Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Σεπτέμβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 347
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • amande

    amande 90 δημοσιεύσεις

  • eri

    eri 56 δημοσιεύσεις

  • nenaki

    nenaki 45 δημοσιεύσεις

  • theolvas

    theolvas 44 δημοσιεύσεις

γεια σας εγκυουλες!!!

τι κανετε???

τελευταια εχω χαθει αλλα δε βρισκω καθολου χρονο να μπαινω..

ολα πανε καλα με την εγκυμοσυνη,εκτος απο κατι ψιλοπονακια ,την τεταρτη εχω ραντεβου με τον γιατρο..

εμεις ειμαστε σε φαση να βαψουμε το δωματιο της νεας μπεμπουλας μας..αντε να δουμε ποτε θα το τελειωσουμε...

σας αφηνω προς το παρον!

φιλακια στις κοιλιτσες σας!!!


2lz07ypaigyui6fs.png

kk3v7ypaostspbl2.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσάκια εγώ τρέχω και δε φτάνω, μετακομίζουμε αύριο και γίνεται χαμόοοοοος.....θα γεννήσω σε καμιά κούτα επάνω.....θα σας χάσω για λίγο διάστημα μέχρι να κάνω συνδέσεις με internet κτλ....

nenaki γιατί έχεις πόνους????

φιλάκια κούκλες....αν πάω για λίγες μέρες στους γονείς μου θα δω τα νέα σας σύντομα,


c2Gbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοιλίτσες μου τι κάνετε?? εγώ μετακόμισα και ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ.....ακόμα το σπίτι είναι πεδίο μάχης και οι μαστόροι δεν έχουν τελειώσει τις εργασίες στο υπόγειο...ένας χαμός. και δε συζητάμε για τις τιμές σακχάρου μου το σκ που έγινε η μετακόμίση, λόγω άγχους και κούρασης και παρόλο που έκανα και ινσουλίνη έκανα 150άρια, χωρίς να τρώω και τίποτα φοβερό, μετά που ηρέμησα έπεσαν και οι τιμές...τι έχει τραβήξει αυτό το παιδί μου απο μένα δε λέγεται, έχω πολλές τύψεις, αν θα με βρίζει όταν γεννηθεί δε θα φταίει...

internet στο σπίτι δεν έχω ακόμα και μάλλον θα αργήσει μεχρι να γίνει η σύνδεση...έχω έρθει στους γονείς μου για 1 εβδομάδα οπότε θα σας "βλέπω" για λίγες μέρες


c2Gbp2.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσαρες μου!

πως ειστε?οι κοιλιτσες πως πανε?περναααααει ο καιρος και πλησιαζει η μερα που θα αγκαλιασουμε τα μπεμπεκια μας!!!

συννεφιασε και οπως φαινεται θα βρεξει...

η μικρη μου 'κλοτσαει' αρκετα συχνα και χαιρομαι...τη δευτερα παιρνω αποτελεσματα απο την καμπυλη.μακαρι να ναι καλα!

καλο σ-κ ομορφες!


image.php?type=sigpic&userid=26070&dateline=1402327573
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσαρες μου!

πως ειστε?οι κοιλιτσες πως πανε?περναααααει ο καιρος και πλησιαζει η μερα που θα αγκαλιασουμε τα μπεμπεκια μας!!!

συννεφιασε και οπως φαινεται θα βρεξει...

η μικρη μου 'κλοτσαει' αρκετα συχνα και χαιρομαι...τη δευτερα παιρνω αποτελεσματα απο την καμπυλη.μακαρι να ναι καλα!

καλο σ-κ ομορφες!

Βασούλα καλησπέρα!Πώς πήγε η καμπύλη;Όλα καλά;

Και η δικιά μου μπεμπούλα κλωτσάει πολύ !!!!!!:D:D:D


jMqBp3.png

OeGUp3.png

F453p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Βασούλα καλησπέρα!Πώς πήγε η καμπύλη;Όλα καλά;

Και η δικιά μου μπεμπούλα κλωτσάει πολύ !!!!!!:D:D:D

καλησπερα κοριτσι μου!

αποτελεσματα καμπυλης

0' 80

60' 170

120' 135

180' 65

πως σου φαινεται?

αυριο θα τα δει ο γιατρος.


image.php?type=sigpic&userid=26070&dateline=1402327573
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!

μηπως ξερεις ποιο ειναι το οριο?οι φυσιολογικες τιμες δηλαδη.

χμμ....για φ.τ. δεν θυμάμαι, τις είχα βρεί κι εγώ μέσω internet (στις απαντήσεις του εργαστηρίου δεν έγραφε)...πάντως επειδή έχω κάνει 2 καμπύλες και στην 1η οι τιμές ήταν σχεδόν ίδιες (10 μονάδες πιο χαμηλές)με τις δικές σου, ήταν διαταραγμένη η καμπύλη μου και είχα ξεκινήσει απο τον 5ο μήνα μετρησεις 1 ώρα μετά το γεύμα...με το που μπήκα στον 7ο οι τιμές ανέβηκαν λίγο περισσότερο (και οι καθημερινές μετά γεύματος και η 2η καμπύλη) και τελικά ξεκίνησα ινσουλίνη.....εμένα με παρακολουθεί ενδοκρινολόγος απο την αρχή λόγω προδιάθεσης που είχα....πολύ πιθανό να σε βάλει σε δίαιτα για αρχή...απο κιλάκια πως τα πας?


c2Gbp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...