Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Nima21 είπε:

      Και εγώ την Πέμπτη η πρώτη μου προσπαθεια! Εχεις τπτ συμπτωματα; Εγω σχεδον τπτ.. και παει να με παρει απο κατω , αλλα προσπαθώ να το μην το σκέφτομαι...κατι ψιλοπονακια περιοδου και λιγο πρησμενο στηθος..

      Καλή μας επιτυχία!! 😍

      Καλησπέρα κορίτσι μου.Μην ψάχνεις για σύμπτωματα.Τα συμπτώματα της περιόδου μοιάζουν με της εγκυμοσύνης.Ειναι τόσα πολλά τα φάρμακα που τα περισσότερα είναι από εκεί.Σου εύχομαι καλή επιτυχία 🙏❤️🙏

Cafe Απρίλιος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Α, και για να έχετε στα υπόψη σας , το Σάββατο που πήγαμε για τον σαραντισμό, ρωτήσαμε για ημερομηνία βάφτισης για τον Σεπτέμβρη και με το ζόρι βρήκαμε 2 ημερομηνίες.... Οπότε όσες λέτε για Σεπτέμβρη σπεύσατε.......


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    4142

  • angie!

    3932

  • Annie

    3518

  • dim_angel

    2429

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • angel_

    angel_ 4.142 δημοσιεύσεις

  • angie!

    angie! 3.932 δημοσιεύσεις

  • Annie

    Annie 3.518 δημοσιεύσεις

  • dim_angel

    dim_angel 2.429 δημοσιεύσεις

Posted Images

και το Λούση μ αρεσε πολύ, είναι πολύ γλυκό!!

εμείς θα τον βγάλουμε Άγγελο-Ιωάννη, και θα επικρατεί το Άγγελος. έτσι λέμε τουλάχιστον, μέχρι το Σεπτέμβρη που θα βαφτιστεί, βλέπουμε!

angel είσαι κι εσυ φεισμπουκ? για να δω καμιά φωτο της Λούση. τη Χρυσάνθη την εχω δει!!


τί σκέφτεται μια μαμά, στο blog:

http://oimpompires.blogspot.com

9NJ6.jpgRJvQp3.png

KZxPp3.png

Link to comment
Share on other sites

κι εγω προς το Χρυσάνθη είμαι πιο πολύ!! Βικάκι με δουλεύεις??τι να λιώνω στον ύπνο καλέ με τα σαγόνια του καρχαρία που εχω για παιδί???!!χαχα!τωρα κοιμηθηκε κ τρεχω να κανω κανα μπανιο,να φτιαξω κοτοπουλάκι και να κοιμηθω εστω μιση ωρα!!


8yrVp3.png

https://www.facebook.com/MommysCake

special sweets for special events!

WAy0p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και το Λούση μ αρεσε πολύ, είναι πολύ γλυκό!!

εμείς θα τον βγάλουμε Άγγελο-Ιωάννη, και θα επικρατεί το Άγγελος. έτσι λέμε τουλάχιστον, μέχρι το Σεπτέμβρη που θα βαφτιστεί, βλέπουμε!

angel είσαι κι εσυ φεισμπουκ? για να δω καμιά φωτο της Λούση. τη Χρυσάνθη την εχω δει!!

Ναι είμαι στην ομάδα στο fb. Βίκυ είναι το μικρό μου θα με βρείς.. Υπέροχο όνομα το Άγγελος.. Πώς και 2 ονόματα?


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

το Ιωάννης είναι του πεθερού μου και Αγγελος απ το Αγγελική της πεθεράς μου. το Άγγελος μας άρεσε αλλά για να μην κλαίει ο πεθερός...καταλαβαίνεις!!!

σε ποια ομαδα εισαι στο φμπουκ? θα σε κάνω φιλη...


τί σκέφτεται μια μαμά, στο blog:

http://oimpompires.blogspot.com

9NJ6.jpgRJvQp3.png

KZxPp3.png

Link to comment
Share on other sites

κι εγω προς το Χρυσάνθη είμαι πιο πολύ!! Βικάκι με δουλεύεις??τι να λιώνω στον ύπνο καλέ με τα σαγόνια του καρχαρία που εχω για παιδί???!!χαχα!τωρα κοιμηθηκε κ τρεχω να κανω κανα μπανιο,να φτιαξω κοτοπουλάκι και να κοιμηθω εστω μιση ωρα!!

Τα σαγόνια του Ζαχαρία..... χε χε χε .........

Και εγώ πεινάω κορίτσια τρελά μιλάμε και η ζυγαριά κατεβαίνει με πολύ μεγάλη δυσκολία....... πάω να φτιάξω το πρωινό μου...:(


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites

να σας ρωτήσω? μήπως πήγε κανείς αυτήν την Κυριακή στην

παράσταση "ο κόσμος ανάποδα" στον Πυρήνα? Είναι θεατρική παράσταση

με τα τραγούδια του cd. Έχει κι αυτήν την Κυριακή αλλά αν έχει πάει

κάποιος να μου πει αν ήταν καλά αλλιώς να βρω κάτι άλλο. Υπάρχει

κάποια άλλη παράσταση παιδική με πολλή μουσική; Για παιδιά 4-6.

Ευχαριστώ, αν και είμαι καινούρια εδώ και δεν ξέρω αν θα φτάσει το μήνυμά μου...:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


είμαι ελευθερη επαγγελματίας, Οδοντίατρος και έπρεπε να επιστρέψω γρήγορα στο ιατρείο. Ξέρετε πώς μπορώ να βάλω το τικεράκι μου?

Σε καταλαβαινω απολυτα και εγω ελευθερη επαγγελματιας ειμαι και ειναι πολύ δυσκολα . ειμαι Ψυχοπαιδαγωγός δουλευω με παιδια με μαθησιακες δυσκολίες Συνεργαζομαι με ενα θεραπευτικο κεντρο ειμαι στο τεβε και φυσικά το οτι θα γυρισω στη δουλεια βασιζεται μονο σε προφορικη συννενοηση με το αφεντικο . Τα παιδια που δουλευα τα πηρε μια άλλη συναδελφος μεσα απο το κεντρο κ ελπιζω οταν επιστρεψω να μου τα ξαναδωσουν --ουσιαστικα ξεκρεμαστη ειμαι και φυσικα χωρις μισθο αυτο το καιρο.

Πάντως πρεπει να ναι δυσκολο μεχρι να συντονιστεις σπιτι και δουλεια εγω πολυ το σκεφτομαι πως θα το κάνω.

Ποιο θηλαστρο έχεις και τι εννοεις όποια θελει να αυξησει το γαλα της να σου πουμε ??βασικα εγω προσπαθω αλλα τιποτα εχω απογοητευτει. Προσπαθω μεχρι κ την τελευταια σταγονα απο το θηλαστρο να την βγάζω και να τηδινω στο παιδι μιας που εχω και λιγο

φιλιά

Link to comment
Share on other sites

κοιτα, εγω πήρα ένα επαγγελματικό θηλαστρο, το medela symphony-ελπιζω να μη πειραζει που λεω τη μαρκα, και απο τότε είδα την υγειά μου. κατ αρχην διεγείρεται το στηθος και παραγει περισσοτερο. οι θηλες δεν πληγιαζουν, δεν πονάω και, βγαζω το γαλα μου, περιπου 200μλ, σε 10 λεπτα. το παιδακι χορταινει και τα κλάματα έχουν περιοριστεί. σε μένα βοήθησε πολύ!


τί σκέφτεται μια μαμά, στο blog:

http://oimpompires.blogspot.com

9NJ6.jpgRJvQp3.png

KZxPp3.png

Link to comment
Share on other sites

για τη δουλειά, που λες, σε καταλαβαίνω απόλυτα! δε μας καλύπτει κανένας τίποτα. αμα δουλεύεις πληρώνεσαι, αλλιώς...τρέχα γύρευε!


τί σκέφτεται μια μαμά, στο blog:

http://oimpompires.blogspot.com

9NJ6.jpgRJvQp3.png

KZxPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!!!

Καλώς τη Μαιρούλα! Πολύ χαίρομαι που όλα πήγαν καλά και γύρισες κιόλας στη δουλειά! Κι εγώ θέλω να σε επισκεφτώ. Σε αυτή τη φάση της γαλουχίας κάνει να κάνουμε λεύκανση αλήθεια;

Τέλειος ο γιόκας σου στο τικεράκι! Εχω κι εγώ facebook. Ποια είσαι;

Λοιπόν εμείς είχαμε ένα μέτριο βράδυ, ανά 2 ώρες ξύπνιοι αλλά δυστυχώς από τις 2:30 και μετά με τα γνώριμα σε όλες μουγκρητά και αέρια.

Τώρα όμως κοιμήθηκε, έφαγε, τα κάνε και είναι ένας γλύκας.


X4pTp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Mary για την ομάδα μας στο fb λέω τις Μανούλες Απριλίου. Δεν είσαι μέσα?

militsa εδώ στο γκρουπ μας δύσκολα να το έχει δει κάποια γιατί τα παιδάκια μας είναι μωράκια ακόμα. Ίσως αν απευθυνόσουν σε παλιότερη ομάδα...

Βάσω καλημέρα !!


GaiGp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...