Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια :)

Πυζαμουλα, κι εγω λεω να μην παρεις μηχανακι... αν υπηρχε θεμα δε θα το αφηναν ετσινοι γιατροι σου :)

ξερω γω ρε συ αλοβεσάκι, εδω είναι λίγο "ο,τι να ναι" αλλα και εγω είμαι λιγο υποχόνδρια. αυριο θα μιλησω με τον παθολόγο και θα του ζητήσω να μου κάνει μια επαναληπτική εξέταση ζαχάρου για να ηρεμήσω. ξέρω οτι δεν θα μου το αρνηθεί μιας και ξέρει τί τρελλή πυτζάμα είμαι.:mrgreen:


KJO7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θα προτεινα να το συζητησεις εκτενεστερα με το λογιστη κ να ζητησεις οδηγιες κ διευκρινισεις πριν κανεις οτιδηποτε αλλο...

Τον πηρα ήδη τηλ και τον έβαλα να ψάξει....

σ ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites

Kι εγώ βγαίνω 27-4, αντε μιαμιση βδομάδα έμεινε!

Πάντως εδώ στην εταιρία που δουλεύω εκτός απο μια κοπέλα, ολες οι άλλες βγήκαν στον μήνα τους σε άδεια. Αρα σίγουρα γίνεται


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κι εγώ από ρούχα εγκυμοσύνης 2 μπλουζάκια από το internet πήρα (από αυτό το σάιτ-έχει φτηνά για όσες θέλουν www.mammawebshop.com) και 2 παντελόνια από h&m... κατά τα άλλα, και τα παλιά μου χωράνε σχεδόν όλα εκτός από τα παντελόνια βέβαια, αλλά έχω βολευτεί με τα κολάν... τώρα ευτυχώς που ανοίγει ο καιρός βασίζομαι στα φορέματα που λογικά θα μου κάνουν...


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμεις ήμασταν 1150 γρ στην τελευταία μέτρηση στις 26-03, ε δεν θα είμαστε κάμποσο τώρα μετά απο τρεις βδομάδες? Πάντως τον καταλαβαίνω πολύ έντονα τώρα σαν βάρος.


T6HZp2.png

ifiLp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εμεις ήμασταν 1150 γρ στην τελευταία μέτρηση στις 26-03, ε δεν θα είμαστε κάμποσο τώρα μετά απο τρεις βδομάδες? Πάντως τον καταλαβαίνω πολύ έντονα τώρα σαν βάρος.

τωρα καπου στα 1400 θα ναι


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites

το θωκάκι τι κάνει βρε κορίτσια? εχει καμια σας νεα?

καρδουλα, εσύ γιατι χάθηκες? τι κάνουν οι μπέμπηδες?

γεια σου πυτζαμούλα μου!καλά είμαι κι εγώ κι οι μπέμπηδες...έχω "βαρύνει" πολύ κ πονάει πλέον όλο μου το σώμα..τα βράδια εφιαλτης αφού οι μπέμπηδες μεγαλώνουν κ πιέζουν τα πλευρά κ μιλάμε για πόνο...υπομονή όμως κοντεύουμε..μην ανησυχείς για το ζάχαρο..κ μένα μυ έκοψε γλυκά κ ζάχαρη ακόμη κ τα γλυκά φρούτα κ χωρίς να έχω διαβήτη...τι να πεις! τι κάνει το μπουμπούκι σου?


lZDVp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σου πυτζαμούλα μου!καλά είμαι κι εγώ κι οι μπέμπηδες...έχω "βαρύνει" πολύ κ πονάει πλέον όλο μου το σώμα..τα βράδια εφιαλτης αφού οι μπέμπηδες μεγαλώνουν κ πιέζουν τα πλευρά κ μιλάμε για πόνο...υπομονή όμως κοντεύουμε..μην ανησυχείς για το ζάχαρο..κ μένα μυ έκοψε γλυκά κ ζάχαρη ακόμη κ τα γλυκά φρούτα κ χωρίς να έχω διαβήτη...τι να πεις! τι κάνει το μπουμπούκι σου?

καλα είμαστε μαμα και γιος! καλά το λέω και δεν το πιστεύω!

πλησιάζει ο καιρός καρδούλα! κάνε λίγο υπομονή ακόμη. να μπαίνεις και να μας λες τα νέα σου. είσαι και απο τις πρώτες που θα γεννησουν.. φιλάκια στην κοιλίτσα


KJO7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...