Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σας μανουλες!!!

Ηρθα κι εγω!!!!

Φαγαμε 7 παρα και κοιμηθηκε πριν λιγο:confused::confused::confused::confused::confused:Να δω τι ωρα θα σηκωθει:?::?::?::?:

Βρε κοριτσια τι ζεστη ειναι αυτη????Ελεος!!!Κανω ντουζακι (οταν προλαβαινω)

και σε 5 λεπτα ειμαι παλι μουσκεμα!!!!Να μην πω βεβαια για την ωρα που θηλαζουμε......σταζω απο την ζεστη!!!!

Link to comment
Share on other sites

geia sas neraidomanoules pws imaste???? egw aupni........olo to bradu kleme k den theloume me tipota na pame sto krevati mas!!!!!!enas kakos geitonas mas tromakse me tin porta tis eisodou pou xtipise dunata to mwro tinaxtike ston aera k apo proxtes den mpainei sto krevati tou...tinazete ston upno tou k klleei. iremia eipe i paidiatros na to perasoume..mou erxete na pniksw kanenane

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Ελισσαβετ!!!!

Αχ το καιμενουλι μωρε τρομαξε ε????Θα τον σκοτωνα τον τρελο που βαρεσε

την πορτα!!!!

Γκρινια ε????Μπορει να εχει και πονακια το μωρακι!Υπομονη και θα περασουν!

Δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τη Βασούλα και την Ελισσάβετ! ωχ υπομονή με το μπεμπάκο,μακάρι να ηρεμήσει!θα θέλει αγκαλίτσες μωρέ!! Βασω μου κι εγω μόλις έκανα ΠΑΛΙ ντουζ,ειδικά την ώρα που θηλάζουμε ιδρώνω μεχρι και στα μαλλιά(και που δεν ίδρωνα ποτέ γενικά!) τωρα σταζω κι εγω! πίνω τα μπουκαλάκια με το κρύο νερό το ένα μετά το άλλο!!


8yrVp3.png

https://www.facebook.com/MommysCake

special sweets for special events!

WAy0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου Ελισσαβετ!!!!

Αχ το καιμενουλι μωρε τρομαξε ε????Θα τον σκοτωνα τον τρελο που βαρεσε

την πορτα!!!!

Γκρινια ε????Μπορει να εχει και πονακια το μωρακι!Υπομονη και θα περασουν!

Δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο:(:(:(:(

δεν εχει πονακια τιναχτικε το παιδι στον αερα δεν εχετε ξαναδει τετοιο πραγμα!!!!!εδω εγω που κοιμομουν διπλα κ τρομαξα κ δεν θα τρομαζε 15 ημερων μωρακι ασε κ τωρα εχουμε κλαματα...

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει πονακια τιναχτικε το παιδι στον αερα δεν εχετε ξαναδει τετοιο πραγμα!!!!!εδω εγω που κοιμομουν διπλα κ τρομαξα κ δεν θα τρομαζε 15 ημερων μωρακι ασε κ τωρα εχουμε κλαματα...

εχουμε ενα θεμα με τη συγκεκριμενη οικογενεια στη πολυκατοικια μας κ ειναι για σφαλιαρες

Link to comment
Share on other sites

δεν εχει πονακια τιναχτικε το παιδι στον αερα δεν εχετε ξαναδει τετοιο πραγμα!!!!!εδω εγω που κοιμομουν διπλα κ τρομαξα κ δεν θα τρομαζε 15 ημερων μωρακι ασε κ τωρα εχουμε κλαματα...

Καταλαβα!!!!Τι να πεις μωρε με τον καθε βλαμμενο??????Αχ μωρε το μωρουλι!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα!!!!Τι να πεις μωρε με τον καθε βλαμμενο??????Αχ μωρε το μωρουλι!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTσπαραζι απο το κλαμα, την πρωτη μερα μελανιαζε κ τρομαξα!!!!

ασε χαλια νοιωθω που δεν μπορω να κανω το μωρακι μου να μην κλαιει!!!!! κακια μανα ειμαι κ αχρηστη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλώς τη Βασούλα και την Ελισσάβετ! ωχ υπομονή με το μπεμπάκο,μακάρι να ηρεμήσει!θα θέλει αγκαλίτσες μωρέ!! Βασω μου κι εγω μόλις έκανα ΠΑΛΙ ντουζ,ειδικά την ώρα που θηλάζουμε ιδρώνω μεχρι και στα μαλλιά(και που δεν ίδρωνα ποτέ γενικά!) τωρα σταζω κι εγω! πίνω τα μπουκαλάκια με το κρύο νερό το ένα μετά το άλλο!!

Αστα βρε Αγγελικουλα!!!Και θελω σαν τρελη να αναψω το air condition αλλα φοβαμαι με τον μικρο και δεν το τολμαω!!!Την ζεστη δεν την αντεχω με τιποτα!!!!

Link to comment
Share on other sites

πωπω η μπουμπου κοιμαται απο τις 8 ξυπνησε πριν μιση ωρα ,εφαγε ,κ παλι κοιμηθηκε στα χερια μου....

τωρα τι ωρα θα ξυπνησει αραγε???σκεφτομαι αν προλαβαινω να την πεσω ή αν θα σηκωθει σε λιγο παλι.

τετοιες ωρες μονο βρισκει να κοιμαται 4ωρα!την νυχτα κανει το νυχτοπουλι!


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...