Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Φολικο (2), σίδηρο (2), μαγνήσιο (2), ασβέστιο (1), σύμπλεγμα βιταμινών Β (neurobion) (1)

zizoulis εσύ παραπαίρνεις χάπια! :)

γιατί 2 φολικό?

Άντε βρε papakia! Να σου πει καλά κι ο γιατρός!

Εγώ παίρνω 1 σίδηρο/φολικό που είναι μαζί, 1 ασβέστιο την ημέρα

Πωπω τώρα που είπατε για πορτ-παγκαζ, μου έλεγε ένας συνάδελφος ότι πρέπει να αλλάξουμε κι αυτοκίνητο και φρίκαρα!!! Δηλαδή το Ford Fiesta που έχουμε του (2004) δε θα χωράει τα πράγματα???

impregnant! και εγώ την ίδια συνταγή ακολουθώ..

νομίζω αυτά με το αυτοκίνητο είναι υπερβολές! όλοι οι καλοί χωράνε! μέχρι να αποφασίσετε να πάτε οικογενειακό ταξιδάκι έχετε χρόνο να το δοκιμάσετε!


RArep3.png?mjfpyDPm
Link to comment
Share on other sites

α ξέχασα:

παίρνω 1 Τ4 (για το θυροειδή), 1 σίδηρο με φολικό (κάψουλα) & 1 ασβέστιο(το ασβέστιο το παίρνω λόγω θυροειδή- μου το ειχε ρίξει στην εγκυμοσύνη)!!!!!!!

ναι, το χάπι του θυροειδή το έχω και εγώ... δεν ήξερα όμως ότι ο θυροειδής επηρεάζει το ασβέστιο.

Brilliant εσύ μας τρως με τόσο σίδηρο! χαχα


RArep3.png?mjfpyDPm
Link to comment
Share on other sites

ναι, το χάπι του θυροειδή το έχω και εγώ... δεν ήξερα όμως ότι ο θυροειδής επηρεάζει το ασβέστιο.

Brilliant εσύ μας τρως με τόσο σίδηρο! χαχα

έχω κάνει ολική αφαίρεση θυροειδή και απο όταν τον έβγαλα είχα πρόβλημα με το ασβέστιο για δύο μήνες. μετά απο 2 χρόνια και κάτι που τον έχω βγάλει, τώρα με την εγκυμοσύνη μου ξαναέπεσε


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites

Άντε βρε papakia! Να σου πει καλά κι ο γιατρός!

Εγώ παίρνω 1 σίδηρο/φολικό που είναι μαζί, 1 ασβέστιο την ημέρα

Πωπω τώρα που είπατε για πορτ-παγκαζ, μου έλεγε ένας συνάδελφος ότι πρέπει να αλλάξουμε κι αυτοκίνητο και φρίκαρα!!! Δηλαδή το Ford Fiesta που έχουμε του (2004) δε θα χωράει τα πράγματα???

Κοιτα, εάν κανετε ταξίδια τότε ναι θα δυσκολευτείτε ... Αν οχι, βολεύονται τα πράγματα για μικρές μετακινήσεις. Εμεις ειχαμε το Peugeot 206 3θυρο και το αλλάξαμε με Opel Astra 5θυρο και τώρα σκεφτόμαστε για μπαγκαζιερα στην οροφή γιατι με τα 2 παιδια δύσκολα θα χωραμε!!


EGd5p3.png

vYCpp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια εγώ κοιτάω κάτι ξενοδοχεία για καλοκαιρινές διακοπές... όνειρααααααα :rolleyes:

αχ και εγώ κοιτάω, ειδικά αυτά που έχουν και πισίνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!δεν θα πάω που δεν θα πάω πουθενά τουλάχιστον ας φανταστώ ότι θα πάω κάπου που μου αρέσει!!!!!!!!!!!!!!πωπωπω!!!!!!!!!!!!!


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια εγώ κοιτάω κάτι ξενοδοχεία για καλοκαιρινές διακοπές... όνειρααααααα :rolleyes:

εγω σου ευχομαι να πατε και να μη μεινετε στο ονειρο !!

Εμεις θα παμε 4 μέρες τον Ιούνιο !

εδώ :

Πρέβελη-Ρέθυμνο


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites

θα ταξιδέψεις τόσο μακρυά? εγώ σκεφτόμουν κάπου κοντά στην Αθήνα (Πελοπ. ή Εύβοια) με αυτοκίνητο, ούτε καράβια ούτε αεροπλάνα να ταλαιπωρηθώ.

οκ... τώρα είδα ότι είσαι εσύ brilliant!


RArep3.png?mjfpyDPm
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θα ταξιδέψεις τόσο μακρυά? εγώ σκεφτόμουν κάπου κοντά στην Αθήνα (Πελοπ. ή Εύβοια) με αυτοκίνητο, ούτε καράβια ούτε αεροπλάνα να ταλαιπωρηθώ.

Βρε τρελή ! :D:D

Ηράκλειο Κρήτης μένω ! Το Ρέθυμνο είναι κοντά !!!

εντιτ ::

οκ τώρα είδες οτι είμαι εγώ !

Αλλά τρελή, είσαι !! :D


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites

Filicine εννοώ πρωι βραδυ το ίδιο σκευασμα, σίδηρο πρωι βραδυ άλλο σκευάσμα (εχω χαμηλό αιματοκρίτη), μαγνήσιο 2 χαπια η 1 φακελάκι και 1 neurobion. Δεν υπαρχει καποιος ιδιαίτερος λόγος αυτά έπαιρνα και στην πρωτη εγκυμοσυνη.


EGd5p3.png

vYCpp2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ Brilliant τι μας κάνεις!!!!!!!!!!!!!!καλέ τι χάλια μέρος είναι αυτό? πωπω βούτα και για μένα!!!!!!!!!!!!!!!!

Αναστασια μου, ΜΟΝΟ το καλοκαίρι χαίρομαι που ζω στην Κρήτη !

Ευχομαι να ειναι ολα καλα μεχρι τοτε, και θα σου κανω μια βουτια ολη δικη σου !!


0WNhp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...