Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

γεια σου ριτακι...μωρε δε λεω καλο ειναι που τα βγαζει γρηγορα...τη κυριακη που πηγαμε στον γιατρο μας ειπε παντως οτι αν δεν κουραζοταν με τα δοντια τοσο ισως να μην τον εριχνε η ιωση τοσο.....γι αυτο λεω...μηπως βιαζεται πολυ? χεχε

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αφου ηταν τοσο συντομο κ δεν τον ταλαιπωρησε μερες μην μιλας καθολου μια χαρα οργανισμος φτου φτου το παιδακι.........

εμεις ειμασταν 2 βδομαδες(οχι με πυρετο συνεχεια) τεζα κ οι δυο ...........

εκει τι θερμοκρασιες εχετε ??????μπρρρρρρρρρρρρρρρ


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

κοιμηθικαν τα δικα μου

που ξερω μακαρι fairy να ειναι ετσι:roll:

με γεια κ τα δοντακια εμεισ ακομα 4 κ δρακουλε χιχι πολυ πλακα τα πλαινα σασ λεω ιδικα οταν γελαει πεθαινω να τα βλεπω:mrgreen::mrgreen:

περαστικα κ σε σασ fairy Μου 4 ε? κ εμεισ ιδιεσ εχουμε με εσασ εδω.....

αντε λιγο το μεσημερι να φτασει8-9 μετα ξανα πευτει μεχρι - τα μεσανυχτα.

αυριο λεω να παω στην πνευμονολογο σασ το πα δεν θυμαμαι ...ναι νιωθω στο στηθοσ μπουκομα κ το φοβαμαι δεν γλιτωνω την αντιβιοση παλι...:cry:


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kalispera vre koritsia mou leipsate! Eimastan ektos to sk k to prwi pou sas dizvasa 2fores phga na apanthsw k tsoup apo panw mou to boss. Tespa

De thymamai k polla, mou hrthe k periodos (prwth fora) k eimai mes sti mizeria. H mikrh einai akoma fafoutoula, arxise na steketai k moni tis 5-6 deyterolepta, 3meres twra exei elatwsei to faghto alla den katalabainw giati...

Paw gia nanakia giati pali koutoulaw

Makia!


tt17d185.aspx

tt17d186.aspx

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

που εισαι βρε ψυχη σε χασαμε:rolleyes:

αν χανει βαροσ να ανησυχεισ αλλιωσ ασ την ειναι λιτοδιαιτη:mrgreen:

μη σε χανουμε ετσι!!!!!


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

γεια σαςςςςς, για φαγητακια λετε εεεε??

εμεις εχουμε παιδιατρο αυτη την εβδομαδα και λογικα θα ξεκινησουμε και γιαουρτι...ολυμπο βιολογικο στα βιολογικαδικα βρισκετε η εχει και στα σουπερ μαρκετ...

Douar ζωγραφισες χθες εεεε??

Ρε παιδια εμενα δεν με αφηνει να βρασω τη βρωμη σε φρεσκο γαλα αν και ειναι πολυ προχω με τη διατροφη η παιδιατρος μας...

Εκτος απο αυριο Τεταρτη, τις υπολοιπες μερες ειμαι μεσα για καθημερινη συναντησουλα!!!!

exei k to super market

grafo k thilazo!

tha mpo argotera


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσακια,τι κανετε??

ημουν πολυ χαλια ψυχολογικα κ δεν ειχα ορεξη για τιποτα,σας διαβαζα ομως!

τωρα ειμαι καλυτερα!!

η παπαρουνα μου ειναι μια χαρα!!μας εχει τρελανει!γυρναει ολο το σπιτι!κ κανει γυρω γυρω το τραπεζακι του σαλονιου ενω κρατιεται με το ενα χερι!μας βλεπω να περπαταμε σιγα σιγα!!

αυτες τις μερες περνουμε αντιβιωση,αυριο τελευταια μερα,γιατι ειχαμε πολυ μυξα κ βηχα κ δυστηχως το ενα μας αυτακι ηταν ερεθισμενο,ευτυχως στην αρχη το προλαβαμε,καναμε κ εμβολιο χτες!

ειχαμε βγαλει τα 2 κατω δοντακια το Δεκεμβρη κ βγαλαμε κ το πανω μπροστα αριστερα κ το διπλα του(διπλα στο κυνοδοντα!)2-2 τα βγαζει η καρδουλα μου ευτυχως οχι με τοσα πολλα κλαμματα κ γκρινιες!τωρα απ οτι ειδα βγαινουν το πανω δεξια κ το διπλα του,ειναι πολυ πρισμενα τα ουλα της!

ειδα οτι κανονιζετε συναντηση,αλλα αυριο κ μεθαυριο ο ΗΣΑΠ εχει απεργια κ τη Παρασκευη σταση εργασιας!αλλα εκτος απ αυτο για μενα ειναι πολυ μακρια,θελεω μια ωρα και για να ερθω κ με τετοιο κρυο!

αυτα!!!φιλακια πολλα σε ολες!!


rXrPp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αα!ξεκιναμε κ αυγο σιγα σιγα αλλα σφηχτο ειπε ο γιατρος,λογω σαλμονελλας,μισο κροκο μεσα στο μεσημεριανο φαγητο για 8 μερες κ μετα 3 αυγα την εβδομαδα!το ασπραδι μας ειπε μετα το 14 μηνα γιατι ειναι πιο επικινδυνο για αλλεργια κ για το πατζαρι μας ειπε μετα το χρονο,γιατι χρωματιζει πολυ τα ουρα κ τα κοπρανα κ επειδη εχει πολλες χρωστικες δεν κανει για το συκωτι,γιατι τα οργανα των μωρων δεν μπορουν ακομα να επεξεργαστουν τις ουσιες!ετσι κ αλλιως λεει δεν ειναι απιστευτα βιταμινουχο καλυτερα μπροκολο,σπανακι κ τετοια!!


rXrPp3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σου fairoula!!!τι νεα εσυ??ξεκινησες κ δουλεια ε???

ασχετο,το κοριτσακι μου κοιμηθηκε απτις 8!!μιας κ δεν ειχε κοιμηθει ολη μερα,της εδωσα αντιβιωση κ γαλα κατα τις 10!ουτε μπανιο δεν την εκανα!δε πειραζει!!μια μερα!


rXrPp3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι καλε μην ανησυχεις..κ εμενα εχει πεσει χωρις μπανακι...καμια φορα δεν τον προλαβαινω απο την κουραση χιχιχι

ναι γυρισα..αλλα ειναι πολυ καλα, μου ειχε λειψει...αλλωστε δουλευω 3 μερες στο πανεπιστημιο κ 2 απο το σπιτι.,.μεχρι το πασχΑ αυτο..μετα τελειωνουν τα μαθηματα κ μπορω να δουλευεω κ συνεχεια απο το σπιτι :)

χαιρομαι που γυρισες..κ εγω ειχα χαθει κ επανηλθα :)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας ... γεια σας...

περαστικα στους αρρωστουληδες...........:(

και κατι αλλο ηθελα να σχολιασω αλλα δεν θυμαμαι...:tongue:


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...