Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

χαχαχαχαχαχα!!!!καλα Μαράκι έγραψες!!!ανοίγω κι εγω το μάτι και βλέπω πατσά!!χαχαχα!!! ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! το ξενυχτήσαμε μάλλον απόψε ε!?


8yrVp3.png

https://www.facebook.com/MommysCake

special sweets for special events!

WAy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μανούλες!!

Πω πω.......

χοντρή αυπνία Μαρία ε?

Αλλά βρε παιδί μου πατσά? χάθηκε να κεράσεις ένα βρώμικο να το φχαριστηθούμε?

Σήμερα ξύπνησα με νεύρα, γνωρίζοντας ότι ο κύριος από 'δω θα ξεχάσει την επέτειό μας και όντως την ξέχασε πάλι. Δεν θα του πω τπτ γιατί είναι ένα γαϊδούρι και μισό. Σιγά μην του το θυμίσω κιόλας.

Τέρμα με τους όνους.

Ιωάννα μου σε έβλεπα στον ύπνο μου, όχι δλδ ακριβώς "εσένα", αλλά ότι είχες γράψει κάτι στο φόρουμ και μου είχε κάνει μεγάλη εντύπωση και σε μελετούσα. Μάλλον από το χτεσινό σου ποστ θα μου έμεινε!!

Η μπέμπα μας εχτές μας έκανε τσαλίμια και αποκοιμήθηκε στις 12 το βράδυ αφού έκλαψε πρώτα ένα δίλεπτο. Πρώτη φορά την αφήνω να κλάψει, φυσικά καθόμουν δίπλα στην πόρτα με το ρολόι και την παρακολουθούσα μην περάσουν παραπάνω λεπτά, αλλά τελικά έπιασε το κόλπο....

Έχω να κάνω κάτι δουλίτσες γιατί περιμένω κόσμο σήμερα και αύριο το απόγευμα και τις βαριέμαι αφάνταστα.

Επίσης θέλω και ένα τσιγάρο τρελά, αλλά προς το παρόν δεν το πλησιάζω. Αργότερα θα δούμε πόσο θα αντέξουν τα νεύρα μου (και είχα πει να μην το ξαναρχίσω αλλά δεν με βλέπω καλά....).

Βαριέμαι μόνη μου πρωί πρωί.... δεν είναι καμία εδώ να πιούμε κανέναν καφεδάκο?????


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα μανούλες!

τι κάνετε; ξενύχτια βλέπω και συμπάσχω!

εμένα η μπουμπού κοιμάται 22.30 για κανένα τετράωρο στο πορτ μπεμπέ και μετά ξυπνάει ανα δίωρο και κοιμάται μόνο στην αγκαλιά, οπότε καταλαβαίνετε τι ύπνο κάνουμε.

τώρα ήταν ξύπνια από τις 6 και κοιμήθηκε στις 8, ελπίζω να κοιμηθεί κανένα μισάωρο ακόμη. Μετά θα την πάρω να πάμε μαζί στο γραφείο γιατί κάτι προέκυψε.

Μισάωρο είπα, ναι καλά, άρχισε να ξυπνάει και ευτυχώς χαζεύει τα παιχνιδάκια στο ριλάξ της.


mWsZp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα Βίκυ!

εγώ πάντως ένα τσιγαράκι το πρωί με το φραπέ και ένα το βράδυ αφού κοιμηθεί η μπουμπού τα κάνω, μην πυροβολείτε!

Καλημέρα!!!

Μια χαρά σε βλέπω με τα βραδυνά..:cool:...

Εσύ καλά την παλεύεις με 2 τσιγάρα, εγώ τέτοιο μέτρο δεν το έχω, είμαι της ποσότητας....


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μωρέ κι εγώ υπό κανονικές αλλά τι να κάνω, το παλεύω!

Διάβασα κάπου ότι κι εσύ σκέφτεσαι να πας νωρίτερα στην δουλειά; Πόση άδεια δικαιούσαι; Εγώ εδώ έχω 18 εβδομάδες, οπότε 19 Ιούλη επιστρέφω στο γραφείο. κι ακόμη δεν ξέρω τι θα γίνει με το μωρό μετά:(


mWsZp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μωρέ κι εγώ υπό κανονικές αλλά τι να κάνω, το παλεύω!

Διάβασα κάπου ότι κι εσύ σκέφτεσαι να πας νωρίτερα στην δουλειά; Πόση άδεια δικαιούσαι; Εγώ εδώ έχω 18 εβδομάδες, οπότε 19 Ιούλη επιστρέφω στο γραφείο. κι ακόμη δεν ξέρω τι θα γίνει με το μωρό μετά:(

Κανονικά με την άδεια του ΟΑΕΔ δικαιούμαι πάνω κάτω 9 μήνες, δλδ επιστροφή στο γραφείο με το νέο έτος κάπου στον Ιανουάριο... αλλά εδώ δεν το βλέπω να την έχω αυτή την πολυτέλεια, εκτός και αλλάξει τίποτα. Το πρόβλημά μου είναι ποιος θα φυλάξει την μπεμπούλα, αφού η μητέρα μου που θα την αναλάμβανε ακόμα έχει κάποια θεματάκια στην δουλειά της με τα ωράρια προς το παρόν και δεν έχω κανέναν άλλον εμπιστοσύνης...

Το να πάρω baby sitter δεν παίζει σαν ενδεχόμενο αφενός γιατί δεν εμπιστεύομαι καμία, και αφετέρου γιατί το οικονομικό δεν θα μου επέτρεπε για μεγάλο διάστημα κάτι τέτοιο....


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κατάλαβα...

Εμάς η λύση γονείς δεν παίζει, είμαστε μόνοι μας εδώ. Οι επιλογές είναι baby sitter, κοπέλα μόνιμα στο σπίτι ή βρεφονηπιακός σταθμός.

Από πόσο μηνών παίρνουν στους βρεφονηπιακούς ξέρεις?


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κούκλες!!!

Μαράκι πολύ ξενύχτι χτες, ελπίζω να κατορθώσεις να αναπληρώσεις τον ύπνο μέσα στη μέρα!!

Βίκυ μου να ζήσετε και να είστε ευτυχισμένοι!!! Και οσο για το ότι το ξέχασε, τι να πεις, άλλα ας ελπίσουμε ότι μπορεί να θέλει να σου κάνει καμια έκπληξη;)

Ζόρι να πρέπει να γυρίσετε δουλειά τόσο νωρίς! bubble σχετικά με τον βρεφονηπιακό σταθμο, επειδη εκει δουλεύω όσο είναι τόσο μικρό το μωρο καλύτερα να το αποφύγεις γιατί θα σου αρρωσταίνει συνέχεια! Αν όμως δεν έχεις κάποια κοπέλα εμπιστοσύνης καλύτερα στον βρεφονηπιακό σταθμο.

Εμείς χτες πήγαμεκαι κλείσαμε κέντρο και εκκλησία για τη γαμο- βάφτιση, 14 Νοέμβρη, σήμερα θα το πούμε και στους κουμπάρους και ελπίζω να μας βολεύει όλους ώστε να μηνχρειαστέι να κανουμε καμια αλλαγή!

Χαλάστηκα λιγάκι χτες γιατί όταν πήρε ο Γιώργος τους δικούς του να το πει στην πεθερά μου δεν πολυ άρεσε, πίστευε πως ο γάμος θα γινόταν στα Γιαννιτσα και όταν το άκουσε απλά άφησε ένα πεντάλεπτο σιωπής κια μετά κλείσανε το τηλ, στάνταρ μετα θα εκλαιγε! ( βέβαι φταίε και ο δικός μου που ενώ το έχουμε αποφασίσει εδώ και καιρό δεν τους έχει πει τίποτα). Ας ελπίσω να μην έχουμε παρατράγουδα!!!


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Τάνια μου!!

Τί κάνει η πεταλουδίτσα σου? Εσύ? Όλα καλά?

Σ'ευχαριστώ για τις ευχές σου!!! Καλέ, εμάς στάνταρ το έχει ξεχάσει εντελώς... το αλσχάιμερ ... συνηθισμένα τα βουνά στα χιόνια.. Αλλά μία φορά ας έκανε την έκπληξη να θυμόταν και κάτι....

Για την γαμοβάφτιση δεν το ήξερε η γιαγιά ότι θα την κάνετε στην Ξάνθη? περίμενε δλδ να πάτε στα Γιαννιτσά? Θα έχει συνέχεια το θέμα φαντάζομαι.....


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Τάνια μου!!

Τί κάνει η πεταλουδίτσα σου? Εσύ? Όλα καλά?

Σ'ευχαριστώ για τις ευχές σου!!! Καλέ, εμάς στάνταρ το έχει ξεχάσει εντελώς... το αλσχάιμερ ... συνηθισμένα τα βουνά στα χιόνια.. Αλλά μία φορά ας έκανε την έκπληξη να θυμόταν και κάτι....

Για την γαμοβάφτιση δεν το ήξερε η γιαγιά ότι θα την κάνετε στην Ξάνθη? περίμενε δλδ να πάτε στα Γιαννιτσά? Θα έχει συνέχεια το θέμα φαντάζομαι.....

Η πεταλουδίτσα μου ετοιμάζεται να ξυπνήσει! Αρχισε τα τεντώματα, έχει πολύ γέλιο όταν το κάνει αυτο γιατί παίρνει κάτι γκριμάτσες απίστευτες!!!:tongue:

Δεν το ήξερε η γιαγιά γιατί ο ΄καλός μου δεν ενημερώνει κανέναν για τίποτα, αφου το αποφάσισαμε εμεις λεει στους άλλους δεν πέφτει λόγος. οπότε το έμεθε χτες που ήδη κλείσαμε το γάμο! Και εδω και καιρό του έλεγα κάνε μια κουβέντα με τους δικούς σου, στον κόσμο του αυτός!! Να δούμε τι θα έχει η συνέχεια...

Η κοντέσα ακόμη κοιμάται?


5Kiep3.png

hAk2p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...