Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, dec-e said:

      Καλησπέρα! Εγώ νιώθω πολύ ευγνώμων που υπάρχει αυτή η μέθοδος κ μετάνιωσα που δεν έκανα νωρίτερα εξωσωματική. Νιώθω ότι ήταν πολύ πιο ψυχοφθόρο που ερχότανε κάθε μήνα η περίοδος κ απογοητευομουν. Βέβαια δεν τα κατάφερα από την 1η φορά με την εξωσωματική, όμως και πάλι είμαι πολύ χαρούμενη που έχω τα παιδάκια μου. Πριν τις εξωσωματικές είχα κάνει κ σπερματέγχυση η οποία δεν πέτυχε, κ δε θεωρώ ότι ήταν λιγότερο ψυχοφθόρα διαδικασία. 

      Όσο κ να σου φαίνεται βουνό, όταν μπεις στο χορό προχωράνε τα πράγματα, κ κάθε βήμα είναι μια νίκη, που οδηγεί στον στόχο! Εύχομαι καλή επιτυχία σε ότι αποφασίσεις να κάνεις κ να σου έρθουν όλα όσο πιο απλά γίνεται!

      Ne enoite kai egw xerome p ixarxoun enalaxtikes lisis gia tin ipogonimotita .. apla kseris den einai mono i anamoni psixofthora einai kai to oti prp na mpis se diadikasia eksosomatikis afto kai an einai anipofora dld den pisteva pote oti tha xriasto na peraso apo afti tin diadikasia kai niotho kapos.. oles to viosame pistevo .. alla an einai i teleftea epilogi tha to kanoume thelontas kai mi.. euxaristo gia tin apantisi sou ☺️

      2 hours ago, Kathrin17 said:

      Είπες τη λέξη κλειδί.. Να αποδεκτει.. Αυτό έχει σημασία, να απιδεκτειτε ότι η απόκτηση παιδιου είναι δυσκολη με το φυσικό τρόπο κ χρειάζεται εξωσωματική.. Έτσι ήταν κ για μένα στην αρχή " Είναι δυνατόν να μη μπορώ φυσιολογικά όπως οι περισσότεροι;".. Στην αρχή μόνο.. Σημασία έχει τι αποτελέσματα κ οχι ο τρόπος!! Προσωπικά κοιτάζω τα κοριτσάκια μου κ είμαι περηφανη για τον αγώνα που έδωσα για να τα αποκτήσω.. 

      Ταπεινή μου γνώμη, αποδεχτείτε ότι χρειάζεστε την βοήθεια της επιστήμης κ προχωρηστε.. Μην σπαταλατε τα χρήματα σας σε άλλες μεθόδους.. Φυσικά οι γιατροί που σας παρακολοτθουν έχουν καλυτερη εικόνα κ γνώση από μένα αλλά παντα παιζει ρόλο και η δικιά σας επιθυμία κ επιλογή.. 

      Φιλικά παντα

      Ne akrivos se aftin tin fasi vriskome tis arnisis oti oloi mporoun kai emis oxi kai kapos erxete to parapono .. an einai i teleftea epilogi tha to kanoume thelw polli na kano ena moro an me aksiosi o theos vevea .. euxaristo polli gia tis simvouli su ☺️

Ψαχνω διάφορα


Recommended Posts

Γεια σας!Ψαχνουμε υπνοσακο για 4 χρονων(δεν μας πειραζει το χρωμα)αλλα η ποιοτητα και ρουχα για αγορακι που θα γεννηθει τον Απριλιο...Η μαλλον εσωρουχα.κορμακια αμανικα και κοντομανικα.:P:p

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 89
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εινια για νεογεννητο, εως 3 μηνων και μερικα εινια και μεγαλυτερα εως 6-8 μηνων. σου τα δινω 2 ευρω το ενα.

058zt.jpg

Uploaded with ImageShack.us

059ap.jpg

Uploaded with ImageShack.us

060tcv.jpg

Uploaded with ImageShack.us

062xm.jpg

Uploaded with ImageShack.us

063ja.jpg

Uploaded with ImageShack.us

ολοσωμο λεπτο φορμακι για 6 μηνων με φερμουαρ 4 ευρω

065yk.jpg

Uploaded with ImageShack.us

φορμακι χοντρο βελουτε αφορετο γιατι εχει σχετικα στενο λαιμο 5 ευρω

064o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

μπλουζα πρεναταλ 3-4 φορες φορεμενη 5 ευρω

061rh.jpg

Uploaded with ImageShack.us

εχω επισης παρα πολλα καλτσακια αν ενδιαφερεσαι. εχω και πολλα σετακια καλοκαιρινα ακομα και αφορετα, μπουρνουζακι τριγωνο αφορετο στη συσκευασια του 12 ευρω, σετ χειμερινο χοντρο μπουφαν και χοντρο παντελονι και μπλουζα για ενος ετους με το καρτελακι 30 ευρω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


  • 2 months later...

Καλησπέρα. Ψαχνω σουτιεν θηλασμου λευκο ή μπεζ, μεγεθος 75C σε καλη κατασταση και τιμουλα καθως και αγοριστικα παπουτσακια αγκαλιας για να φορεθουν το καλοκαιρι,από αγορακι γεννημενο τον Απριλιο. Μας ενδιαφερουν και τα πεδιλάκια. Θα προτιμούσαμε, αν γινεται, να ειναι από την ιδια μανουλα για να μην πληρωνουμε 2 φορες μεταφορικα! Ευχαριστούμε!!!!

Link to comment
Share on other sites

εχω και από τα δυο!

σουτιεν λευκό πολύ λίγο φορεμένο 80Β γράφει αλλά δεν είναι πολύ μεγάλο, σε άριστη κατάσταση:

P5060002_zpsfcb9d982.jpg

και πεδιλάκι αγκαλιάς, Μάρτη γενήθηκε ο δικός μου και του το φορέσαμε καλοκαίρι, ακριβώς για την ηλικία που το θες

P4140052_zpsa2f43f72.jpg

αν τα θες 10Ε και τα δυο μαζί συν 1 τα μεταφορικά σε φακελάκι


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

εχω και από τα δυο!

σουτιεν λευκό πολύ λίγο φορεμένο 80Β γράφει αλλά δεν είναι πολύ μεγάλο, σε άριστη κατάσταση:

P5060002_zpsfcb9d982.jpg

και πεδιλάκι αγκαλιάς, Μάρτη γενήθηκε ο δικός μου και του το φορέσαμε καλοκαίρι, ακριβώς για την ηλικία που το θες

P4140052_zpsa2f43f72.jpg

αν τα θες 10Ε και τα δυο μαζί συν 1 τα μεταφορικά σε φακελάκι

Σ' ευχαριστω πολύ. Θα το σκεφτω και θα σου πω.

Link to comment
Share on other sites

Χριστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά.

Παπουτσάκια δεν έχω αλλά έχω σουτιέν θηλασμού. Ρίξε μια ματιά και ότι θέλεις σε πμ.

1. 2 σουτιέν θηλασμού H&M 75C. Ένα ροζ και ένα μπλε.

Ελάχιστα φορεμένα γιατί τελικά μου ήταν μικρά. Η τιμή τους ?12 τα δυο μαζί

1hm75c.jpg

1hmno2.jpg

2.Σουτιέν θηλασμού H&M 75D.

Δεν είδα διαφορά από τα προηγούμενα οπότε και αυτό ήταν μικρό και δεν φορέθηκε. Η τιμή του ?7

2hm75d.jpg

2hmno2.jpg

3.Σουτιέν θηλασμού αγορασμένο από Αγγλία αν θυμάμαι καλά 32D.

Δεν είναι βαμβακερό. Είναι πιο μεγάλο από τα προηγούμενα και έχει φορεθεί παραπάνω. Φυσικά όμως αντέχει ακόμα.

Στην μέση μπροστά έχει ένα πλαστικό που το μετακινείς δεξιά και αριστερά για να θυμάσαι από πια πλευρά θήλασες τελευταία.

Πολύ πρακτικό ειδικά την νύχτα. Η τιμή του ?5

375ck.jpg

375cno2.jpg

4.Σουτιέν Bravado eamless small. Καταπληκτικό σουτιέν με τέλειο κράτημα ακόμα και όταν το στήθος είναι γεμάτο και βαρύ.

Έχει και εσωτερικά επιθέματα για περισσότερη διακριτικότητα-αφαιρούνται φυσικά. Περισσότερες πληροφορίες ρίξε μια ματιά.

http://www.perithilasmou.gr/eshop/%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%B7-%CE%BC%CE%B1%CE%BC%CE%AC/%CF%83%CE%BF%CF%85%CF%84%CE%B9%CE%AD%CE%BD-%CE%B8%CE%B7%CE%BB%CE%B1%CF%83%CE%BC%CE%BF%CF%8D-seamless-bravado-detail

Η τιμή του στα ?12 από ?50 αρχική.

4bravadosmall.jpg

4bravadono2.jpg

Χωράνε σε προπληρωμένο φάκελο οπότε υπολόγισε ?1,50 τα μεταφορικά.

Ευχαριστώ


bXk5p2.png

Ο μαγουλήθρας ήρθε στη ζωή μας 15 Αυγούστου 2009!!!

Tm55p3.png

Το ξωτικούλι ήρθε στη ζωή μας 10 Ιανουαρίου 2012!!!

h1d6.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...