Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΜΙΑ ΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ.....Κ ΧΗΡΟΤΕΡΑ:(

ΚΟΛΛΥΣΕ Κ Ο ΙΑΣΟΝΑΣ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΒΟΓΚΑΓΙΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ,ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Ο ΑΗΔΟΝΗΣ ΕΦΤΑΣΕ 40

Η ΔΑΝΑΗ ΑΡΧΙΣΕ Κ ΑΥΤΗ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ...ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ....Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΧΕΙ ΙΩΣΗ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΓΡΙΠΗ ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Κ ΒΗΧΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ....ΦΟΒΑΜΕ ΠΟΛΥ ΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΑΣΟΝΑΚΟ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΕΧΕΙ Κ ΜΥΞΕΣ Κ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΟΗΘΙΣΩ ,Ο ΑΗΔΟΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΞΑΠΛΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΥΡΕΤΟ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΥΦΑΛΙΟΣ:roll: ΑΑΑΑΑ Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ:confused:

ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΑΝΑΜΑΙΝΟΥΜΕ ΦΟΤΟ:wink:


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα ξενυχτησες μανουλες!!!!

Κι ο δικος μου ξυπνησε αποψε 2 φορες με εντονο κλαμα, αλλα σε 5 λεπτα ξανακοιμηθηκε ευτυχως...Του εβαλα κατι καινουριες φορμες σημερα και ειναι πολυ αντρακι!!Δεν ηθελα να τον αφησω και να φυγω!!!

Thena τι κριμα που ειστε οικογενειακως αρρωστοι....Πολυ στεναχωριεμα…Ευχομαι να συνελθετε γρηγορα και να ειναι η τελευταια φορα που αρρωσταινετε το χειμωνα...Περαστικα σας καλη μου!

Κατα τα αλλα με εχετε ξεμυαλισει και θελω οπωσδηποτε να ερθω το απογευμα!!!! Σκεφτομαι τη διαδρομη και τη βροχη και προβληματιζομαι...Ειπα στον αντρα μου μηπως με φερει αλλα θα μου γκρινιαζει για τη βροχη φανταζομαι...Μπορει και να τον καταφερω, θα δω...Θα σας πω τελευταια στιγμη...


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα ξενυχτησες μανουλες!!!!

Κι ο δικος μου ξυπνησε αποψε 2 φορες με εντονο κλαμα, αλλα σε 5 λεπτα ξανακοιμηθηκε ευτυχως...Του εβαλα κατι καινουριες φορμες σημερα και ειναι πολυ αντρακι!!Δεν ηθελα να τον αφησω και να φυγω!!!

Thena τι κριμα που ειστε οικογενειακως αρρωστοι....Πολυ στεναχωριεμα…Ευχομαι να συνελθετε γρηγορα και να ειναι η τελευταια φορα που αρρωσταινετε το χειμωνα...Περαστικα σας καλη μου!

Κατα τα αλλα με εχετε ξεμυαλισει και θελω οπωσδηποτε να ερθω το απογευμα!!!! Σκεφτομαι τη διαδρομη και τη βροχη και προβληματιζομαι...Ειπα στον αντρα μου μηπως με φερει αλλα θα μου γκρινιαζει για τη βροχη φανταζομαι...Μπορει και να τον καταφερω, θα δω...Θα σας πω τελευταια στιγμη...

Αχ τι καλά να τα καταφέρεις sue!!!

xainti μου κι εσύ κοντά δεν είσαι αν θυμάμαι καλά; αχ έλα κι εσύ!! :)

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΜΙΑ ΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ.....Κ ΧΗΡΟΤΕΡΑ:(

ΚΟΛΛΥΣΕ Κ Ο ΙΑΣΟΝΑΣ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΒΟΓΚΑΓΙΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ,ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Ο ΑΗΔΟΝΗΣ ΕΦΤΑΣΕ 40

Η ΔΑΝΑΗ ΑΡΧΙΣΕ Κ ΑΥΤΗ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ...ΓΕΝΙΚΑ ΟΛΑ ΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΡΑΝΤΙΝΑ....Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΧΕΙ ΙΩΣΗ ΕΜΕΙΣ ΤΗΝ ΓΡΙΠΗ ΑΛΛΑ ΑΡΧΙΖΕΙ Κ ΒΗΧΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ ....ΦΟΒΑΜΕ ΠΟΛΥ ΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΑΣΟΝΑΚΟ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΕΧΕΙ Κ ΜΥΞΕΣ Κ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΒΟΗΘΙΣΩ ,Ο ΑΗΔΟΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΞΑΠΛΑ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΥΡΕΤΟ Κ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΥΦΑΛΙΟΣ:roll: ΑΑΑΑΑ Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ:confused:

ΑΥΤΑ ΤΑ ΛΙΓΑ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΑΝΑΜΑΙΝΟΥΜΕ ΦΟΤΟ:wink:

Αχ Θενάκι περαστικά σας!! :?:???: κουράγιο μάνα!! Και για τα τέσσερα μωρά σου :)


H7fep3.png

vkBmp3.png

4yGBp3.png

Link to comment
Share on other sites

ρε θενακι μου περαστικα σας μωρε .......... τι σας βρηκε ολους μαζι ? :? υπομονη κ κρατα γερα οσο αντεχεις

εβαλα κ γω το φαγακι στον φουρνο για ναχει ο αγγελος οταν σχολασει ........ το μικρο ευτυχως σταματησε το κλαμα κ την μουρμουρα

dour ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ !!!


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχ τι καλά να τα καταφέρεις sue!!!

xainti μου κι εσύ κοντά δεν είσαι αν θυμάμαι καλά; αχ έλα κι εσύ!! :)

Αχ ναι xainti αν μπορεις, ελα κι εσυ!! Να θυμηθουμε τα του ΙΑΣΩ...

(Κι εγω δεν ειμαι σιγουρη ακομη...):D


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

ΤΣα!!

Καλημέρα και από μένα! Θένα μου περαστικα σε όλους και διπλό κουράγιο σε σένα...

Κορίτσια αντε να βρεθείτε και οι Αθηναίες να μας πείτε εντυπώσεις.

Εχω τρελή δουλειά αλλά καμία όρεξη να την κάνω ... αφιλοκερδώς.... από το Νοέμβριο έχουν να μας πληρώσουν :(

Φιλάκια!


tt17d185.aspx

tt17d186.aspx

Link to comment
Share on other sites

ΤΣα!!

Καλημέρα και από μένα! Θένα μου περαστικα σε όλους και διπλό κουράγιο σε σένα...

Κορίτσια αντε να βρεθείτε και οι Αθηναίες να μας πείτε εντυπώσεις.

Εχω τρελή δουλειά αλλά καμία όρεξη να την κάνω ... αφιλοκερδώς.... από το Νοέμβριο έχουν να μας πληρώσουν :(

Φιλάκια!

Απο το Νοεμβριο?? Δηλαδη εμεις ειμαστε καλα που καθυστερουν 15 μερες να πληρωσουν το τελευταιο 6μηνο? Τι ορεξη να εχεις για δουλεια τοτε? Τι να πω...Εχουν δυσκολεψει πολυ τα πραγματα...


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια...εγω εδω γραφειο

Θενα μου σας ευχομαι ολοψυχα γρηγορα περαστικα βρε κουκλα!!!! τι ειναι κ αυτο που παθατε!!!

κοριτσια καλα να περασετε στη συναντηση

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κοριτσακια μου,

εδω ειμαι κι εγωωωωω...περιμενω ακομη το οκ απο την παιδιατρο, λογικα σε καμια ωρα θα με εχει παρει για το αν θα ερθει σημερα απογευμα η αυριο..

Εντωμεταξυ το tiguan που εχω για μετακινησεις με το μικρο βγηκε blr και παει για αντιπροσωπεια να δουμε τι επαθε και εμεινα με το Mini Μου που δεν εχει isofix να δω πως θα δεσω το καθισμα με ζωνες που δεν το εχω κανει ποτε...(ξανθιααααα γαρ, δεν το δοκιμασα για ωρα αναγκης αφου ειχα Isofix)

Αν ερθω ριτακι μου εννοειται οτι θα σε παρω μαζι στην επιστροφη ειναι λιγο μικρο το minaaki μου αλλα θα μας χωρεσει!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr deν βρισκω το αδιαβροχο καλυμα του καροτσιου ρε γμττττττττττ:evil:

παντως μερα που πηραμε αποφαση να συναντηθουμε

ελπιζω την αλλη βδομαδ μην μπαινουμε στο καφε κ λεμε "αχ εχω αρρωστο το παιδακι μου" :roll::?:???:

φιλια fairy moy !:P:p:p:p

o γιωργης?


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

παντως μερα που πηραμε αποφαση να συναντηθουμε

ελπιζω την αλλη βδομαδ μην μπαινουμε στο καφε κ λεμε "αχ εχω αρρωστο το παιδακι μου" :roll::?:???:[/color]

χαχαχα πραγματικά βρε κορίτσια :o:o:o καλά εδώ Αργυρούπολη δεν εχει σταματήσει λεπτό να βρέχει και ο αέρας άλλο πράμα!!! Άντε να του δώσει τώρα να καταλάβει μπας και έχει ξεθυμάνει όταν θα ξεκινάμε να σας συναντήσουμε!!!

Πάντως δε το χάνουμε με τίποτις!!! Ο κόσμος να χαλάσει!! :tongue::tongue::tongue: χιχιχιχι

Κατά τ' άλλα τρέχουμε τρέχουμε να προλάβουμε!! :P

pasxalitsa_v πραγματικά έχω σοκαριστεί... με την άνεσή του κυρίως... μα είναι δυνατόν;:confused::confused::confused:

Ελπίζω να μη σε πειράζει αλλά θα ποστάρω το link να το δουν και τα κορίτσια...

http://www.youtube.com/watch?v=g7xvp_i0HYY&feature=fvw


H7fep3.png

vkBmp3.png

4yGBp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλα ειναι το μικρουλι...βρισκει τις δυναμεις του κ παλι :)

fairymummy τι είχε πάθει ο Γιωργάκης;:(:( χαμπάρι δεν πήρα!!:(:(:(:confused:

Απ' ότι διαβάζω είναι καλύτερα και πολύ πολύ χαίρομαι!!!


H7fep3.png

vkBmp3.png

4yGBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...