Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κοριτσακια μου δεν το αποκλειω, θα προσπαθησω, απλα επειδη ειμαι και εγκυουλα, θελω να ερθω με αυτοκινητο για να μην ταλαιπωρηθω πολυ με το μετρο και το καροτσι μαζι.Γιατι καροτσι θα παρω, θα τον ταισω εκει αν ειναι γιαουρτακι που ειναι και ευκολο.Αντε οριστε ημερα και ωρα και ενημερωστε με! Μεσα στην εβδομαδα ειμαι ελευθερη ολες τις μερες! Το απογευμα!

Εχει παρκινγκ εκει ετσι?


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αχαχαχ εμενα δεν με αφηνει η γιατρος να του δωσω γιαουρτι οποτε δεν ξερω τι θα φει εκεινες τις ωρες που θα ειμαστε εξω ......θα δουμε .............

κανομιστε μερα κ αφηστε τις κουβεντες.............

βγαινω για εξωτερικες δουλειες τα λεμε μεταααααααααααααααααααααααα


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

to εμβολιο εγω που εχω ρωτησει 4-5 παιδιατρουσ μου εχουν πει να το κανω μονο αν τα παιδια κανουν συχνα βρογχιολιτιδεσ αλλιωσ δεν χρειαζεται;) παρ ολ αυτα ο ΓΙωργοσ που εχει ευαισθησια δεν του το εχω κανει κ ουτε προκειται.

fairy b φακεσσσσσσσσσ:shock: εγω παντα στον δεκατο αρχιζα τα οσπρια κ αυγο ψαρι στο χρονο αυτο δεν σημαινει οτι δεν εχει φαει κεϊκ:tongue:

Η Δαναιτσα μου ευτυχωσ σημερα το πρωι συκωθηκε απυρετη κ μεχρι τωρα ειναι καλα:rolleyes:

αυτο το ιδατε? :shock:

http://tsopanis.wordpress.com/2009/05/27/codex-alimentarius-%CF%84%CE%BF-%CE%B1%CF%80%CF%8C%CE%BB%CF%85%CF%84%CE%BF-%CE%BC%CE%AD%CF%83%CE%BF-%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%80%CE%BB%CE%B7%CE%B8%CF%85%CF%83%CE%BC%CE%BF%CF%8D/


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Thena τι καλα που ειναι καλα η μικρη σου! Κι εγω δεν ειμαι υπερ του εμβολιου απο τωρα...Θα δω...

Κοριτσια αυριο εχει απεργιες απο οτι ξερω...Δεν ενημερωθηκα σημερα...

Σας χαιρετω, φευγω σε λιγο...KIsses!!!


GL5Pp3.png

qhk8p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι και φακες ξεκινησα , μου ειπε οτι μπορω να δινω οσπρια , λαχανικα , ολα εκτος απο ψαρι -αυγο-αρνι κατσικι .Τουλαχιστον οχι ακομα .

Επισης ξεκινησαμε και τραχανα και γιαουρτι .Εσενα γιατι στο καθυστερει ?


Ηρθες και αλλαξες την ζωη μας μικρε αγγελε

The ticker URL: http://lbyf.lilypie.com/z19Fp3.png

Link to comment
Share on other sites

εμεις οσπρια δεν ξεκινησαμε ακομα...μαλλον στον 9ο...

τι τυρακι δινετε?

φαγαμε σημερα μυζηθρα γλυκεια αναλατη αλλα δεν ξερω αν εκανα καλα που του εδωσα το συγκεκριμενο...

εχω παρει και κιτρινο βιο κατσικισιο σε φετες...

θα παρω και ανθοτυρο...

παντως το φαι του με το τυρακι το τσακισε!!!

εμβολιο οχι δεν μου εχει πει αλλα και να μου ελεγε δεν θα το εκανα...


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

γεια σαςςςςς, για φαγητακια λετε εεεε??

εμεις εχουμε παιδιατρο αυτη την εβδομαδα και λογικα θα ξεκινησουμε και γιαουρτι...ολυμπο βιολογικο στα βιολογικαδικα βρισκετε η εχει και στα σουπερ μαρκετ...

Douar ζωγραφισες χθες εεεε??

Ρε παιδια εμενα δεν με αφηνει να βρασω τη βρωμη σε φρεσκο γαλα αν και ειναι πολυ προχω με τη διατροφη η παιδιατρος μας...

Εκτος απο αυριο Τεταρτη, τις υπολοιπες μερες ειμαι μεσα για καθημερινη συναντησουλα!!!!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

Πασχαλιτσα εγω δινω κασερι καλαμπακας που περνω απο παντοπωλειο που εχει μονο ελληνικα τυρια απο μικρους παραγωγους.

Επισης και ανθοτυρο ειπε η παιδιατρος να δινω!

Αλλα δεν εχω κανει update ακομη διοτι αυτο το μηνα η καθιερωμενη εξεταση και εμβολιο εχει καθυστερησει επειδη ηταν αρρωστακος και καναμε μονο κλινικη εξεταση!


497fbd72be.pngtz4jmk1lehww4bsy.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι και φακες ξεκινησα , μου ειπε οτι μπορω να δινω οσπρια , λαχανικα , ολα εκτος απο ψαρι -αυγο-αρνι κατσικι .Τουλαχιστον οχι ακομα .

Επισης ξεκινησαμε και τραχανα και γιαουρτι .Εσενα γιατι στο καθυστερει ?

εμεισ αρνι κατσικι εχουμε φαει εδο κ 1,5 μηνα κ τραχανα κ γιαουρτι κ ολα τα τυρια με μετρο :roll:

η Δαναη ξανα εκανε πυρετο 39 ελπιζω απο αυριο το απογευμα να μινει απυρετη

κ με εχει πιασει κ εμενα βηχασ απο το στιθοσ κ πηρα εισπνοεσ γα..το νευριαζω οταν βηχο δεν μπορω καθολου...εστειλα τον Αηδονη κολυμβητηριο με το Γιωργο γιατι μπουμπουνομαι με το χλωριο.

διαβασε καμια τη σελιδα που εβαλα? με λιγα λογια λεει οτι θα καταργιθει οτιδιποτε βιολογικο κ οι βιταμινεσ κ τα συμπληρωματα γενικα:roll: ,εγω ετσι οπωσ τα γραφη τρομαξα πολυ για το μελλον μασ,δεν ξερω κατα ποσο ειναι αληθεια αλλα αν βαλετε στο google αυτην την ονομασια του κωδικου θα διαβασετε πολλα:|


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θενακι το διαβασα :evil::roll::roll:

περαστικα κ στην δαναη κ σε σενα φυσικα.

αμαν ρε παιδι μου ολο κρυωμενοι ειστε ετσι θα ειναι ολος ο χειμωνας???

αληθεια βρε κουμπαρα ποια παπουτσια ειναι καλυτερα μουγιερ η crocodilino????για πεite την γνωμη σου please θελω να παρω ενα δωρο απο κει βασικα (σε παπουτσοπαντοφλακι μαλλον)

εμεις δεν τρωμε ακομα ουτε τυρι ουτε γιαουρτι ουτε οσπρια

τρωμε βρωμη(αλλα ΟΧΙ με φρεσκο γαλα,της το πα κ γουρλωσε τα ματια της) συνηθως τον κανω με τον ζωμο απτα λαχανικα

τρωμε ολα τα ζυμαρικα (τραχανα αστερακι χυλοπιτα μακαρονακι )

κ με δικη μου πρωτοβουλια του εχω δωσει λιγο αρακα κ μια φορα φασολακια

ντοματα μου ειπε επισης ΟΧΙ

κ εκτος απο μοσχαρι κ κοτοπουλο μου ειπε να δινω κ κατσικι αν θελω κ αρνι

κ για το εμβολιο της γριπης ουτε καν το εχει αναφερει

την αλλη βδομαδα εχουμε παιδιατρο οποτε κατι καινουργιο θα ξεκινησουμε λογικα


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια...κανω πως κανω χανομαι :)

καλα ειμαστε γενικα, ειχαμε ενα 38 απο τη Κυριακη μεχρι χθες βραδυ, κολλησε απο τον μπαμπα του, αλλα τωρα ειναι καλα...βγαλαμε κ 7ο δοντακι...νομιζω πως τα βγαζει πολυ γρηγορα βρε κοριτσια....

απο οσπρια εγω δινω φακες κανονικα...εμεις γενικα τα τρωμε ολα εκτος απο μελι κ ξηρους καρπους...να με συχγωρειτε δεν θυμαμαι αν τα εχω ξαναπει αυτα χεχε...εδω εινια πιο χαλαροι στις διατροφες ειδικα αν δεν υπαρχει οικογενειακο ιστορικο

Θενα, αυτο που ειπαν εδω στις ειδησεις γι αυτο το θεμα, ειναι οτι οοολα τα συμπληρωματα κ τα βιολογικα θα ξαναπερασουν για ελεχγο. Δηλαδη κατι που πηρε αδεια πριν 10 χρονια πχ πρεπει να ανανεωσει την αδεια του. Η αδεια αυτη ομως τωρα ειναι πιο ακριβη, κ πολλοι δε θα μπορεσουν να ανανεωσουν λογω της τιμης.

κατ εμε ολα αυτα τα βιολογικα κ συμπληρωματα ειναι απλα για να παιρνουν τα λεφτα του κοσμακη...θυμαμαι τον γιατρο του παιδιου που μου ειχε πει πως αν ηθελε να βγαλει λεφτα θα ασχολιοταν με τα κατασκευασματα για τριχοπτωση κ τους κολικους των μωρων...δηλαδη μου ειπε οτι ολα αυτα ειναι απλα για να δινουν θαρρος σε γονεις κ ανθρωπους οτι κατι θα καλυτερεψει...ειναι οπως εκεινη η ταινια με τον Βεγγο ηταν? δεν ειμαι καλη στις ελληνικες ταινιες, που του δινανε ασπιρινι κ νομιζε πως επαιρνε βιταμινη αχαχαχα

νομιζω πως με μια ισοροπημενη διατροφη παιρνουμε ολα οσα χρειαζομαστε :)

εδω θα ειμαι αποψε :)

Link to comment
Share on other sites

ριτακι κορκοδιλινο με χιλιαααααα

fairy εγω αυτο που διαβασα ειναι οτι θα σταματησουν τα βιολογικα κ συμπληρωματα πουθενα ουτε σε αρωστουσ δεν θα δινουν ουτε σε εγκυμονουσεσ!:roll: κ οτι ολα θα περναν απο λειζερ:shock: κ καλα για να σκωτωνουν τα βλαβερα των τροφημων κ οτι ολα τα ζωα θα τρεφοντε μονο με ορμονεσ αλλα παρακατω λεει οτι το κανουν για να εξοντωσουν τον περισσοτερο πλυθησμο γιατι μαζευτικαμε πολυ !

τι να πω εγω σοκαριστικα με ολα οσα διαβασα


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites

μωρε Θενα μου...αληθεια τα πιστευεις ολα αυτα? :) κ ποιος θα μεινει? ο Γιωργακης, ο Μπους, ο ΟΜπαμα κ ποιος αλλος?? χαχαα συγνωμη για το χιουμορ μου....αλλα γενικα μας κανουν να φοβομαστε ακομα κ τη σκια μας κ δε τα μπορω αυτα...ολος ο φοβος που τρεφουν...οπως το οτι θα χρεωκοπησει η Ελλαδα...κ χιλια δυο αλλα...ελπιζω να καταλαβαινεις τον τροπο μου κ το χιουμορ μου :)

Link to comment
Share on other sites

γεια σου fairy !!!!!!!!!!!!!!!! περαστικα στον γιωργη κ στον μπαμπα σας

7δοντια βρε θηριο ??:-D:-Dνομιζω κ της νατασσας εχει καπου τοσα μπραβο μπραβπ μπραβο ! εμειςτωραβγαζουμε το 3 μας εχεεχεχεχε :mrgreen:


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...