Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

οντως βρε vasdeli τα δυο μας μειναμε ????

εγω εχω μια μιιιιιιιικρη προτιμηση προς το κοριτσι μιας και εχουμε και ηδη εχουμε αγορακι αλλα ακουμε πολλα τον τελευταιο καιρο οποτε γερο να ναι και οτι να ναι


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους! Λίγη κίνηση, ρε παιδιά...

Mariaefi, δεν το πιστεύω!!! Εγώ θέλω να μάθω!!!

joa, τι κάνεις; κοριτσάκι ε; να τα κάνεις ζευγαράκι!!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επιτέλους! Λίγη κίνηση, ρε παιδιά...

Mariaefi, δεν το πιστεύω!!! Εγώ θέλω να μάθω!!!

joa, τι κάνεις; κοριτσάκι ε; να τα κάνεις ζευγαράκι!!

εγω δεν θα μαθω παντως εδω δεν εμαθα στην κορη μου που ειχα και την αγωνια του πρωτου σε αυτο θα κρατηθω στα σιγουρα!

εξξαλου πως θα πεσουν τα στοιχηματα!

θα περιμενουν απεξω να αναψει το φωτακι και θα γινεται χαμος!!χιχι!

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν θα μαθω παντως εδω δεν εμαθα στην κορη μου που ειχα και την αγωνια του πρωτου σε αυτο θα κρατηθω στα σιγουρα!

εξξαλου πως θα πεσουν τα στοιχηματα!

θα περιμενουν απεξω να αναψει το φωτακι και θα γινεται χαμος!!χιχι!

Καλό!!!

Έκανες καθόλου κοιλίτσα; Ή από τα κοιλά που έχασες μπήκε προς τα μέσα;:D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου καλησπερα,τι κανετε???εμεις ειμαστε μια χαρα μεγαλωνουμε γρηγορα..!!!απλα εχω τρεξιμο με τον γαμο το σπιτι κλπ και δεν προλαβαινω με το που γυρναω απο την δουλεια παω για νυφικα τραπεζι μπομπο κλπ και το βραδυ γινομαι ενα με το καναπε...τα σκ παμε καμια βολτιτσα γιατι σε λιγο θα μιλαμε μονο στο τηλεφωνο:-D:-D και μεσα σε ολα αυτα ειχα και τον μπαμπα μου 9μερες στο ωνασειο επαθε ευτυχως ενα ελαφρυ εμφραγμα και τρεχαμε απο εκει αυτα..ελπιζω α μπορω ποιο συχνα να μπαινω τωρα που εχω ετοιμασει μερικα πραγματα σας φιλω ολες..

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου καλησπερα,τι κανετε???εμεις ειμαστε μια χαρα μεγαλωνουμε γρηγορα..!!!απλα εχω τρεξιμο με τον γαμο το σπιτι κλπ και δεν προλαβαινω με το που γυρναω απο την δουλεια παω για νυφικα τραπεζι μπομπο κλπ και το βραδυ γινομαι ενα με το καναπε...τα σκ παμε καμια βολτιτσα γιατι σε λιγο θα μιλαμε μονο στο τηλεφωνο:-D:-D και μεσα σε ολα αυτα ειχα και τον μπαμπα μου 9μερες στο ωνασειο επαθε ευτυχως ενα ελαφρυ εμφραγμα και τρεχαμε απο εκει αυτα..ελπιζω α μπορω ποιο συχνα να μπαινω τωρα που εχω ετοιμασει μερικα πραγματα σας φιλω ολες..

περαστικα!!ευχομαι να ειναι κατι παροδικο!να προσεχετε τις συγκινησεις εε!

και εσυ μην κουραζεσαι τοσο καλε!

Αλλα και εγω το εχω περασει εγκυουλα στην κορη μου παντρευτηκα και εγω!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Επιτελους!!!!λιγη κινηση !!!

Και εγω θελω πολυ να μαθω το φυλο !!!οχι περισσοτερο για να πετυχω την κορη αλλα για να ξερω τι ειναι ..

Ηλιαννα με το καλο ο γαμος ..

Απο κιλα πως πατε μεχρι στιγμης ??εγω επειδη σε αυτη την εγκυμοσυνη δεν με παιρνει και προσεχω λιγουλακι μεχρι στιγμης δεν εχω παρει ..


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου καλησπερα,τι κανετε???εμεις ειμαστε μια χαρα μεγαλωνουμε γρηγορα..!!!απλα εχω τρεξιμο με τον γαμο το σπιτι κλπ και δεν προλαβαινω με το που γυρναω απο την δουλεια παω για νυφικα τραπεζι μπομπο κλπ και το βραδυ γινομαι ενα με το καναπε...τα σκ παμε καμια βολτιτσα γιατι σε λιγο θα μιλαμε μονο στο τηλεφωνο:-D:-D και μεσα σε ολα αυτα ειχα και τον μπαμπα μου 9μερες στο ωνασειο επαθε ευτυχως ενα ελαφρυ εμφραγμα και τρεχαμε απο εκει αυτα..ελπιζω α μπορω ποιο συχνα να μπαινω τωρα που εχω ετοιμασει μερικα πραγματα σας φιλω ολες..

Έλα ρε κοπέλα μου και είχα αρχίσει να ανησυχώ...Δόξα τω Θεώ, όλα καλά! Περαστικά και στον πατέρα σου, μεγάλη λαχτάρα!!

Πότε παντρεύεσαι;

Επιτελους!!!!λιγη κινηση !!!

Και εγω θελω πολυ να μαθω το φυλο !!!οχι περισσοτερο για να πετυχω την κορη αλλα για να ξερω τι ειναι ..

Ηλιαννα με το καλο ο γαμος ..

Απο κιλα πως πατε μεχρι στιγμης ??εγω επειδη σε αυτη την εγκυμοσυνη δεν με παιρνει και προσεχω λιγουλακι μεχρι στιγμης δεν εχω παρει ..

Καλημέρα!

Ναι, επιτέλους κίνηση!!!

Κι εγώ προσέχω, ευτυχώς ούτε ένα κιλό έχω πάρει αν και θα ήθελα πολύ να τσακίσω κανένα γλυκάκι...


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

vasdeli επειδη εχω και εγω ακορεστη ορεξη για γλυκο ,τρωω γιαουρτακια 2% που εχουν γλυκο μαζι ..

Αλλα πρεπει να προσεχω στην προηγουμενη εγκυμοσυνη πηρα 24 κιλα!!!βεβαια γεννησα στην 42 εβδομαδα..

Εχεις κανει αυχενικη?


cca53e644d.png

eTRlp2.png

Link to comment
Share on other sites

vasdeli επειδη εχω και εγω ακορεστη ορεξη για γλυκο ,τρωω γιαουρτακια 2% που εχουν γλυκο μαζι ..

Αλλα πρεπει να προσεχω στην προηγουμενη εγκυμοσυνη πηρα 24 κιλα!!!βεβαια γεννησα στην 42 εβδομαδα..

Εχεις κανει αυχενικη?

Όχι δεν έκανα ακόμη, είναι να κάνω μέσα στο πρώτο 10ήμερο του Ιουλίου. Πρέπει να κλείσω ραντεβού. Εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη πήρα +18 κιλά, στην δεύτερη μόνο 11. Πρέπει να προσέχω και σε αυτή για να μην κάνω κανένα ζάχαρο, θα δοκιμάσω τα γιαουρτάκια!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια καλησπερα..μολις μπηκαμε σπιτι ειχαμε παει επιτελους να κλεισουμε τα επιπλα για το σπιτακι μας...σε 15μερες θα τα εχουμε γιουπι τι καλα αχ πολυ χαιρομαι..μετα πηγαμε μια βολτα για καφεδακι βεβαια εγω δεν αρκεστηκα μονο στη σοκολατα αλλα τσακισα και ενα παγωτακι...την τριτη παω για αυχενικη και εχω παρα πολυ αγχος..ουφ να ειναι ολα καλα...λαποια κοπελα ρωτησε ποτε παντρευομαι 11/9ειναι ο γαμος...οσο για τα κιλα εχω παρει 1που πιστευω οτι ειναι η κατακρατηση εγω κιλα θα παρω μετα το τρεξιμο του γαμου χαχαχαχα...φιλακια καληνυχτα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...