Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2014


martha86

Recommended Posts

Καλώς σας βρήκα κορίτσια και με το καλό όλες μας.Εγώ αυχενική έχω την επόμενη παρασκευή.Και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη περίπου 11 εβδομάδων και κάτι την είχα κάνει.


LnGzp2.pngYDvwp2.pngZGTup2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Αναστασία εννοείται πως όλα θα πάνε καλά με τις εξετάσεις!Θετική σκέψη και μόνο (προσπαθώ να πείσω και τον εαυτό μου...).

Γέλασα πολύ με το πρόβλημα με τα δόντια...Να δούμε τι άλλο θα ακούσουμε!Υπομονή!!!!

Δεν μου έχει δώσει κάτι για τα εξανθήματα και γενικά δεν το σημασιοδότησε και ιδιαίτερα...Κορίτσια ένα θα σας πω: Έχω τρελαθεί στη βυσσινάδα! Καταναλώνω τρελές ποσότητες!!!:!:

Όντως πολύ γέλιο άστα να πάνε, στην αρχή είχα τρομάξει, και ο γιατρός μου ξεράθηκε στα γέλια, στην αρχή με κοιτούσε παγωμένος (δεν ήξερε τι συμβαίνει και τι να εξηγήσει):lol::lol::lol:


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα κορίτσια και με το καλό όλες μας.Εγώ αυχενική έχω την επόμενη παρασκευή.Και στην προηγούμενη εγκυμοσύνη περίπου 11 εβδομάδων και κάτι την είχα κάνει.

Καλώστην με το καλό!!!!!!!!!:P


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites

που ειστε κοριτσακια?εγω περασα δυσκολα εχθες το βραδυ γιατι ειδα καφε και φοβηθηκα και σημερα εκανα χοριακη ξανα ευτυχως απο 146 τη τριτη πηγε 1100 σημερα 4 μερες μετα δηλαδη!η γιατρος μου ειπε πως τα καφε δεν ειναι τιποτα και μου εδωσε utro!αχ αυτα τα καφε μου εχουν δημιουργησει προβλημα παω τουαλετα και τρεμω τι θα δω!τη δευτερα ελπιζω να δω κατι και να ηρεμησω!!!εσεις κανενα νεο?

Link to comment
Share on other sites

Alexia φαντάζομαι τι πέρασες...Μην ανησυχείς δεν είναι απολύτως τπτ. Ο γιατρός μου μας έχει προετοιμάσει γι αυτό. Μας είπε οτι το σποράκι, παλεύοντας να βρει τη θέση του στη μήτρα, σκάβει και έτσι μπορεί η μαμά να δει λίγο αιματάκι...


4ebfbca4f9.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αλεξια μου φαντάζομαι ποςο φοβηθηκες. Και εγώ είχα λίγες καφέ σταγόνες. Είχα πάθει μεγάλη φοβία. Όλα καλα όμως. :D Εμένα δεν μου έδωσε τίποτα ο γιατρος να καταλάβεις.μονο buscopan για τυχόν συσπασεις.

Τα δικά μου: βρε κορίτσια όταν γελάω καμία φορά ή στο άσχετο με πιάνει ένας έντονος πόνος χαμηλα αριστερά(στιγμιαίος ή μικρής διάρκειας). Εχει καμία ιδέα τι μπορει να συμβαίνει ; Πέμπτη θα πάω στο γιατρό οπότε θα του το πω και θα σας πω, αλλα αν σας παει κάπου το μυαλό πείτε μου:confused:


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites

Αλεξια μου φαντάζομαι ποςο φοβηθηκες. Και εγώ είχα λίγες καφέ σταγόνες. Είχα πάθει μεγάλη φοβία. Όλα καλα όμως. :D Εμένα δεν μου έδωσε τίποτα ο γιατρος να καταλάβεις.μονο buscopan για τυχόν συσπασεις.

Τα δικά μου: βρε κορίτσια όταν γελάω καμία φορά ή στο άσχετο με πιάνει ένας έντονος πόνος χαμηλα αριστερά(στιγμιαίος ή μικρής διάρκειας). Εχει καμία ιδέα τι μπορει να συμβαίνει ; Πέμπτη θα πάω στο γιατρό οπότε θα του το πω και θα σας πω, αλλα αν σας παει κάπου το μυαλό πείτε μου:confused:

μηπως ειναι το εντερο και εμενα πριν την εγκυμοσυνη με επινε μερικες φορες!και απο αριστερα κυριως!

Link to comment
Share on other sites

κατι αλλο αν το εχετε και εσεις!εχω απο εχθες που μετραω θερμοκρασια και ειναι 36.9-37.3 και νιωθω μια εξαντληση να το πω!δεν εχω πονολαιμο ή κατι τετοιο βεβαια ρωτησα τη γιατρο και μου ειπε απολυτως φυσιολογικο αλλα ειναι σπαστικο ωρες ωρες να νιωθεις σαν αρρωστη!!!:o

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια. Είστε καλα; Φοβερή μέρα σήμερα ε;!!!!!!!!!!

Αλεξια μου να σου πω την αλήθεια εγώ δεν εχω μετρήσει τη θερμοκρασία μου αλλα εξάντληση νιώθω για αυτό και κοιμάμαι παρά πολυ.

Mariareti μου με την εγκυμοσυνη απέκτησα προβλημα δυσκοιλιοτητας αλλα το έλυσα χάρη στις νιφάδες βρώμης. Αν δεν πάω κάθε μέρα θα πάω μέρα παρά μέρα. Μακάρι να ειναι το έντερο, με παραξενεύει γιατί ο πόνος ειναι πολυ χαμηλα αριστερα (φανταστείτε λίγο πιο χαμηλα και απο τη σκωληκοειδίτιδα την οποία εχω αφαιρέσει).:confused:

Κατα τα αλλα, είστε όλες καλα;τα μπεμπεδακια;;)


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αναστασία μου με εδώ και μια ώρα με έχει πιάσει και εμένα ένας γενικευμένος πόνος χαμηλά στη κοιλιά που καμιά φορά γίνεται πιο έντονος από δεξιά. Όλα αυτά αφού έφαγα ένα μπολ με chocos...Δεν θέλω να πάρω το γιατρό ακόμα..Καμιά ιδέα ? (έντερο δεν είναι, έχω πάει 2 φορές τουαλέτα!)


4ebfbca4f9.png
Link to comment
Share on other sites

Αναστασία μου με εδώ και μια ώρα με έχει πιάσει και εμένα ένας γενικευμένος πόνος χαμηλά στη κοιλιά που καμιά φορά γίνεται πιο έντονος από δεξιά. Όλα αυτά αφού έφαγα ένα μπολ με chocos...Δεν θέλω να πάρω το γιατρό ακόμα..Καμιά ιδέα ? (έντερο δεν είναι, έχω πάει 2 φορές τουαλέτα!)

Σκωληκοειδίτιδα έχεις κανει;(απο δεξιά πιάνει πόνος).χαμηλα προς τις σαλπιγγες(έτσι με πιάνει ο δικός μου, ειναι πολυ χαμηλα για έντερο). Αν δεις οτι εχει διάρκεια πάρε το γιατρό (εμένα δεν εχει διάρκεια για αυτό και περιμένω τη Πέμπτη), μήπως έκανες τιποτα και κουραστηκες; Θα σε έπιανε και η μέση σου λογικά. :confused:περιμένω νεα σου. Μην ανησυχείς, όλα θα πανε καλα


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites

Αναστασία μου ο πόνος έχει μειωθεί μεν αλλά είναι από την δεξιά πλευρά, έτσι ακριβώς όπως τα περιγράφεις...Μόλις έκανα και διάρροια. Ήπια πολύ γάλα σήμερα το πρωΐ, λες να παίζει ρόλο? Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον...


4ebfbca4f9.png
Link to comment
Share on other sites

Αναστασία μου ο πόνος έχει μειωθεί μεν αλλά είναι από την δεξιά πλευρά, έτσι ακριβώς όπως τα περιγράφεις...Μόλις έκανα και διάρροια. Ήπια πολύ γάλα σήμερα το πρωΐ, λες να παίζει ρόλο? Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον...

Άστα σε καταλαβαίνω!Τι να πω δεν ξέρω. Απο το γάλα; Μπορει:confused:είσαι καλύτερα τώρα ; Αν δεν σου εχει περάσει πάρε το γιατρό σου.ποτε θα πας στο γιατρό;


SO9Np3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...