Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Nima21 είπε:

      Καλησπέρα! Εγω αυριο εχω εμβρυομεταφορά και μεθαύριο θα ταξιδέψω με αεροπλάνο να επιστρέψω στον τόπο διαμονής μου.. μου ειπαν απλώς προληπτικα να μεινω μια μερα Αθήνα.. νομιζω αλλοι γιατροι σε αφηνουν και την ιδια μερα να φυγεις.. μην αγχωνεσαι, απλως δεν θα οδηγησεις και δεν θα κουβαλησεις βαρος εννοειται! Καλή επιτυχία!!! 

      Καλή επιτυχία εύχομαι να φωλιάσουν τα εμβρυακια για τα καλά στην κοιλιτσα σου🙏🏼

      2 ώρες πρίν, DizzyツMommy είπε:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία να κάνετε πολλά εμβρυακια 🙏🏼🙏🏼

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Φεβρουάριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

inka prwta na xasoume ta kila ths egkymosynhs!!! kai kana dyo akoma na xoume peri8wrio!!!

georgia pe8ana sarkikes apolayseis???? a xa xa xa

ki egw 8a dyskoleytw me to ventouza e? egw eimai toxoths kai o antras mou tayros! gia pes gia pes

(em olh mera spiti mwro mageirema siderwma to epomeno bhma den einai kai ta zwdia???)


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 19,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • elita

    2468

  • mummycool

    2062

  • giota!

    1218

  • katerina23

    1174

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

inka prwta na xasoume ta kila ths egkymosynhs!!! kai kana dyo akoma na xoume peri8wrio!!!

georgia pe8ana sarkikes apolayseis???? a xa xa xa

ki egw 8a dyskoleytw me to ventouza e? egw eimai toxoths kai o antras mou tayros! gia pes gia pes

(em olh mera spiti mwro mageirema siderwma to epomeno bhma den einai kai ta zwdia???)

xaxaxxaaaxaxaxaxxxa!!!!:):):)

ksekatiniastikes ki esy mammycool!!!!!!:):):)...gia ton gio sou mexri kai flitzani tha valeis sou poun!!!!!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Συμπεθεεραααα μου τα χαλας! Τι προγραμμα και βλακειες ..σου ειπα θελω να τον στρωσει !! να εινια τσαουσο !! χαχα

καλε δεν τον ειδες στο φατσοβιβλιο??? τρωει γαλατακι για να γινει αντρακι μεγαλο και μαγκακι και να παει την κοριτσαρα του βολτες!!!!!

xaxxaxaxxa!!!ego ton eida ton adraklas sou!!!!!!kale aytos tou xronou tha agorasei profilaktika!!!!!!..palikaros einai!!!!!na ton xerese jend!!!


inka

AW3sp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάρες και αντράκια...α, και στις μαμάδες σας βεβαίως, βεβαίως!!!

Κατερίνα χρόνια πολλά κι από δω!!!

Ίνκα εγώ γέννησα φυσιολογικά και χοντροπόνεσα αλλά την επόμενη φορά το ευχαριστήθηκα κιόλας!!! Χαράς το κουράγιο σου που αποφάσισες ήδη το δεύτερο!!! Εμείς με την επόμενη κυβέρνηση!!! Πόσα χρόνια θα μείνει ο Γιωργάκης στην εξουσία;;;

Η φουσκίτσα τώρα κοιμήθηκε στο ρηλάξ και ελπίζω σε λίγο να ξυπνήσει να φάμε!!! Σήμερα πάμε πολύ καλύτερα και σταμάτησα να την ξυπνάω για να την ταϊσω. Την σήκωσα μόνο στις 12 το βράδυ, την τάισα και κοιμήθηκε ως τις 6.30!!! Ξαναφάγαμε και κοιμηθήκαμε ως τις 9.30!!!! Παγκόσμια ημέρα ύπνου έπρεπε να είναι σήμερα!!! Κατά τις 12 πήγαμε βόλτα σε μια φίλη μου για καφέ!!! Μπήκαμε σε μάρσιππο και σε ταξί παρόλο που ήθελα να πάμε με το λεωφορείο, όμως είχε τρελή καθυστέρηση!!! Ωραία περάσαμε:-D:-D:-DΝα'μαστε και σήμερα έτσι!!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

koukouba koukouba

ton bazw mproumyta k mou gyrise anaskela 2 fores!!!

Άντε καλά!!! Κι εγώ η Βάγια έκανα πάρτυ γιατί γύρισε από δεξιά ανάσκελα και μπρούμυτα!!! Μπράβο στο Βεντούζα!!! Πρόσεχέ τον τώρα mummy μην αγοράσετε κανα οικόπεδο!!!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/PqLWp2.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσιαα!!!

Ριάλλη είχε και ποιήμα; Φαντάζομαι συγκίνηση να τον βλέπεις!!!

Εννοείται πως είχε ποιήμα!!!! Εκεί να δείτε κουκουβάγια!!!!!! Και μεις την Κυριακή σαραντίζουμε, ελπίζω να έχει καλό καιρό για να πάμε καμιά βολτούλα!

Φιλιά σε όλες .....

Υπάρχει κανένα νέο από τη Νατάσα?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπερα μανουλες κοιμουνται η μικρη απο το βραδυ ο μπεμπης απο πρωι αφου δεν κοιμηθηκε ολη νυχτα και ολο γελαγε ο τσαναμπετης απλως ηθελε παιχνιδια. Σημερα στο επομενο γευμα δε θα τον αφησω να κοιμηθει.

Εκανα αποτριχωση χαχα!!!!Η χειροτερη μου ηταν τα φρυδια γιατι φταρνιζομουν συνεχει και δακριζα. Παντως νιωθω αλλος ανθρωπος τωρα.

Να σας πω να γελασετε?Οταν ο μικρος φραγκισκος συναντησε το μικρο. Μιλαμε ουτε πορσελανινες κουκλες να ταν. Μην τους χαιδευω το μαγουλο μην τα φιλαω, τα κραταγαν αγκαλια και τα ειχαν συνεχεια τυλιγμενα με κουβερτα. Η μανα του πατερα μου προγιαγια και αυτη τα ιδια και ταχα ντυσει με μια τζην φορμα το μπεμπη και ενα φορεματακι τη μπεμπα και λεει καλα δε τα ειδε ο πατερας σου να τους φορατε κορμακια ναναι ανετα. Βεβαι η γυναικα ελεγε ολο δοξασι πο θεος που την αξιωσε ο θεος και ειδε τα πρωτα της δισεγγονα και εκλαιγε.Ασε μοναδικες στιγμες.

Μου ελεγε ο αντρας μου να μεινω αν θελω για να ξεκουραστω και εγω και αυτος και να ερχοταν αθηνα πισω και να ερχοταν να μας παρει την πεμπτη. Τελοσπαντων τουλεγα πως βαριεμαι πως δε θα αντεξω τοσες μερες με τους γονεις μου, ενταξει τα αγαπανε αλλα δε μπορω αυτα τα μη, δικα μου ειναι θα τα φιλαω οσο θελω.Ασε που σε καποια φαση μου λεει ο πατερας μου, """δε με ευχαριστησες, που σου εκανα τετοια παιδια!!!Σαστισα για λιγο λεω τι λεει και συμπληρωνει, που σε εκανα υγιη και εκανες τετοια παιδια. Λεω κι εγω ο Αντρας μου τι εκανε δηλαδη!!!Ενταξει παντως εχουν χαζεψει και οι δυο. Δυο μερες δεν ειδαν καθολου τηλεοραση βλεπαν τα μωρα.Αλλα ρε κοριτσια δεν υπηρχε περιπτωση να κατσω χιλιες φορες μονη στο σπιτι. Γενικα φτασαμε αισιως στους τρεις μηνες χωρις πεθερικα και γιαγιαδες στο σπιτι!!!!Πως αντεχετε αλλες βρε κοριτσια. Να σου πω η μαμα μου δε θα με πειραζε, δεν ελεγε τιποτα ισα ισα που οταν ηταν να κανει κατι με ρωταγε και ελεγε στον πατερα μου _οτι πει η μαμα_Ο πατερας μου απο την αλλη πιστευε πως αν τους τα αφησουμε θα μας ξεχασουν, οτν ομως εβλεπε πως η μπεμπα δεν χαμπαριαζε, και της καναν αγιο για να πιει απο μπιμπερο ετρεχε να μου τη δωσει να θυλασει. Α το αλλο επειδη γρινιαζαν και εκλαναν νομιζε πως ποναει η κοιλια τους συνεχεια. Ενταξει ποναγε αλλα οχι ολη την ωρα. Απλα ηθελε να τους δεινει συνεχεια χαμομηλι. Του λεω μπαμπα με το χαμομηλι μετα απο μια ωρα θα πειναει πάλι. Μεχρι που ξημερωσαμε και τους εδωσα γαλα και ησυχασαν. Ειδικα ο μπεμπης του εκανε εντυπωση που πειναγε στις 2 ωρες.

Τελοσπαντων και αλλα πολλα και επειδη ειναι και ησχυρογνωμον δε μπορω ναμαι πολλες μερες. Λες και εμμεις εδω στο σπιτι δε τα φιλαμε, δεν τα φροντιζουμε. Του λεει η μανα μου, τα βλεπεις ναναι δυσσαρεστημενα, κοιτα πουναι περιποιημενα , μοσχοβολανε ειναι χαρουμενα.Αρε μανα ειναι μονο μια!!!


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

αχ ελίτα έτσι είναι δε βγάζεις άκρη...

εμένα τόσο καιρό ρωτούσαν γιατί κλαίει μήπως πεινάει και τώρα λένε καλέ μην το ταίζεις έκανε μάγουλα!

μακριά και αγαπημένοι χίλιες φορές


i1lzp2.png
Link to comment
Share on other sites

αχ ελίτα έτσι είναι δε βγάζεις άκρη...

εμένα τόσο καιρό ρωτούσαν γιατί κλαίει μήπως πεινάει και τώρα λένε καλέ μην το ταίζεις έκανε μάγουλα!

μακριά και αγαπημένοι χίλιες φορές

Μπραβο στο βεντουζα, χαχα. Αρχισε τις τουμπες ε?Εγω περιμενω πως και πως να ξυπνησουν να παιξουμε. Πολυ ησυχια εχει!!!!Εκανα και σπανακοπιτα αλλα με ετοιμο φυλλο αυτη τη φορα. Δεν εχω κανα βιτσιο αλλα δυο τρεις βδιομαδες τβρα η πεθερα μου παει λαικη και ψωνιζει και για εμας και μου παιρνει σπανακι και μου τα θερμιζει και το φερνει ο αντρας μου ετσι μετα δεν ειβναι τιποτα τσακ μπαμ. Ε τι να τοκανα σπανακορυζο. Φαγεμε την προηγουμενη. Κοριτσια πηρα και μπακαλιαρο για αυριο. Δεν εχω ξανακανει δεν τα παω καλα με τηγανια. ΞΗερετε καμοια καλη συνταγη για τον χυλο?Να γινεται ζυμωτος ομως ετσι με μπολικη ζυμη. Ο πατερας μου τον εκανε ωραιο και η γιαγια μου.Καποιον ακουω η μπεμπα ειναι μαλον. Παω


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites

ναμαστε κι εμεις. η μπεμπα πριν λιγο. μολις φαει κι ο μπεμπης θα τον βγαλω και αυτον.post-22755-148254400764_thumb.jpg την εβαλα να κατσει στο γυμναστηριο μεχρι στιγμης καθεται οχι πως παιζει απλα χαζευει


PN8Qp2.png

csXep2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...