Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Aυτό που είπε η Βίκη για τον Σεπτέμβρη και τις βαφτίσεις έχει δικιο!

Εμείς ίσα ίσα βρήκαμε την ημερομηνία που θέλαμε χτες και την κλείσαμε.. Σε άλλη εκκλησία θέλαμε βέβαια αλλά δεν υπήρχε η ημερομηνία που ζητάγαμε. Πρέπει να αρχίσουμε να κάνουμε έρευνα αγοράς για προσκλητήρια, μπομπονιέρες, γλυκάκια... Αχ... πείτε καμιά πρωτότυπη ιδέα...

Μαράκι μου υπομονή με τον θηλασμό.. Θα τα καταφέρετε θα το δεις!!!

Κική μου επιτέλους μας ήρθες! Ο μπεμπούκος σου είναι καλά?

Εμάς η παιδίατρος στο σπίτι πέρνει 60 ευρώ και στο ιατρείο 40 ευρώ. Εμείς αρχες Ιουνίου θα κάνουμε και το πρώτο μας εμβόλιο!!!

Ήρθα κι εγώ!!! Μου λείψατε πάρα πολύ! :-P

Καλά είναι κοριτσάκι μου ο ποντικομικρούλης μου!!!! Τώρα κοιμάται και μπορεί η μαμά να σας γράψει :P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

Ήρθα κι εγώ!!! Μου λείψατε πάρα πολύ! :-P

Καλά είναι κοριτσάκι μου ο ποντικομικρούλης μου!!!! Τώρα κοιμάται και μπορεί η μαμά να σας γράψει :P

Κικιώ μου!!!!!!!!

Τί έκπληξη! Καλώς την , τί κάνεις μανούλα μου?


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλά είμαι Βικάκυ μου!!!!!!!!!!!!

Εσύ? Η κοντέσα σου?

Μια χαρά είμαστε και τα 2 μας αν και εγώ είμαι λίγο κουλή τώρα επειδή κοιμόμαστε 2,5 ώρες αγκαλιά στο κρεβάτι σαν ερωτευμένα με την μπέμπα χωρίς να κουνιέμαι και πιάστηκα η χριστιανή... Της την κοπάνισα όμως και την άφησα να κοιμάται για λίγο ακόμα μόνη της.

Πώς τα πάτε με την προσαρμογή? Το ταξίδι τελικά της επιστροφής πώς το κάνατε? Πώς είναι ο ποντικομικρούλης σου?


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είμαστε και τα 2 μας αν και εγώ είμαι λίγο κουλή τώρα επειδή κοιμόμαστε 2,5 ώρες αγκαλιά στο κρεβάτι σαν ερωτευμένα με την μπέμπα χωρίς να κουνιέμαι και πιάστηκα η χριστιανή... Της την κοπάνισα όμως και την άφησα να κοιμάται για λίγο ακόμα μόνη της.

Πώς τα πάτε με την προσαρμογή? Το ταξίδι τελικά της επιστροφής πώς το κάνατε? Πώς είναι ο ποντικομικρούλης σου?

Έχουμε προσαρμοστεί μια χαρά Βικάκυ μου!

Προσπαθώ να μην τον μάθω πολλές αγκαλιές γιατί όταν θα πάω για δουλειά ποιός θα τις κάνει?

Δεν του έχω δώσει και πιπίλα και έχουμε κάτι κλαματάκια! Θα δούμε!!!

Από Αθήνα ήρθαμε με το καράβι μέσω Βόλου γιατί έφερε ο μπαμπάς μας το αυτοκίνητο στην Αθήνα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι εννοείς τώρα σε αποζημειώνει; Δεν ξυπνάει την νύχτα; Πως το έκανες αυτό; Κοντεύω να σκάσω! Δώσε ένα χέρι βοηθείας.
εμ κ εγω αυτο δεν ρωταω τοσο καιρο?????????

Βικυ ασε...η Αντζυ ετσι κανει!!!κ εγω την ελεγα να της βαλω το τικερακι κ αυτη ελειπε κ εγω μιλουσα μονη!!!χαχαχα

Καλά, με τον ύπνο εμείς έχουμε σύμβαση... Κληρονόμησε από την μαμά της που αμα την αφήσεις μπορεί να κοιμάται και 24ωρο σερί....

μπράβο Θάλεια μου!! ήμουν σίγουρη ότι όλα θα πηγαίνανε καλά,στο είπα!!4250?? καλέ αυτη είναι θηρίο!εμένα την Παρασκευή η μπισκοτίνα μου ήτανε 3.360! μαι σταλίτσα!!

τωρα που είπαμε για παιδίατρους,να σας ρωτήσω-όλες- πόσο σας παίρνουν για επίσκεψη?/εμάς πήρε 80 ? .:shock:

Εμάς φιλενάδα 50 στο σπίτι χωρίς απόδειξη. Για το ιατρείο δεν ξέρω...

Ναι, ναι εμείς με το που γεννήθηκε την στείλαμε και σχολείο!!!

Ο παιδίατρος μας πήρε 50 ευρώ με απόδειξη, αλλά στις επισκέψεις είναι συμβεβλημένος με το ταμείο μου οπότε δεν θα παίρνει χρήματα.

Καλώς την Θάλεια!!! Πω πω!!!!! Μεγάλωσε τρελά!!!!! Φτου σκόρδα το παιδί!!!


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε προσαρμοστεί μια χαρά Βικάκυ μου!

Προσπαθώ να μην τον μάθω πολλές αγκαλιές γιατί όταν θα πάω για δουλειά ποιός θα τις κάνει?

Δεν του έχω δώσει και πιπίλα και έχουμε κάτι κλαματάκια! Θα δούμε!!!

Από Αθήνα ήρθαμε με το καράβι μέσω Βόλου γιατί έφερε ο μπαμπάς μας το αυτοκίνητο στην Αθήνα.

Μπράβο κοριτσάρα μου!!!

Πάντως λένε ότι μέχρι τον 6ο μήνα δεν τίθεται θέμα συνήθειου για τις αγκαλιές κλπ. Εμείς μην συνηθήσουμε δλδ..:tongue::D

Πιπίλα το προσπαθούμε ανεπιτυχώς να χρησιμοποιήσουμε, όποτε την βάζουμε την φτύνει σε χρόνο d-t , μόνο 3 φορές την κράτησε και έπιασε τόπο.

Με καράβι ε? Δλδ την πρώτη της βαρκάδα την έκανε κιόλας!!!! Στο ταξίδι θα έλιωσε στον ύπνο φαντάζομαι ε?


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλως την Κικιω μας με τον μπεμπουλη της!!!!!

Θαλεια μου στειλε μου ενα πμ τα στοιχεια του γιατρου οταν μπορεσεις.ειναι συμβεβλημενος με το δικο σου ταμειο???

κ τελεια τα νεα σου για τον θηλασμο!

εμεις κοιμηθηκαμε μονο μιση ωρα το μεσημερι κ γενικα εχουμε γκρινια!

οποτε κ εγω τωρα θα την αρπαξω κ θα την παω βολτα στην ξαδερφη μου μπας κ ηρεμησει καθολου!

τα λεμε αργοτερα ...μακιαααα


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites

Εφτιαξα τα τικεράκια μου! Μου πήρε 1 ώρα γιατί το έκανα από το κινητό που η σύνδεση είναι πααααρα πολυ αργή. Τα κατάφερα όμως. Κοιμήθηκα μια ωρίτσα. Η μικρούλα μου ήδη κοιμάται δύωρο οπότε τώρα είναι έτοιμη για μαμ κ τα στήθη μου κοντεύουν να εκραγούν κ πάλι. Σας φιλώ να την ταΐσω.


ZYoVp3.png

60gdp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρααα!

Καλώς την Κική και την Θάλεια!

Χαίρομαι για τα νέα σας!

Θάλεια, μπράβο, είναι πολύ ανακουφιστικό που ξέρεις τί να κάνεις και θα το παλέψεις! Να δεις όλα καλά θα πάνε!

Κι εγώ σκεφτόμουν να πάρω τηλ. αυτό το ζευγάρι που είναι και οι δυο σύμβουλοι, να ζητήσω βοήθεια με τη στάση γιατί τη μια πιάνει καλά και την άλλη όπως να' ναι και δεν καταλαβαίνω τί λάθος κάνω... Κι εσύ σε αυτούς απευθύνθηκες; Πώς σου φάνηκε; Περιμένω κι εγώ μήνυμα ή τηλέφωνο,

ό,τι σε βολέψει!!!

Μαράκι, δεν βόλεψε η στάση ε; Στην ενότητα θηλασμός πέτυχα θέμα για αυτό το πρόβλημα... Ίσως αναφέρει κάτι και σε βοηθήσει! Άννυ, δες το κι εσύ!

Βίκυ, τί ζουζούνι που είναι η δική σου!!! Την είδα στις φωτό που έβαλες! Φτου φτου!

Εμείς τη βάφτιση θα την κάνουμε 22 Αυγούστου, και δεν έχουμε αποφασίσει καν πού... Ας σαραντίσουμε μια φορά, ας αλλάξουμε όοοοολα τα ρούχα που δε βολεύουν και μετά όντως, πρέπει να αρχίσουμε να ψαχνόμαστε και για αυτό...


jp0Lp3.png 1533345xcnw09g7xt.gifA0Yxp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Καλώς ήρθες Κική!

Κι εμάς η παιδίατρος 50? (αφού έχω την ίδια με τη Βίκυ) χωρίς απόδειξη. Σκεφτόμουν για το σαραντισμό να πηγαίναμε στο ιατρείο αλλά ο άντρας μου δε θέλει. Εγώ θα'θελα να δω το χώρο και να πάρω απόδειξη...

Πιπίλα πήρα κατόπιν υπόδειξης της παιδιάτρου αλλά δεν την παίρνει ο ζουζούνος μου. Πήρα 2 είδη αλλά τι φτύνει κάνοντας μια γκριμάτσα αηδίας στο πρόσωπο.


X4pTp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Καλώς ήρθες Κική!

Κι εμάς η παιδίατρος 50? (αφού έχω την ίδια με τη Βίκυ) χωρίς απόδειξη. Σκεφτόμουν για το σαραντισμό να πηγαίναμε στο ιατρείο αλλά ο άντρας μου δε θέλει. Εγώ θα'θελα να δω το χώρο και να πάρω απόδειξη...

Πιπίλα πήρα κατόπιν υπόδειξης της παιδιάτρου αλλά δεν την παίρνει ο ζουζούνος μου. Πήρα 2 είδη αλλά τι φτύνει κάνοντας μια γκριμάτσα αηδίας στο πρόσωπο.

μια απο τα ιδια κ μενα με την πιπιλα!4 διαφορετικες δοκιμασα!!!

πηγαμε στην ξαδερφη μου κ η μικρη δεν σταματουσε την κλαψα!!!πονουσε ομως το καημενακι μου κ ανακουφιζοταν μονο στο στηθος.τωρα κοιμηθηκε στο καροτσι στον γυρισμο(απο την εξαντληση μαλλον) κ να δω τι ωρα θα σηκωθει.θα μαι κ μονη το βραδυ.....:(:cool:


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...