Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 11 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ναι εμένα ήταν ευχαριστημένος ο γιατρός με την τιμή. Μην αγχώνεσαι αν κάτι δεν του άρεσε θα στο έλεγε. Μια χαρά είσαι, θα πάνε όλα καλά αυτή τη φορά ❤️ 

      Μου είπε πως είναι πολύ καλή η τιμή απλώς όταν περίμενα να με πάρουν είπα να ρωτήσω για να δω περίπου τ να περιμένω !! Όλα καλά μου είπε προχωράμε Σάββατο πρώτα ο θεός θα μεταφέρουμε τα εμβρυακια μουυυ🙏🏼❤️

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχή 1

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Καλημέρα κι από εμάς!!!

Χτες όλη μέρα είμασταν στους δρόμους!!! Πήγαμε και στην παρέλαση και σε παιδότοπο και στη γιαγιά και στο μαγαζί του μπαμπά στη Νεοχωρούδα!!! Στο αυτοκίνητο και στο καρότσι κοιμόμαστε αλλά όλη την υπόλοιπη ώρα είχαμε το μάτι γαρίδα!!!

Σήμερα όμως με τσάτισε το ζουζούνι!!! Ξύπνησε μετά από 5μιση ώρες στις 06.20 για να φάει και μόλις κατάπιε 30ml έκλεισε το διακόπτη και δεν ξυπνούσε με τίποτα!!! Την τάισα μισοκοιμισμένη με τα χίλια ζόρια και το υπόλοιπο μπουκάλι και φυσικά σε 3 ώρες ξαναπεινούσε και έφαγε άλλα 120ml!!! Τόση τεμπελιά!!!Με ξύπνησε για να κοιμηθεί;;;

Τώρα περιμένω μια φίλη μου εγκυούλα να πάμε για καφεδάκι!!!- όταν έμαθα για την εγκυμοσύνη της ήταν Πρωτοχρονιά και μου φαινόταν οτι θα γεννούσε πολύ αργότερα από εμάς και τώρα κοντεύει να γεννήσει κι αυτή(το Μάιο)-Ε,ρε πώς περνάει ο καιρός;;;


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

ego tin koimizo plagia kai tiligo mia petsetoula gia sfina stin platoula tis.gia to relax nomizo oxi pano apo 2 ores.

Κι εγώ στο πλάι δεξιά τη βάζω γιατί έτσι με είπε ο παιδίατρος και τη βάζω σφήνα ένα χοντρό σεντόνι τυλιγμένο!!! Ανάσκελα ξεπιάνεται αλλά θέλω να'μαι δίπλα της!!! Χτες και προχτές μου γύρισε από πλάγια μπρούμυτα και μάλλον θα της βαζω και κάτι μπροστά. Στο ρηλάξ τη βάζω από 15 ημερών αλλά όταν πιαστεί γκρινιάζει γιατί δεν πολυβολεύεται!!! Πάντως το ρηλάξ δεν είναι για όλη μέρα γιατί δεν ξαπλώνει τελείως και πιάνονται!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Kalimera kai apo mas,

molis gyrisame apo th volta mas.

Silvi egw ton vazw sto plai alla gyrizi monos tou anaskela me to kefali sto plai. den ton piezw na mini sto plai afou gkriniazei ama den mporei na gyrisi kai klaiei.

Oso gia to relax an einai 0+ mporeis na valeis to mwraki sou alla opws eipan kai oi kopeles oxi poly wra.

Litsaki xronia sou polla gia xthes:) Kale megalwsate kai eseis:)

Sas akouw na lete ftasame ta 4 kila kai frikaro xixi. Ramonitsa posa kila eisaste eseis na parigoritho ligo?

Link to comment
Share on other sites

εμενα εφτασε αισιως τα 5400, αχ ευτυχως σημερα ειναι καλυτερα ειναι ξυπνια απο το πρωι εφαγε στις 10.30 γυρω στα 100 και τωρα γκρινιαζε και της εδωσα και εφαγε αλλα 90 μακαρι να στρωσει να μηντρεχουμε αυριο στο μητερα , α δε σας επα της πηραμε ριλαξ κουνια φοβερο της φισερ πραις μονο καφε δεν φτιαχνει εχει φωτακια μουσικες κλπ θα σας βαλω φωτο να το δειτε και δειχνει να της αρεσει πολυ κουνιεται αυτο και την νανουριζει


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λιτσα χρονια πολλα και απο εμας!!!

Νατασουλα μακαρο να παρεις το παιδακι σου στο σπιτι σας για το Πασχα.. Πραγματι θα ειναι το πιο ομορφο δωρο για την γιορτη σου..

Ιωαννα πραγματι τα ανηψακια σου ειναι μικρα αλλα να δεις θα τα πανε μια χαρα και συντομα θα παρουν τα πανω τους και θα παιζουν με τα ξαδερφακια τους!!

Mummycool εχει δικιο η ελιτα.... εισαι η πιο κουλ μαμα του φορουμ!!!

Εμεις εχθες πηγαμε στην πεθερα για φαγητο. Ολοι ελεγαν πως ενω στην αρχη η μπεμπα εμοιαζε στον μπαμπα της , τωρα αλλαξε το προσωπακι της και μοιαζει με την μαμα, και η πεθερα ξυνιζε την μουρη και ελεγε ... ναι, προς το παρων μοιαζει με την γιωτα... προς το παρων!!:twisted:

Σημερα παντως εχουμε πολυ γκρινια και κανουμε συνεχως γουλιτσες το γαλατακι..


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kale giota afou esy me ton antra sou moiazete eipame!! ti malwnete??? a xa xa xa

ax ayto leme me ton antra mou oti eimaste toso cool pou 8a exei tipota to paidi kai emeis 8a nomizoume oti einai fysiologiko!!!

Kαλε δεν μαλωνουμε... Ισα - ισα... Απλα αυτο το προς το παρων της πεθερας, που το ελεγε συνεχεια, μου εκανε τα νευρα κροσια. Δηλαδη ειναι κακο να μοιαζει ενα παιδι στην μαμα του??? Ασε που καθε φορα που η μπεμπα εκανε κατι ελεγε πως αυτο το εκαναν και τα δικα της παιδια οταν ηταν μικρα...


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχει διακοπτη και ρυθμιζεις οση ενταση θελεις και κουναει και μπορεις να το ρυθμιζεις να κουναει μπροστα πισω σαν κουνια ή αριστερα δεξια οτι θες σουπερ σου λεω μου ερχετε να ανεβω και εγω να ριξω κανεναν υπνακο αλλα ειναι μεχρι 10 κιλα:mrgreen: εντωμεταξυ εχει και ηχουςμπορεις να βαλεις μουσικη μαζι με το περιστρεφομενο ή πουλακια που κελαηδανε΄ή νερα που τρεχουνε σαν σπα!!!


tssvzea28s.jpgeNortjK1UjI3t7S0ULIGXDATDQK049.pngeNortjKzUjI0sTQwMlSyBlwwFXgCzg,,76.pngeNortjKzUjIyNDY1NVayBlwwFXIC0A,,85.png
Link to comment
Share on other sites

giota !!!se katalaveno apolita!!!!emena etsi einai i kouniada mou oti kanei to paidi san ki emena leei ...tou typou etsi koimame ki ego !!!!ki ego den eixa malia!!!!!..kai i peethera mou na sigontarei ....san tin kori mou leei ...kale den paei kala o kosmos...genika ta sogia vgazoun ta apothimena tous me ta mora kai ta koblex tous gia to yporexo DNA tous!!!!!!!...

katerina!!!poly oraia kounia!!!!emena exei diavatmiseis....alla akoma kai to xamilo grigoro mou fenete!!!!!....kale kounaei poly kai den tin vazo ...mipos einai elafria i foufoula akoma...poso tin pires;

kardoula!!!emeis na frikaroume pou exoume to agxos na pahinoume!!!!tin koitazo kai mou fenete megalo koritsi tora!!!vre koritsia pos ixate toso megala mora stin koilia sas!!!!

arxizo na dino pio syxna sibliroma ...koritsia den tis ftanei to gala mou kai den thelo na to riskaro ...einai leptoula.tis dino ta 3 apogevmatina..diladi stis 4 ,8 11 kai symbliroma ..kai pinei giro sta 80 ml ta pinei!!!pira magia ..kai eixa poly gala evala kai stin katapsiksi alla molis tin stamatisa meta apo 3 meres pali ta idia...to stithos ta apogevmata to niotho adeio kai malako kai i foufoula nevriazei tin ora mou thilazei...

ti lete ;

..eina poly xadiara..kathete me ta podia kai ta xeria anixta me tis ores kai tis trivo tin koilitsa !!kai mou xamogelaei kai trvete!!!!!pethenoooooooo!!!!pigame kai volta sto kommotirio ...mia xara tin vrisko!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Και εμεις την προηγουμενη Κυριακη ημασταν περιπου 3800... Μεθαυριο θα ξαναζυγιστουμε αλλα δεν το βλεπω να εχουμε πιασει τα 4 κιλα... Και μολις την βλεπω ετσι ''τεραστια'' λεω πως ειναι δυνατον να χωρουσε στην κοιλια μου τοσο μεγαλο παιδι... Καρδουλα τωρα καταλαβαινω που ελεγες πως δεν μπορουσες να ανασανεις!!!

Ινκα και εγω μπερδευομαι με τον θηλασμο. Ποτε δεν ξερω αν εχει χορτασει και αν εχω αρκετο γαλα.. Τωρα τραβαω τα μισα γευματα με το θηλαστρο και τα μισα της δινω στηθος. Ετσι βλεπω και πως παει το στηθος μου και ειμαι σιγουρη πως τρωει κανονικα. Ασε που το θηλαστρο νομιζω μου εχει αυξησει το γαλα στο στηθος μου. Οσο για τα σογια, αστο... ο καθενας τον χαβα του!!


mYQbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...