Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 6 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Για αυτό μου ειχε γραψει η αιματολογος στη βεβαίωση που μου είχε δώσει παλιότερα ότι σε εγκυμοσυνη μεταξύ 8-12 εβδομάδα να πάω για να γίνει έλεγχος για αντιφωσφολιπιδικο σύνδρομο? Τώρα την έψαξα και είδα ότι το σύνδρομο το ονομάζει επίκτητη-αυτοανοση θρομβοφιλια. Το θυμόμουν ότι πρέπει να πάω αλλά δεν θυμόμουν τι έγραφε η βεβαίωση...άρα ναι πρέπει να γίνει έλεγχος από αιματολογο ξανά στην κύηση.

      Ακριβώς έτσι κ σε μένα!!

       

      4 ώρες πρίν, Nels είπε:

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

      Σχετικά με το σαλοσπιρ εμένα Μ είπαν ότι βοηθάει στην εμφύτευση αλλά και στην πρόληψη για προεκλαμψία.

Μανούλες Μαρτίου 2015


want_s_baby

Recommended Posts

Καλησπερα φουσκες !! Δεν ειναι καθε μερα του αη γιαννου κ σημερα η μπουμπουλα μου δεν πολυκουνιεται ! Τελειωσαμε κ με τα βαψιματα κ χουχουλιαζουμε στα ζεστα !!!

Λενακι συγχαρητηρια για το γαμο σας με το καλο !!! Κ με το καλο να υποδεχτειτε κ το μικρακι σας :)

Κελλιτσα εισαι στις πρωτες μερες του Μαρτη εσυ !!! Ποιον γιατρο εχεις στο ρεα ?? οσο για το motherbaby δεν χρειαζεται να αγορασεις κατι για να σου δωσουν το μαξιλαρι !!!


SDUwp3.png

0VcDp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αχ ρε κορίτσια με πιάνει ώρες ώρες ένα αδιευκρίνιστω άγχος και δε ξέρω πως να το ελέγξω, μπορεί η πολύ τάβλα να μου την έχει βαρέσει.

υπομονη ! κ εγω πιστευω οτι θα μ βαρεσει αλλα θα μετραε μερεσ αντιστροφα

1 σαν τ φανταρους!!


4UAUp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κοριτσάκια!

Ελενάκι με το καλό ο γάμος σας κορίτσάκι μου!!!!

Κορίτσια όλοι λίγο πολύ στα ίδια είμαστε οικονομικά οπότε όπως και να έχει θα κρατηθούμε όρθιοι...είπαμε με ένα μαγικό τρόπο αυτά τα μπεμπάκια θα φέρουν όλα τα καλά στα σπιτικά μας όπως γίνεται πάντα!Γεροί και δυνατοι να είμαστε και εμείς και τα παιδάκια μας και όλα θα κυλήσουν όπως πρέπει!Αλλώστε όσο πιο αισιόδοξα βλέπουμε την ζωή τόσο τα καλύτερα θα μας έρχονται!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα δεν ξέρω πως πέρασε η μέρα!Πήγα στην πεθερά (έκει έχουμε αποθηκεύσει όλα τα βρεφικά)και ξεχώρισα τα ρουχαλάκια...πόσο μικρό ήταν το αγοράκι μου και πως μεγάλωσε!!!Θέλουν όλα πλυσιμο και σιδέρωμα αλλά αυτό θα γίνει απο τον επόμενο μήνα.


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να μην αγωνόμαστε δλδ να πάρουμε ότι βλέπουμε; Κι εγώ φοβάμαι μην πετάξω λεφτά και συγκρατούμαι πλέον.

Όχι βέβαια να μην αγχώνεσαι!Αν δείς πόσα δώρα (ακόμα και χρήματα)θα πάρεις στην γέννα θα πάθεις πλάκα.Θα αγοράσεις τα απαραίτητα και μετά ότι σου λείπει θα το συμπληρώνεις!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Κελλιτσα εισαι στις πρωτες μερες του Μαρτη εσυ !!! Ποιον γιατρο εχεις στο ρεα ?? οσο για το motherbaby δεν χρειαζεται να αγορασεις κατι για να σου δωσουν το μαξιλαρι !!!

Πρώτες! Πρώτες! Πολύζος Δημήτρης λέγεται. Είναι στο Ρέα και το Λητώ.

Το ξέρω ότι δε χρειάζεται να ψωνίσω κάτι αλλά θα πάω εκεί και δε θα ψωνίσω τίποτα;;; :cool:


WWM7p2.pngqDKSp2.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια να μην αγχώνεσαι!Αν δείς πόσα δώρα (ακόμα και χρήματα)θα πάρεις στην γέννα θα πάθεις πλάκα.Θα αγοράσεις τα απαραίτητα και μετά ότι σου λείπει θα το συμπληρώνεις!!!

Μακάρι να'ναι έτσι. :D


WWM7p2.pngqDKSp2.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites

εμεις δινουμε 15ευρω ο ενας και 15 ο αλλος δηλαδη 30ευρω και 120 τη ημερα που θα γινει ο γαμος στο δημαρχειο δεν ξερω γιατι ολο να τα παιρνουν θελουν μου ειπαν απο δημο σε δημο διαφερουν!!!εμεις βερες ειχαμε γιατι ειχαμε αρραβωνιατη πριν ενα χρονο!!!

Ελενάκι, δε σου απάντησα νωρίτερα γιατί ήθελα να το διασταυρώσω. Μίλησα με ένα φίλο μας που δουλεύει στο Δημαρχείο...δεν παίζει αυτό που σου λένε για τα 120 ευρώ. Κάντους φασαρία. Νταβατζιλίκι είναι τα λεφτά αυτά. Κι εκνευρίζομαι!!!!:evil:


WWM7p2.pngqDKSp2.png

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...