Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Γαλιαντρεεες...!!!


Koalaki

Recommended Posts

συμπεθερα μου!! καλα ειμαστε! τωρα ετοιμαζομουν να σας καληνυχτισω γιατι ειμαι ψοφια εντελως. παω να ξαπλωσω... φιλακια πολλα και καληνυχτα σε ολες!!

Καληνυχτα, καλη ξεκουραση!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα!!!!!!

Εφτιαξα μια τελεια πιτσα και φαγαμε!!!!!!!!!!!!!! Την ειχα καϋμο γιατι την προηγουμενη φορα, την ειχα καψει σχεδον απο απροσεξια!!!:tongue::tongue::tongue:

Ολες καλα;

Μαυ μου ευχαριστησου τον καιρο αυτο που εισαι μαζι με τα κοριτσια σου...θα περασει συντομα μεχρι να ξαναγυρισεις στο φαρμακειο. Μετα, τί έχετε σκεφτει για τα παιδια; θα βαλετε γυναικα; Θυμαμαι που ελεγες για τους δικους σου οτι προσεχουν και τα ανηψια σου και δεν ξερεις τί θα κανεις...


Link to comment
Share on other sites

Αγορομαμυ πας να ξαπλωσεις;;; Καληνυχτα!!!!!!!

Κοαλακι σας πήρε και εσας η ωρα αποψε για τον υπνο της μικρης;

και μενα τωρα πηγε να κοιμηθει...


Link to comment
Share on other sites

Αγορομαμυ πας να ξαπλωσεις;;; Καληνυχτα!!!!!!!

Κοαλακι σας πήρε και εσας η ωρα αποψε για τον υπνο της μικρης;

και μενα τωρα πηγε να κοιμηθει...

Ηλιοβασιλεμα μου πιτσαααα ακουσαααα εφτιαξες ε;;;

Εγω κανω διατροφη για το νινι μου πε να προσεχω....ουφ!!

Σημερα εφαγα κοτοπουλο με 4 πατατουλες και ντοματοσαλατα....τωρα θα φαω ενα γιαουρτακι και ειμαι κομπλεεεε!!!


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites

Ρίτσα καλα κανεις και προσεχεις!!!!!!!!!!

Πώς αλλαζουν οι καιροι, ετσι;:tongue::tongue::tongue::tongue: Τωρα οσο μπορεις, να προσεχεις! Καλο θα κανει και σε σενα και στο μωρο!!!


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρίτσα καλα κανεις και προσεχεις!!!!!!!!!!

Πώς αλλαζουν οι καιροι, ετσι;:tongue::tongue::tongue::tongue: Τωρα οσο μπορεις, να προσεχεις! Καλο θα κανει και σε σενα και στο μωρο!!!

Δεν λες Ηλιοβασιλεμα μου που αυτα που ειχα χασει δεν τα ξανα πηρα και εμεινα σταθερη....παρ'ολο που δεν προσεχα....ουφ!!

Αχ!! τωρα νιωθω πονους περιοδου ξερεις γαμπες ,μεση και τσιμπηματακια χαμηλα...ευτηχως ξυνηλες δεν εχω με τα χαπια που μου δωσανε......:rolleyes::rolleyes:.


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites

Κοαλακι αυτη την κοκα κολα την στεβια πινω....οχι συχνα αλλα αυτη ψωνιζω.

Ρίτσα μακάρι να συνεχίσεις να προσέχεις στην διατροφή και να μην επιβαρυνθεις με πολλά παραπανω κιλά στην εγκυμοσυνη....


Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!! ολες καλα? εμεις καλα!! παιζουμε!

Ριτσακι μου σου ειπα γυρω στις 25/8 επειδη ειχες πει 6 εβδομ και σου ειπα στο περιπου, αν μου ειχες πει την περιοδο σου θα στο ειχα υπολογισει απευθειας ;)

Μποτσακι μου δουλειες κι εσυ? κι εμεις πηξαμε σημερα! στο στομα τις σταγονιτσες, μια χαρα! ισως θα μπορουσες και μεσα στο γαλατακι του αλλα ειναι λιγο ρισκο σε περιπτωση που δεν το πιει ολο!

Ηλιοβασιλεμα μου τι κανετε?? καλα εισαστε??

Χριστινακι κουραγιο για τη ζουζου σου!!!

Αγορομαμμυ μου δεν σε προλαβα .....καληνυχτα μαναρακι μου και καλη ξεκουραση......

Οσο για την ημερομηνια θα δουμε.....θα μας πει λογικα και ο γιατρος.....

Φιλακια πολλα!!


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ρίτσα επινες και glucophage με τις πολυκυστικες; τωρα με την εγκυμοσυνη τι σου ειπε; να το συνεχισεις ή οχι;

Δεν επινα μαναρακι μου τιποτα για τις πολυκυστικες.....

Μαναρακι μου συγνωμη αλλα θα παω να ξαπλωσω γιατι εχω εντονες σουβλιτσες....παω να ξεκουραστω.

Θα τα πουμε αυριο φιλακια πολλα!!

Καληνυχτα κοριτσια μου.....


x8yip2.png?0gPNKwlL
Link to comment
Share on other sites

Δεν επινα μαναρακι μου τιποτα για τις πολυκυστικες.....

Μαναρακι μου συγνωμη αλλα θα παω να ξαπλωσω γιατι εχω εντονες σουβλιτσες....παω να ξεκουραστω.

Θα τα πουμε αυριο φιλακια πολλα!!

Καληνυχτα κοριτσια μου.....

Καληνυχταααααα!!!!!!!


f0Wip2.png

2080180emgbdyh6sj.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...