Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Cafe Μάϊος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 16,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • rita__ki

    3184

  • fairymummy

    2682

  • natasa133

    1469

  • THENA

    1188

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

μεγαλωνει η παρεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μπραβο ρε νατασσακι για την πρωτοβουλια !

εγω ακομα περιμενω τον αγγελο να σχολασει για να συννενοηθω!

αλλα κ αυτος να μην με φερει αυριο θα ερθω με ταξι δεν εχω προβλημα!

εμενα γιαουρτι δεν τρωει οποτε μαλλον θα παρω μαζι να του φτιαξω τιποτα της frezylac θα δουμε αλλιως γαλα δεν ξερω


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ???? εχω μια φιλη που δουλευαμε μαζι μιλησα μαζι της στο τηλ κ υπαρχει περιπτωση να βρισκεται κ αυτη στο ιδιο μερος αυριο το απογευμα

ειναι στην ηλικια μου κ εχει εναν μπεμπη 3 μηνων περιπου

αν τελικα παει σας πειραζει να την παρω τηλ κ να ερθει να κατσει μαζι μας για λιγο ??????????????????????????

Εγώ δεν εχω κανένα πρόβλημα!

Link to comment
Share on other sites

geia sas κοριτσια

εμεισ μια χαρα χαλια ειμαστε:cry: παλι αντιβιωση εγω κ ο Αηδονησ εισπνοεσ κ αντιπυρετικα ...εφτασε 39,8 ο αηδονησ:confused:

φαγαμε ολη την ημερα στο ιατριο χαμοσ γινοταν εκανε κ 20-30 λεπτα καθε ασθενη.... τα νευρα μασ κροσια:evil:

τα παιδια ευτυχωσ απυρετα αλλα εχουν βηχα πολυ κ θα τα παω στο γιατρο γιατι κ το ικα εχουν απεργια:twisted:

ο ιασονασ ειναι καλα κ ελπιζω να μινει ετσι ,τον συκωσα το απογευμα απο την κουνια κ τον ακουμπισα κατω στο χαλι κ μερικα παιχνιδια κ εκατσε ο κακομοιρησ μονοσ του με κλειστη την πορτα ...το μωρο μου λεσ κ καταλαβαινε αχνα δεν εβγαλε ηρθε η πεθερα μου κ τον πηρε κατω σπιτι τησ πριν απο λιγο..αυτα απο μασ.

εσεισ αυριο θα βρεθητε ...τι καλα να ειμουν κ εγω εκει:rolleyes:

νατασσα δεν πιραζει που δεν τον κανεισ καθε μερα αρκει που τον πλαινεισ τοπικα αν κ καλυτερα θα ηταν καθε μερα τουλαχιστων το καλοκαιρι επιβαλεται;)

ριτακι εγω παιρνω μαζι μου μια μπανανα κ ξεχνιεται κ κανα μιραντα μπισκοτο κ τον κραταει κ καμια φορα κ χυμο μια χαρα κρατιεται κ δεν γκρινιαζει;)


image.php?type=sigpic&userid=23500&dateline=1274288107

-------------------------------------------

ΓΙΩΡΓΟ ΔΑΝΑΗ ΙΑΣΟΝΑ

Η ΜΑΜΑ ΣΑΣ ΛΑΤΡΕΥΕΙ!

1218455mjqw66vx3t.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

eimai polu xaro;umeni pou tha sas do avrio koritsia!!!

erotisi asxeti: Sti gamovaftisi ti ginete prota? gamos i vaftisi? Rita esu pou piges gia dose details.

me endiaferei gia tin aderfi mou! kai i nufi pos itan se auti pou piges? me kanoniko nufiko?

πρωτα γινεται ο γαμος και μετα η βαφτιση...

η νυφη ειναι με το νυφικο και στα 2 μυστηρια...

τωρα αν θελει να αλλαξει για την βαφτιση δυσκολο...........

ξεκιναει σχεδον αμεσως το 2ο και δεν υπαρχει και ο καταλληλος χωρος υποθετω...

καλο βραδυ!!!

ps...εγω κοριτσακια μετακινουμαι πολυ δυσκολα μονη μου με τον μικρο...:rolleyes:


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

thenaki περαστικα σας!!!

εγω οπως ξαναειπα χρειαζομαι τρενο,που εχει απεργια οποτε δε θα σας δω!!

Μόλις άκουσα στις ειδήσεις ότι αύριο θα λειτουργούν όλα τα μμμ κανονικά!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Θα μας έρθεις andith μας;

Link to comment
Share on other sites

Ουφφφφφφ...

Απο τις 9:30 που τον έβαλα για ύπνο ο μικρός ξυπνάει κάθε 20'-25' και κλαίει Τι να έχει :confused::confused::confused:. Έχει βγάλει και κάτι κοκκινίλες στο πρόσωπο (μάγουλα και πιγούνι), ελπίζω να μην είναι καμία αλλεργία , ευτυχώς έχω κανονίσει αύριο το πρωί να έρθει η μικροβιολόγος να τους πάρει αίμα οπότε έκει θα δείξει. Να δω πως θα τον σηκώσω 7:30 το πρωί (αν κοιμηθεί ως τότε)!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kaλημερα κ απο μενα συσκολο βραδυ απιστευτο...ο μικρος με το που τον ακουμπουσα στην κουνια εκλαιγε μονο στο διπλο η αγκαλια καθεται κ κανει ελαφρυ υπνο........ δεν εχω κοιμηθει καθολου σχεδον κτωρα το πρωι παλι τα ιδια μου κανει ....μα τι εχει παθει???

αννικο κ ο σωκρατης τα ιδια? μηπως οι κοκκινιλες ειναι επειδη ισως τριβεται ?

θενακι μου περαστικα σας ρε κοπελα μου

νατασσουλι με καλυψε η pasxalitsa ..οπως τα ειπε περισσσοτερες πληροφοριες απο κοντα.......... παντως εμενα δεν μου αρεσε(για να το κανω εγω )

πΑΩ μηπως φτιαξω κανεναν καφε κ καπως συνελθω


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΗΗΜΕΕΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΣΟΥΠΡΕΣ

Τι βράδυ ήταν αυτό βρε φιλενάδες... τελικά ο μικρός κοιμήθηκε στις 4:30 και ξαναξύπνησε στις 6:15 και στις 7:30 τα ξύπνησα γιατί ήρθε η μικροβιολόγος και τώρα τον έχω και χασκογελάει μόνος του:lol::lol::lol::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ριτα μαζί γράφαμε!

Ασε τις άλλες στο mall και έλα από δω να κοιμηθούμε, εχω και στρώμα tempur:lol:;):lol:;):lol:;)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα....

κι εγω 2 φορες τον πηρα στο κρεβατι μας γιατι στην κουνια δεν καθοτανε...

μα τι παθανε σημερα?

λετε δοντια?

απο το αλμα βγηκαμε λογικα...

Αννικο μου εκλαιγε ο μικρουλης που τον τσιμπησε? πωπω βαρβαρο ξυπνημα εκανε ο αμοιρος...:(


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites

καλημερα....

κι εγω 2 φορες τον πηρα στο κρεβατι μας γιατι στην κουνια δεν καθοτανε...

μα τι παθανε σημερα?

λετε δοντια?

απο το αλμα βγηκαμε λογικα...

Αννικο μου εκλαιγε ο μικρουλης που τον τσιμπησε? πωπω βαρβαρο ξυπνημα εκανε ο αμοιρος...:(

καλημέρα pasxalitsa

ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ :eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Ενώ περίμενα τα σηκώσουν την πολυκατοικία με τα κλάματα, δεν έκαναν ούτε κιχ τα πουλάκια μου!!!! Αφού η μικροβ. τρελάθηκε:tongue:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...