Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σε ταλαιπώρησαν πολλές μέρες..φαντάζομαι τον πόνο που πέρασες και ειλικρινά δεν αξίζει σε καμία γυναίκα να το περάσει όλο αυτό.

      Μην κοιτάς τα συμπτώματα,δεν υπάρχει στάνταρ.Μια ερχονται,μια φεύγουν..Ευχομαι μέσα απ' την καρδιά μου να είσαι έγκυος και να μην ταλαιπωρηθείς άλλο❤️  Πότε πας για χοριακη είπαμε?

      Ναι μ είπε μια κοπέλα ουι είναι και τα χάπια που παίρνουμε και ότι ο οργανισμός συνηθίζει … όποτε για αυτό .. καιι φυσικά ότι πάνω από 500 μονάδες υπάρχουν συμπτώματα … όπως και μα έχει σε ευχαριστω βαθιά ! Θα τα λέμε εδώ και μην πτοείσαι …. Ευτυχώς να λες είναι σχετικά χαμηλή η χοριακη και δεν θα καταλάβεις τίποτα μέχρι να πέσει είσαι τυχερή μέσα σε όλο αυτό … και επίσης εψεις μια βλαστοκύστη σα να κρύα τα νερά  χαχαχα

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

ναι δεν ειναι τελειο? και στην αρχη νομιζα πως ήταν αγκώνας

εγω νομιζα οτι ηταν το κεφαλι! το πιανα ετσι σκληρο - πολυ πορνο ακουγομαι αλλα συνεχιζω!- και χοντρουτσικο!

χθες βραδυ ειχε παει κ ειχε κατσει διαγωνια..ειχε πολυ πλακα!


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ελααααααααααααα...ζηλεύω.... εγώ δεν ξέρω που είναι τι.... πώς το καταλαβαίνεται ρε κοπελιές?

καλε δε το καταλαβα εγω! σημερα στο ντοπλερ μου πε οτι ειναι το κεφαλι κατω κ οταν τον ρωτησα τι ειναι αυτο το σκληρο που κουνιεται κ πιανω μου πε ο πωπος!


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλε δε το καταλαβα εγω! σημερα στο ντοπλερ μου πε οτι ειναι το κεφαλι κατω κ οταν τον ρωτησα τι ειναι αυτο το σκληρο που κουνιεται κ πιανω μου πε ο πωπος!

ααααααα....είπα και γω.......:tongue::tongue::tongue::tongue:


AXrRp3.pngFYZzp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναιαιαι, κοριτσια, κι εγω αναρρωτιομουν μεχρι την προηγουμενη βδομαδα τι να ναι αυτο. Οποτε οταν πηγα στη γιατρο της ειπα να μου πει τι ειναι που κ μου ειπε που ηταν κεφαλι, κοιλια, ποδια... απο.αυτα εβγαλα το.συμπερασμα οτι.αυτο που τεντωνοταν εκει κοντα κνλιγονπανω απο τον αφαλο ειναι το.κωλαρακι :P

Καταληγω στο συμπερασμα οτι τελικα ολες το κωλαρακι καταλαβαινουμε :P

Μπραβο για τα νεα σας, ντοπλερ, κιλακια, μωρακι κ ζαχαρα....

Κ.εγω.που πηγα χθες ενδοκρινολογο μου ειπε οτι ειναι οκ οι τιμες.

Ρωτησα για το αν θα μπορουσε να ειναι πλασματικη η γλυκοζυλιωμενη λογω.υπογλυκαιμιων κ μου ειπε οχι, ειναι.πραγματικη :)

Πολυ χαρηκα.φυσικα.... αλλα τωρα μεσα στα τσουρεκια κ τα κουλουρια ειναι λιγο ζορι :/


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Rania, τρομακτικο το ονειρο σου... απαισια αισθηση ε;

Διαβαζα προχθες οτι τα δεδομενα εμβρυα βλεπουν ονειρα κ μαλιστα τα ιδια με τη μητερα κ αυτο συνεχιζεται κ τον πρωτο καιρο μετα τη γεννηση!!

Αν ειναι ετσι, με τους εφιαλτες που εχουμε, αν φρικαρουμε εμεις, αυτα πως θα νιωθουν;

Θα γεννησω στο νοσοκομειο της πολης που εστειλες το μαξιλαρακι ;)


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Rania, τρομακτικο το ονειρο σου... απαισια αισθηση ε;

Διαβαζα προχθες οτι τα δεδομενα εμβρυα βλεπουν ονειρα κ μαλιστα τα ιδια με τη μητερα κ αυτο συνεχιζεται κ τον πρωτο καιρο μετα τη γεννηση!!

Αν ειναι ετσι, με τους εφιαλτες που εχουμε, αν φρικαρουμε εμεις, αυτα πως θα νιωθουν;

Θα γεννησω στο νοσοκομειο της πολης που εστειλες το μαξιλαρακι ;)

ελπιζω να μην ισχυει αυτο που λες, εχω απαισιους εφιάλτες σε όλη την εγκυμοσυνη


KJO7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...