Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Μανουλες Δεκεμβριου 2014!!!


γεωργια κ

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Τι κάνετε; Επικράτησε ησυχία στο forum!!

Ελπίζω να είστε όλες καλά και να περάσατε ένα όμορφο Σ/Κ!

Καλό βράδυ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα κορίτσια!

Κορόνα μην στεναχωριέσαι θα πας και εσυ τον Οκτωμβρη με το καλό και θα είστε όλοι μαζι και σίγουρα για να φεύγετε θα είστε καλύτερα εκει!

Και εγώ πια το νιώθω το μωρο καμια φορά κυρίως οταν είμαι καθιστά. Σήμερα θα πάω και στη γιατρό απο την αυχενική εχω να το δω και έχει περάσει αρκετός καιρός!


W0hvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Να μαι πάλι!!

Serafina καλώς ήρθες στην παρέα!! Με το καλό!! Σου εύχομαι και εσένα μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!

Πήγαμε χθες στη γιατρο!! Τι υπέροχα βρε κορίτσια! Όλο κουνιόταν! Είναι 260 γραμμάρια! Πως μεγαλώνουν ετσι βρε κορίτσια!!


W0hvp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίνα το είχαμε δει στην αυχενική! Ο γιατρός το είπε με σιγουριά από οτι καταλαβα αλλά εγώ έλεγα οταν με ρώτουσαν μαλλον αγόρι. Χθες το σιγουρέψαμε! Και χωρις να το πει η γιατρός το καταλάβαμε μόνοι μας! Εσύ ξέρεις;


W0hvp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!

Λίζα μπράβο! Μεγάλωσε το φασόλι κι έγινε πιτσιπωπάκι... Κι εγώ περιμένω με αγωνία να πάμε στη γιατρό γιατί μου φαίνεται πολύς ο καιρός από την ημέρα της αυχενικής (αν και είναι μόλις 3 εβδομάδες). Και εμάς μας είπαν ότι ίσως είναι αγόρι αλλά όχι με σιγουριά...Περιμένω μεν να μάθω και το φύλο αλλά πιο πολύ με καίει το να είναι καλά....Όπως όλες βέβαια:rolleyes: Στη β' επιπέδου ηρεμούμε? :roll: Η' απλά δεν ηρεμούμε ποτέ? χαχα...

χτες η κόρη μου με αποχαιρέτισε διότι αποφάσισε μόνη της ότι ήθελε να πάει διακοπές με τη γιαγιά της....τριών ετών και δεν τη σταμάταγε τίποτα....ούτε καν η αγκαλίτσα της μανούλας της:mrgreen:. Εμ βέβαια, έσκασε το παιδί στην Αθήνα...


iOBZp3.png

IYXNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Καιρό έχω να σας δω. Διαβάζω πάντως ότι όλες είστε καλά. Χαίρομαι πολύ γι' αυτό.

Τα νέα μου είναι ότι πήγαμε να δούμε τη μικρή μας σήμερα και ήταν πολύ καλά. Και πανέμορφη επίσης. Και μας χαιρετούσε με τα δαχτυλάκια της. Έκλαιγα σαν το μωρό στο κρεβάτι της γιατρού. Έχει μεγαλώσει πολύ. Είναι απλώς τέλεια. Κλείσαμε και ραντεβού για β' επιπέδου. Την έσκασα και τη γιατρό με 1002 ερωτήσεις. Λέμε κατά μέσα Αυγούστου να κάνουμε τουρνέ να δούμε μαιευτήρια. Έχω αποκλείσει ήδη ένα, έχω ένα άλλο στο νου μου που σκέφτομαι να πάω, αλλά θα πάμε να τα δούμε κιόλας σίγουρα.

Έχω πολλά τρεχάματα αυτόν τον καιρό και δεν μπορώ να συμμετέχω ενεργά, αλλά σας σκέφτομαι και εύχομαι να είστε καλά εσείς και τα μωράκια σας.

Φιλιά πολλά

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!!!

Λίγο υποτονική η συμμετοχή μας εδώ αλλά φαντάζομαι ότι οφείλεται στη θερινή περίοδο.

Εμείς χθες πήγαμε στη γιατρό πάλι. Δεν φάνηκε καλά αλλά το πιθανότερο είναι ότι είναι αγοράκι που έχει φτάσει τα 12,8 εκ. και τα 146 ολόκληρα γρ. Αρχικά ήταν ξαπλωμένος σαν να ήταν σε αιώρα, μετά κουνιόταν έτριβε τα ματάκια του, χοροπηδούσε και όταν άρχισε στο τέλος η γιατρός να ψάχνει το φύλο...με το που πήγαμε να το δούμε τσουπ έβαλε το χέρι του ακριβώς μπροστά σαν να κρυβόταν....χαχαχαχαχαχα!!! Χάρηκα τόσο πολύ που κουνιόταν συνέχεια!!!!

Και αν και έκοψα το τσιγάρο 15 μέρες πριν μείνω έγκυος, το βράδυ ονειρευόμουν ότι κάπνιζα με φίλες......τι ευχαρίστηση........:roll:


iOBZp3.png

IYXNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίνα το είχαμε δει στην αυχενική! Ο γιατρός το είπε με σιγουριά από οτι καταλαβα αλλά εγώ έλεγα οταν με ρώτουσαν μαλλον αγόρι. Χθες το σιγουρέψαμε! Και χωρις να το πει η γιατρός το καταλάβαμε μόνοι μας! Εσύ ξέρεις;

λιζα στην αυχενικη μου ειπε μαλλον κοριτσακι εχω αλλα οχι με σιγουρια..εγω παντως το εχω δεσει οτι εχω κορη και ονειρευομαι ροζ πραγματα..τελος του μηνα εχω ξανα ραντεβου..


m5tfp2.pngPEzvp1.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα.

Πήγαμε και εμείς χθες στο γιατρό. Όλα καλά!!! Το μωρό υγιέστατο, ζύγιζε 216γρ, όλες οι μετρήσεις πάνω από τις καμπύλες του μέσου όρου. Ψηλό και βαρύ μωρό μας είπε φαίνεται ότι είναι.

Πλέον θα ξαναπάμε για Β' επιπέδου από 11-13/8.

Καλή συνέχεια και καλό σ/κ σε όλες!


cPtCp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...