Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Antonia_ είπε:

      Υπάρχει κ η επίκτητη θρομβοφιλια εκτός της κληρονομικής που είναι γονιδιακή. Εμένα η αιματολογος μου μου είπε ότι πέρα από αυτό που έχω που είναι γονιδιακό, πρέπει αν μείνω έγγυος ν κάνω εξετάσεις για επίκτητη θρομβοφιλια. Υπάρχει κ το αυτοάνοσο αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο που προκαλεί θρομβωσεις.

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

Elenaki μου ολα καλα θα πανε!! Μην αγχωνεσε για τα οικονομικα, σιγα σιγα κ ολα θα κανονιστουν. Να ζησετε κοριτσακι κ ολα καλα να σας πηγαινουν!!

χειμωνα μου σε ευχαριστω πολυ και εσυ οτι επιθυμεις!!!! την υγεια μας πανω απο ολα και τα αλλα ερχονται!!! :P:p:p


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Να μην αγωνόμαστε δλδ να πάρουμε ότι βλέπουμε; Κι εγώ φοβάμαι μην πετάξω λεφτά και συγκρατούμαι πλέον.

εγω δεν εχω αγοραση τιποτα ακομη ...αλλα τα βλεπω ολα και τα θελω ολα!!!!δεν θελω να κανω βιαστικες κινησης!!!ολα θα γινουν αλλες μανουλες δεν παιρνουν τιποτα πριν τον 8ο μηνα γιατ το θεωρουν γρουσουζια εγω παλι δεν πιστευω σε αυτα!!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ολα σιγα σιγα θα τ κανουμε κ θα τ παρουμε. Με λιγη υπομονη. Κ εμεις εχουμε δικια μας δουλειά αλλα τ χειμωνα ειναι τελειως οριακα τ έσοδα μας γιυατο ειμαστε κ οι 2 πολλες ωρες στο μαγαζι για να γλυτώνουμε εργατικα. Ειναο δυσκολα κ εγω πιστευω οτι με τ μωρο θα ζορισουν κ αλλο τα πράγματά αλλα απο ολα αυτα π γινονται πρεπει να λεμε κ ευχαριστώ για αυτα π γινονται.


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Ολα σιγα σιγα θα τ κανουμε κ θα τ παρουμε. Με λιγη υπομονη. Κ εμεις εχουμε δικια μας δουλειά αλλα τ χειμωνα ειναι τελειως οριακα τ έσοδα μας γιυατο ειμαστε κ οι 2 πολλες ωρες στο μαγαζι για να γλυτώνουμε εργατικα. Ειναο δυσκολα κ εγω πιστευω οτι με τ μωρο θα ζορισουν κ αλλο τα πράγματά αλλα απο ολα αυτα π γινονται πρεπει να λεμε κ ευχαριστώ για αυτα π γινονται.

αχ ρε στρουμφακι ετσι ειναι να εχουμε την υγεια μας πανω απο ολα και να ευχαριστουμε τον θεο γαυτα τα μικρα πλασματακια που μας χαρισε και μεγαλωνουμε μεσα μας!!!τα οικονομικα σημερα ειναι δυσκολα για ολους...!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

dimrous σε αυχαριστω πολυ!!!αγχωνομαι γιατι με μια δουλεια μονο του αντρα μου βγαινει δυσκολα βεβαια απο το καλοκαιρι θ ξεκινησω και εγω με τα ραντεβου μου θα κανω κανενα μασας,καθαρισμο,αποτροιχωση και μακιγιαζ γιατι τωρα το χειμωνα τα πραγματα εδω στο νησι ειναι δυσκολα και δεν εχει και πολυ δοθλεια!!!!οσο για τα πραγματα του μωρου δεν με πειραζει γιατι τα περισσοτερα ειναι δωρα..καροτσι ρηλαξ και αποστειρωτη τα βρηκα ολα τα υπολοιπα θα μου τα παρουν πεθερικα και γονεις...πιο πολυ με αγχωνη το μηνιαιο πακετακι με παιδιατρο πανες κ.λ.π και οσο μεγαλωνουν τα παιδακια εχουν και περισσοτερες απαιτησεις!!!!

dimrous τι τελειο side ειναι αυτο το next!!!εχεις παρει τιποτα απο εκει???


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πως θα φτιαξω το τικερακι και εγω ε κοριτσια δεν τα καταφερνωωω :?

Πατα πανω σε ενα δικο μας τικερακι κ θα σε βγαλει σε μια ιστοσελίδα διαλεξε οποοιο τικερ θες βαλε τ στοιχεια π σ λεει κ μετα στο τελος θα σ δωσει ενα urlη κάπως έτσι μια διεύθυνση με λιγα λογια . Καντο αντιγραφη κ μπες εδω στο πινακα ελεγχου εκει π λεει θπογραφη κανε επικολληση τ λινκ κ λογικα έτοιμο. Αλλιως γραψε στο γοογλε κ θα σ βγαλει ενα βιντεακι


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Setting and options κ επεξεργασια υπογραφης

αυτο κανω και μου βγαζει invalid file.... τελοσπαντων θα το προσπαθησω ξανα μεχρι που να μου το βγαλει σε ευχαριστω στρουμφακι!!!:D:D:D


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ειχα την πρωτη μετρηση 99 αντι 92 .. κ ετσι χωρις επνελεγχο με εβαλαν σε μετρησεις κ εχω κλεισει ραντεβου με διατροφολογο τη Πεμπτη. Πιθανον η μετρηση νηστειας να επηρεαστηκε απο το βραδυνο φαγητο κ να βγηκε ψευδης, αυτο συζητησαμε με το γιατρο. Θα συνεχισω αλλα μια βδομαδα τις μετρησεις κ θα φαω κ μακαρονια που ειχα φαει το προηγουμενο βραδυ να δουμε αν αυτο επηρεασε τη μετρηση.

ελπίζω να πάνε όλα καλά! :)


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...