Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

Κορίτσια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πετάω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κίντερ έκπληξη μας βγήκε η κοιλιά μου!! Έχουμε γιο! Ο γιατρός έκανε λάθος! Με ρωτάει σου είπε ο γιατρός τι είναι λέω και εγώ η έξυπνη με σιγουριά ναι κορίτσι! Καλέ τι κορίτσι για κοίτα εδώ! Και αυτό που είδα ήταν να ένα τσουτσούνι! Κατά τα άλλα μας είπε ότι ήταν το πιο συνεργάσιμο μωρό της ημέρας! Έπαιρνε ακριβώς την θέση που ήθελε η γιατρός. Δεν την ταλαιπώρησε καθόλου ο πρίγκηπας μου! Έχουμε καλή καρδία όλα τα όργανα τέλεια και τα ποδαράκια μας και τα χεράκια μας ! Όλα όπως έπρεπε να είναι! Μας είπε έχετε ένα τέλειο μωρό! Έχω Κατά χεστεί! Τι να σας πω πετάω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τον αγαπώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και είμαστε και 550γρ! Ύψος δεν μας είπε.. Για πείτε μου στο χαρτί πως το λέει για να το βρω.

Αχ μπραβο μαρθα μου! Με το καλο ο παιδαρος σας!!!!!! :)


com]uiFTp2.png[/url]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Κορίτσια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πετάω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κίντερ έκπληξη μας βγήκε η κοιλιά μου!! Έχουμε γιο! Ο γιατρός έκανε λάθος! Με ρωτάει σου είπε ο γιατρός τι είναι λέω και εγώ η έξυπνη με σιγουριά ναι κορίτσι! Καλέ τι κορίτσι για κοίτα εδώ! Και αυτό που είδα ήταν να ένα τσουτσούνι! Κατά τα άλλα μας είπε ότι ήταν το πιο συνεργάσιμο μωρό της ημέρας! Έπαιρνε ακριβώς την θέση που ήθελε η γιατρός. Δεν την ταλαιπώρησε καθόλου ο πρίγκηπας μου! Έχουμε καλή καρδία όλα τα όργανα τέλεια και τα ποδαράκια μας και τα χεράκια μας ! Όλα όπως έπρεπε να είναι! Μας είπε έχετε ένα τέλειο μωρό! Έχω Κατά χεστεί! Τι να σας πω πετάω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τον αγαπώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και είμαστε και 550γρ! Ύψος δεν μας είπε.. Για πείτε μου στο χαρτί πως το λέει για να το βρω.

μπραβο κοριτσακι μουυυυ...τελεια νεα μας εφερες...πο πο αγορακιααααα...μας τρωτε λαχανοοοοο εμας τα κοριτσακια...!!tο υψος καπου λεει ουτε σε μενα το γραφει...:o:tongue::tongue::tongue:


ZNO2p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πετάω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κίντερ έκπληξη μας βγήκε η κοιλιά μου!! Έχουμε γιο! Ο γιατρός έκανε λάθος! Με ρωτάει σου είπε ο γιατρός τι είναι λέω και εγώ η έξυπνη με σιγουριά ναι κορίτσι! Καλέ τι κορίτσι για κοίτα εδώ! Και αυτό που είδα ήταν να ένα τσουτσούνι! Κατά τα άλλα μας είπε ότι ήταν το πιο συνεργάσιμο μωρό της ημέρας! Έπαιρνε ακριβώς την θέση που ήθελε η γιατρός. Δεν την ταλαιπώρησε καθόλου ο πρίγκηπας μου! Έχουμε καλή καρδία όλα τα όργανα τέλεια και τα ποδαράκια μας και τα χεράκια μας ! Όλα όπως έπρεπε να είναι! Μας είπε έχετε ένα τέλειο μωρό! Έχω Κατά χεστεί! Τι να σας πω πετάω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τον αγαπώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και είμαστε και 550γρ! Ύψος δεν μας είπε.. Για πείτε μου στο χαρτί πως το λέει για να το βρω.

Συγχαρητήριαααααα!!!!! Κι άλλος γαμπρός,κρύψτε τα κορίτσια σας μανούλες...μαζευτήκαμε πολλές αγορομάνες....:P:p:p


GwLYp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πετάω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κίντερ έκπληξη μας βγήκε η κοιλιά μου!! Έχουμε γιο! Ο γιατρός έκανε λάθος! Με ρωτάει σου είπε ο γιατρός τι είναι λέω και εγώ η έξυπνη με σιγουριά ναι κορίτσι! Καλέ τι κορίτσι για κοίτα εδώ! Και αυτό που είδα ήταν να ένα τσουτσούνι! Κατά τα άλλα μας είπε ότι ήταν το πιο συνεργάσιμο μωρό της ημέρας! Έπαιρνε ακριβώς την θέση που ήθελε η γιατρός. Δεν την ταλαιπώρησε καθόλου ο πρίγκηπας μου! Έχουμε καλή καρδία όλα τα όργανα τέλεια και τα ποδαράκια μας και τα χεράκια μας ! Όλα όπως έπρεπε να είναι! Μας είπε έχετε ένα τέλειο μωρό! Έχω Κατά χεστεί! Τι να σας πω πετάω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τον αγαπώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και είμαστε και 550γρ! Ύψος δεν μας είπε.. Για πείτε μου στο χαρτί πως το λέει για να το βρω.

Κι αλλη καψουρα με τον γιο!!

Οντως κιντερ εκπληξη ο γιοκας σου!!

Τελεια νεα!!

Τελικα πολλοι γαμπροι μαζευτηκατε για τις πριγκιπεσσες μας!! Καλλιστεια θα κανουμε στο τελος να διαλεξουμε γαμπρο!!


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σας το είπα?????????????????????? Τον αγαπώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ευτυχώς το dvd μας είναι 15 λεπτά και τον χορταίνω σε όλες τις πόζες!!!!!!!!!!!!!!

Άντε τώρα να κοιμηθώ! Πως θα αφήσω το dvd από τα χέρια μου???


tt1d1f0a

event.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!!! μεταμεσονύχτια σήμερα!Ήρθα θεσσαλονίκη σήμερα και ξεσάλωσα πριν λίγο μαζεύτηκα από το μεσημέρι!!

zizoulis καλωσήλθες και με το καλό το μωράκι σου

impregnant να τον χαίρεσαι τον μπαμπά σου και καλώς να τον δεχτείτε σπίτι

rinoui ωχ κρίμα με το σκυλάκι σου...μακάρι να είναι κάτι που γιατρεύεται

latortura περαστικά, αφού είναι καλά το μωράκι όλα καλά:P:p

kimonandi καλή επιτυχία με τη β επιπέδου

marilou, άντε μπράβο επιτέλους με τα ροζ καφε κτλ!!! και εγώ έχω δυσφορία σήμερα έντονη μάλλον φταίει η ατμόσφαιρα!!

martha86 από ότι είχα δει και εγώ δεν γράφει ύψος, εγώ ρώτησα και μου είπε ύψος.

Ελπίζω να μην ξεχνάω νέα γιατί ήταν και πολλά!!:P:p:p


url%5Dcbf47431c9.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια καλημέρα!!!

Kimomandi καλή επιτυχία με την β΄ επιπέδου!!!!!!!!!!!!! Όλα καλά θα είναι, περιμένουμε σούπερ νέα κι από σένα!!!!!

Μάρθα, καλώς ήρθες κι εσύ στον υπέροχο κόσμο των αγορομαμάδων! Ήδη ερωτευμένη στο φουλ, ε; Μπράβο, τούρμπο ο μπόμπιρας!!!

Brilliant, να χαίρεσαι τον άντρα της ζωής σου!!!

Εμείς χθες το απόγευμα πήγαμε στον ανεψιό μου που γιόρταζε και ο μικρός κλασικά ξεσάλωσε! Έχουν ένα τεράστιο μπαλκόνι-ταράτσα (σχεδόν όσο και το σπίτι) με υπέροχη θέα και πολλά παιχνίδια. Η χαρά του παιδιού είναι!!! Φυσικά αργήσαμε όλοι να κοιμηθούμε και σήμερα σέρνομαι, ουφ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πετάω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κίντερ έκπληξη μας βγήκε η κοιλιά μου!! Έχουμε γιο! Ο γιατρός έκανε λάθος! Με ρωτάει σου είπε ο γιατρός τι είναι λέω και εγώ η έξυπνη με σιγουριά ναι κορίτσι! Καλέ τι κορίτσι για κοίτα εδώ! Και αυτό που είδα ήταν να ένα τσουτσούνι! Κατά τα άλλα μας είπε ότι ήταν το πιο συνεργάσιμο μωρό της ημέρας! Έπαιρνε ακριβώς την θέση που ήθελε η γιατρός. Δεν την ταλαιπώρησε καθόλου ο πρίγκηπας μου! Έχουμε καλή καρδία όλα τα όργανα τέλεια και τα ποδαράκια μας και τα χεράκια μας ! Όλα όπως έπρεπε να είναι! Μας είπε έχετε ένα τέλειο μωρό! Έχω Κατά χεστεί! Τι να σας πω πετάω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τον αγαπώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και είμαστε και 550γρ! Ύψος δεν μας είπε.. Για πείτε μου στο χαρτί πως το λέει για να το βρω.

πολύ καλημέρα! αντε καλός ήρθες και εσύ στο κλαμπ.... ποπο θα ψάχνουμε να βρούμε νύφες με τα κιάλια!!!:):)


eNortjKzUjIyNLQ0NleyBlwwFX4C1A,,90.png
Link to comment
Share on other sites

καλή σας μέρα κοριτσάκια μου!!πως είστε σήμερα??καλέ πόσο γράψατε πάλι???καλά κάνατε!!!!εμείς πήγαμε γιατρό χτες και όλα μια χαρά!!ο ζουζούνος θρεφταράκι 780γρ και ψηλός πολύ(ακριβως δεν μας είπε μόνο ότι το είδε από τα κοκαλάκια του)!!τώρα ξανά γιατρό σε 3 βδομάδες!μου έγραψε και εμένα καμπύλη για την άλλη βδομάδα!!!

μάρθαμου τρελλη καψούρα καλωσήρθες στον κόσμο των αγοριών;);)και μπράβο που όλα είναι σούπερ!!!

latorturaπεραστικά σου πουλάκι μου αλλά τέλος καλό όλα καλά και όλα καλά και με τα αποτελέσματα που περιμένεις περιμένουμε νεότερα!!

rinouiκρίμα για το σκυλάκι σου μακάρι όμως να είναι κάτι που περνάει

marilouεπιτέλους με τα ροζ μακριά και στον αγύριστο!!!

kimonandiκαλη επιτυχία στην ΄β σου περιμένουμε νεάκια

κατερίναθα μείνεις και μέχρι να συναντηθούμε??ziuμου εσύ θα μπορέσεις να έρθεις???

papakiπου είσαι??????


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας!!! μεταμεσονύχτια σήμερα!Ήρθα θεσσαλονίκη σήμερα και ξεσάλωσα πριν λίγο μαζεύτηκα από το μεσημέρι!!

Ααααααααααα, θα είσαι δλδ εδώ το Σάββατο να σε γνωρίσουμε; :P

Link to comment
Share on other sites

καλή σας μέρα κοριτσάκια μου!!πως είστε σήμερα??καλέ πόσο γράψατε πάλι???καλά κάνατε!!!!εμείς πήγαμε γιατρό χτες και όλα μια χαρά!!ο ζουζούνος θρεφταράκι 780γρ και ψηλός πολύ(ακριβως δεν μας είπε μόνο ότι το είδε από τα κοκαλάκια του)!!τώρα ξανά γιατρό σε 3 βδομάδες!μου έγραψε και εμένα καμπύλη για την άλλη βδομάδα!!!

Ωωωωωωωωω, κι άλλος μπαμπάτσικος γαμπρός!!!!! Φτου φτου φτου!!!! Καλά αποτελέσματα και στην καμπύλη!

Καλά όσες κάνετε την τρίωρη πάρτε κανένα βιβλίο μαζί σας. Βόλτα δεν κάνει να κάνετε όσο περιμένετε, αλλοιώνονται τα αποτελέσματα, κι αναμονή είναι πολύ εκνευριστική. Αν μπορείτε πάρτε καμιά φίλη σας μαζί, αλλά ποια θα σηκωθεί αξημέρωτα; :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ννννννταξυ, κορίτσια....

Ντροπή και αίσχος! Έχω μέρες να μπω.... φτου μου! Τρελό τρέξιμο... στεναχώριες, δουλειά... αι στα τσακίδια! γγγγκκκκρρρρ

Αλλά μόλις διάβασα όοοοοοοοοοοολα τα νέα σας.

latortura και marilou ελάτε να κανονίσουμε για κανένα καφεδάκι... και αφήστε τα ροζ, καφέ... Ουφ.... είμαι σίγουρη ότι είσαστε καλύτερα, ε? ε? ε? Πείτε μου ότι είστε καλά, ε? ε? ε? :-)

welcome zisoulis

rinoui, άσε έχω και εγώ 2 σκυλάκια και στεναχωριέμαι πάντα. Περαστικούλια!

Από που να αρχίσω να λέω καλημέρες?

Καλημερούδια σε όοοοοοοολες τις βόρειες και νότιες μανούλες!

Χθες ήμουν στο γιατρό μου, νννννταξυ, κορίτσια, από εκεί που ήταν 476γρ. προηγούμενη εβδομάδα στη β επιπέδου, τώρα είναι 650! Παίδαρος σας λέω!

Αλλά.... ο γιατρός μ' έβαλε χέρι για τα δικά μου κιλά. (δεν κοιτάει τη δική του κοιλούμπα)

Πρέπει πάλι να κάνω καμπύλη ζαχάρου (αυτή τη φορά 2 ώρες) γιατί κάτι δεν του άρεσε στην προηγούμενη. Ππππππφφφφφφφ.... Έχω υπογλυκαιμία και είναι επικίνδυνο να γυρίσει σε ζάχαρο, που σημαίνει στην καλύτερη περίπτωση δίαιτα ως το τέλος της εγκυμοσύνης ή στη χειρότερη ενεσούλες ως τον Αύγουστο. Όχου, σας λέω. ππππφφφφφ και πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Αυγουστομανούλες!!!!!!!!!!!!!!και στα Αυγουστομπεμπάκια μας!!!!!!!!!

latortura μου εντάξει όλα? περιμένουμε νέα ε? να μην αγχώνεσαι και στεναχωριέσαι!!!!!!!!!

martha86 μου το πιο ωραίο κιντερ της ζωής σου μέχρι τώρα ε? πωπω πόσοι άντρες θα γεννηθούν τον Αύγουστο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ποιον να πρωτοδιαλέξετε (τον δικό μου ,τον δικό μου χαχαχα). χαίρομαι που είναι υγιέστατα όλα τα μωράκια δόξα το Θεό!!!!!!!!!!!

marilou μου όλα καλά? με το λαιμό σου?

θεσσαλονικιές μεθαύριο είναι η μεγάλη μέρα? θέλουμε φώτο (προσέχτε τι θα φάτε)

papakia μου όλα καλά?

happy and crazy άστα με αυτή τη καμπύλη και με το ζάχαρο γενικότερα. και ο δικός μου φωνάζει , ``κανόνισε το τελευταίο τρίμηνο να τρώμε βραστά κολοκυθάκια`` μου λέει κάθε φορά. όσο για τα κιλά, μου είπε η μαμά μου φωνάζουν διότι βλέπουν τι παίρνει το μωρό και τι εμείς (γίνεται διαχωρισμός λίπους). φαντάσου να έτρωγα όλα όσα θέλω.χαχαχα

kateriniw85 780 γραμμάρια? καλέ ολόκληρος άντρας!!!!!!!!!!αστέρια τα μωράκια μας φτου φτου φτου


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites

μουσουδάκιτι να σου πω!!ο κοναν ο βάρβαρος μας βγήκε ξαφνικά αλλά ο γιατρός μας είπε ότι απο δω και πέρα έτσι θα μεγαλώνουν τα μωράκια μας από βδομαδα σε βδομαδα!σε ευχαριστώ πολύ για την συμβουλή σου για την καμπύλη.πως θα το πιω πρωι πρωι νηστικιά αυτό το πράγμα??γιατί δεν το κάνουν σε μορφή τυρόπιτας????:tongue::tongue::tongue:

happy and crazy καλη σου μέρα κοριτσάκι!!να κι άλλος βαρβατούλης!!!!:P:p:pκαι εμένα με ζύγισε χτες και χρειαστήκαμε όλοι τα υπογλώσσια γιατί είμαι ήδη +14 με φοβήθηκε το μάτι του και δεν έκραξε και πολύ!!!ελπίζω να μην χρειαστεί τίποτα από αυτά που είπες και η καμπύλη σου να είναι μια χαρά!!!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...