Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Cafe Σεπτέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 347
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • amande

    amande 90 δημοσιεύσεις

  • eri

    eri 56 δημοσιεύσεις

  • nenaki

    nenaki 45 δημοσιεύσεις

  • theolvas

    theolvas 44 δημοσιεύσεις

καλημερα στα κοριτσακια του σεπτεμβρη που ολα εχουν μετακομισει!

απο αυριο ειναι η τιμητικη μας...πρωτομηνια!μας ευχομαι με ενα πονο!γερα και στρουμπουλα μωρακια στις αγκαλιες μας!

ραντεβου εχω ξανα στις 14/09,τοτε θα ξερουμε ποτε γενναμε ειπε ο γιατρουλης.

ποια ειναι η πρωτη που περιμενουμε?


image.php?type=sigpic&userid=26070&dateline=1402327573
Link to comment
Share on other sites

καλημερα στα κοριτσακια του σεπτεμβρη που ολα εχουν μετακομισει!

απο αυριο ειναι η τιμητικη μας...πρωτομηνια!μας ευχομαι με ενα πονο!γερα και στρουμπουλα μωρακια στις αγκαλιες μας!

ραντεβου εχω ξανα στις 14/09,τοτε θα ξερουμε ποτε γενναμε ειπε ο γιατρουλης.

ποια ειναι η πρωτη που περιμενουμε?

Καλημέρα!!!!Μάλλον εγώ θα είμαι από τις πρώτες!!!!Με έχουν πιάσει συσπάσεις και σήμερα θα πάω στο γιατρό να κλείσουμε ημερομηνία για καισαρική μέσα στην άλλη εβδομάδα αν αντέξω μέχρι τότε....Με το καλό όλες τα μωράκια σας!!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια του Σεπτεμβρίου!

Μπαίνω σήμερα στην 38η εβδομάδα και έχω ραντεβού με το γιατρό γιατι ο λώρος έχει τυλιχτεί στο λαιμό του μωρού:cry: Αν δεν έχει αλλάξει κάτι, αύριο μάλλον θα κάνω καισαρική γιατι το μωρό κάνει βραδυκαρδίες...

Σας φιλώ

και

εύχομαι σε όλες μας "Καλή Λευτεριά"!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια του Σεπτεμβρίου!

Μπαίνω σήμερα στην 38η εβδομάδα και έχω ραντεβού με το γιατρό γιατι ο λώρος έχει τυλιχτεί στο λαιμό του μωρού:cry: Αν δεν έχει αλλάξει κάτι, αύριο μάλλον θα κάνω καισαρική γιατι το μωρό κάνει βραδυκαρδίες...

Σας φιλώ

και

εύχομαι σε όλες μας "Καλή Λευτεριά"!!!

με το καλο κοριτσι μου!ευχομαι να πανε ολα τελεια!;)


image.php?type=sigpic&userid=26070&dateline=1402327573
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!!!Μάλλον εγώ θα είμαι από τις πρώτες!!!!Με έχουν πιάσει συσπάσεις και σήμερα θα πάω στο γιατρό να κλείσουμε ημερομηνία για καισαρική μέσα στην άλλη εβδομάδα αν αντέξω μέχρι τότε....Με το καλό όλες τα μωράκια σας!!!!!

αντε,με το καλο!καλως να δεχτειτε το νεο μπεμπακι σας!να παιρνουμε και σειρα...:D


image.php?type=sigpic&userid=26070&dateline=1402327573
Link to comment
Share on other sites

Γέννησα πέρσι 8 Σεπτεμβρίου...φέτος ετοιμάζω το πάρτυ για τα πρώτα γενέθλια του αγαπούλη μου...περνάει γρήγορα ο καιρός...

σας εύχομαι να κρατήσετε γερά μωρά και να πλημμυρίσει αγάπη η ζωή σας! να είστε ήρεμες και όλα θα πάνε υπέροχα!

με το καλό να αριβάρουν τα θαυματάκια σας!

Φιλικά,

Μαρία

Link to comment
Share on other sites

Γέννησα πέρσι 8 Σεπτεμβρίου...φέτος ετοιμάζω το πάρτυ για τα πρώτα γενέθλια του αγαπούλη μου...περνάει γρήγορα ο καιρός...

σας εύχομαι να κρατήσετε γερά μωρά και να πλημμυρίσει αγάπη η ζωή σας! να είστε ήρεμες και όλα θα πάνε υπέροχα!

με το καλό να αριβάρουν τα θαυματάκια σας!

Φιλικά,

Μαρία

να τον χαιρεσαι τον αγαπουλη σου!να ναι παντα γερος και :Dχαρουμενος!


image.php?type=sigpic&userid=26070&dateline=1402327573
Link to comment
Share on other sites

Τί σας έλεγα;;;;;Πήγα στον γιατρό.Τράχηλος ανοιτός, πλακούντας έτοιμος, έναρξη συσπάσεων,το μωρό σε θέση μάχης και μία τομή έτοιμη να εκραγεί.Έκανα δύο ενέσεις ωρίμανσης πνευμόνων και Παρασκευή πρωί μπάινω για καισαρική αν δεν έχει συμβεί κάτι άλλο μέχρι τότε!!!!!!!Έχω τόσο άγχος!!!!!!!!Μάτι δεν μπορώ να κλείσω.....Ελπίζω όλα να πάνε καλά!!!!!


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites

πω πωωω κορίτσια έχω κάνει πανικό....δεν περιμενα να αγχωθω τόσο πολύ τελυταία στιγμή!!! με το καλό όλες μας και με έναν πόνο:D!!!!

ευχαριστούμε maria για τις ευχές, να χαίρεσαι το αγοράκι σου!!!


c2Gbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τί σας έλεγα;;;;;Πήγα στον γιατρό.Τράχηλος ανοιτός, πλακούντας έτοιμος, έναρξη συσπάσεων,το μωρό σε θέση μάχης και μία τομή έτοιμη να εκραγεί.Έκανα δύο ενέσεις ωρίμανσης πνευμόνων και Παρασκευή πρωί μπάινω για καισαρική αν δεν έχει συμβεί κάτι άλλο μέχρι τότε!!!!!!!Έχω τόσο άγχος!!!!!!!!Μάτι δεν μπορώ να κλείσω.....Ελπίζω όλα να πάνε καλά!!!!!

κατι ηξερες εσυ κοπελα μου...μιλησε η εμπειρια!ευχομαι ολοψυχα να πανε ολα τελεια!καλη λευτερια!:D


image.php?type=sigpic&userid=26070&dateline=1402327573
Link to comment
Share on other sites

πω πωωω κορίτσια έχω κάνει πανικό....δεν περιμενα να αγχωθω τόσο πολύ τελυταία στιγμή!!! με το καλό όλες μας και με έναν πόνο:D!!!!

ευχαριστούμε maria για τις ευχές, να χαίρεσαι το αγοράκι σου!!!

δεν εισαι η μονη που εεις πανικοβληθει!:?

με το καλο κοριτσι μου και με ενα πονο σε ολες μας!!!


image.php?type=sigpic&userid=26070&dateline=1402327573
Link to comment
Share on other sites

πήγα κοριτσάκια στο γιατρό, ταχυκαρδια με είχε πιάσει απο το άγχος μου....κάναμε υπέρηχο και την ωραιότατη εξετασούλα με το δάχτυλο, μου είπε οτι ο μπέμπης είναι μια χαρά "καλοπερνάει" για την ακρίβεια:D, και θα με ξαναδει την άλλη πεμπτη πρωί πρωί με τη βαλιτσούλα μου μαζί....δεν είναι έτοιμος να βγει ακόμα και μου είπε πως αν εξακολουθώ να είμαι έτσι κάτω θα κάνουμε καισαρική γιατί λόγω διαβήτη δεν μπορούμε να περιμένουμε να βγεί μόνος του.....αυτά απο μένα...περιμένω τα δικά σας νεα


c2Gbp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μανούλες του Σεπτεμβρίου μπήκατε στον μηνα σας ε??? Εγω ειμαι μια μαμα του περυσινου Σεπτέμβρη και εχω ενα μπεμπουλι που ειναι ετοιμος να χρονίσει!!Πως περναει ο καιρος...

Μπήκα να σας ευχηθω καλη Λευτερια και με ενα πόνο κορίτσια ....ζήστε την στιγμη!!!

Με το καλο να υποδεχθείτε τα παιδάκια σας


eNortjKzUjI0NzQ2M1KyBlwwFX8C0Q,,98.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...