Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

ευχαριστούμε, ευχαριστούμε...θέλω μωρέ με δυό φορές που θα πάω να καθαρίσω να μην πηγαινοερχόμαστε για 2-3 πραγματα κάθε φορά...μένουμε Χαλκιδική και έχουμε και πάρα πολλή δουλειά.

Σήμερα πάω για όοολα αυτά που δε βρήκα στο κατάστημα απο το οποίο θα αγοράσω τα έπιπλα....άντε να δούμε!


jKvLp3.png

5enJp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ευχαριστούμε, ευχαριστούμε...θέλω μωρέ με δυό φορές που θα πάω να καθαρίσω να μην πηγαινοερχόμαστε για 2-3 πραγματα κάθε φορά...μένουμε Χαλκιδική και έχουμε και πάρα πολλή δουλειά.

Σήμερα πάω για όοολα αυτά που δε βρήκα στο κατάστημα απο το οποίο θα αγοράσω τα έπιπλα....άντε να δούμε!

τυχερούλα!!! και mothercare έχει εκεί απέναντι από το ικεα, και στα jumbo μπορείς να ρίξεις μία ματιά.Εκεί έχει κοντά και λητώ!

και στο mega outlet που είναι πάλι εκεί στη γεωργικής σχολής έχει πάρα πολλά παιδικά καταστήματα στοκ, lapin, marasil κλπ

καλά ψώνια!!!


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

η θεσσαλονικη εχει τα παντα....μπορεις να βρεις οτι μαγαζι θες....τιμες λογικες δεν ξερω που θα βρεις...μου φαινεται οτι ζουμε σε παραλληλο συμπαν με πολλα απο τα μαγαζια αυτης της χωρας....και τα σουπερμαρκετ ακομη...ειναι τραγικο δηλαδη....παιρνεις 5 πραγματα στο καλαθι και το 30ευρω το εχεις για πλακα...

και ειδικά τα παιδικά όπως θα ξέρεις καλύτερα fysalida είναι τσιμπημένα πάντα!!!εμείς είμαστε 2 άτομα και δίνουμε μισό μηνιάτικο βασικού μισθού στο σούπερ μάρκετ.Αναρωτιέμαι πώς τα καταφέρνουν οικογένειες με 2 και 3 παιδιά.Ήρωες οι Έλληνες, όχι μόνο επειδή οι τιμές είναι σε πολλά είδη πιο πάνω από τον ευρωπαικό μέσο όρο αλλά και γιατί οι μισθοί είναι απελπιστικοί..να ναι καλά οι γιαγιάδες/παππούδες που συντηρούν και εγγόνια πολύ συχνά!


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

ειναι απελπισια φαιη μου...και μιλαω εγω απο προνομιακη θεση (εστω και με τραγικο μισθο για τα ωραρια εργασιας μου)που εχω δουλεια και εγω και ο αντρας μου...

αλλα εχουμε τοσα μα τοσα εξοδα με βασικο και αυτο του ενοικιου που ειναι σχεδον ενας μισθος....

μας εχουν κανει....:twisted:αλλα ακομη και ετσι εγω ειμαι αισιοδοξη και απολυτα ευτυχισμενη ....γιατι εχω μια μεγαλη αγκαλια με παιδακια....αυτα ειναι ο πλουτος μου και η αμυθητη περιουσια μου!!


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια κρύο κρύο. Σημερα πηγα στη γιατρο γινόταν χαμος κ δε προλαβα να τ δω . Έγραψα φαρμακα κ μιλησα με τ μαια κ μ ειπε αν μπορω μεχρι να παει να με ξανα δει να κανω μονο τ απαραιτητα . Πολυ ξαπλα δλδ καθολου περπατημα κ κουραση οποτε σπιτι μεχρι τ 5 τ δεκεμβρη κ ελπίζω να είμαστε τουλάχιστον σταθερα. Ουφ! Και μ ειπε τ ουτροτζεσταν μονο απο τ στομα κ μ πέφτουν βαρια γαμωτο .


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

φυσαλίδα, μόνο με αισιοδοξία σε βαθμό...βλακείας παλεύεται η κατάσταση σήμερα...:) Ειδικά στις μεγάλες πόλεις που η κατάσταση είναι εκτός ελέγχου κοινωνικά και οικονομικά.

στρουμφίτα, υπομονή, 2 εβδομάδες όλο κι όλο.Σκέψου ότι μπορεί να σε βρεί οκ και μετά να σαι πιο χαλαρή...οπότε εκπαιδεύσου στις ξάπλες για να γεμίσουν και οι μπαταρίες μιας και μας περιμένει ζόρικη ανοιξη....:rolleyes:


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

φυσαλίδα, μόνο με αισιοδοξία σε βαθμό...βλακείας παλεύεται η κατάσταση σήμερα...:) Ειδικά στις μεγάλες πόλεις που η κατάσταση είναι εκτός ελέγχου κοινωνικά και οικονομικά.

στρουμφίτα, υπομονή, 2 εβδομάδες όλο κι όλο.Σκέψου ότι μπορεί να σε βρεί οκ και μετά να σαι πιο χαλαρή...οπότε εκπαιδεύσου στις ξάπλες για να γεμίσουν και οι μπαταρίες μιας και μας περιμένει ζόρικη ανοιξη....:rolleyes:

Να αρχισω μ προσαρμοζομαι κ σε αυτο π έρχεται με τ καθομαι σπιτι. Εμεις για μ φανταστείς για μ φαμε σπιτι θέλουμε ρεπο από τ μαγαζι. 2 βδομαδες δε ειναι πολλες.


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου εγώ μόλς γύρισα απο διαβητολόγο.γενικά ήταν ευχαριστημένος με τις τιμές απο τις μετρήσεις,οι πρωινές βέβαια είναι κάποιες φορές λίγο τσιμπημένες και αν συνεχίσουν έτσι,σε 2 βδομάδες που θα ξαναπάω θα μου δώσει και ινσουλίνη το βράδυ,γιατί τώρα κάνω μόνο πρωί,μεσημέρι!!αυτά λοιπόν τα νέα μας.....


ZI1Yp2.pngRerGp2.png
Link to comment
Share on other sites

Να αρχισω μ προσαρμοζομαι κ σε αυτο π έρχεται με τ καθομαι σπιτι. Εμεις για μ φανταστείς για μ φαμε σπιτι θέλουμε ρεπο από τ μαγαζι. 2 βδομαδες δε ειναι πολλες.

stroumf, ευκαιρία κοριτσάκι...μη σκας ;)

maria2610, μπράβο!ακομη και να χρειαστείς βραδινή δόση τι έγινε; για καλό δεν είναι; :)


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

στρουμφακι αρπαξε το πολυ καλο που σου προσφερεται...ηρεμια και ξεκουραση και χαλαρωση....αλλες θα σκοτωναν για λιγο απο ολα αυτα...(εγω εγω εγω...;))

δεν ειανι πολυς ο καιρος...τσουπ και εφτασε η αλλη παρασκευη....ξερω οτι εχεις την ανησυχια σου και οτι αυτη η ξεκουραση επισκιαζεται απο αυτη την ανησυχια αλλα για καλο ειναι....!!!

μαρακι μου οτι κανεις ειναι για καλο εννοειται και ειναι και προσωρινο...αρα υπομονη,μεγαλωνουν 2 κουκλες μεσα σου!!

φαιη δεν φανταζεσαι ποσο θα θελα να μενω στην επαρχια...οπως και να το δεις συμφερει....μακαρι να εχουμε την ευκαιρια στο μελλον να ζησουμε στην επαρχια....εγω το εχω στο νου μου...


an1cz_W-O6k0010NzIzNjMxfDk3Njg3MDBkYXxoZW4gaGVuIHlvdSBhcmUgbXkgbGlmZSE.gif

as1cHo3-M000000MTAwNjE5OXw2MjRkfG15IHJlZCBwYXNzaW9u.gif

tt1c3fef.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπερα κοριτσια μου μολις μπηκα σπιτι εβαλα γρηγορα ενα προχειρο φαγητακι θα κανω λουκανικα σαλτουλα με πατατουλες τηγανιτες!!!!!ετρεχα στο δημαρχειο στα κεπ ηθελα να φτιαξω τα χαρτια για τον πολιτικο γαμο...δεν εχουμε παντρευτη ακομη μονο αρραβωνες εχουμε κανει...δυστηχως τα οικονομικα δεν επετρεψαν να κανουμε θρησκευτικο αν και το θελω πολυ ειπαμε να κανουμε τωρα τον πολιτικο και μετα με την βαφτιση να κανουμε και τον θρησκευτικο...ειμαστε μαζιμε τον καλο μου 8 χρονια!!!!πολλα τα εξοδα ρε κοριτσια και εχω ανγχωθη..πρεπει σιγα σιγα να ξεκινησουμε να φτιαχνουμε το σπιτι μας γιατι σε αυτο που ειμαστε τωρα δεν θα χοραμε αλλα εχουμε μελλον γαυτο μεχρι του χρονου τετοια εποχη πιστευω ννα εχουμε μπει!!!


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια μου μολις μπηκα σπιτι εβαλα γρηγορα ενα προχειρο φαγητακι θα κανω λουκανικα σαλτουλα με πατατουλες τηγανιτες!!!!!ετρεχα στο δημαρχειο στα κεπ ηθελα να φτιαξω τα χαρτια για τον πολιτικο γαμο...δεν εχουμε παντρευτη ακομη μονο αρραβωνες εχουμε κανει...δυστηχως τα οικονομικα δεν επετρεψαν να κανουμε θρησκευτικο αν και το θελω πολυ ειπαμε να κανουμε τωρα τον πολιτικο και μετα με την βαφτιση να κανουμε και τον θρησκευτικο...ειμαστε μαζιμε τον καλο μου 8 χρονια!!!!πολλα τα εξοδα ρε κοριτσια και εχω ανγχωθη..πρεπει σιγα σιγα να ξεκινησουμε να φτιαχνουμε το σπιτι μας γιατι σε αυτο που ειμαστε τωρα δεν θα χοραμε αλλα εχουμε μελλον γαυτο μεχρι του χρονου τετοια εποχη πιστευω ννα εχουμε μπει!!!

elenaki, με το καλό ο πολιτικός σας γάμος!!!προσωπικά θεωρώ ότι τα πράγματα εμείς τα δυσκολεύουμε με τις απαιτήσεις μας. Ειδικά εσείς εκεί στο νησί έχετε για διακόσμηση την ίδια τη φύση και τόσα ξωκλήσια διαθέσιμα!Πιστευω ότι όλα θα πάνε καλά αρκεί να υπάρχει καλή διάθεση και ειδικά μετά το μωρό που οι προτεραιότητες θ' αλλάξουν άρδην, θα κάνεις τον πιο ωραίο γάμο όπως και να ΄ναι!:)


zRCTp3.png
Link to comment
Share on other sites

elenaki, με το καλό ο πολιτικός σας γάμος!!!προσωπικά θεωρώ ότι τα πράγματα εμείς τα δυσκολεύουμε με τις απαιτήσεις μας. Ειδικά εσείς εκεί στο νησί έχετε για διακόσμηση την ίδια τη φύση και τόσα ξωκλήσια διαθέσιμα!Πιστευω ότι όλα θα πάνε καλά αρκεί να υπάρχει καλή διάθεση και ειδικά μετά το μωρό που οι προτεραιότητες θ' αλλάξουν άρδην, θα κάνεις τον πιο ωραίο γάμο όπως και να ΄ναι!:)

κοριτσακι σε ευχαριστω πολυ!!!!εχεις δικιο μας εχει η αληθεια ειναι οτι οι απαιτησεις μας ειναι πολλες και ειναι δυσκολες εποχες... οποτε γαυτο κανω τον πολιτικο και μετα αν μας περνει οικονομικα θα κανω μαζι μετην βαφτιση και τον θρησκευτικο!!!το ξερω οτι μετα με το παιδι τα εξοδα θα ειναι πολλα παραπανο αλλα ειμαι αισιοδοξη...εξαλου πιστευω οτι αυτος ο μικρος μπομπιρακος θα μας φερει ολα τα καλα του κοσμου!!!;)


E9njp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια κρύο κρύο. Σημερα πηγα στη γιατρο γινόταν χαμος κ δε προλαβα να τ δω . Έγραψα φαρμακα κ μιλησα με τ μαια κ μ ειπε αν μπορω μεχρι να παει να με ξανα δει να κανω μονο τ απαραιτητα . Πολυ ξαπλα δλδ καθολου περπατημα κ κουραση οποτε σπιτι μεχρι τ 5 τ δεκεμβρη κ ελπίζω να είμαστε τουλάχιστον σταθερα. Ουφ! Και μ ειπε τ ουτροτζεσταν μονο απο τ στομα κ μ πέφτουν βαρια γαμωτο .

Το να τα παίρνεις ενδοκολπικα ή από το στόμα τα ίδιο πράγμα είναι δεν καταλαβαίνω εμένα ο γιατρος μου είπε όπως θέλω καλύτερα εγώ


ApRmp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσακι σε ευχαριστω πολυ!!!!εχεις δικιο μας εχει η αληθεια ειναι οτι οι απαιτησεις μας ειναι πολλες και ειναι δυσκολες εποχες... οποτε γαυτο κανω τον πολιτικο και μετα αν μας περνει οικονομικα θα κανω μαζι μετην βαφτιση και τον θρησκευτικο!!!το ξερω οτι μετα με το παιδι τα εξοδα θα ειναι πολλα παραπανο αλλα ειμαι αισιοδοξη...εξαλου πιστευω οτι αυτος ο μικρος μπομπιρακος θα μας φερει ολα τα καλα του κοσμου!!!;)

Έτσι ακριβώς θα σας τα φέρει ο μπεμπάκος όλα τα καλά του κόσμου και να ζήσετε! ποτέ με το καλό λέτε; Δεν είμαστε και κοντά να φάμε κουφέτα


ApRmp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...