Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Καρότσι Foppa Pedretti ολοκαίνουργιο


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα! θα με ενδιεφερε το καροτσι αν η τιμη μπορει να κατεβει λιγο ακομα γιατι βγαινει εκτος προυπολογισμου!!!!! αν θελεις στειλε μου μνμ να κανονισουμε καποια συναντηση!!!!

ευχαριστω!!!!!


T4YJp2.png

Ο μπαμπας και η μαμα ανυπομονουν να ερθεις στη ζωη τους!!!!!!!!σε περιμενουμε....πειρατη μας!!!!!

2013.pngMake a pregnancy ticker

wSStp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σε άριστη κατάσταση!!!

390,00? και 360,00? χωρίς το κουβαδάκι!!!

Αντε 350,00 χωρίς το κουβαδάκι για να φύγει!!!

Καρότσι και πόρτ μπεμπε με κουκούλες καλύμματα αδιάβροχο, τσάντα αλλαγής,

και όλα όλα τα συναφή!

Δείτε το videaki που έχω στις αρχικές αγγελίες... Ειναι μεγάλη ευκαιρία!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπερα το καροτσι υπαρχει???δινεται και μονο του??αν ναι σε τι τιμη παρακαλω?

Καλησπέρα,

Εχει χαριστεί σε μια οικογένεια με ανάγκη το καθισμα αυτοκινήτου και η τσάντα αλλαγής.

Υπάρχει ακόμη το καρότσι αλλά πηγαίνει μαζί και το πόρτ μπεμπε. Τι να το κανει ο άλλος χωρίς τη βάση;

Η τιμη του ειναι 350 ευρώ με όλα τα αξεσουάρ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...

Πόρτ μπεμπε με ανάκληση, κατάλληλο για τον ύπνο του νεογεννητου μέχρι και τον 5ο μήνα σίγουρα, και καρότσι σε υπεραριστη κατάσταση μονο 350,00?. Δείτε το link που επισυναπτω παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Στέλλα μου ,επειδη σου έστειλα π.μ και μάλλον δεν το είδες για την άλλη σου αγγελία με τα εργαλεία που έχουμε συνεννοηθει ,σου το γραφω και απο εδω ότι περιμένω τηλέφωνο σου να μου πεις από που θα έρθω να τα παρω γιατί εγώ που σε παίρνω δεν το σηκώνεις.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Ειναι σε απόχρωση μπεζ με υπόλευκο και λίγες γκρι λεπτομέρειες , δεν εχει κανένα ίχνος φθοράς και περιλαμβάνει, πόρτ-μπεμπε το οποίο διαθέτει και ανάκληση στην πλάτη, και καρότσι βόλτας με περιστροφή 360 μοιρών. Βλέπει το παιδί εσάς,βλέπει το δρόμο και γυρίζει και στο πλάι το κάθισμα. Μαζί με όλα τα καλυματα, κουκούλες, αδιαβροχα, ΜΟΝΟ 350,00?!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...