Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

Καλημερα κοπελουδες ομορφες!!!!! τι κανετε?? εμεις καλα! στη δουλεια εγω, ο μικρος μου ειναι στη γιαγια και στον παππου και τους κανει "ανακαινιση"!

Μαρθα με το καλο ο γιοκας!!!!! ξετρελαθηκες ετσι??? πωπω ανατροπες παλι!!!! και υστερα σου λενε οτι τα αγορια φαινονται απο νωρις!! εμενα ο δευτερος γιος ειχε φανει απο την 9η εβδομ οσο κουλο και αν ακουγεται! και τωρα που ειναι η κολλητη μου εγκυος και πηγε στο γιατρο μου, στην 9η εβδομ της ειπε οτι μαλλον στον επομενο υπερηχο θα δουν τσουτσουνι!! για να δουμε θα πεσει μεσα??? μπραβο που ειναι τελειο το μωρακι σας, κι εγω οταν ακουω αυτη την φραση νιωθω σα να πεταω!!!!! αα οσο για το υψος απο τη 18η εβδομ και μετα δε μπορουν να το μετρησουν παρα μονο στο περιπου με βαση το μηριαιο οστο, στη β'επιπ δε γραφουν υψος! συνηθως ομως σε αυτη στη φαση ειναι 20-22 εκ!

happy and crazy μπραβο στον μπαμπατσικο το γιοκα σου!! ολα καλα να συνεχισουν! αρχισατε ψωνια εσεις??

μουσουδι καλημερα! να χαιρεσαι τον ανηψουλη σου! να ειναι γερο και ευτυχισμενο παιδακι!

mj_lia τι κανετε??? καλα εισαστε? ποτε εχεις γιατρο τωρα εσυ? θυμαμαι καναμε μαζι τη β'επιπ οποτε λογικα οπου να 'ναι θα σε δει και ο γιατρος σου? εγω εχω την αλλη Παρασκευη και ανυπομονω! εχω ομως και ενα αγχος για το πως ειναι ο τραχηλος μου μιας και στη β'επιπ μας τρομαξαν!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα σε ολες! Ιασω μερα 2η. Μολις περασε ο γιατρος μου κ μου ειπε οτι θα βγω σε 2-3 μερες μεχρι να βγει η καλλιεργεια γιατι μπορει να εχω κανα μικροβιο κ εδω παιρνω ενδοφλεβια ενεση!!! Ουαου! Ενθουσιαστηκα!! Ελεος. Το αιμα πηγε στα τσακιδια κ δεν ξαναπαρουσιαστηκε. Τωρα εδω στην αναμονη.ολα καλα να πανε κ λεφτα να εχουμε να δινουμε. Να παρακολουθησω λιγο κ το πετρωμα της κοιλιας μου απο προχθες να δω τι ειναι. Τους λεω δειτε μπορει να ναι συσπασεις κ μου λεει οτι ειναι φυσιολογικο... Ξερω γω τωρα..........


com]uiFTp2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites

αγοροmummy! εμένα με είδε την Μ Τρίτη, όλα καλά μου είπε, τώρα θα πάω για τον άλλο μήνα κατά τις 15... μου έγραψε κλασικά αίμαι, ούρα, καμπύλη ζαχάρου (την 120 :( ) και όλα καλά...λίγο πεσμένο σίδερο μου βρήκε και ανεβάσαμε τα χαπάκια σιδήρου σε 2 την ημέρα


eNortjKzUjIyNLQ0NleyBlwwFX4C1A,,90.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα Αναστασια!! πως εισαι εσυ με το ποδι σου και τη μεση? και εγω υποφερω απο τον γοφο μου τελευταια αλλα ευτυχως μονο οταν ξυπναω, μεσα στην ημερα δεν εχω θεμα!

Κατερινιω85 μια χαρα το παλικαρακι σου!!!! αντε καλη συνεχεια τωρα!!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

αγοροmummy! εμένα με είδε την Μ Τρίτη, όλα καλά μου είπε, τώρα θα πάω για τον άλλο μήνα κατά τις 15... μου έγραψε κλασικά αίμαι, ούρα, καμπύλη ζαχάρου (την 120 :( ) και όλα καλά...λίγο πεσμένο σίδερο μου βρήκε και ανεβάσαμε τα χαπάκια σιδήρου σε 2 την ημέρα

ποιο σιδηρο σου δινει? κι εμενα λογικα τωρα θα μου το παει το σιδηρο σε 3 την ημερα οπως στην πρωτη εγκυμοσυνη και θα μου πει να τρωω καθε μερα απο ενα αυγο και μοσχαρακι οσο πιο συχνα μπορω:confused::confused: τουλαχιστον το σιδηρο δε σου φερνει δυσκοιλιοτητα ετσι?

latortura ολα καλα θα ειναι κοπελα μου!!! και τις συσπασεις τις θελουμεεεεε απο εδω και περα αρκει να μην εχουν πονο!!!! καλη συνεχεια! μωρε πολλες μερες δε σε κρατανε για μια αιμορραγια??? λεω εγω τωρα! εκτος αν ηταν πολυ μεγαλη αιμορραγια! γιατρος δεν ειμαι απλα δε εχω ξανακουσει περιπτωση να κρατουν τοσο πολυ μεσα την εγκυο!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

happy and crazy μπραβο στον μπαμπατσικο το γιοκα σου!! ολα καλα να συνεχισουν! αρχισατε ψωνια εσεις??

Ψώνια? Έρευνα αγοράς κάνω τόσο καιρό. Για διδακτορικό πάω! Αποφάσισα να πάρω καροτσάκι.... Inglesina trilogy. Πολύ ακριβό... αλλά δε με νοιάζει. Θα ταΐζω τον άνδρα μου ένα μήνα όσπρια για να μαζέψω τα λεφτά.

Εσείς αποφασίσατε για καροτσάκι?

Link to comment
Share on other sites

Love-Mom.jpg

1)My girl.................ΠΗΤ 05/08 ΑΓΟΡΑΚΙ (Βιοκλινική)

2)dafni81................ΠΗΤ 05/08 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

3)Natalia90.............ΠΗΤ 3/8 ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Έλενα)

4)Marilouu...............ΠΗΤ 8/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Ρέα)

5)Αγοροmummy...... ΠΗΤ 8/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

6)Κατερίνα Κων ....... ΠΗΤ 10/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

7)Impregnant..........ΠΗΤ 10/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Ρέα)

8 )Kateriniw85........ΠΗΤ 13/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιπποκράτειο)

9)Ziu_zitsu.............ΠΗΤ 14/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Βιοκλινική)

10)MARIANI..............ΠΗΤ 15/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

11)rinoui..................ΠΗΤ 16/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Λητώ)

12)happy and crazy....ΠΗΤ 16/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

13)christine*............ΠΗΤ 17/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

14)Margi25...............ΠΗΤ 18/8 ΑΓΟΡΑΚΙ

15)mj_lia.................ΠΗΤ 18/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

16)Martha86.............ΠΗΤ 20/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιπποκράτειο)

17)Linalien................ΠΗΤ 20/8 ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ)

18 )mousoudi..............ΠΗΤ 20/8 ΑΓΟΡΑΚΙ

19 )annisaki................ΠΗΤ 23/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

20)christine_2............ΠΗΤ 24/8 ΑΓΟΡΑΚΙΑ (Διαβαλκανικό)

21)Anastasiat28.........ΠΗΤ 24/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Μητέρα)

22)Maria93................ΠΗΤ 25/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ

23)Papakia30.............ΠΗΤ 26/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασώ / Αλεξάνδρα)

24)Latortura..............ΠΗΤ 26/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ιασω / Ρέα)

25)mariareti...............ΠΗΤ 27/8 ΑΓΟΡΑΚΙ (Ρέα)

26)tina26..................ΠΗΤ 27/8 ΑΓΟΡΑΚΙ

27)zizoulis.................ΠΗΤ 27/8 ΑΓΟΡΑΚΙ

27)Ampeligi................ΠΗΤ 29/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Λητώ)

28 )Brilliant.................ΠΗΤ 29/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Βενιζέλειο)

29)Ioanna21..............ΠΗΤ 31/8 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ (Γένεσις)

30)kimonandi..............ΠΗΤ 31/8 ΑΓΟΡΑΚΙ

31)Chrysa1982............ΠΗΤ 8/9.......ΕΚΤΙΜΗΣΗ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΑΓΟΡΑΚI


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα latorturaευχάριστα τα νέα σου αφού σταμάτησε και το σιχαμερό αίμα όλα καλά!!

καλημέρα και σε σένα αγορομανούλαφτου φτου ολωνών μας τα μωρουδέλια είναι υπέροχα!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αγοροmummy! φεροσανολ νομίζω λέγετε, μπα κανένα πρόβλημα δεν μου έφερε, όλα καλά...

happy and crazy δεν έχω μαρκα στο μυαλό μου, η τιμή με ενδιαφέρει αφου θα πάρω απλό(μιας και η κουμπάρα μου θα μου δώσει κάθισμα και ριλαξ). μου πρότηνε να το πάρω απο τζαμπο, το είχε παρει στα παιδια της (3) και ήταν πολύ καλό αλλά δεν ξέρω... ολα τα κοιτάω!


eNortjKzUjIyNLQ0NleyBlwwFX4C1A,,90.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Κοιμήθηκα μόνο πέντε ώρες αλλά πετάω!!!!!!!!! Φεύγω τώρα να πάω να αλλάξω τα ροζ σπορτέξ που μας έφεραν να τα κάνω ΜΠΛΕ!!

Και για να μην ξεχνιόμαστε!!!!!!!!!!!!!!! Σάββατο στις 12 στην Αριστοτέλους!!!!!!

Εγώ και ο γιος μου πάντως θα είμαστε εκεί!!!!!!!!


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρααα!! Τι κάνετε? Εγώ αν εξαιρέσω την αλλεργία μου που έγινε χειρότερη με τη σκόνη, μια χαρά!

martha μου να σου ζήσει ο γιος!!! Βρε λέτε να βγει και το δικό μου κορίτσι γιος στο τέλος, αρχίζω και φοβάμαι σε αυτό το forum!

happy and crazy δεν ήξερα ότι από υπογλυκαιμία μπορεί να πάει σε σάκχαρο?? Ωχ αμάν, και από την Κυριακή μη σας πω πόσα ΚΙΛΑ ζάχαρη έχω φάει... Ελπίζω να μη σου πουν για δίαιτα απαπα έχουμε τον πόνο μας να μας κόψουν και το φαί!

Κατερίνα Κων κάνε καμιά βόλτα στην όμορφη Θεσσαλονίκη και για μας! Να συναντήσεις και τις κοπέλες αν μπορείς, πλάκα θα ΄χει!

latortura, papakia, marilou Πώς πάτε κορίτσια??

Εγω έχω το βράδυ ραντεβού με τον doctor...να δούμε και το νεφράκι του μήπως είναι καλύτερα τώρα. Απ'ότι βλέπω δεν τη γλυτώνω και την καμπύλη, ε? Και απ'ότι διαβάζω δεν μπορώ και να φύγω, αν και το σπίτι μου είναι πολύ κοντά στη euromedica γμτ... δε βαριέστε, διαβάζω ένα κουμουτσο-βιβλίο τώρα, θα το πάρω μαζί να περάσει η ώρα!


u7ndlkkhjd9ns8bu.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στα πεταχτά !!

Μπράβο Μάρθα για τη Β' επιπέδου !!

Λατορτούρα μου, περαστικά ! Άντε να μην είναι τίποτα και να βγεις σήμερα !!

Συμπεθέρα μου, μάτς μούτς !

Κατερινιώ, ρε 780γρ ;; ΓΟΥΑΟΥ !

Η μουσούδι είχε ρωτήσει και το ύψος είναι το TCD που γράφει η Β.

Σας φιλώ και σας λατρεύω !!


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...