Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Καλημερα!! Καλή μας επιτυχία τη Δευτέρα!!! Εάν και εσύ έχεις σιγουρα θετικό-το τεστ σου είναι ξεκαθαρο!! Οποτε θα σου ευχηθω καλους διπλασιασμους!! Εγώ φοβαμαι να κάνω!

      Καλημερα! Να σου πω απλα τρομαξα, ενω το ηξερα σαν σενάριο, γτ τις αλλες 2 φορές που ειχα εμφυτευση δεν ειχα αιμα οποτε ειχα δεσει στο μυαλο μου πως αυτο συμβαίνει στανταρ στον οργανισμο μ!! Τ τρελου κοινως!!!

      Ναι δυο βλαστοκύστες 4ΑΑ έβαλα! 😀

      Κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετική από όσο φαίνεται !!! Και εγώ περίμενα να δω καφέ και αυτήν την φορά αλλά τελικά τίποτα και να που έχω θετικό τεστ !!! ( έκανα και clear blue σήμερα κι βγήκε πιο έντονη η γραμμή ) εγώ θα σου έλεγα κάνε ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος μέχρι την Δευτέρα !!! Είμαι σίγουρη πως θα έχεις καλά αποτελέσματα 🥹🥹🥹

      • Μου αρέσει 5

Γαλιαντρεεες...!!!


Koalaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκια εγκαταλειπω και γω... Πρεπει να βαλω τη Β για υπνο και η νυχτα προβλέπεται μεγάλη....... Μπορεί να μπω κατα τα χαράματα... Τα γνωστα!!

Φιλάκια σε όλες!!

Καληνυχτα Μαυ μου!!!!!!!!!!Φιλακια στις πριγκηπισσες!!!!!!


1sh1p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ελαααααααααααααα!!!!!!!!!1τρωμε και χ.......με!!!!!!!!!

εν τω μεταξυ κοριτσια αρχιζει κατεβαινει αιμα και ποιος ξερει τι με περιμενει!

Εισαι μεσα στα ορια για να σου ερθει, μια χαρα!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα και καλη εβδομαδα μανουλες και Ριτσακι (μελλουσα μανουλα).

Η ωρα η καλη σου ευχομαι, καλοστεριωτο και να χαρεις την εγκυμοσυνη σου.Ανεπαναληπτοι μηνες( ηδη μου λειπουν)....

Εμεις παροτι σαραντιζουμε Τεταρτη πηγα χτες Κυριακη να κοινωνησω με την κορη μου και μας εδωσε ευχη ο παπας σε εμενα και τον μπεμπη.

Μετα πηγανε βολτα για φαγητο στο εξοχικο των πεθερικων μου.Τον ερανε με ροδοπεταλα η γιαγια του,ωραιες στιγμες.

Σημερα στις 11 εχουνε ραντεβου στο Παιδων να δειξουμε το ιστορικο και να μας δωσουν αντιβιωση προκειμενου να κανουμε την κυστογραφια μεχρι το τελος της εβδομαδας.Αποωαντιβιωσεις χορτασαμε(παιρνει καθε μερα).Τουλαχιστον θα μσθουμε αν εχει παλλινδρομηση ουρων η οχι.Μεγαλη αγωνια και για το αποτελεσμα και που θα πονεσει.

Με την αλλεργια το αιμα σταματησε εχουμε μονο βλεννα, εγω συνεχιζω διαιτα αποκλεισμου γαλακτοκομικων και θα παμε στις 21 σε αλλεργιολογο στο Παιδων.Με το ξενο το υποαλλεργικο εχουμε μεγαλο θεμα.Το αlmiron το κανει εμετο (φοβερες αναγωγες) και το novalax ειναι μια αηδια πηχτη που δεν το ευχομαι ουτε σε εχθρο μου να το πιει.γ

Τα κοριτσια με τους κολικους δοκιμασατε τις σταγονες biogaia; Μας τις συστησαν στο νοσοκομειο και νομιζω κατι κανουν.


dpTCp2.png

62YBp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Τι κάνετε;; Εμείς σε λίγο πάμε για νάνι. Το τελευταίο για σήμερα. Εγώ δεν χρησιμοποιώ τιποτα στη μυτούλα. Ρίχνουμε (κάνα δύο φορές χρειάστηκε) φυσιολογικό όρο με σύριγγα με πίεση και μετά το γυρνάω μπρούμυτα μέχρι να φύγει. Μετά Ρίχνουμε και στο αλλο ρουθουνακι και μπρούμυτα πάλι. Το αποσυμφορητικο δεν το αγοράσαμε καν..


US9jp2.png

333568w4bz5e9yge.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα κοριτσακια!! τι κανετε?? καλα εισαστε??? εμεις καλα! κοιμηθηκαμε καλα, ξυπνησαμε καλα και τωρα ειμαι στη δουλεια! αχ βρε κοριτσια ηρθε ενας υπαλληλος που ελειπε με αδεια και δε τον ειχα γνωρισει και αυτος καπνιζει μεσα στο γραφειο! τα νευρα μου! σε λιγακι εννοειται οτι θα τους πω οτι με ενοχλει, ας με πουν κακια δε με νοιαζει καθολου! μυριζει το γραφειο σαν καφετερια! και σε συνδυασμο με το οτι για θερμανση εχουμε μονο κλιματιστικο που ειναι πολυ ανθυγιεινος συνδυασμος! τελος παντων...

Υοla μου καλα αποτελεσματα στις εξετασεις σας. Σραντιζετε ε? μπραβο σας, να ειναι χιλιοχρονο και ευλογημενο το αγορακι σου! να χαιρεσαι και το κοριτσακι σου!

May μου για να μην εμφανιστηκες ευχομαι να ειχατε πιο ηρεμη νυχτα... φιλια στις μικρες σου...


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Γιολα μου καλά αποτελέσματα να έχετε και να μην πονέσει ο μπεμπάκος σας!!!! Σαραντίσατε κιόλας και ζήσατε όμορφες στιγμές με τα δυο σας τα παιδιά.

Αγορομάμυ μου να το πεις οτι σε ενοχλει....αμεσως!!!! Δεν υπαρχει δυνατοτητα να ειστε σε χωριστους χωρους; εσυ κοντα σε καποιο παραθυρο ή κπαως ετσι να προστατευεσαι οσο μπορεις...

Ελλη, ο ορος ο μεγαλος με συριγγα καθε φορα που θελεις να παρεις για την μυτουλα δεν ειναι οτι καλυτερο στη φαση που ειστε και που προσεχετε την αποστειρωση....Με αυτο τον τροπο επιδεχεται επιμολυνση η μπουκαλα με τον ορο που παραμενει τρυπημενη μεχρι να αδειασει...Καλυτερα ατομικες αμπουλες μιας χρησης....Εγω ατομικες αμπουλες χρησιμοποιησα τον πρωτο καιρο και μετα ορο σε σπρευ. Αυτο με την επιμολυνση του ορου το εχω συζητησει και με παιδιατρο.


Link to comment
Share on other sites

καλημερα Ηλιοβασιλεμα!! τι κανετε? η μαθητριουλα πηγε χαρουμενη στο σχολειο?? σε χωριστα γραφεια ειμαστε αλλα ειναι πολυ κοντινα παρολα αυτα! και καθονται με ανοιχτες τις πορτες οποτε αστα! ναι τους το ειπα τωρα οτι με ενοχλει.. για να δουμε! αυτο με τον ορο και εμας μας το ειχαν πει στα μαθηματα μητροτητας στο μαιευτηριο!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites

Αγορομαμυ ειστε σε χωριστα δωματια;;; ή στην ιδια αιθουσα σε διαφορετικα γραφεια;;;

Να επιμεινεις!!!

Εμενα τοτε που ημουν στο εργοστασιο, οταν πρωτοξεκινησα δουλεια, μεσα στο εργαστηριο καπνιζαν ασυστολα...σταδιακα τους το εκοψα, οτι σαν χωρος εργασιας απαγορευεται ...ευτυχως οι δυο αμεσοι συναδελφοι το σεβαστηκαν, μονο κανα δυο αλλοι ασχετοι εμπαιναν με το τσιγαρο στο χερι και μου πετουσαν στο νεροχυτη τα αποτσιγαρα...γκρρρρρρ....ενω το υπολοιπο προσωπικο δεν εμπαινε καν παρα για πρωτες βοηθειες στο χωρο μου!

Οποτε μετα με την εγκυμοσυνη, το ειχα υπο ελεγχο....


Link to comment
Share on other sites

Αγορομαμυ ειστε σε χωριστα δωματια;;; ή στην ιδια αιθουσα σε διαφορετικα γραφεια;;;

Να επιμεινεις!!!

Εμενα τοτε που ημουν στο εργοστασιο, οταν πρωτοξεκινησα δουλεια, μεσα στο εργαστηριο καπνιζαν ασυστολα...σταδιακα τους το εκοψα, οτι σαν χωρος εργασιας απαγορευεται ...ευτυχως οι δυο αμεσοι συναδελφοι το σεβαστηκαν, μονο κανα δυο αλλοι ασχετοι εμπαιναν με το τσιγαρο στο χερι και μου πετουσαν στο νεροχυτη τα αποτσιγαρα...γκρρρρρρ....ενω το υπολοιπο προσωπικο δεν εμπαινε καν παρα για πρωτες βοηθειες στο χωρο μου!

Οποτε μετα με την εγκυμοσυνη, το ειχα υπο ελεγχο....

ναι Ηλιοβασιλεμα μου αυτο ειναι το σωστο. Περασε απο εδω ενας προϊσταμενος που κυκλοφορει με πουρο και επειδη εχω θαρρος μαζι του οταν μπηκε στο γραφειο του λεω οπως εισαι βγες ειμαι εγκυος και δε μπορω να αναπνεω το πουρο σου! και μου λεει "κατσε να ερθει ο ταδε την επομενη εβδομαδα που καπνιζει ολη μερα κ θα δεις" εννοειται μου το ειπε στα αστεια.. βεβαια σημερα ξαναπερασε αυτος ο προϊσταμενος και εκανε χαβαλε οτι νααα που μου τα ελεγε και λεω ευγενικα ναι με ενοχλει πολυ το τσιγαρο και εστω να κλεινουμε τις πορτες αν δε μπορειτε να καπνιζετε εξω. Εκλεισε την πορτα αλλα ολο μπαινοβγαινει και αφηνει την πορτα ανοιχτη... ολο σηκωνομαι να την κλεινω, στριμενη η δικια σας! χαχαχαχα!


to1Np2.png

KCkop2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...