Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

πραγματικα ομως τι βραδυ ηταν αυτο ! κ εγω εδω τον εχω αγκαλια κ ψαχνει παρηγορια ...λετε να εναι το δοντακι του ?βγαζει δοντακι πανω .ισα που γρατζουναει .............

τα αποτελεσματα αννικο ποτε θα βγουν ? πονεσε ο μικρουλης ? :roll: ελπιζω να μην ειναι τιποτα κ εχετε τρεχαματα

σημερα εδω ειναι ανοιχτα τα φαρμακεια κ θα αγορασουμε κ το εμβολιο για την αλλη βδομαδα...........

η ιδεα της θενας να παρω μαζι μια μπανανα μου αρεσε ισως το κανω αλλιως καμια φρεζιλακ για το απογευμα ...........

θα παρετε ολες καροτσι ??????????εγω υπαρχει περιπτωση να ερω με ταξι κ ισως τον φερω σε μαρσιπο για να μην εχω βαλε βγαλε .......θα δουμε

(η φιλη μου αν ερθει θα ειναι μετα τις 7.30 κ δεν θα κατσει κ πολυ μαζι μας........ελπιζω να μην υπαχει προβλημα. απλα μου ειπε οτι θα παει εκει για κατι αλλαγες κ δεν μπορουσα να μην της πω οτι θα ειμαι κ γω εκει....δεν εχω δει το μωρακι της τοσο καιρο σαν ευκαιρεια το ειδα)


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα!!!

Δυστυχως δεν θα μπορεσω να ερθω σημερα....:mad:

Απο τη δουλεια θα φυγω κατα τις 5,30 οποτε μεχρι να ερθω να φορτωσω τον μικρο και να φτασω θα παει 7,30 και το κυριοτερο χθες που πηγαμε Αργυρουπολη και ειχα και τη μαμα μου μαζι(καναμε 1 ωρα και 10 λεπτα) το τελευταιο μισαωρο λυσαξε στο κλαμα, το ιδιο και στην επιστροφη που ημουν μονη μου, δεν το μπορω παλι σημερα να περασουμε τα ιδια......:(

Θα ηθελα παρα πολυ να σας συναντησω, ελπιζω την επομενη φορα να τα καταφερω.....Να περασετε πολυ πολυ ομορφα και να βγαλετε καμια φωτο για να ζηλεψουμε οι υπολοιπες....

Ριτα, Αννικο και πασχαλιτσα τι τρελο βραδυ περασατε, εμας ετσι ηταν χθες(6 ξυπνηματα) αλλα σημερα επανηλθε στο κανονικο του.

Για την γαμοβαφτηση οπως τα ειπε η Πασχαλιτσα.

Σας φιλω, παω να ετοιμαστω


P6jGp3.png?33zfA7k2

TZcSp3.png?gfJ9ZCG8

Link to comment
Share on other sites

Αχ κοριτσάρες!!! Καλημέέέέέρα!!!!!!

Κοιμηθήκαμε σήμερααααααααααααα!! Σερί από τη μία ως και τις 9! Κάτι είναι κι αυτό... τι κάτι δηλαδή σούπερ!!! Ούτε μια φορά δε ξύπνησε ο Γιάνναρος!!! Ξεκουράστηκε και η μανούλα πολύ... :) Τρεις μέρες είχα κοιμηθεί 6 ώρες όλες κι όλες!

καλά χθες το πρωί ήμουν τόόόσο κομμάτια σα να υπνοβατούσα ήμουν... ακόμα κι ο Κωνσταντίνος που συνήθως σηκώνομαι μαζί του για πρωινούλι επέμεινε να πάω για ύπνο... και μου χάιδευε τα μαλλιά και μου έλεγε κοιμήσου και μάλιστα έδωσε και το πρωινό γάλα στο Γιάννη και δεν πήρα χαμπάρι...! Με συγκίνησε ομολογώ.... δε με έχει συνηθίσει σε τέτοιες εκδηλώσεις η αγάπη μου... αχ αχ αχ τέτοια κάνει και παραγράφονται τα πάντα όλα!! χιχιχι

Σας διαβάζω κι επανέρχομαι! :)


H7fep3.png

vkBmp3.png

4yGBp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ???? εχω μια φιλη που δουλευαμε μαζι μιλησα μαζι της στο τηλ κ υπαρχει περιπτωση να βρισκεται κ αυτη στο ιδιο μερος αυριο το απογευμα

ειναι στην ηλικια μου κ εχει εναν μπεμπη 3 μηνων περιπου

αν τελικα παει σας πειραζει να την παρω τηλ κ να ερθει να κατσει μαζι μας για λιγο ??????????????????????????

Εμένα μια χαρά μου ακούγεται rita_ki :) κανένα πρόβλημα εγώ δεν έχω πάντως!

Ανυπομονώώώ κορίτσια!!! _mpoumpou_ μακάρι να τα καταφέρεις κι εσύ!!! andith κι εσύ!!!!

Πολύ κρρρρύο όμως κοριτσάκια!! Αλήθεια ξέρετε καθόλου αν έχει ακόμα δωρεάν πάρκιν;


H7fep3.png

vkBmp3.png

4yGBp3.png

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω douar μου καθολου τις γιορτες που ειχα παει ειχε δωρεαν παντως ..........μπορουμε να παρουμε τηλ αν θες να ρωτησουμε

οντως ο καιρος χαλια ..κατω απο αλλες συνθηκες δεν θα εβγαινα με τον μικρο σημερα σε καμια περιπτωση

νατασσακι σημειωσε το καλου κακου............. αν κ οποια φτασει πρωτη θα ανεβει κ σιγα σιγα θα μαζευτουμε

k εσυ ξενιχτησμενη φιλεναδα?ωραια ολες με κονσιλερ σημερα!

douar το δικο σου τηλ το εχω

τι αλλο ?????δεν θυμαμαι

θα φερεται ολες καροτσι ε ?

ρε κοριτσια εσεις που εχετε αμαξια δεν συννενοηστε μηπως βολεψετε κ τις κοπελες που δεν εχουν ?

πχ νατασσα ηπως βλευει να συναντησεις καπου την douar ?δεν ξερω λεω εγω τωρα συγγνωμη που επεμβαινω κιολας


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

oute ego exo provlima me ti fili sou Rita.

elpizo na mporesoun kai alles na erthoun.

eyχαριστω :rolleyes: ελπιζω ναρθει

Εμένα μια χαρά μου ακούγεται rita_ki :) κανένα πρόβλημα εγώ δεν έχω πάντως!

ευχαριστω :rolleyes:

λοιπον με αυτην την κοπελα ειμασταν μαζι γκαστρουλες το ανακοινωσαμε σχεδον μαζι στην εταιρεια

εγω ημουν τοτε υπευθυνη παιδικου στην εταιρεια μου στο καταστημα της κηφισιας κ εκεινη ηταν υπευθυνη ολου του παιδικου τμηματος σε ολα τα καταστηματα(ουσιαστικα υπευθυνη μου ........αυτην επαιρνα για ταμεια κ τετοια) κ η κακομοιρα το πρωτο παιδακι της το εχασε........απεβαλε μεσα στο μαγαζι του πειραια....... αιμα πονος κ ηρθε το μοιραιο..........

μετα απαυτο δουλεψε πολυ λιγο στην εταιρεια κ παραιτηθηκε

ευτυχως ολα πηγαν καλα κ ξαναμεινε εγκυος γρηγορα κ τωρα εχει εναν ξανθο μπεμπακο σχεδον 3 μηνων


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

tha fero karotsi alla tha exo kai to meitai oposdipote!

tha ertho me metro giati me volevei polu! exo 2 stathmous metro konta kai etsi de tha xreiastei na eimai moni sto autokinito.

Ritaki an xreiasteis karotsaki gia na taiseis to giorgi sou deino to diko mou!

ase pou teleutaia sta magazia exoun paidika kathgismatakia!


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


eyχαριστω :rolleyes: ελπιζω ναρθει

ευχαριστω :rolleyes:

λοιπον με αυτην την κοπελα ειμασταν μαζι γκαστρουλες το ανακοινωσαμε σχεδον μαζι στην εταιρεια

εγω ημουν τοτε υπευθυνη παιδικου στην εταιρεια μου στο καταστημα της κηφισιας κ εκεινη ηταν υπευθυνη ολου του παιδικου τμηματος σε ολα τα καταστηματα(ουσιαστικα υπευθυνη μου ........αυτην επαιρνα για ταμεια κ τετοια) κ η κακομοιρα το πρωτο παιδακι της το εχασε........απεβαλε μεσα στο μαγαζι του πειραια....... αιμα πονος κ ηρθε το μοιραιο..........

μετα απαυτο δουλεψε πολυ λιγο στην εταιρεια κ παραιτηθηκε

ευτυχως ολα πηγαν καλα κ ξαναμεινε εγκυος γρηγορα κ τωρα εχει εναν ξανθο μπεμπακο σχεδον 3 μηνων

kala pou mas to eipes na xeroume min poume kamia vlakeia!


uDLqp1.png

Link to comment
Share on other sites

Ritaki an xreiasteis karotsaki gia na taiseis to giorgi sou deino to diko mou!

ase pou teleutaia sta magazia exoun paidika kathgismatakia!

θα ερθω 99,9 με ταξι κ τον βαζω στο μει τει κ εγω κ σκεφτομουν να μην φερω καροτσι μωρε γιατι σκεφτομαι το βαλε βγαλε στο ταξι

αλλα σκεφτομαι μην το μετανιωσω.....θα δω αναλογα τις διαθεσεις του

παντως ευχαριστω κοριτσακι μου


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

kala pou mas to eipes na xeroume min poume kamia vlakeia!

οχι βρε τι βλακεια σιγα οι εαυτοι μας θα ειμαστε προς θεου

εξαλλου το λει κ μονη της δεν εχει προβλημα

το ξεπερασε απτην στιγμη που εμεινε παλι εγκυος

κ την εταιρεια την βριζει συνεχεια εχεχεχεχε

εχτες που μιλησαμε μου ειπε οτι καπου 7.30 θα ερθει θα την παρω αργοτερα να δω

αλλα το δικο μας ραντεβου ειναι ασχετο με αυτο

εξαλλου νιωθω οτι εσας σας γνωριζω περισσοτερο :tongue:


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω douar μου καθολου τις γιορτες που ειχα παει ειχε δωρεαν παντως ..........μπορουμε να παρουμε τηλ αν θες να ρωτησουμε

οντως ο καιρος χαλια ..κατω απο αλλες συνθηκες δεν θα εβγαινα με τον μικρο σημερα σε καμια περιπτωση

νατασσακι σημειωσε το καλου κακου............. αν κ οποια φτασει πρωτη θα ανεβει κ σιγα σιγα θα μαζευτουμε

k εσυ ξενιχτησμενη φιλεναδα?ωραια ολες με κονσιλερ σημερα!

douar το δικο σου τηλ το εχω

τι αλλο ?????δεν θυμαμαι

θα φερεται ολες καροτσι ε ?

ρε κοριτσια εσεις που εχετε αμαξια δεν συννενοηστε μηπως βολεψετε κ τις κοπελες που δεν εχουν ?

πχ νατασσα ηπως βλευει να συναντησεις καπου την douar ?δεν ξερω λεω εγω τωρα συγγνωμη που επεμβαινω κιολας

Το σκεφτόμουν να σου πω την αλήθεια Ριτάκι :) :) :) Νομίζω η Νατάσα μένει προς Χαλάνδρι και έτσι νομίζω δε τη βολεύει... εγώ μένω Αργυρούπολη - αν είσαι βέβαια Νατασάκι στη γειτονιά από πιο νωρίς εννοείται έρχομαι και σε παίρνω :)_mpoumpou_ κι εσύ που μένουμε σχετικά κοντά! :)rita_ki μου ενημέρωσέ με αν δε μπορεί ο Άγγελος... κρίμα είναι να παίρνεις ταξί πήγαινε-έλα... έρχομαι να σε πάρω αν είναι... δε είσαι τόσο μακριά :) Στείλτε μου pm κοριτσάκια να το κανονίσουμε.. μη μάθω όμως ότι θα μπορούσα να σας πάρω και δεν επικοινωνήσαμε! άντε!!

δυστυχώς έχω το τζιπ σήμερα (Jimny μικρούλη τρίπορτο) και χωράμε μόνο μια ακόμα μανούλα με το Μαγιόπουλό της :)


H7fep3.png

vkBmp3.png

4yGBp3.png

Link to comment
Share on other sites

οχι douar μου θαρθω με ταξι δεν εχω κανενα προβλημα αληθεια σας λεω !

κ στο γυρισμο βλεπουμε αν ερθει η μπουμπου ισως της φορτωθω μεχρι την γειτονια της κ μετα ειμαι σχετικα κοντα

(αλλα μπορει κ να ερθει ο αγγελος να με παρει )

παω να φορτισω την ψηφιακη χεχεχεχεχ :mrgreen:


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...