Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Απριλίου 2015


olympia_st

Recommended Posts

κορίτσι μου να σου ζήσει το κοριτσάκι σου. Είναι πολύ δυνατό παιδάκι κ άντεξε από ότι φαίνεται.

Στην ομαδούλα μας, έχουμε μεγάλη ποικιλία απο άποψη βάρους, χαχα.

Η δικιά μου γεννήθηκε ελλειποβαρής, 2240 στις 38 εβδομάδες, αλλά είχε ύψος φυσιολογικό, 49 πόντους. Τώρα 5 μηνών εχτές είναι 5,5 κιλά κ 62 πόντους (τους πόντους τους μέτρησε ο παιδίατρος πριν 1 βδομάδα).

Η δικιά μου όμως είναι λιγόφαγη κ δεν ξέρω αν πιάνεται ,χαχα.

Επίσης έχουμε κ μωράκια που έχουνε φτάσει 9 κιλά.

Μην ανησυχείς για το βάρος, γεννήθηκε πολύ μικρούλα κ ταλαιπωρήθηκε πολύ, θα το πάρει γρήγορα. κ το ύψος σε λίγο καιρό θα τα φτάσει κ τα δικά μας.

Πότε γεννήθηκε η μικρούλα σου?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

κορίτσι μου να σου ζήσει το κοριτσάκι σου. Είναι πολύ δυνατό παιδάκι κ άντεξε από ότι φαίνεται.

Στην ομαδούλα μας, έχουμε μεγάλη ποικιλία απο άποψη βάρους, χαχα.

Η δικιά μου γεννήθηκε ελλειποβαρής, 2240 στις 38 εβδομάδες, αλλά είχε ύψος φυσιολογικό, 49 πόντους. Τώρα 5 μηνών εχτές είναι 5,5 κιλά κ 62 πόντους (τους πόντους τους μέτρησε ο παιδίατρος πριν 1 βδομάδα).

Η δικιά μου όμως είναι λιγόφαγη κ δεν ξέρω αν πιάνεται ,χαχα.

Επίσης έχουμε κ μωράκια που έχουνε φτάσει 9 κιλά.

Μην ανησυχείς για το βάρος, γεννήθηκε πολύ μικρούλα κ ταλαιπωρήθηκε πολύ, θα το πάρει γρήγορα. κ το ύψος σε λίγο καιρό θα τα φτάσει κ τα δικά μας.

Πότε γεννήθηκε η μικρούλα σου?

αχ ευχαριστώ για την απάντηση! 19 Απρλίου γεννηθηκε η μικρη 980 γρ κ 34 πόντους, βγηκαμε από το μαιευτήριο 2230. ευχαριστώ για τις ευχές κ ανταποδιδω!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Κοριτσια μου καλησπερα και συγγνωμη που παρεμβαινω στην ομαδα σας.Καταρχην να χαιρεστε τα μωρακια σας και ευχομαι να τα λεμε συντομα ολες μας ως μανουλες.Θα θελαμε να γνωριζετε καποια βασικα για εμας.Εχουμε κανει 3 προσπαθειες εξωσωματικης ,2 εκ των οποιων,μια βιοχημικη και μια παλλινδρομη.Το Σεπτεμβριο καναμε μια ακομα προσπαθεια και εχουμε παγωτινια.Αυτο το μηνα θελουμε να κανουμε μια ακομα προσπαθεια .Ειμαστε και οι δυο ανασφαλιστοι και κανουμε εκκληση σε οποιο κοριτσι ισως περρισεψαν φαρμακα και εχει την καλοσυνη για να μπορεσουμε να πραγματοποιησουμε την προσπαθεια μας!Ευχομαστε να μην γιναμε φορτικοι ή ενοχλητικοι,σας ευχομαστε παντα ευτυχια στις οικογενειες σας!Ευχαριστουμε θερμα!


????❤❤????Focus on Smile and Rainbow Babies????❤❤????

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...