Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα!!!! Καλή ανάσταση να χουμε και με το καλο να ερθουν τα μωράκια μας..

καλημερα!!! να πας πανε ολα καλα κ του χρονου να ταιζουμε αλεσμενο αρνακι τα νινια:D:D:D:D:D


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή Ανάσταση κορίτσια μου!!! Τι κάνετε; Εμείς κοινωνήσαμε, μετά πήγαμε και φάγαμε ένα ενισχυμένο πρωινό και επιστρέψαμε ανανεωμένοι!!! Καλά να περνάτε και καλές μάσες!!!


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια!!! Χρονια πολλα Χριστός Ανέστη , ευχομαι σε όλες μας υγεία με γερά μωρά και με ένα πόνο!

Αχ τρομάζω στην ιδέα να ανεβώ απο αυριο στη ζυγαριά!!

Αντε κοριτσάκια πλησιάζει σιγά σιγα ο καιρός που θα κρατάμε στις αγκαλίτσες μας τα μωρακια μας!!!

Σας φιλώ και περιμένω νεακια σας!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια Χριστός Ανέστη χρονια πολλα και με το καλο να πάρουμε αγκαλιτσα τα μωρακια μας!!!

Εγω έχω χαθεί διάθεση για τίποτα. σπιτι ξαπλα και υπομονη.. Η μπεμπα ειναι και ανάποδα δεν έχει πάρει θέση ακόμα και με έχει ρίξει πολυ αυτο... Ελπίζω όλες να είστε καλα!!!


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!! να πας πανε ολα καλα κ του χρονου να ταιζουμε αλεσμενο αρνακι τα νινια:D:D:D:D:D

Χαχα δημητρουλα δε θα χρειάζεται αλεσμενα θα το τσακιζουν και έτσι χεχε!!:tongue:


b1xOp2.png

nOElp2.png

OaK8p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια!!! ελπιζω να στε καλα κ να αποτελειωνετε το χθεσινο οβελια!

φιλια σε ολες!!!

anastasaki_melisaki νομιζω πως μεχρι τελευταια εβδομαδα το μωρο μπορει να αλλαξει θεση, κ μενα που χει αρχισει κ κατεβαινει (32+4) δεν ειναι σιγουρο οτι θα μεινει κ ετσι!


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites

γιατι στο κοψαν ; ειχε καμια επιπλοκη;;;

κανε λιγο υπομονη κ ισως ξεκινησεις ξανα δειλα δειλα. οχι 6 χλμ , αλλα κ κατι λιγοτερο καλο ειναι!!!

Όχι δεν είχα ούτε εχω καμία επιπλοκή αλλά μου είπε να σταματήσω το περπάτημα τωρα και να κόψω το ανθυγιεινο φαγητο γινετε αυτό?!:cry:

Ίσως γιατι παμε για προγραμματισμενη καισαρικη μην τυχών γεννησω νωρητερα...

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια! Να σας ρωτήσω...από συσπάσεις πώς πάτε; Όσες έχετε παίρνετε μαγνήσιο; Έχετε δει διαφορά;

ναι, εγω εχω δει μεγαλη διαφορα. εσυ;

angelina_x να ακους τον γιατρο σου τοτε!! το τζανκ, ναι κοβεται!!

κ γω ξεκινησα να τρωω υγιεινα πια γιατι αφενος ξεκινησαν οι καουρες αλλα σκεφτομαι κ το μετα... αμα συνηθισω στις γουρουνιες μετα πως θα το γυρισω στο τοστακι το βραδυ;;


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!! Εγώ παίρνω μαγνήσιο σχεδόν από την αρχή με μικρό διάλειμμα 2 μηνών και δεν είχα ποτέ μου σύσπαση ή τουλάχιστον δεν αντιλαμβάνομαι να έχω!!!! Το junk μάλλον σου είπε να το κόψεις λόγω αλατιού μιας και είναι τιγκα στα αλάτια αλλά και λόγω κιλών, δηλ επειδή τώρα πλέον ΠΕΙΝΑΜΕ...... Να μην ξανοιγόμαστε και πολύ!!!!


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...