Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe μανούλες Ιανουαρίου 2011


CoffeeBreak

Recommended Posts

Σε έπρηξα το ξέρω αλλά κάνε υπομονή μόνο 7 μήνες μείνανε!!!!:P

Αχαχαχα!!!

Καλο!!!

Τραβάτε με και ας κλαίω!!!Άλλο που δεν θέλω!!!:P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κοριτσακια μου καλημερα,εγω στην δουλεια..εκανα ενα διαλειμα να φαω το τοστακι μου και μετα βουρ στα τηλεφωνα παλι..πως εισαστε σημερα??εγω παλι τα ελεγα με την κολλητη μου πρωι πρωι..μιση θα μεινω στο τελος..

Link to comment
Share on other sites

Το τικεράκι το έχω βγάλει σύμφωνα με την πιθανή ημερομηνία τοκετού που μου έδωσε ο γιατρός η οποία μου φαίνεται πιό πιθανή γιατί έκανα παρακολούθηση ωορρηξίας όταν έμεινα έγκυος και η σύλληψη έγινε σίγουρα μετά τις 11 Απριλίου...απλά απ' ότι καταλαβαίνω η εβδομάδα κύησης βγαίνει από την ημερομηνία τελευταίας περιόδου και η ημερομηνία που αλλάζεις μήνα βγαίνει από την σύλληψη ουσιαστικά αυτή είναι και η πραγματική "ηλικία" της εγκυμοσύνης....ήθελα να ξερα γιατί τα κάνουν τόσο μπερδεμένα....

Πάντως αυτό που λές για την πίεση θα το κοιτάξω...δεν έχω να χάσω τίποτα...υπάρχει περίπτωση η αυξημένη πίεση να προκαλεί πρήξιμο???

Τότε εμπιστεύσου αυτό και άσε τι λέω εγώ και το pregnology!!!;)

Στο επόμενο ραντεβού, ρώτα και τον γιατρούλη σου κάθε πότε αλλάζεις μήνα!

Όσο για την πίεση κάντο προληπτικά, δεν το είπα για να σεε τρομάξω! Απλά καλό θα είναι που και που να την παίρνουμε.;)


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια μου καλημερα,εγω στην δουλεια..εκανα ενα διαλειμα να φαω το τοστακι μου και μετα βουρ στα τηλεφωνα παλι..πως εισαστε σημερα??εγω παλι τα ελεγα με την κολλητη μου πρωι πρωι..μιση θα μεινω στο τελος..

Γεια σου κοκκινομάλλα μου εσύ!

Παιδιά τα έχω παίξει με τις αναγούλες!!!!:cry:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου κοκκινομάλλα μου εσύ!

Παιδιά τα έχω παίξει με τις αναγούλες!!!!:cry:[/

Κάνεις κι εμετούς οι μόνο αναγούλες κι εσύ σαν εμένα???

Ειλικρινά δεν ξέρω τι είναι χειρότερο το να κάνεις και να ξαλαφρώνεις ή να μένεις με την αηδία....:confused:


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

υπομονη κοπελα μου,αληθεια πως σε λενε??:roll:οντως ειναι χειροτερα να εχεις αναγουλες και να μην κανεις εμετο..

Βίκυ με λένε...από το Βασιλική!

Όσο για τις αναγούλες, ναι, κι εγώ πιστεύω ότι θα ήταν καλύτερο να έκανα και να ξελάφρωνα....και στις 4 εγκυμοσύνες τα ίδια....

Κάνεις κι εμετούς οι μόνο αναγούλες κι εσύ σαν εμένα???

Ειλικρινά δεν ξέρω τι είναι χειρότερο το να κάνεις και να ξαλαφρώνεις ή να μένεις με την αηδία....:confused:

Το να μένεις με την όρεξη να κάνεις!αυτό είναι το χειρότερο....:|


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

ελα ντε και εγω αυτο λεω..την κανω κοριτσια θα μπω το απογευμα αν τα καταφερω..γιατι με το που φτανω σπιτι τρωω μπανακι πιτζαμουλα και νανι στο καναπε με 2ξενους χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλή ξεκούραση...εγώ θέλω άλλες 2,5 ώρες μέχρι να σχολάσω...:(

Πάντως Vasdelaki δεν θα έπρεπε να παραπονιέσαι καθόλου αφού σ'αφήνουν και μπαίνεις στο ίντερνετ χωρίς να κρεμιούνται από πάνω σου....

Αλήθεια πως πήρε ο σύζυγος σου το νέο για το τρίτο τέκνο???


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην δουλειά τώρα Τζενάκο....γι'αυτό έχω ησυχία και μπορώ να γράφω. Στο σπίτι αν δεν κοιμηθούν δεν μπορώ να κάνω τίποτα...

Το τρίτο το θέλαμε και οι δύο πάρα πολύ! Οπότε ήρθε με χαρά και στους δυο μας(μετά την ατυχία)


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είπα κι εγώ...

Καλά χτές έπαθα κάτι τραγικό...σκεφτόμουνα το μωράκι μου όταν θα γεννηθεί και μετά τι ωραία που θα είναι να έχουμε το παιδάκι μας να μεγαλώνει μέρα με την μέρα...πήγα μέχρι και την πρώτη του μέρα στο σχολείο τα διαβάσματα και όλα τα λούκια που θα τραβήξουμε (μέχρι αυτό το σημείο είχα ένα χαζό χαμόγελο στο πρόσωπο μου...) και ξαφνικά τρώω μια φλασιά και βρίσκομαι στην εφηβεία με ένα παιδί γύρω στα 17 που θα με αγνοεί και θα με βρίζει....!!!!έπαθα μια ωραιότατη κρίση πανικού αφού χρειάστηκε να βγώ στο μπαλκόνι να κάνω καμιά βόλτα για να συνέλθω....το ξέρω ότι είμαι ανισόρροπη και ακόμη δεν έχω καταλάβει πως το μυαλό μου έκανε αυτό τον συνειρμό και πήγε τόόόόόόόόσο μακριά...αφού μετά με έπιασε σπαστικό γέλιο και γελούσα μόνη μου...

Θέλω να πιστεύω ότι φταίνε οι ορμόνες γιατί μπορεί να είμαι πολλά πράγματα αλλά υστερική δεν είμαι...!!!


I3hdp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου τι κάνετε?? Εγώ μπήκα σήμερα να σας αποχαιρετήσω!!! Εγκαταλείπω το parents.gr και το parentscafe.gr!!! Σπάστηκα πολύ άσχημα με κάποια πράγματα που έγιναν και πλέον θεωρώ ότι δεν ανήκω εδώ.....Είμαι αντίθετη με το να φυμώνονται στόματα και ειδικά σε μια χώρα σαν την Ελλάδα που υποτίθεται έχουμε Δημοκρατία!!!

Το να μην δέχεσαι την άποψη κάποιον το θεωρώ απαράδεκτο και θεωρώ ρατσιστικό να διαγράφονται άτομα τα οποία δεν έχουν "μέσο" στα δυο αυτά site!!!

Θα στείλω σε όλες σας π.μ. με το ονομα μου στο facebook το mail μου και το skype μου να επικοινωνούμε γιατί δεν θέλω να χάσω τις συνγγαστρούλες μου.....χιχι!!! Σας φιλώ γλυκά και σας αγαπώ όλες ακόμα και άν δεν προλάβαμε ακόμα να γνωριστούμε καλά!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...