Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

θα γινουμε μανουλες το 2013!!!!!!!!


patoysitsa

Recommended Posts

Εξυπηρετηση κανω καλε!!

Ειναι φιλη μου και επειδη ειναι πρωι και ο αντρας τις και η ιδια 1 εβδομαδα,το παω εγω....:mrgreen:.

Καλά δεν ειναι ντροπη να βγαζεις ενα χαρτζιλικι!

Με ρωτησε αόριστα μια γνωστη μου αν ενδιαφερομαι να αναλαβω να της κραταω καποιες ωρες την κορη της, που ειναι συμμαθητρια της δικιας μου και με εβαλε σε σκεψεις....Γιατι δουλεια αλλη δεν ειναι ευκολο να βρω....αλλά και πάλι είναι μεγάλη ευθυνη να προσεχεις ξένο παιδι!!!! Αν μου το ζητησει τελικα, θα δω....


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 29,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • μποτσακι

    4472

  • Koalaki

    4262

  • Ηλιοβασίλεμα

    3356

  • patoysitsa

    2658

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κοριτσιαααααααααα!!!!!!!!!!Ηρθα εκεινη την ωρα αλλα καθησα με τον αντρουλη μου παρεουλα!!!!!!!!!!

Ηλιοβασιλεμα μου να χαιρεσαι τον ανηψουλη σου!!!!!!!!!!Να σας ζησει και να τον δειτε οπως επιθυμειτε!!!!!!!!!

Εγω παλευω να το παρω αποφαση να παω να ξυριστω καθ'οτι εχω γιατρο αυριο!!!!!!!!!

Μονο καλαμποκι γιατι ποδια ξυρισα εχθες!!!!!!!

Μια κουβεντα ειναι βεβαια να δω πως θα το κανω!!!!!!!!

Καλως την...Μποτσακι μου εχω μια απορια.....

Καλαμποκι=ευαισθητη περιοχη η' οχι αλλο ειναι;;


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites

Εσυ κουμπαρα οταν ησουν εγκυος πως ειπαμε οτι το εκανες??????

Αστα σημερα εχω περασει πολυ πεινα!Παρεπιπτοντως εφαγα και μισο ξυλακι 0% και δεν μου ανεβασε το ζαχαρο καθολου!!!!

αλλα νιωθω πολυ πεινα μιλαμε!!!!!!!!!!

Και μενα μου επιτρεπει ενα γλυκο πχ παγωτο ξυλακι 0% μεσα στην εβδομαδα...αλλα δεν εχει τυχει να φαω.

Επαιρνα καθρεπτη και τον κρεμαγα στη βρυση της μπανιερας και καθομουν απεναντι, πανω στη μπανιερα (οχι μεσα) και εκανα την δουλεια μου!


Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν ειναι ντροπη να βγαζεις ενα χαρτζιλικι!

Με ρωτησε αόριστα μια γνωστη μου αν ενδιαφερομαι να αναλαβω να της κραταω καποιες ωρες την κορη της, που ειναι συμμαθητρια της δικιας μου και με εβαλε σε σκεψεις....Γιατι δουλεια αλλη δεν ειναι ευκολο να βρω....αλλά και πάλι είναι μεγάλη ευθυνη να προσεχεις ξένο παιδι!!!! Αν μου το ζητησει τελικα, θα δω....

Ναι βρε...εγω απλος εξυπηρετιση κανω...

Βρε Ηλιοβασιλεμα γιατι οχι,δεν ειναι κακο....

Στο σπιτι σου θα το κοιτας;;


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites

Και μενα μου επιτρεπει ενα γλυκο πχ παγωτο ξυλακι 0% μεσα στην εβδομαδα...αλλα δεν εχει τυχει να φαω.

Επαιρνα καθρεπτη και τον κρεμαγα στη βρυση της μπανιερας και καθομουν απεναντι, πανω στη μπανιερα (οχι μεσα) και εκανα την δουλεια μου!

Ναι ε?????Αμ εμενα ειναι κατα μηκος η βρυση αλλα τωρα που το λες μπορει να κατσω στην ακρη της μπανιερας απο εξω και να βαλω μπροστα μια καρεκλα με τον καθρεφτη πανω!Θα δοκιμασω!!!!!!!

Κι εγω το παγωτο το εφαγα για να δοκιμασω τι γινεται σε περιπτωση που θελησω να φαω γλυκο!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσιααααααααα!!!!!ηρθαααααααα!!!!!!ζαλιστηκαν τα ματια μου!!!!ξεστραβωθηκααααααα!!!τωρα καθησα ν φαω και ενα γιαουρτακι!!!!!!

ξυπνησε και η μπεμπα τωρα....!!!!η λιχουδα μου!!!!!!!!!!

σημερα ητανε πολυ ησυχη!!!!!τωρα ξυπνησε....!


 

Ηρθες στη ζωη μας ΜΑΓΟΥΛΙΤΣΑ ΜΟΥ,στις 05/12/2013

ΣΕ ΛΑΤΡΥΟΥΜΕ ΠΕΙΝΑΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!!!!!

d.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε...εγω απλος εξυπηρετιση κανω...

Βρε Ηλιοβασιλεμα γιατι οχι,δεν ειναι κακο....

Στο σπιτι σου θα το κοιτας;;

Ναι Ριτσακι μου αυτο ακριβως γιατι οπως θα παρατηρησειςτωρα που εχεις περιοδο εκει κατω απο τις ορμονες και τα διαφορα μυριζει σαν βραστο καλαμποκι!!!!!!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused:


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσιααααααααα!!!!!ηρθαααααααα!!!!!!ζαλιστηκαν τα ματια μου!!!!ξεστραβωθηκααααααα!!!τωρα καθησα ν φαω και ενα γιαουρτακι!!!!!!

ξυπνησε και η μπεμπα τωρα....!!!!η λιχουδα μου!!!!!!!!!!

σημερα ητανε πολυ ησυχη!!!!!τωρα ξυπνησε....!

Ελα συμπεθερααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!

Το φτιαξατε κιολας ρε θηρια?????


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε...εγω απλος εξυπηρετιση κανω...

Βρε Ηλιοβασιλεμα γιατι οχι,δεν ειναι κακο....

Στο σπιτι σου θα το κοιτας;;

Δεν μιλησαμε με λεπτομερειες....Θα περιμενω τελικα να μου το προτεινει ξανα η ιδια.....


Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσιααααααααα!!!!!ηρθαααααααα!!!!!!ζαλιστηκαν τα ματια μου!!!!ξεστραβωθηκααααααα!!!τωρα καθησα ν φαω και ενα γιαουρτακι!!!!!!

ξυπνησε και η μπεμπα τωρα....!!!!η λιχουδα μου!!!!!!!!!!

σημερα ητανε πολυ ησυχη!!!!!τωρα ξυπνησε....!

χαχαχαχαχχαχχαχχαχχαχχαχαχααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!

Κοιμοτανε η υπναρου μας και μολις μυριστηκε φαι γαριδα το ματι!!!!!!!!!

Σαν την πεθερα της!!!!!!!!χαχαχααχαχαχαχααχαχααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλά δεν ειναι ντροπη να βγαζεις ενα χαρτζιλικι!

Με ρωτησε αόριστα μια γνωστη μου αν ενδιαφερομαι να αναλαβω να της κραταω καποιες ωρες την κορη της, που ειναι συμμαθητρια της δικιας μου και με εβαλε σε σκεψεις....Γιατι δουλεια αλλη δεν ειναι ευκολο να βρω....αλλά και πάλι είναι μεγάλη ευθυνη να προσεχεις ξένο παιδι!!!! Αν μου το ζητησει τελικα, θα δω....

Κουμπαρα καλη φαση για ενα χαρτζηλικακι!!!!!!!ειναι ευθυνη βεβαια αλλα εσυ πλεον εισαι κι εμπειρη μανουλα!!!!!!!Τι ηλικια?


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μποτσάκι αν το δοκιμάσεις, έτσι όπως λες, να στρωσεις κατω απο τα ποδια σου κανα πανί....μην τα κανεις μανταρα μεσα στο μπανιο....

Η ΚΑΤΣΕ οπως σου λεω με τα ποδια μεσα στη μπανιερα για να χρησιμοποιησεις και νερο και στερεωσε καπως αλλιως τον καθρεπτη...


Link to comment
Share on other sites

Συνομιληκη με την δικια μου ειναι....

δεν ξερω....ειναι μεγαλη ευθυνη αλλα τα οικονομικα μας ειναι χαλια και πρεπει καπως να τα βοηθησω....

Ας ελπιζω να μου το ξαναπει η μαμα της και θα κανω μια δοκιμη....


Link to comment
Share on other sites

Μποτσάκι αν το δοκιμάσεις, έτσι όπως λες, να στρωσεις κατω απο τα ποδια σου κανα πανί....μην τα κανεις μανταρα μεσα στο μπανιο....

Η ΚΑΤΣΕ οπως σου λεω με τα ποδια μεσα στη μπανιερα για να χρησιμοποιησεις και νερο και στερεωσε καπως αλλιως τον καθρεπτη...

Το εψαξα δεν στερεωνεται,γιατι απεναντι εχει μονο το πεζουλακι της μπανιερας που ειναι μικρο!!!!

Πρεπει οπωσδηποτε να βρω ενα τροπο γιατι δεν διαννοουμαι να παω να γεννησω και να με ξυρισουν αυτες οι παραλυτες εκει μεσα!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι Ριτσακι μου αυτο ακριβως γιατι οπως θα παρατηρησειςτωρα που εχεις περιοδο εκει κατω απο τις ορμονες και τα διαφορα μυριζει σαν βραστο καλαμποκι!!!!!!!!!!:confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Α!!!Μονο που δεν εχω ακομα περιοδο...παλι λιγο ροζ οταν σκουπιζωμε..παλι τσουρ...τσουρ μου εχει σπασει τα νευρα αυτο το πραγμα ΑΜΑΝ..:evil::evil::evil::evil:.


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...