Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Αυγουστος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Ουπς σόρυ! Μπερδεύτηκα! 20/07 ήθελα να πω. Χιχιχι!

Κοίτα εγώ προσωπικά μέχρι που το είδα και μου είπαν πως είναι υγιές είχα άγχος. Λίγο τραβηγμένο βέβαια αλλά το ένα περνάει και έρχεται το άλλο. Φεύγει η μια εξέταση και ακολουθεί η άλλη και στο τέλος έχεις να σκέφτεσαι και τον τοκετό. Αλλά όλα είναι μελετημένα από την φύση, μην αγχώνεσαι για πράγματα που θα έρθουν ομαλά.

Πάω τώρα στο καφέ μας και αν θέλεις κάτι εσύ ή καμιά άλλη κοπέλα ελάτε μια βόλτα από εκεί! Καλό υπόλοιπο και η ώρα η καλή!!!


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • happiness

    1879

  • galat

    1750

  • DimRous

    1091

  • amande

    977

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Λοιπον, μια που έγινε κατάληψη στο καφε από μας τις ανώμαλες, είπα να ξαναρθω κ γω να πω στο λουκούμι άμα θέλει να του στείλω φωτό από τον τοκετό μου που μοιάζω σα να είμαι σε σπα και κάνω υδρομασάζ, έτσι για να μην αγχώνεται!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, μια που έγινε κατάληψη στο καφε από μας τις ανώμαλες, είπα να ξαναρθω κ γω να πω στο λουκούμι άμα θέλει να του στείλω φωτό από τον τοκετό μου που μοιάζω σα να είμαι σε σπα και κάνω υδρομασάζ, έτσι για να μην αγχώνεται!

Σε σπα με υδρομασαζ????Θεεεεελω θεεεεελω!!!!Καλα ε το ονειρο μου ειναι το υδρομασαζ!!!!Αφου μερικες φορες παω στο καβουρι σ'ενα ξενοδοχειο που εχει πισινα με υδρομασαζ και κανα τριωωωωωρο λιωωωνωω εκει!!!!Να φανταστω οτι ετσι θα ειναι η γεννα και στην στον κοσμο!!!Με δουλευεται το ξερω αλλα τι να κανουμε!!!Παρηγορια στον αρρωστο μεχρι να βγει η ψυχη του.....:tongue:

Και εγώ νωρίτερα γέννησα με ΠΗΤ 17/08 ο μπεμπάκος μας ήρθε 10/08!!!

Πηγα εχτες στον δοκτορ και ειδαμε τον σακο!!!Ωραιοτατος μου ειπε ειναι...Εχει "κολλησει" καλα στην μητρα,το μεγεθος του σακου ειπε μια χαρα με μπολικο υγρο...Αυτααααα.Ααααα βγαλαμε και φωτο!!!Η πρωτη μας φωτο!!!!Μου ειπε ΠΗΤ 2/8/10 αλλα μπορει και νωριτερα μπορει και αργοτερα!!!Ειδωμεν λοιπον!!Καμμια νεα αφιξει ειχαμε η θα μιλαω σαν την ζουρλη μονη μου εδω???:lol:

Επεξεργάστηκαν by Loukoumaki!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε λουκούμι!

Το ξενοδοχείο που λες το χω στα υπόψη, κοντά μου είναι, θαύμα. Δεν έιναι πανάκριβο? Θέλω πάω!

Ρε αλήθεια σου λέω, διάβασε κ τη περιγραφή τοκετού στο παλιό πάρεντς να δεις, αλήθεια θαύμα ήταν, δε πόνεσα καθόλου, μετά με βγάλαν στις φίλες απέξω κ κακάριζα, έλεγα αντε ρεεεεεεεεεεε αυτό ήταν όλοοοοοοο?? Τωρα είναι τα ζόρια χαχαχαχαχα η γέννα τζάμι ήταν! Γλυκα ζόρια πάραυτα!


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σε σπα με υδρομασαζ????Θεεεεελω θεεεεελω!!!!Καλα ε το ονειρο μου ειναι το υδρομασαζ!!!!Αφου μερικες φορες παω στο καβουρι σ'ενα ξενοδοχειο που εχει πισινα με υδρομασαζ και κανα τριωωωωωρο λιωωωνωω εκει!!!!Να φανταστω οτι ετσι θα ειναι η γεννα και στην στον κοσμο!!!Με δουλευεται το ξερω αλλα τι να κανουμε!!!Παρηγορια στον αρρωστο μεχρι να βγει η ψυχη του.....:tongue:

Πηγα εχτες στον δοκτορ και ειδαμε τον σακο!!!Ωραιοτατος μου ειπε ειναι...Εχει "κολλησει" καλα στην μητρα,το μεγεθος του σακου ειπε μια χαρα με μπολικο υγρο...Αυτααααα.Ααααα βγαλαμε και φωτο!!!Η πρωτη μας φωτο!!!!Μου ειπε ΠΗΤ 2/8/10 αλλα μπορει και νωριτερα μπορει και αργοτερα!!!Ειδωμεν λοιπον!!Καμμια νεα αφιξει ειχαμε η θα μιλαω σαν την ζουρλη μονη μου εδω???:lol:

Με το καλό κοπέλα μου!!!

Καλέ τι μόνη μέχρι να έρθουν οι υπόλοιπες Αυγουστομανούλες θα έχεις εμάς τις τρελές να σου κρατάμε παρέα!!!Και αν βαριέσαι έλα απο το καφέ του 2009 να τα λέμε!!!:P


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα ε αμα γεννησω με αυτη την περιγραφη που μου κανεις θα σε τιμησω δεοντος!!!!Την ωρα που θα γενναω θα τραγουδαω Ο χανεη χανεη!!!:lol:

Το ξενοδοχειο που λες εγω εχω παει συνολο 5 φορες!!Δεν εχω παει ποτε για μασαζ και τετοια γιατι η τσεπη μου δεν το αντεχει!!!Πηγαινω μονο στην πισινα.Η τιμη ειναι 40 ευρω για μιαμιση ωρα αλλα ποτε κανεις δεν σου λεει βγες στην μιαμιση οποτε μπορεις να μεινεις οσο θες!!!!Ειναι τελεια και πολυ αναζωογονητικα!!!Αφου οταν βγαινεις νιωθεις αλλος ανθρωπος!!!Γυρω γυρω απο την πισινα εχει διαφορα ειδη μασαζ μεσα στο νερο.Δηλαδη στεκεσαι σε μια μερια και ριχνει με πιεση απο μεσα μερο το οποιο ειναι ας πουμε για την μεση,μετα εχει αλλο για τον αυχενα,αλλο για τον "πω πω"!!!,αλλο για κυτταριτιδα (οχι οτι το χρειαζομαστε εμεις),αλλο για γαμπες,αλλο για πατουσες!!!Εγω οποτε εχω παει το 3ωρακι παντως το εχω κατσει σιγουρα μην σου πω και 4 ωρες.Συνηθως ειναι το δωρακι μου απο αδερφες,κουνιαδα και Λουκουμα!!!!Της αδερφης του Λουκουμα της αρεσει πολυ και πηγαινει πιο συχνα...Αυτη εχει μεινει κ ολας ολοκληρο γουικεντ με μασαζ και λοιπα και ηταν τεεεελεια!!!Εγω αμα μεινω ολοκληρο γουικεντ εκει μετα με βλεπω να φευγω απο την πισινα και να πηγαινω καπακι στην κουζινα τους για να κανω λατζα για να πληρωσω τα σπασμενα!!!

Παντως οντως ειναι πολυ ωραια και για 40 ευρω το αξιζει πραγματικα!!!

Επεξεργάστηκαν by Loukoumaki!
Link to comment
Share on other sites

αχ μην μας βάζεις ιδέες λουκουμάκι!!!Μην μας βάζεις ιδεές!!!

Εγώ θα σου πώ για την γέννα μου όταν γεννήσεις!!!Μην σε τρομάξω!!!Μία μικρή γεύση μόνο!!!Πήγα στο στο μαιετήριο στις 9 και γέννησα στις 18.50!!!Αλλά και 5 μέρες να έκανα να γεννήσω πάλι θα άξιζε τον κόπο 1000%!!!


yXNfp3.png

l63xp2.png

2k1Up2.png

Link to comment
Share on other sites

Λουκουμι, ολες γεννησανε νωριτερα απο ΠΗΤ ΑΛΛΑ υπαρχει και μια ψυχη βρε παιδια που γεννησε μια εβδομάδα μετα!!!

Η αφεντομουτσουνάρα μου!!!!!!!!

πητ 12/8 και γεννησα 18/8!!!! οριστε μας!!!!!!!;)

Ντινα, εσυ πουλάκι μου περιγραφη τοκετου είχες γράψει?? δεν ειχα διαβασει!:confused:

Λοιπον λουκουμάκι μην αγχωνεσαι ολα καλα..ειναι νωρις ακομη.....!!!

Κατσε να μπεις με το καλό στο μήνα σου και εχεις χρόνο για τέτοια!!:D

Τι γινεται ομως? καμια αλλη Αυγοστομανουλα δε θα σκάσει μύτη??

Μπηκε ο Δεκέμβρης λεμε!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Γεια σας κορίτσια,

η νύφη μου μόλις ανακαλύψαμε ότι είναι έγκυος και θα γίνω θεία. Τελευταία περίοδος 25/10 άρα πητ loukoumaki για πες 2/8 νομίζω. Μελλοντικά λιονταράκια.

Θα της πω να κάνει εγγραφή να τα λέτε.

Καλή εγκυμοσύνη.


[sIGPIC][/sIGPIC]1.12.2008 - Αντίκρυσα το φως της ζωής μου!

Link to comment
Share on other sites

Αστο Αγγελική, δε βλέπεις, οι μέλλουσες Αυγουστομαμάδες είναι κουλ, ακόμα να κάνουν τεστ! Καλέεεεεεεε έχετε καθυστέρηση δε το βλέπετε??

Μέχρι κ το λουκούμι τρόμαξε με τη πάρτη μας κ έφυγε...:(

Ρε συ Αγγελική και τώρα να ξαναγκαστρωθούμε, για Σεπτέμβρη πάμε, δε προλαβαίνουμε, άστο....next year.


DWyVp1.png30b2p1.pngcekS.png

Τα thavmatakia μας και μεις!

Link to comment
Share on other sites

Καλέ ακομη?????????

Πάει 2 μαναδες θα χει όλες και όλες ο Αυγουστος 2010!!!!!!!

Εχεις δικιο Honey,παμε για Αυγουστο 2011 εμεις!

Να τους πουμε να μας ανοιξουν καφέ απο τωρα να τα λέμε και εκει???χαχαχαχα:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...