βεβαια το κορυφαιο ηταν ''μην παντρευτεις γιατι θα το μετανιωσεις κ εγω δεν ειμαι διπλα σου μετα'' αυτη η φραση κ με εκανε να καταλαβω με τι ειχα να κανω!

Απο καλοθελητες...Ουουουου;)

Ειναι και οι αλλοι που χρησιμοποιουν την "μεθοδο σαλαμιου"...ξερεις...απομονωνουν και σου πασαρουν αυτο που θελουν...;)

Στα ευκολα ,μα περισσοτερο στα δυσκολα,το βλεμμα και η αγκαλιτσα του αντρουλη μας ειναι αυτη που μας μενει και ολοι οι αλλοι ας λενε τα δικα τους:D


OGsSp3.png

AQokp3.png

*********************************************

"...Ότι αγαπώ γεννιέται αδιάκοπα

Ότι αγαπώ βρίσκεται στην αρχή του πάντα..."

"...Οι άνθρωποι έχουν αστέρια που δεν είναι τα ίδια. Για κείνους που ταξιδεύουν, τ' αστέρια είναι οδηγοί. Για άλλους δεν είναι παρά μικρά φώτα. Μα όλα τούτα τ' αστέρια σωπαίνουν. Εσύ, θα έχεις αστέρια που κανείς άλλος δεν τα έχει ..."

Link to comment
Share on other sites

ναι μου το λεγε μου το λεγε μεχρι που το εκανε πραξη! κεραυνοβολος δεν λες τιποτα! τετοιες πεταλουδιτσες στο στομαχι δεν ειχα ξανανιωσει ποτε! οταν οι καλοθελητες μαθανε οτι παντρευομαστε καποιοι ελεγαν οτι δεν θα κρατησει καποιοι οτι ειμαι εγκυος κ παντρευομαστε (αυτο δεν μπορεσα να το καταλαβω!κ εγκυος να ημουν γιατι να το εκρυβα!να φανταστειτε στον γαμο ηρθαν καποιοι μου πιαναν την κοιλια κ μου λεγαν ''ελα πες μας την αληθεια αγορι η κοριτσι?!!'' κ να πω οτι ειμαι γεματουλα κ μπερδευονταν??52 κιλα ανθρωπος τι κοιλια να εχει!!) κ βεβαια το κορυφαιο ηταν ''μην παντρευτεις γιατι θα το μετανιωσεις κ εγω δεν ειμαι διπλα σου μετα'' αυτη η φραση κ με εκανε να καταλαβω με τι ειχα να κανω!

αυτο πια με το γαμο κ την εγκυμοσυνη???ελεος!!!! αυτα τα υποψιαζονταν στη δεκαετια του '60,'70,το πολυ '80 !! εμεις δηλαδη που ημασταν 2 χρονια σε σχεση κ μετα παντρευτηκαμε κ μαλιστα με συνοπτικες διαδικασιες??κανεις δεν ειπε τιποτα κ στο τελος της βραδιας τους ξεφουρνισαμε κ για την εγκυμοσυνη!!

ας τολμουσε κανεις να πει τιποτα..αλλωστε ολοι οσοι μας ξερουν,ξερουν και οτι δε θα παντρευομασταν μονο κ μονο για ενα παιδι.οπως ειπα κ σε προηγουμενο ποστ,το αποφασισαμε μονοι μας και χωρις να ξερουμε ακομα για την εγκυμοσυνη μου.απλως με το γεγονος αυτο,ηρθε κι εδεσε!! (ηρθαν βεβαια και οι υποχρεωσεις μαζεμενες...)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...