Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημερα κοριτσια!!!!

Ευχαριστω για τις ευχες σας!!! Η μπεμπου σημερα μου εκανε απιστευτο δωρο κοιμηθηκε στις 12 το βραδυ και ξυπνησε 8 το πρωι!!!! Ο γιος μου μου ειπε πρω πρωι χρονια πολλα μαμα να χαιρεσαι τον γιο σου χιχιχιχι πεεεεεεθανα.Το πρωι καθομουνα και σκεφτομουνα ποσο γρηγορα περασε αλλος ενας χρονος και ο συγκεκριμενος ηταν τοσο εντονος , τον περασμενο Ιουνιο ηρθε η μπεμπου στην ζωη μας και μας την αλλαξε τοσο πολυ εχθες βρηκα τυχαια και το πρωτο θετικο τεστ εγκυμοσυνης που ειχα κανει και το ειχα φυλαξει και συγκινηθηκα που αυτο το σπορακι τωρα ειναι εδω σταματαω γιατι θα τα μπηξω πααααααααααλι αληθεια αυτη η λοχεια ποτε τελειωνει???????????

Αφηστε εχω τα νευρα μου το νουα στον φουρνο το ψηνω απο εχθες το βραδυ και ειναι ακομα σκληρο να δω τι θα φανε που ηθελα και τραπεζωματα τρομαρα μου:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Χρόνια πολλά Κατερινάκι, να σε χαίρονται όλοι!!!!! Καλημέρα και στα υπόλοιπα κορίτσια! Μόλις γύρισα απ'το νηπιαγωγείο που είχε γιορτή ο γιος μου, ήταν ο Ρήγας Φερραίος....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσιαα!!!

Κατερινάκι χρόνια πολλα γεμάτα με υπέροχες στιγμές με αυτους που σ'αγαπουν και αγαπας και ειδικά με τα ζουζουνια σου!!!!

Γεωργία καλό ταξίδι!!! Να περάσετε υπέροχαααα!!!

Ριάλλη είχε και ποιήμα; Φαντάζομαι συγκίνηση να τον βλέπεις!!!

Εμείς σαραντίζουμε Μεγάλη Πέμπτη, αλλα Μ Τετάρτη απογευμα θα με φέρει ο άνδρας μου στην Αθήνα γιατι την επόμενη εχω γυναικολόγο εγω και 31ωρες υπηρεσία αυτος, οπότε κατάφερα τον Πάτερ και θα μας δώσει την Κυριακή την ευχή!!!! Ελευθερίααααααααααα!!!!!!!!


Κοριτσάκια μου, ειστε τα πάντα!!! Ο λόγος που υπήρξα, υπάρχω και θα υπάρχω!!

a0emeo9d8357iv9v.png

g5980jjifoai3xxi.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσιαα!!!

Κατερινάκι χρόνια πολλα γεμάτα με υπέροχες στιγμές με αυτους που σ'αγαπουν και αγαπας και ειδικά με τα ζουζουνια σου!!!!

Γεωργία καλό ταξίδι!!! Να περάσετε υπέροχαααα!!!

Ριάλλη είχε και ποιήμα; Φαντάζομαι συγκίνηση να τον βλέπεις!!!

Εμείς σαραντίζουμε Μεγάλη Πέμπτη, αλλα Μ Τετάρτη απογευμα θα με φέρει ο άνδρας μου στην Αθήνα γιατι την επόμενη εχω γυναικολόγο εγω και 31ωρες υπηρεσία αυτος, οπότε κατάφερα τον Πάτερ και θα μας δώσει την Κυριακή την ευχή!!!! Ελευθερίααααααααααα!!!!!!!!

Κ

Καλημεραααα

Μαρακι και εμεις ειχαμε παρει ευχες 2 μερες πριν , ηταν να σαραντισουμε Τριτη και πηγαμε την Κυριακη ..ειχα ρωτησει και παπα και μας ειπε οκ !

Αντε να αρχισετε και εσεις τις βολτιτσες σας !!!

Εμεις εδω καιρος χαλια ...συνεφιασμενος και ιψιλοβροχερος...μεσα σημερα!

Εχθες το καταφχαριστηθηκαμε ..πηγαμε βολτιτσα , καναμε ψωνακια και μετα στην γιαγια για κατι δουλιτσες....παντρευεται ο αδελφος μου σε ενα μηνα απο σημερα και ετοιμαζαμε καρτες κτλ....

Οταν γυρισαμε κατα τις 8, ο μπεμπης εφαγε και κοιμηθηκε και μαζι και η μαμα ..και μεσα στον υπνο μου ελεγα θα ξυπνησει κατα τη μια και θα θελει να φαει..και κοριτσια ακουσον ακουσον ξυπνησε 4!!!! μιλαμε πρωτη φορα και εγω και αυτος ειχαμε ορεξη ακομα και για παιχνιδια τα ξημερωματα !

αφου ειχαμε λιωσει στον υπνο χαχαχα

αυριο παμε την πρωτη μας μεγαλη βολτα ! ερχομαστε Αθηνα, και η μαμα ειχε νυχακι σημερα και αυριο κομμωτρια ...εμ τι ετσι θα παμε στην πρωτευουσα ??? χαχαχα

Σας αφηνω , ξυπνησε το παιδακι μου και θελει την μαμα του

Φιλιααααα

ΑΑΑ κατερινα ! Να σε χαιρομαστε και εμεις και οσοι σε αγαπανε :))))))

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμας!!

Εχθες σαραντισαμε και επιτελους μπορουμε να βγαινουμε εξω χωρις να μας κοιτανε οι γειτονες με μισο ματι (καλε γιατι βγαινεις εξω?? δεν σαραντισες ακομα.. απαπα.. εσεις οι νεες μαμαδες τιποτα δεν σκεφτεστε πια!!!) και επισης μπορουμε να απλωνουμε ρουχα χωρις να τσεκαρουμε μην τυχον κοντευει να πεσει ο ηλιος και να παθαινει η γιαγια μας δεκαπεντε εγκεφαλικα στην σειρα!!!

Επισης ζω ενα θαυμα!! Η μικρη κοιμηθηκε απο τις 12 τοβραδυ μχρι τις 7 το πρωι!! Εφαγε, στις 8 ξανακοιμηθηκε και ξυπνησε παλι στις 11 και τωρα παλι κοιμαται!! Κοριτσια σαπισα στον υπνο και εγωωωωωωωωωωω.... Εχω κανει δερματακι τελειο!! χιχι...

Ινκα τοσο καιρο περιμενες καλε και τωρα δεν μπορεις να το χαρεις??? Μια - δυο φορες ακομα και θα ανοιξει ο κολπος και μετα βουρ για το δευτερο!!! (το φουφουλοαδερφακι... ;))

Ελιτα κατσε βρε λιγακι να ξεκουραστεις... Κανε τιποτα πιο απλο βρε κοπελα μου να παρεις τα πανω σου !!

Συμπεθερααααα.... τι κανει ο γαμπρος μου???

Επεξεργάστηκαν by giota!

mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα!!!!!!!

Κατερινα χρονια πολλα!!!!!!!!!!

Οι υπόλοιπες καλά;;;;

Γιώτα βαλατε σειρά ή έτυχε;;;;;και η δικη μου 2 βραδυές κοιμηθηκε 8 ωρο αλλά τώρα πάλι 4ωρο και να ηταν μόνο αυτό εχω και τον Γιώργο κάθε νύχτα φωνάζει μαμα και το έχω κάνει το κρεβάτι παιδικό...απο τη μια πλευρά θηλάζω τη μικρή και απο την άλλη ο Γιώργος φωλιάζει στη πλάτη μου.....εγω στην μέση πότε θα κοιμηθω;;;


line_m121_beg_40_time_1214452800_text_cf20c3e9fef1e3eff220eceff520e5dfede1e9.gif

eNortjK1UjIzNrIwVLIGXDASsgKg26.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!!!!!

Κατερινα χρονια πολλα!!!!!!!!!!

Οι υπόλοιπες καλά;;;;

Γιώτα βαλατε σειρά ή έτυχε;;;;;και η δικη μου 2 βραδυές κοιμηθηκε 8 ωρο αλλά τώρα πάλι 4ωρο και να ηταν μόνο αυτό εχω και τον Γιώργο κάθε νύχτα φωνάζει μαμα και το έχω κάνει το κρεβάτι παιδικό...απο τη μια πλευρά θηλάζω τη μικρή και απο την άλλη ο Γιώργος φωλιάζει στη πλάτη μου.....εγω στην μέση πότε θα κοιμηθω;;;

Δεν ξερω αν ετυχε.... παντως πετυχε!!

Αποψε θα φανει....


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κατερινακι χρονια σου πολλα να χαιρεσαι οτι αγαπας!!!!!! Ελπιζω να πετυχε το νουα και να μην ειχες επεισοδια!

Καταφερα να τη κοιμησω μεσημερι και τρεχω πανικοβλητη να μαζεψω τη προικα της..... καλα ξυπνησε.....τσαμπα χαρηκα κλαιει με τα ματια κλειστα σταματαει λιγο και ξαναρχιζει!

Και γω κοριτσια δυο μερες πριν σαραντησω πηγα δε βολευε το παπα αλλη μερα...πειραζει? αλλα και να πειραζει....... εγινε!Παντως δε νπομιζω να χει πολυ σημασια αν πας πιο πριν!!

Μαρια ερχεσαι Αθηνα θα εισαι εδω το Πασχα?

Ελιτα με τις υγειες σου αντε και στα δικα μας!!! Εγω το χω ριξει στο ξυραφι δεν εχω αλλη επιλογη για την ωρα!!! Ασε.... με ωροσκοπο παρθενο καλα ενταξει..... και συ κριος... ο αρρεν?Πανικος θα περνατε ωραια θα ζειτε εντονες στιγμες δε θα βαριεστε ποτε!!! Εμενα εχει ωροσκοπο δυδυμο πωωωω....... και ειναι και γυναικα αλλος πανικος! Ειπα στον ανττρα μου οτι ο αστρολογικος της χαρτης λεει οτι θα υποκυπτει σε σαρκικες απολαυσεις που θα αγγιζουν τα ορια της υπερβολης.......ε! και του πεταχτηκανε τα ματια εξω!! οχι οτι τα πιστευω τα ζωδια αλλα ηθελα να δω αντιδραση... πολυ γελιο!!!

Κοριτσακια θα τα πουμε την Κυριακη να περασετε καλα παωωωωωωω!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑααααααααααααααααααααα


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

katerina,xroniaaaaaaaaaaaaaaa pollaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!na ta ekatostiseis kai na xerese tin oikogeneia sou!!!

giota ,mi to gelas gia aderfofoufoulaki...psinome ...goustaro paidia kai oikogeneia telika!!!!alla prepei na prosexo me tin kesariki..ena 6 mino...esy;psinese;

jend,me to kalo na ertheis stin omorfi athina!!!!

simera irthe i mama mou ...grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...ta nevra mou !!!!pali me eprikse na dino sibliroma kai mipos den xortenei....mou eipe na vgeno ...oti den tin afino na krataei to paidi...tis to edosa..kai to moro eklege..pes mou tis leo ti theleis na kano....ma vre koritsia ego fteo;paei konta sto moro kai to kitaei me skopo na to anagasei na tin kitaksi...edo ,edo tou leei kai tou sfiraei......

..molis tin pira tin foufoula agalia kimithike to kamari mou ...nomizo oti einai ligo mamakias to foufoulaki mou, alla den einai fisiologiko;s ayti tin ilikia;


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμας!!

Εχθες σαραντισαμε και επιτελους μπορουμε να βγαινουμε εξω χωρις να μας κοιτανε οι γειτονες με μισο ματι (καλε γιατι βγαινεις εξω?? δεν σαραντισες ακομα.. απαπα.. εσεις οι νεες μαμαδες τιποτα δεν σκεφτεστε πια!!!) και επισης μπορουμε να απλωνουμε ρουχα χωρις να τσεκαρουμε μην τυχον κοντευει να πεσει ο ηλιος και να παθαινει η γιαγια μας δεκαπεντε εγκεφαλικα στην σειρα!!!

Επισης ζω ενα θαυμα!! Η μικρη κοιμηθηκε απο τις 12 τοβραδυ μχρι τις 7 το πρωι!! Εφαγε, στις 8 ξανακοιμηθηκε και ξυπνησε παλι στις 11 και τωρα παλι κοιμαται!! Κοριτσια σαπισα στον υπνο και εγωωωωωωωωωωω.... Εχω κανει δερματακι τελειο!! χιχι...

Ινκα τοσο καιρο περιμενες καλε και τωρα δεν μπορεις να το χαρεις??? Μια - δυο φορες ακομα και θα ανοιξει ο κολπος και μετα βουρ για το δευτερο!!! (το φουφουλοαδερφακι... ;))

Ελιτα κατσε βρε λιγακι να ξεκουραστεις... Κανε τιποτα πιο απλο βρε κοπελα μου να παρεις τα πανω σου !!

Συμπεθερααααα.... τι κανει ο γαμπρος μου???

Συμπεθεεραααα μου τα χαλας! Τι προγραμμα και βλακειες ..σου ειπα θελω να τον στρωσει !! να εινια τσαουσο !! χαχα

καλε δεν τον ειδες στο φατσοβιβλιο??? τρωει γαλατακι για να γινει αντρακι μεγαλο και μαγκακι και να παει την κοριτσαρα του βολτες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ινκα τα ιδια τραβαω και εγω αλλα να σου πω, μια μερα σαν την σημερινη τελικα την χρειαζομαι την μαμα την πεθερα η οποιον τελος παντων..το τι ρουχομανι εχω πλυνει λογω της αυριανης εξορμησης ..με εχει πιασει καιμια ανασαφαλεια οτι θα χρειαστω κατι και δεν θα το εχω .. και αυτος λυσαει..μια κοιμαται , μια ξυπανει /μια ουρλιαζει καλη ωρα ..σας αφηνω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...