Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 2

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Τι κανετε βρε κοριτσια εγω κοιμαμαι μαζι με τα παιδια μου. Κοιμουνται απο το βραδυ. Με στασεις για γαλα τα κλασσικα. Στο επομενο θα τα αφησω ξυπνια αν και απο μονα τους θα ξυπνησουν.

Κατερινα τι εχει η νυφουλα μου. Δεν εχει ορεξη?Καλε μην ανησυχεις δεν πιστευω ναναι τιποτα , κι εμενα ο μπεμπης ειναι φορες που καταβροχθιζει 150 μλ και αλλες με το ζορι 80. Εχει να κανει με το αν εχει χωνεψει αν εχει ενεργηθει και αν κοιμαται. Γιατι στον υπνο τους μεγαλωνουν.Η κορη εχει παθει ερωτα με τη μανα της με κανεναν δεν ειναι οπως μαζι μου, να κατι χαμογελα.Και η καλυτερη της να την ταιζω στο κρεβατι και να αποκοιμιεται διπλα μου. Ο γιος απο την αλλη οταν με κοιταει λιωνω ολο γελαει αλλα το κανει σε ολους χαχα. Αν και στην αγκαλια μου ηρεμει και στου μπαμπα του ρευεται και βγαζει γουλιες χαχ!!!!Μπορει να τον εχω ωρες και να μη ρευεται και μολις τον παρει ο πατερας του να κατι ρεψιματα. Η αληθεια ειναι ως με το μπαμπα του χαλαρωνει περισσοτερο. Καθε μερα 5 φανελακια χαλαει στα γαλατα.

Πια κουνια λετε. Εμενα σημερα ο μπεμπης κουναγε τα παιχνιδια στο γυμναστηριο καποια ωρα που τον εβαλα μεχρι να ζεσταθει το γαλα.


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Τελικα ξυπνησε η μπεμπα ηταν με ανοιχτα τα ματια και γελαγε. Πλακα πλακα κοιμαται απο χτες που γυρισαμε απο βολτα.Στις 8 και εφαγε, 1 το βραδυ, 8 το πρωι , μετα 11,2 και 5. Δεν ειναι περιεργο?Κραταει κενο το βραδυ και μετα σταθερα καθε τριωρο.Πολυ τα αγαπαω σας τοπα?


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!

ελπιζω να ειστε ολες καλα κ εσεις κ τα μωρακια σας!!!

εβαλα στο προφιλ μου φωτο τον μπεμπη μου να τον δειτε!

εγω περασα κ ακομα περναω λοιμωξη με το στηθος κ εκοψα το γαλα..δυστηχως θηλασα μονο ενα μηνα...τρελο πονο μιλαμε, ουτε στην γεννα!! τωρα ειμαι με 2 αντιβιωσεις και θα δουμε τι θα γινει! ασε την στεναχωρια...ασε το ποσο δυσκολο ειναι να το κοψεις οταν ειχες τοσο πολυ οσο εγω (εβγαζα 150 καθε φορα)! χαπια 15 μερες μερες αρκετα βαρια που μου εφερναν εμετο κ ζαλαδα, δεσιμο το στηθος να πνιγεσαι 24ωρο... τουλαχιστον φαινεται να κοπηκε αν κ ο πονος δεν μου εχει φυγει τελειως κ ελπιζω οι επομενες εξετασεις μου να ειναι καλες. την αλλη βδομαδα τελειωνω αντιβιωση

το μικρο μου δεν ηθελε στην αρχη το ξενο με τιποτα, τωρα καπως ξεκινησαμε να τρωμε! του δινω frisolac...ευτυχως ειναι καλο παιδακι!

εβγαλα κ τον ωροσκοπο του. Υδροχοος με διδυμο!! αλοιμονο σε οσες τον ερωτευτουν!! χαχα

χχχ


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

ax poso xerome pou sas akouw xaroumenes kai eutixismenes giati kai egw etsi niotho. afiste koritsia toulaxiston esas sikononte akoma kai antexete na ta kratate agkalia. i mesi kai i plati mou tha deite se kana mhna pou tha mas ftasete sta kila. egw mexri tote afiste tha paw mesa gia metatopisi spondilou lol.

ydroxoaki perastika kopela mou. mhn stenaxoriese. kai enas mhnas galataki ths mamas kalos einai. peire polla apo sena. kouklos o mpemphs sou. pes mas kamia leptomeria. nomizw kai esena megalo mwro genithike i kanw lathos? posa kila eistai? ti ipsos exete?

kala inka ida th foufoula sou sto fb. koukla:)

giota mou opws sou eipa kai sto msn ypomonh. pou tha paei tha megalwsoun kai meta tha exoume alla. ksereis eseis gamprous emeis nyfes kai tha mas vromane kai tha mas ksinizoune xaxaxa:P

Link to comment
Share on other sites

ydroxoaki !!!!xathikes!!!!perastika sou ..fantazome tha perases trelo pono e;edo ego me tin mastitida kai eixa frikarei!!!!!po,po....mi stenoxoriese kai enas minas mia xara einai!!!!gera na einai ta morakia mas!!!!

o gios sou einai dinami astrologika!!!!den tha xabarizei tipota!!!!proodeytikos kai paixnidiaris!!!!!,,,mammycool pos me vriskeis;to xo ;to xo;

i foufoula eina ydroxoos me aigokero oroskopo!!!!

mammycool, pos exeis periodo afou thilazeis;tha exo ki ego;..po,po exei perasei tosos kairos....pos tha to katalavo kale;prismeno stithos exo !!!ponakia stin koilia exo!!!tha mou erthei ksafnika to aima kai tha gino roba!!!

....aaaaaaaaaaa ekana sex!!!...olo kai kalitera pame!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι να πω και γω βρε κοριτσια που ειναι και κοριτσι και γεννηθηκε 4 κιλα! Ευτυχως που ειναι σχετικα ψηλη...

mpampatsikh h nyfh leei o ventouzas tou aresei!! Ki emeis kapou sto 6kilo eimaste twra, barakia kanonika kanw ka8e mera, kala an kanw kanena ba8y ka8isma den 3anashkwnomai

ydroxoaki perastika sou, ti perases k esy, kouklos o giokas sou! dwstou ena fili


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα!!!

Τελικά πάλι ημερήσια την κάναμε τη βόλτα!!!

Βγήκαμε στις 1 και γυρίσαμε στις 6.30!!! Η φουσκίτσα κυρία!!! Δε μας ενόχλησε καθόλου και έκλαψε μόνο για να φάει!!! Α, και το μάτι γαρίδα όλη την ώρα!!! Εξερευνούσε τον κόσμο!!! Μόνο όταν κινούμασταν έριχνε ύπνους!!!

Τώρα φάγαμε πάλι το μπουκαλάκι μας και κάνουμε νάνι!!! Άλλο ένα τάισμα στις 12 και μετά θα βγάλουμε όλη τη νύχτα...ελπίζω!!!

Έχει φανταστική ταινία και θα λιώσω στην tv!!!

Φιλάκια σε όλα τα ζουζούνια!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Γυρισαμε κι εμεις ειχαμε παει στην δουλεια μου ειχα κατι συναντησεις και ειχα και την μπεμπα παραμασχαλα δεν μαφησε να κανω τιποτα απο το πρωι σημερα ζητημα να εχει κοιμηθει μια ωρα και ειναι και μες στην γκρινια μαλλον φορτιζε μπαταριες εχθες οπως λεει και ο αντρας μου και σημερα ειπε να τα δωσει ολα ευτυχως στα προηγουμενα γευματα μου εφαγε 130 και 140 μλ και ηρθα στα ισα μου.

ινκα την πηρα 120 ευρω αποτο τζαμπο, εμενα να δειτε πως πονανε τα χερια μου 5400 η μπουμπου εχει φουσκωσει για καλα


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

pes mas kamia leptomeria. nomizw kai esena megalo mwro genithike i kanw lathos? posa kila eistai? ti ipsos exete?P

ειμαστε 5200 κ αυτο γιατι μια βδομαδα δεν πηραμε τιποτα χασαμε κιολας 150 μεχρι να συνηθισουμε το ξενο, νομιζω 58 υψος αν θυμαμαι καλα απο την παιδιατρο

3970 γεννηθηκαμε κ 52 υψος

μερικες φορες κλαιει τοσο τρελα που μελανιαζει..δεν ξερω τι του φταιει κ τι να κανω...ασχετο...


eNortjK1UjI3MLQwVrIGXDASqAKf21.png
Link to comment
Share on other sites

μερικες φορες κλαιει τοσο τρελα που μελανιαζει..δεν ξερω τι του φταιει κ τι να κανω...ασχετο...

ααα δεν θελω τετοιααα ! δεν εισαι η μονη !!!

καλησπερουδια και απο εμας ! μολις και καταφεραμε να κοιμηθουμε!!

εδω να δεις μελανιασματα και νευρα !του εδωσα λιγο παυσιπονο και μπορει και αυτο να τον βοηθησε ..απο τις 5 το απογευμα ξυπνιος! ΕΛΕΟΣ!!

Υδροχοακι μου καλως την και παλι ! περαστικουλια με το στηθος και μην νιωθεις ασχημα που σταματησες τον θηλασμο ...σημασια εχει να ειναι καλα και το μπεμπακι και η μανουλα ....και εμενα για εκει με κοβω ..αρχισαμε παλι τα ιδια δεν χορταινει ο μικρος με τπτ..

αα επισης κουκλακι ο μπεμπακος σου !!!!!

πολυ κουραστικη μερα κοριτσακια μου, με εξαντλησε ο πιτσιρικος !

δεν θυμαμαι τι εχω διαβασει μεχρι τωρα απο οσα γραψατε

αποσπασματικα θα πω μονο ενα μεγαλο μπραβο στην ελιτα ..που βρισκεις ρε θηριο τοσες αντοχες ?????

επισης οντως η mummy ειναι οντως η πιο cool μαμα της παρεουλας μας

καρδουλα με κατασιγκινησες με το τραγουδακι ...και συμπεθερα που εισαι ????οεοοε??

ειδε ο γιος μου τις φωτο της ινκα και θα τον ξελογιασει η φουφουλα .....:P:p:p:p:p:p

ουτε εγω εχω αδιαθετησει αλλα βλεπω κατι καφε που και που

...ασχετο .....οι ορμονες μας χορευουν ακομα τρελα ??????? και για ποσο ακομα ??? γιατι το νιωθω....ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ !!!

φιλακια πολλα παω να ξεραθω ....

καλη νυχτα και ηρεμη σ ολες μας !!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...