Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

τυχερούλα που ήσουν zizoulis!

και εγώ τέτοιο μωρό θέλω! χαχα

έχω και άλλη φοβία εγώ, ότι δεν θα την ακούω... κοιμάμαι πολύ βαριά το βράδυ. αλλα ευτυχώς ο μπαμπάς κοιμάται με το ένα μάτι ανοιχτό, οπότε θα με σκουντάει... χαχα

Θα το ακούς γιατι θα εχεις έννοια...


EGd5p3.png

vYCpp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα zizoulis!! τι καλα που χουζουρεψες με το αντρακι σου!!! υπεροχη αισθηση!!! εγω εχθες το μεσημερι κοιμηθηκα με τον πριγκιπακο μου και εεεελιωσα απο ευτυχια!!

rinoui μου μην ανησυχεις, απο την πρωτη μερα θα ξυπνας για πλακα!! εγω το πρωτο βραδυ που τον πηραμε σπιτι ξυπνουσα απο μονη μου καθε 10 λεπτα για να δω αν ειναι καλα! και καποια στιγμη θυμαμαι παω να σηκωθω και μου κανει μια τριπλα ο αντρας μου και με ριχνει παλι πισω στο μαξιλαρι και μου λεει "σταματα επιτελους,καλα ειναι το μωρο" χαχαχαχα


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα πάλι καλά αγοροmummy! που σε κατάλαβε ο άντρας σου και σε ηρέμησε!

εγώ έχω κουραστεί πια να έρχομαι στη δουλειά... θέλω να μείνω σπίτι μουυυυυ! και έχω μέχρι τις 20/6. να δω πως θα αντέξω!

δεν γίνεται να μου στέλνουν το μισθό σπίτι? χαχαχα


RArep3.png?mjfpyDPm
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα πάλι καλά αγοροmummy! που σε κατάλαβε ο άντρας σου και σε ηρέμησε!

εγώ έχω κουραστεί πια να έρχομαι στη δουλειά... θέλω να μείνω σπίτι μουυυυυ! και έχω μέχρι τις 20/6. να δω πως θα αντέξω!

δεν γίνεται να μου στέλνουν το μισθό σπίτι? χαχαχα

τι δουλεια κανεις rinoui μου? τουλαχιστον δεν κουραζεσαι ετσι?


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

όχι δεν κουράζομαι ιδιαίτερα, σε γραφείο είμαι όλη μέρα. αλλά αυτή η καρέκλα με πεθαίνει. πιάνεται η μέση/λεκάνη μου... θα προτιμούσα στο σπιτάκι μου! :D

ναι, εννοειται το καθισιο ειναι χειροτερο καποιες φορες! πιανονται ολα τα νευρα!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

άστα εγω ανέβηκα πριν απο λίγο...συνολικά +10 περίπου.... ποπο την έκατσα την βάρκα....απο τώρα ακούω τις φωνές της.....

Πως σε καταλαβαίνω... Ειμαι +9, ο γιατρός ειναι χαλαρός (εισαι μια χαρά μου λεει, ετσι με το μάτι...). Δεν μπορω να θυμηθώ πως ειχα πάρει τα κιλα στο πρώτο - θυμάμαι ομως οτι δεν ίσχυσε αυτο που μου ελεγαν ολοι οτι στο τελος βάζεις τα κιλα... ( ετσι διατηρώ ακομα κάποιες ελπίδες). Ευτυχώς που δεν εχω τάση για πάχος γιατι με αυτά που τρώω αλλη θα έφτανε τα +30!!)


EGd5p3.png

vYCpp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλέ πόσα γράψατε??????????

Agoromummy μου καλύτερα είμαι σε ευχαριστώ πολύ!!!!!!κουτσαίνοντας πάω ακόμα βέβαια αλλά δεν πονάω τόσο φρικτά!!!!!!!!!!!!!!!!! εσύ τι κάνεις?

rinoui μου έχω και εγώ την ίδια φοβία αν θα ξυπνάω το βράδυ:confused:

zizoulis μου καλέ τι ωραίο μωρό , 12-7. :)

latortura μου όλα καλά? 2-3 μέρες? σημασία έχει ότι εσύ και το μωράκι είστε μια χαρά!!!!!!!όσο για τα λεφτά άστο μην το συζητάς, αλλά δεν πειράζει φτάνει να είστε καλά!!!!!!!

mousoudi μου συμφωνω απολυτα μαζι σου:``Εγώ πια ούτε που θέλω να ξέρω πόσα είμαι, ούτε να ξαναζυγιστώ θέλω ως το τέλος. Μόνο εξετάσεις να κάνω και να βγαίνουν καλές, τίποτε άλλο``.

ενα θα σας πω +14. φαί το Πάσχα δεν έφαγα πολυ αλλά τσάκισα το τσουρέκι και τα γλυκά.οποτε mj lia μου μην πτοεισαι


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites

εμένα ο γιατρός έχει πολύ πλάκα. την τελευταία φορά με το που με είδε άρχισε να λέει ποσο αδύνατη είμαι και ότι μόνο κοιλίτσα έχω, και πετάει γιατί δεν έχω λίπος κτλ κτλ. και μόλις ανέβηκα στη ζυγαριά άρχισε τα πρόσεξε μην παχύνεις το Πάσχα, και μην πλακώσεις τα τσουρέκια και το αρνί κτλ κτλ!


RArep3.png?mjfpyDPm
Link to comment
Share on other sites

Ο Αλτσχαιμερ μου την πεφτει!! Δεν τα θυμαμαι ολα οσα γραψατε!!

Latortura αντε υπομονη 2-3 μερες και βουρ για το σπιτακι σας! Χαιρομαι για το μπεμπακι!

Kateriniw85 παιδαρος ο γιος ετσι?? θηριακι!!

Δυστυχως δεν θα ερθω.... Ειμαι απο Κασσανδρα και πρεπει να οδηγησω 2 ωρες+ πηγαινε/ελα και δεν παιζει τετοια περιπτωση πλεον.... Εχουμε και Τριτη γιατρο...

Πιειτε ενα φυσικο χυμο και για μενα! Εεεεεε φατε και κατι!

Για ψωνια λετε! Εμεις ακομα τιποτα! Τριτη θα παμε για καροτσι. Δεν εχω καταληξει. Ειμαι ομως αναμεσα σε:

Inglesina trilogy, inglesina avio (ακριβα)

Graco evo

Chicco trio living

Cosatto giggle

Εμεις επειδη στο επομενο 6μηνο θα μετακομισουμε, για αρχη σκεφτομαι να το εχω στο πορτ μπεμπε διπλα μου. Μετα σε κρεβατακι που δεν χωραει στην κρεβατοκαμαρα ομως.

Brilliant μ εστειλες!! Μια αηδια που βαζεις στην γλωσσα με ενα πινελακι ειναι και βαζω τον Κ να με φυσαει γιατι τσουζει πολυυυυυυ

Το παπι μας νομιζω εχει χαθει.... Μακαρι να ειναι για καλο.

Ρε κοριτσια δεν θυμαμαι αλλα! Παω για επαναληψη και επανερχομαι.

Επανηλθα.

Λετε για κιλα.... Χαχα! Ζυγιστηκα και μου ρθε το πλαγιομετωπικο! Τσαμπα τοσο ξερατο! Εχω αρχησει να ανηφοριζωωωωωω!αποφασισα πως θα με ζυγιζει η Σοφη καθε μηνα! Απο εκει κ περα οτι γινει! Και ΑΝ δω οτι ανεβαινω πολυ θα σταματησω να ανεβαινω καινστην δικη της ζυγαρια!!


bdf4p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


εγώ τώρα έχω νεύρα και με τον κτηνίατρο και με μια πωλήτρια!

η πωλήτρια απο εκεί που έκανε 2 εβδομάδες να μου στείλει την προσφορά, τώρα μου λέει να δώσω αύριο τα λεφτά! OMG

και ο κτηνίατρος ενώ στην εξέταση λέει πιθανώς νεοπλασματικά κύτταρα θεωρεί δεδομένο ότι είναι καρκίνος ενώ όγκος δεν έχει βρεθεί. και την αφήνει την κακομοίρα τη σκυλίτσα να έχει διάροια χωρίς ένα φάρμακο να σταματήσουν τα συμπτώματα.


RArep3.png?mjfpyDPm
Link to comment
Share on other sites

καλημερα εγγυουλες μου τι κανετε??εχει 2 μερες που κολλαει το ιντερνετ κ δεν μπορω να διαβασω ολα τα σχολια...

αναστασακι μου τι επαθες??η μεσουλα σου??περαστικα κ σε νοιωθω γιατι τωρα συνηλθα απο την μεση..

μαρθα μου τι εκπληξη ηταν αυτη??καλως ορισες στο κλαμπ των αγοριων..συνηθως στα κοριτσια πεφτουν εξω κ στον μεγαλο υπερηχο το διεκρινιζουν...

ιωαννα μου χρονια πολλα τι κανεις??μη σε αγχωνει ειμαστε ιδια εβδομαδα κ γω εχει καμια εβδομαδα που τον καταλαβαινω..οσο για τις ανακατοσουρες εχει λιγες μερες που τα απογευματα εχω αναγουλες κ την προηγ.εβδομαδα εκανα κ εμετο..

αυριο θα παμε να δουμε τον πριγκιπα μου κ μαλλον θα μας πει κ ποτε θα κανουμε την β επιπεδου...

κοριτσια μου συγχωρεστε με που δεν μπορω να διαβασω τα νεα σας οταν ξεμπλοκαρει θα μπω να διαβασω...φιλακιααα

ααααα οταν λεμε να βρεθουμε παραλιακα αριστοτελους που ακριβως θαναι η συναντηση που δεν γνωριζομασται??θελετε να δωσουμε ραντεβου εξω απο το ηλεκτρα παλας??και εκει ειναι οραια να πιεις καφε πανω στην ταρατσα αν εχετε παει..

Link to comment
Share on other sites

καλημερα εγγυουλες μου τι κανετε??εχει 2 μερες που κολλαει το ιντερνετ κ δεν μπορω να διαβασω ολα τα σχολια...

αναστασακι μου τι επαθες??η μεσουλα σου??περαστικα κ σε νοιωθω γιατι τωρα συνηλθα απο την μεση..

μαρθα μου τι εκπληξη ηταν αυτη??καλως ορισες στο κλαμπ των αγοριων..συνηθως στα κοριτσια πεφτουν εξω κ στον μεγαλο υπερηχο το διεκρινιζουν...

ιωαννα μου χρονια πολλα τι κανεις??μη σε αγχωνει ειμαστε ιδια εβδομαδα κ γω εχει καμια εβδομαδα που τον καταλαβαινω..οσο για τις ανακατοσουρες εχει λιγες μερες που τα απογευματα εχω αναγουλες κ την προηγ.εβδομαδα εκανα κ εμετο..

αυριο θα παμε να δουμε τον πριγκιπα μου κ μαλλον θα μας πει κ ποτε θα κανουμε την β επιπεδου...

κοριτσια μου συγχωρεστε με που δεν μπορω να διαβασω τα νεα σας οταν ξεμπλοκαρει θα μπω να διαβασω...φιλακιααα

ααααα οταν λεμε να βρεθουμε παραλιακα αριστοτελους που ακριβως θαναι η συναντηση που δεν γνωριζομασται??θελετε να δωσουμε ραντεβου εξω απο το ηλεκτρα παλας??και εκει ειναι οραια να πιεις καφε πανω στην ταρατσα αν εχετε παει..

γεια σου Χρυσα!! τι κανετε μανα και γιος?? αντε καλο ραντεβου αυριο και να εχει μεγαλωσει ο σπορακος σας και να ειναι υγιεστατος!!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...