Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 7 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Βγήκε η αμη και είναι στα πατώματα..2,40pmol/L..πως γίνεται μέσα σε 2,5 χρόνια να έπεσε από το 9 στο 2,40? Δεν ξέρω αν αξίζει να κάνω διέγερση..από βδομάδα θα κλείσω ραντεβού με το γιατρό να δούμε πως θα πορευτούμε..πάντως το ένα εμβρυακι που μου έμεινε,φοβάμαι να το βάλω,για κάποιο λόγο πιστεύω πως δεν θα πιάσει,οπότε προτιμώ να κάνω πρώτα ωοληψια-ες..Ήδη με τον άντρα μου κάνουμε εξετάσεις και μαζεύουμε τα δικαιολογητικα..Μεγάλο χαστούκι η ΑΜΗ,ειλικρινά τόσο χαμηλή δεν την περίμενα με τπτ...

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ κ απο μενα.....

πωπω Μαρια πολυ ξενυχτιι...κ εμεις απο τις 6 μ@λ@κιζομαστε.

κοιμηθηκαμε αλλη μια ωρα στον καναπε μαζι κ τωρα παλι ποναει μαλλον,γιατι κλαιει κ μετα προυττττ.....:shock:

εγω βεβαια κοιμαμαι ορθια.

οσο για τα τσιγαρα κ εγω σαν την bubles.1 το πρωι κ 1 το βραδυ...μην βαρατε λεμεεεεε:tongue::cool:

Τανια μου κ μενα ετσι καναν οταν παντρευτηκαμε αλλα χεστηκαμεν.κ την βαπτιση μαλλον παλι εδω θα την κανουμε αλλα παλι χεστηκαμεν:tongue:;)

Βικυ μου να ζησετε:P:p.κ μενα ιδιος γαιδαρος ειναι.τιποτα δεν θυμαται.αντρες παιδι μου:mad:

καντε κανα καφε βρε αγαπεςςςςςς,:P

παω να ξεσκατισω κ επανερχομαι.....


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

Βίκυ επέτειο γάμου έχετε; Να ζήσετε!

Τάνια κι εσύ με το καλό τα μυστήρια και μην σκας!Αποκλείεται να είναι όλη ευχαριστημένοι.

Αννυ καλημέρα!

Για τον βρεφονηπιακό τα παίρνουν σίγουρα από 4 μηνών αλλά κι εγώ σκεφτομαι τις αρρώστιες, άσε που δεν βολεύουν καθόλου και τα ωράρια τους.


mWsZp3.png
Link to comment
Share on other sites

Η πεταλουδίτσα μου ετοιμάζεται να ξυπνήσει! Αρχισε τα τεντώματα, έχει πολύ γέλιο όταν το κάνει αυτο γιατί παίρνει κάτι γκριμάτσες απίστευτες!!!:tongue:

ναι ναι......:D:D

Δεν το ήξερε η γιαγιά γιατί ο ΄καλός μου δεν ενημερώνει κανέναν για τίποτα, αφου το αποφάσισαμε εμεις λεει στους άλλους δεν πέφτει λόγος. οπότε το έμεθε χτες που ήδη κλείσαμε το γάμο! Και εδω και καιρό του έλεγα κάνε μια κουβέντα με τους δικούς σου, στον κόσμο του αυτός!! Να δούμε τι θα έχει η συνέχεια...

Η κοντέσα ακόμη κοιμάται?

Καλός και αυτός... Μακάρι να μην παρεξηγηθεί η γιαγιά, γιατί και δίκιο θα 'χει αμα τα ήξερε αλλιώς...

Η κοντέσα μας ξύπνησε στις 7.30, είχε κάνει βλωμελέθ θκατούλες , έφαγε, και ξανακοιμήθηκε. Τώρα την ακούω και εγώ που τεντώνεται και όπου να 'ναι θα αρχίσουν τα όργανα....

Άννυ καλημέρα πουλάκι μου...... πώς πάει η Κλειούλα μας?

Κάτσε και θα φέρω καφεδάκι!!!!

Άντρες παιδί μου!!!! Βέβαια υπάρχουν και οι άλλοι που τα θυμούνται όλα και φέρνουν και κανα τριαντάφυλλο σε καμία επέτειο. Συγχύζομαι...

bubbles μου , tnx για τις ευχούλες. Τί θα κάνουμε τα μπεμπόνια μας τελικά όπως βλέπω δεν έχουμε βρει....:confused:


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

το ξέρω Βίκυ μου ότι θα χει δίκιο η πεθερά ,με τον δικό μου τα χω που ζει σε δικό του κόσμο!!! τελος πάντων

Πάντως κοριτσια αν αποφασίσετε για βρ. σταθμό ψάξτε το καλά, κάντε αρκετες επισκέψεις πριν:tongue:


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

το ξέρω Βίκυ μου ότι θα χει δίκιο η πεθερά ,με τον δικό μου τα χω που ζει σε δικό του κόσμο!!! τελος πάντων

Πάντως κοριτσια αν αποφασίσετε για βρ. σταθμό ψάξτε το καλά, κάντε αρκετες επισκέψεις πριν:tongue:

Ναι Τάνια μου...... σε καταλαβαίνω απολύτως...

Σταθμό έχουμε έναν πολύ ωραίο στην γειτονιά μας, έχω ακούσει καλά λόγια, αλλά επίσης έχω ακούσει ότι "τσιμπάει" λιγάκι... Το πόσο όμως μπορεί να κοστίζει τον μήνα δεν έχω ιδέα... ουφ...


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα και απο εμας!!! Βικάκι μου να ζησετε κοπέλα μου, να εισαστε παντα καλα!!! Μην σκας για τον αντρα σου... Δυστηχως ετσι ειναι...

Με την πιπίλα κ εμεις εχουμε ενα θεμα... Αλλοτε την περνει κ αλλες φορες την φτυνει με αηδία... Ειναι λογικο να μου ρευετε κανα 2ωρο μετα το φαι???

Εγω ενω ελεγα να παρω το 6μηνο του οαεδ, τελικα αποφασισα να γυρισω το Σεπτεμβρη στη δουλεια... κ απλα θα παρω ενα μηνα ανευ αποδοχων.

Αχ το θεμα τσιγάρου... ωρες ωρες το θελω τοοοσο πολυ αλλα με το που θα το ανάψω αηδιάζω κ το σβηνω...

Τανια μου μπραβο που κλεισατε ημερομηνια!!! Με το καλο! Τωρα μην αφηνεις κανεναν να σου χαλαει τη διαθεση!!!

Καλε πειτε καμια πρωτοτυπη ιδεα προσκλητηρια, μπομπονιερες κ γλυκα βαφτισης!!!

Ο μπεμπουλης μου χτες εφαγε στις 9.00 και μου ξυπνησε στις 4.00... πολλες ωρες κ μακαρι να το συνεχισει ετσι!!!


Qmsgp3.png

ha6zp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και απο εμας!!! Βικάκι μου να ζησετε κοπέλα μου, να εισαστε παντα καλα!!! Μην σκας για τον αντρα σου... Δυστηχως ετσι ειναι...

tnx Βάλια μου!!!

Δυστηχώς...

Με την πιπίλα κ εμεις εχουμε ενα θεμα... Αλλοτε την περνει κ αλλες φορες την φτυνει με αηδία...

Μα όλα το ίδιο κάνουν ρε γμτ?

Ειναι λογικο να μου ρευετε κανα 2ωρο μετα το φαι???

Και παραπάνω μπορεί, αλλά όχι συνέχεια..

Εγω ενω ελεγα να παρω το 6μηνο του οαεδ, τελικα αποφασισα να γυρισω το Σεπτεμβρη στη δουλεια... κ απλα θα παρω ενα μηνα ανευ αποδοχων.

Πώς και έτσι? Έχει πέσει δουλειά ή θέλεις να πας εσύ?

Αχ το θεμα τσιγάρου... ωρες ωρες το θελω τοοοσο πολυ αλλα με το που θα το ανάψω αηδιάζω κ το σβηνω...

Λες?

Τανια μου μπραβο που κλεισατε ημερομηνια!!! Με το καλο! Τωρα μην αφηνεις κανεναν να σου χαλαει τη διαθεση!!!

Καλε πειτε καμια πρωτοτυπη ιδεα προσκλητηρια, μπομπονιερες κ γλυκα βαφτισης!!!

Ο μπεμπουλης μου χτες εφαγε στις 9.00 και μου ξυπνησε στις 4.00... πολλες ωρες κ μακαρι να το συνεχισει ετσι!!!

Πω πω!!!!!!!! 7ωρο Βάλια? Μπράβο βρε θηρίο!!!!!

Εσύ τί κάνεις κοριτσάρα?


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερουδια!!!!!γραφω με το ενα χερι κ με το αλλο κραταω την παραπονεμενη μπισκοτινα μου που ρουφαει λες κ την εχω ατάιστη απο χτες!!

ΒΙΚΑΚΙ μου χρονια σας πολλά και καθε ευτυχια στους 3 σας ΠΙΑ!!!δωσε μου το τηλ.του να τον περιποιηθω και θα δεις πως θα το θυμηθει!!

ΤΑΝΙΑ μου ιδια μερα επετειο θα εχουμε!!!!!!κι εμεις οταν παντρευεστε κ βαφτιζετε την πεταλουδιτσα σας θα κλεινουμε 1 χρονο!! :-)

ΒΑΛΙΑ μου καλημερα!! τι θεμα σκεφτεσαι να εχει η βαφτιση?

ΑΝΝΥ μουυυυυυυυυυυ!!!σε εβλεπα στον υπνο μου ,καναμε μπανιο μαζι με τα μπεμπονια σε μια ωραια παραλια!

Δεσποινακι μου πεινασε κ σενα η ρουφηχτρουλα ε!μεγαλωνει?βαλε καμια φωτο να τη δουμε!!


8yrVp3.png

https://www.facebook.com/MommysCake

special sweets for special events!

WAy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε Βικακυ γιατι η κορη μου ουτε καφε δεν μ αφηνει να παω να κανω....

καλε για τον ΟΕΑΔ ηθελα να σας ρωτησω αν κανατε κατι.εγω κοριτσια δεν εχω σκοπο να γυρησω κ ας λενε οτι θελουν.θα το παρω το 6μηνο κ οτι γινει.απλα οποια το παρει ας το δει το θεμα συντομα γιατι για το επιδομα το εξτρα που εχουν πρεπει να κανεις τα χαρτια σου μεσα σε 60 μερες απο την μερα που γεννησες.

πιπιλα κ μενα δεν θελει καθολου.

Βαλια μου ποτε θα κανετε την βαπτιση?

για πρσκλητηριο μπορεις να παρεις γλυφιτζουρια μεγαλα (σαν κοκορακια) κ να κανεις καρτελακι το οποιο θα το δεσεις με κορδελες.

απο γλυκακια αναλογα με το ποσο που διαθετεις θα βρεις κ αναλογα την εποχη.


pSC1p2.png

αll I ever wanted...αll I ever needed...Is here,in my arms....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φάγαμε και επιστρέψαμε, δηλαδη εγώ αφου η μικρή ξανακοιμήθηκε στστο λεπτό.

Βάλια μου και εμένα ρευέται μετά απο κανένα δύωρο, σπάνια θα ρευτεί μετά το γεύμα. Τωρα για το αν είναι φυσιολογικο ιδέα δεν έχω!

όσο για τα προσκληρια και μπουμπουνιέρες και εγω εδώ και καιρό ψάχνω στο internet γιατι θέλω να τα κάνω μόνη, θέμα έχεις επιλέξει? Για αγοράκια προτείνω τον μικρό πρίγκιπα που έχω δει πολύ ωραία πραγματάκια.

και μιας κια αναφέραμε το θέμα, να ρωτήσω κατι πειράζει αν μέσα στο Νοέμβρη έχουμε θέμα τις πεταλούδες? και θα είναι κάπως αν το προσκλητληριο γάμου είναι περισσότερο παιδικό?:confused::tongue:


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

α κι αλλη ερωτηση τωρα που το αναφερατε!απο ποτε ξεκιναμε να πληρωνομαστε απ τον ΟΑΕΔ?σε κανα 2μηνο? και ξερει καμια τι θα παιρνουμε???δεν τα θυμαμαι :-(


8yrVp3.png

https://www.facebook.com/MommysCake

special sweets for special events!

WAy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

α κι αλλη ερωτηση τωρα που το αναφερατε!απο ποτε ξεκιναμε να πληρωνομαστε απ τον ΟΑΕΔ?σε κανα 2μηνο? και ξερει καμια τι θα παιρνουμε???δεν τα θυμαμαι :-(

καλημέρα αρχηγέ!!!

Τί κάνουν τα σαγόνια?

Ρίξε μια ματιά εδώ

http://www.oaed.gr/Pages/SN_733.pg


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Nαι, ναι...7ωρο και επαθα πλάκα. Δεν το πιστευα!!! Μακαρι να μου το συνεχισει ετσι. Βεβαια στη διαρκεια της ημερας πειναει στο 3ωρο.

Στη δουλεια δεν θελω να γυρισω ακομα αλλα αρχιζουν κ λιγοστευουν τα λεφτα κ μετα με την κριση που υπαρχει λεω να μην το τραβηξω το θεμα...

Αννη μου αυτο με το γλυφιντζουρι το εχω σκεφτει αλλα να το φτιαξω μονη μου με χαρτονι κ ξυλαρακι. Πριγκιπες δεν θελω... Η βαφτιση θα γινει Σεπτεμβρη. Σκεφτομασταν κατι που να εχει σχεση με αυτοκινητακια ή κατι αλλο παιδικο...


Qmsgp3.png

ha6zp3.png

Link to comment
Share on other sites

μια φιλη μου βαφτιζει το μπεμπη τον Ιουνιο και θα εχει θεμα αυτοκινητακια μου ειπε!να τη ρωτησω τι ακριβως εχει κανονισει?και μου πε οτι θα χει αντι για γλυκα,παγωτατζη απ'εξω για τα παιδακια-αυτον με τα ασπρα και το καροτσι! -


8yrVp3.png

https://www.facebook.com/MommysCake

special sweets for special events!

WAy0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...