Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Καρότσι Foppa Pedretti ολοκαίνουργιο


Recommended Posts

Πωλείται καρότσι Foppa Pedretti, αγορασμένο το 11/13.

Η μικρή γεννήθηκε Δεκέμβρη και εχει χρησιμοποιηθεί ελάχιστα.

Διαθέτει οτι ακριβώς βλέπετε στο video.

Μπορω να στείλω φωτογραφίες σε όποιον ενδιαφέρεται.

Ειναι σε απόχρωση μπεζ, δεν εχει κανένα ίχνος φθοράς και περιλαμβάνει κουβαδάκι-κάθισμα αυτοκινήτου, πόρτ-μπεμπε το οποίο διαθέτει και ανάκληση στην πλάτη, και καρότσι βόλτα με περί στροφή 360 μοιρών.

Τσάντα μεταφοράς

Ανταπτωρες και βάση κάθισμα τους αυτοκινήτου

Κάλυμμα κουβέρτα ποδιών

Αδιάβροχο καλύμματα

Τσάντα με αλλαξιερα

Τρόμπα

Εχει βραβευτεί για το σχεδιασμό του.

Αγοράστηκε απο γνωστό πολυκατάστημα 890,00?.

Επειδή κάτι θα έχω ξεχάσει, μέσο με το καρότσι θα πάρετε οτι εχει στο video.

Πωλείται 550,00?

Αν είσαστε απο Αθήνα μπορείτε να το δείτε και live.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πωλείται καρότσι Foppa Pedretti, αγορασμένο το 11/12.

Η μικρή γεννήθηκε Δεκέμβρη και εχει χρησιμοποιηθεί ελάχιστα.

Στο καρότσι έχουμε μπει 10 φορές, στο πόρτ μπεμπε ακόμη λιγότερες γιατί έκανα το λάθος και αγόρασαν καλαθουνα αλλά διαπίστωσα αργά οτι εκτός απο βολικό, κανείς και βόλτες το παιδί μέσα στο σπίτι σαν να ειναι καρότσι.

Διαθέτει οτι ακριβώς βλέπετε στο video.

Μπορω να στείλω φωτογραφίες σε όποιον ενδιαφέρεται.

Ειναι σε απόχρωση μπεζ με υπόλευκο και λίγες γκρι λεπτομέρειες , δεν εχει κανένα ίχνος φθοράς και περιλαμβάνει κουβαδάκι-κάθισμα αυτοκινήτου, πόρτ-μπεμπε το οποίο διαθέτει και ανάκληση στην πλάτη, και καρότσι βόλτα με περιστροφή 360 μοιρών. Βλέπει το παιδί εσάς,βλέπει το δρόμο και γυρίζει και στο πλάι το κάθισμα.

Τσάντα μεταφοράς

Ανταπτορες και βάση για το κάθισμα του αυτοκινήτου

Κάλυμμα κουβέρτα ποδιών

Αδιάβροχο καλύμματα

Τσάντα με αλλαξιερα

Τρόμπα

Εχει βραβευτεί για το σχεδιασμό του.

Αγοράστηκε απο γνωστό πολυκατάστημα 890,00?.

Επειδή κάτι θα έχω ξεχάσει, μαζί με το καρότσι θα πάρετε οτι εχει στο video.

Δε λείπει απολύτως τίποτα.

Πωλείται 550,00?

Αν είσαστε απο Αθήνα μπορείτε να το δείτε και από κοντά.

ww.youtube.com/watch?v=zf8yr81D7ew

Link to comment
Share on other sites

Ειναι μεγάλη ευκαιρία!!!

Αγορασμένο τον Νοέμβριος 2012.

Στο κουβαδάκι - κάθισμα αυτοκινήτου μπορεί να μπει απο τις πρώτες κιόλας μερες και η θέση του ειναι τέτοια σαν "αγκαλίτσα". Το πόρτ-μπεμπε αντικαθιστά την καλαθουνα γιατί ειναι και πολύ μεγαλύτερο και διάθετει στρώμα λατεξ κατάλληλο για τον ύπνο του βρέφους. Και φυσικά στο σετ περιλαμβάνεται και το κάθισμα βόλτας.

Το δικό γιατί αυτή τη στιγμή χρειάζομαι μόνο της βόλτας και οι παππούδες στην υπερβολή τους φρόντισαν να μας πάρουν και άλλο.

Ειναι πραγματικά σε άριστη κατάσταση.

Η τιμη μπορεί να συζητηθεί μιας και ο ερχομός ενός παιδιού συνεπαγει και πολλά έξοδα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πωλείται καρότσι Foppa Pedretti, αγορασμένο τον 11/12.

Η μικρή γεννήθηκε τέλος Δεκέμβρη και εχει χρησιμοποιηθεί ελάχιστα.

Στο καρότσι έχουμε μπει 10 φορές, στο πόρτ μπεμπε ακόμη λιγότερες γιατί έκανα το λάθος και αγόρασαν καλαθουνα αλλά διαπίστωσα αργά οτι εκτός απο βολικό, μετακινεις το παιδί μέσα στο σπίτι με μεγάλη ευκολία.

Διαθέτει οτι ακριβώς βλέπετε στο video.

Μπορω να στείλω φωτογραφίες σε όποιον ενδιαφέρεται.

Ειναι σε απόχρωση μπεζ με υπόλευκο και λίγες γκρι λεπτομέρειες , δεν εχει κανένα ίχνος φθοράς και περιλαμβάνει κουβαδάκι-κάθισμα αυτοκινήτου, πόρτ-μπεμπε το οποίο διαθέτει και ανάκληση στην πλάτη, και καρότσι βόλτας με περιστροφή 360 μοιρών. Βλέπει το παιδί εσάς,βλέπει το δρόμο και γυρίζει και στο πλάι το κάθισμα.

Τσάντα μεταφοράς

Ανταπτορες και βάση για το κάθισμα του αυτοκινήτου

Κάλυμμα κουβέρτα ποδιών

Αδιάβροχο καλύμματα

Τσάντα με ιαλλαξιερα

Τρόμπα

Εχει βραβευτεί για το σχεδιασμό του.

Αγοράστηκε απο γνωστό πολυκατάστημα 890,00?.

Επειδή κάτι θα έχω ξεχάσει, μαζί με το καρότσι θα πάρετε οτι εχει στο video.

Δε λείπει απολύτως τίποτα.

Πωλείται 470,00?

Αν είσαστε απο Αθήνα μπορείτε να το δείτε απο κοντά.

Παραλαβή για Αττική χέρι με χέρι για να γλυτωσετε τα έξοδα αποστολή.

Για αποστολή στην επαρχία, θα κάνετε συνεννόηση εσείς με το courier ή θα μου πείτε με ποιον τροπο θέλετε να γίνει η παραλαβή.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...