Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 4 λεπτά , Eflenew είπε:

      Αν δε σου ειναι κόπος ναι...σε ευχαριστώ. Δε κρατήθηκα έκανα τώρα το απόγευμα το Predictor early...αχνη γραμμη και αυτό αλλά πιο αξιοπρεπή...αχνη όμως....έπρεπε να πάρω κανονικό που δείχνει πάνω από 25 εκεί θα καταλάβαινα που βρίσκομαι...

      Εγώ και τα 2 early...clearblue early και predictor early.  Έχεις βάλει έμβρυα 3 ημερών ή 5?

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

Μανούλες Ιουνίου 2014!!


mommyart

Recommended Posts

ελπιζω να μην ισχυει αυτο που λες, εχω απαισιους εφιάλτες σε όλη την εγκυμοσυνη

Κι εγω το ελπιζω γιατι αλλιως... αστα...

Της Ρανιας θα βγει με συνδρομο κουασιμοδου....το δικο μου με συνδρομο καταδιωξης.... καινποιος ξερει τα υπολοιπα πως.....


twt6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

ομορφες καλημερες απο την βροχερη κερκυρα...

Δεν ξερω για εσας αλλα εγω οσο ζυγιζομαι τοσο ταραζομαι....

ολο λιγουρες εχω και ολο και γουρουνιαζω....

Angelina μου συμπατριώτισσα είσαι :D;;; Μην κοιτάς που κατέληξα σε άλλο νησί... εκεί είναι η καρδιά μου και αυτές τις μέρες ειδικά μου λείπει πολύ!!!


APaXp3.png

Ptg7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!!εμεις ετοιμαζόμαστε να πάμε στην αποκαθήλωση.εχουμε ενα μοναστήρι εδω κοντα που κάνει αναπαράσταση σε ενα βουνό....φιλια σε ολες σας.....


LJqDp3.png
Link to comment
Share on other sites

ομορφες καλημερες απο την βροχερη κερκυρα...

Δεν ξερω για εσας αλλα εγω οσο ζυγιζομαι τοσο ταραζομαι....

ολο λιγουρες εχω και ολο και γουρουνιαζω....

αχ ωραια στη κερκυρα!!!! στα ποσα κιλα εισαι;; κ γω τα ιδια.... θα ζυγιστω μετα το πασχα!!:twisted::twisted::twisted::twisted:


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Angelina μου συμπατριώτισσα είσαι :D;;; Μην κοιτάς που κατέληξα σε άλλο νησί... εκεί είναι η καρδιά μου και αυτές τις μέρες ειδικά μου λείπει πολύ!!!

Δεν είμαι Κερκυραιαμ καλη μου, Σερραια ειμαι απλως ζω στην Κερκυρα τα τελευταία 11 χρόνια.....

Link to comment
Share on other sites

αχ ωραια στη κερκυρα!!!! στα ποσα κιλα εισαι;; κ γω τα ιδια.... θα ζυγιστω μετα το πασχα!!:twisted::twisted::twisted::twisted:

Ειμαι 31 εβδομαδων και εχω φτασει τα 11 κιλα μεχρι πριν 2 βδομαδες περπαταγα 6 χλμ την μερα τωρα που μου το κοψανε και αυτο ολο ανεβαζω κιλα.... καταστροφη.......

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι 31 εβδομαδων και εχω φτασει τα 11 κιλα μεχρι πριν 2 βδομαδες περπαταγα 6 χλμ την μερα τωρα που μου το κοψανε και αυτο ολο ανεβαζω κιλα.... καταστροφη.......

ελα μωρεεεεεεεεεεεεεε...εγω 32 αυριο κ ειμαι συν 16. ριλαξ!! :D:D:D:D:D


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites

ελα μωρεεεεεεεεεεεεεε...εγω 32 αυριο κ ειμαι συν 16. ριλαξ!! :D:D:D:D:D

Στο πρωτο μου ειχα βαλει 21 αλλα δεν θελω να ξαναφτασω στα τοσα πολλα μου ηταν πολυ δυσκολο μετα και ψυχολογικα με επηρέασε πολυ. Εκοψα το περπάτημα και καθε μερα γινομαι ολο και πιο βαρια χωρις ενεργεια και δυναμεις, με το περπατημα στο δασος ενιωθα αλλος ανθρωπος αχχχχχχ γιατι να μου το κοψουν.... :(

Link to comment
Share on other sites

Στο πρωτο μου ειχα βαλει 21 αλλα δεν θελω να ξαναφτασω στα τοσα πολλα μου ηταν πολυ δυσκολο μετα και ψυχολογικα με επηρέασε πολυ. Εκοψα το περπάτημα και καθε μερα γινομαι ολο και πιο βαρια χωρις ενεργεια και δυναμεις, με το περπατημα στο δασος ενιωθα αλλος ανθρωπος αχχχχχχ γιατι να μου το κοψουν.... :(

γιατι στο κοψαν ; ειχε καμια επιπλοκη;;;

κανε λιγο υπομονη κ ισως ξεκινησεις ξανα δειλα δειλα. οχι 6 χλμ , αλλα κ κατι λιγοτερο καλο ειναι!!!


ZZt2p3.png

JNFwp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...