Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

Γαλιαντρεεες...!!!


Koalaki

Recommended Posts

Κοριτσια μου...

Σας καληνυχτω και σας ευχομαι ονειρα γλυκα ΠΑΝΤΑ...!!!

Σας παρακαλω πηγαινετε στο parents forum στην ενοτητα "μωρακια στη θερμοκοιτιδα" και μπειτε στο θεμα "ιστορια επιτυχιας. Κουραγιο, ολα γινονται" και δειτε, πραγματικα ΑΞΙΖΕΙ!!! Εγω παω για υπνο κλαμενη...απο συγκινηση!!! 1 εικονα οσο 1000 λεξεις!!!

Η ΜΑΥ ΜΑΣ, καταλαβαινει...και εγω με τη σειρα μου προσπαθω να την καταλαβω τωρα, οσο μπορω...!!! Σας γραφω και κλαιω... Συγνωμη αν φερνω μνηνες, χιλια συγνωμη!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

Πολυ μας ταλαιπωρει αυτες τις μερες ολο το παρεντς!!!!!!!!!!:confused::confused::confused:

Αλλα οι γαλιαντρες δυνατές ενωμενες, ειναι εδω, επιμενουν!!!!!!!!!!!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen::-P:razz::-P:razz::-P:razz:


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!!

Τι κάνετε?????

Εγώ νυστάζωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!! Η μικρή ξύπνησε 03:45 και κοιμήθηκε 6:00!!!!:shock::shock::shock::shock:. 1η φορά μου το έκανε αυτό. Ξύπναγε και ο μικρός γιατί είχε συνάχι και δεν μπορούσε να αναπνεύσει και καταλαβαίνεται τι έγινε!!!!!!Πωπω χαρά στο κουράγιο στις μάνες που το ζουν κάθε βράδυ αυτό!!!!!

Αφήστε που ξαναέκανα γυμναστική χθες και έχω καταπιαστεί!!!!!!

Όοοοοοοοοολααααααααααααα τέλειαααααααααααα δηλαδή!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:

Δεν πειράζει, δεν το βάζουμε κάτω!!!!! Πίνω τον καφέ μου τώρα και θα συνέλθωωωωωωω!!!!


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια μου...

Σας καληνυχτω και σας ευχομαι ονειρα γλυκα ΠΑΝΤΑ...!!!

Σας παρακαλω πηγαινετε στο parents forum στην ενοτητα "μωρακια στη θερμοκοιτιδα" και μπειτε στο θεμα "ιστορια επιτυχιας. Κουραγιο, ολα γινονται" και δειτε, πραγματικα ΑΞΙΖΕΙ!!! Εγω παω για υπνο κλαμενη...απο συγκινηση!!! 1 εικονα οσο 1000 λεξεις!!!

Η ΜΑΥ ΜΑΣ, καταλαβαινει...και εγω με τη σειρα μου προσπαθω να την καταλαβω τωρα, οσο μπορω...!!! Σας γραφω και κλαιω... Συγνωμη αν φερνω μνηνες, χιλια συγνωμη!!!

Κοαλακι εχεις δικιο...

Και εγω την ειχα δει την ιστορια αυτου του μωρου, όταν ακομη ηταν η μπεμπουλα της Μαυ μεσα στην ΜΕΝ.....Είχα δει και μια μικρη αναμετάδοση μέσα απο την ΜΕΝ εκεινο το ιδιο διαστημα και ελεγα , καπου εκει ειναι το μωρακι της παρεας....

Καταλαβαινω οσο μπορω, φανταζομαι οσο μπορω πόσο δυναμη, ποσο πίστη και πόσο ελπίδα πρεπει να εχει μια μανα με προωρο μωρακι και πόσο πάλι δυνατό πρέπει να φανεί το μωρακι.

Αλλα οταν ολα βαινουν καλως, και η μαμα παιρνει αγκαλια το μωρο της, τοτε το χαμογελο βγαινει φυσικα και βαζοντας τα στην ακρη του μυαλου, συνεχιζουν!!!!!!!!!!!!!!!!! Ζουν τις ζωες τους και χαιρονται τα μωρακια τους!!!!


Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου...

Σας καληνυχτω και σας ευχομαι ονειρα γλυκα ΠΑΝΤΑ...!!!

Σας παρακαλω πηγαινετε στο parents forum στην ενοτητα "μωρακια στη θερμοκοιτιδα" και μπειτε στο θεμα "ιστορια επιτυχιας. Κουραγιο, ολα γινονται" και δειτε, πραγματικα ΑΞΙΖΕΙ!!! Εγω παω για υπνο κλαμενη...απο συγκινηση!!! 1 εικονα οσο 1000 λεξεις!!!

Η ΜΑΥ ΜΑΣ, καταλαβαινει...και εγω με τη σειρα μου προσπαθω να την καταλαβω τωρα, οσο μπορω...!!! Σας γραφω και κλαιω... Συγνωμη αν φερνω μνηνες, χιλια συγνωμη!!!

ΚΟΑΛΑΚΙ μου καλημερα!! Αυτό είναι ένα φοβερά συγκινητικό βίντεο, το είχα δει πριν κάποιες μέρες, αποδεικνυει πως όταν το παιδί είναι να ζήσει, θα τα καταφέρει!! Μετά την επιστήμη, που βοηθαει κ σώζει, η τύχη είναι ένας εξίσου βασικός παράγοντας για όλα! Αυτό μου έλεγε ο γιατρός μου συνέχεια από την αρχή... Δε με στεναχωρούν πια αυτες οι εικόνες, αντίθετα μου επιβεβαιώνουν πως για όλα πρεπει να ελπίζουμε! Οι εικόνες των μωρών στην εντατική- του δικού μου του μωρού- διασωληνωμένου από παντού, τόσο πιυ δεν έβλεπες πρόσωπο, είναι κατι που δέν ξεχνάω, όμως το προσπερνας και κάθε καινούρια, καλυτερη εικόνα, είναι αυτή που σου μένει.. Οπότε είμαι χαρούμενη... Αλλά πάντα αυτες οι ιστοριες θα με αγγίζουν κ θα μου θυμίζουν, αλλά είμαι περήφανη!!


78xyp2.png

RUAmp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ngn καλημερα!!!!!!!!!

ειχατε δυσκολη βραδια; ελπιζω να μην επαναληφθει...

Ο Γιωργακης με συναχι; του βαζεις ορο να το προλαβεις;

Μπραβο που ξανακανες γυμναστικη...σου εχει λειψει..


Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!τι κανετε?

τα μωρακια?οι εγκυουλες?

κ γω παλευα να μπω απ τις 8 αλλα τιποτα!!!!

ΜΑΥ για τις θηλες εχω να πω οτι στην αρχη ειχαμε τις 0 μετα επρεπε να παμε στις 2+ αλλα πηρα ενα πακετο που ειχε μεσα θηλες οι οποιες ηταν με 2 τρυπες κ η μπεμπα εκνευριζοταν κ πνιγοταν οποτε ξαναβαλα παλι τις 0 μεχρι που πηγα στην παιδιατρο κ μου ειπε να της δωσω στην μπεμπα να τις παιξει για να μαλακωσουν πραγμα που εκανα αλλα ειδα οτι μ αυτες που ειχαν 2 τρυπες νευριαζε ενω με τις αλλες οι οποιες ειναι 2+ αλλα με μια τρυπα επινε μια χαρα!!!!!!

εμεις καλα ειμαστε σημερα το μενου εχει γαριδομακαροναδα!!!!!!!!!!!!

η μουρμουρα κοιμαται,μολις ξυπνησει θα φαει την κρεμουλα της!!!!!!!!!


pXU3p2.png?EiDCGUBk

empty.gifIA2Ep2.png?qFHIC4kY

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


May καλημέρα!!!! Εύχομαι σήμερα να βγω από το club!!!!! Τα κοριτσάκια σου τι κάνουν?????

Ηλιοβασίλεμα καλημέρα!!!!!!! Ο μικρός έχει συνάχι και του τραβάω τις μυξούλες με ένα μηχάνημα που το συνδέεις στην σκούπα (:shock::shock::shock::shock:) καλά διαβάσατε στην σκούπα και τις τραβάει. Δεν υπάρχει εδώ στην Ελλάδα αλλά είναι πολύ καλό. Τα άλλα από το φαρμακείο δεν κάνουν τίποτα και αλλάζεις και όλη την ώρα ανταλλακτικά!!!! Η Αγγελικούλα σου????


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ngn με την σκουπα;;;;;;:rolleyes::D:D:D Πολυ δυναμικη σε βρισκω!!!!!!!!!!!

Εγω να σου πω δεν ειχα παρει αυτο που ρουφαει ο μεγαλος την μυξα απο την μυτη του παιδιου...Ειχα παρει μονο ενα σαν πουαρ που το εβαζα στη μυτη και το πιεζα με το χερι και αυτο αντλουσε την μυξα απο μυτη....Εβαζα ορους εννοειται και δεν θυμαμαι, απο ποια ηλικα σταματησα τις αμπουλες και βαζω ορο σε σπρευ που μπαινει ο ορος με πιεση και νομιζω οτι εχει καλυτερη δραστικοτητα!

Μαυ μου ναι τα καταφεραμε!!! αν και κανουν πολλα νερα αυτες τις μερες οι διαχειριστες με τα φορουμ τους.....

Ιωαννακι ωραιο φαγητο εχετε...αλλα εμενα δεν τα τρωει ο συζυγος και αρα δεν τα γευομαι....

Εγω κοτοπουλο κοκκινιστο ...μαλλον με χυλοπιτες.


Link to comment
Share on other sites

Καλημερααααααααααα κοριτσια μου!!! Τι κανετε??? ο καιρος εδω ειναι χαλια!!!

Συγνωμη, δεν το ηξερα οτι εχει μπει εδω και πολλες μερες το θεμα αυτο γιαυτο σας παρακαλεσα να το διαβασετε.

Εμεις καλα, ξυπνησαμε παλι στις 10, τι καλαααα!!!! Τωρα παιζουμε, κλασικα!!!

NGN ΜΟΥ περαστικα σας. Οντως αυτο το μηχανημα που συνδεεται στη σκουπα κανει σωστη δουλεια. Υπαρχει ομως και ενα ακομα που δεν συνδεεται στη σκουπα και ουτε παιρνει ανταλακτικα, αλλα πωλειται στο amazon και ερχεται ελλαδα.

ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΜΟΥ αναφερομαι και σε εσενα που ρωτησες!!!

ΜΑΥ ΜΟΥ φυσικα και πρεπει να εισαι χαρουμενη και περηφανη. Γιαυτο και εγραψα 1 εικονα οσο 1000 λεξεις!!! Μονο τοτε μπορουμε να καταλαβουμε καπως...ΑΝ ΔΟΥΜΕ την πραγαμτικοτητα.

ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ ΜΟΥ ναι θυμαμαι τον συλλογισμο σου οταν ακομα ηταν η αγγελενια μεσα αλλα δεν ηξερα οτι ηταν αυτη η ιστορια που διαβασες, συγνωμη!

Εισαι καλυτερα με το κρυωμα εσυ???

ΕΛΛΗ ΜΟΥ ειστε καλα εσεις???


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites

Ιοαννακι καλημέρα!!!!! Ναι με την σκούπα! Αντί να κλάψει μόλις το δει τον πιάνουν τα γέλια!!!!! (ανάποδο παιδί έχω κάνει!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:)

Ηλιοβασίλεμα και τα 2 τα είχα πάρει αυτά αλλά πρέπει να το κάνεις όλη την ώρα και τραβάει μόνο τα μπροστά ενώ με την δύναμη της σκούπας τα τραβάει όλα και ηρεμεί για πολύ ώρα η μυτούλα του. Πότε θα του ξεκολλήσει καμιά μύτη και θα την ψάχνουμε δεν ξέρω!!!!!!!:tongue::tongue::tongue::tongue:


OTp9p2.png

wwdEp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...