Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες Ιουνιου 2015


sangreluna

Recommended Posts

31-1.11 περιμενω...σημερα ειμαι με πρησμενο στηθος και πονους χαμηλα στις ωοθηκες..πηγα στον γυναικολογο|(14ημερα του κυκλου)ολα καλα....επαφες ειχαμε στις γονιμες και στην ωορηξια μου..αν δεν μεινω εγκυος με εβαλε να κανω εξετασεις ορμονολογικες και βεβαια θυροειδη γιατι ειχα περυσι αυξημενη την tsh(4 ηταν..)αν και μου ειπε πως δεν υπαρχει λογος για την συλληψη...απλα με το καλο εγκυμοσυνη θα παρω ενα χαπακι οπωσδηποτε...αντε να δουμε..παντος υγρα σημερα δεν εχω (ημερα κυκλου 18..και διαβασα σε ενα site οτι οταν ξεκιναει μια εγκυμοσυνη δεν σταματουν τα υγρα απο την ωορηξια εως τελους...και ψιλοαγχωθηκα.......)

σου είχα απαντήσει σχετικά με την tsh και σε κάποιο άλλο θέμα δεν θυμάμαι τώρα σε ποιο. και εγώ γύρω στο 3 είχα μπορεί και παραπάνω αλλά έμεινα έγκυος πολύ γρήγορα.απλά θέλει παρακολούθηση στην εγκυμοσύνη!κοίτα το στήθος ήταν αυτό που με έβαλε εμένα σε υποψίες γιατί με ενοχλούσε από νωρίς!μακάρι βρε κορίτσι μου να είναι ο τυχερός σου μήνας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 6,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

γενικά στα site πολλά λένε. και για δέκατα λένε.εγώ δεν είχα ούτε στην πρώτη ούτε τώρα. εσύ μην αγχώνεσαι.κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός και τα συμπτώματα διαφέρουν.

Link to comment
Share on other sites

καλα ειμαι christab εσυ? στη δουλεια και πεινάω κλασσικα :D

χαχαχαχαχα και εγώ δουλειά...εγώ χαζοτσιμπολογάω η αλήθεια είναι. από το πρωί έχω φάει 1 κριτσίνι, 1 μουστοκούλουρο και 1 μπανάνα! εσύ?

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχα και εγώ δουλειά...εγώ χαζοτσιμπολογάω η αλήθεια είναι. από το πρωί έχω φάει 1 κριτσίνι, 1 μουστοκούλουρο και 1 μπανάνα! εσύ?

εγω έχω φάει 2 κουλουράκια και περιμένω να γίνει μεσημέρι να φάω τα κεφτεδακια μου!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω έχω φάει 2 κουλουράκια και περιμένω να γίνει μεσημέρι να φάω τα κεφτεδακια μου!!

ε λογικό να πεινάς!τι να σου κάνουν 2 κουλουράκια?κεφτεδάκια ακούω!μιαμ μιαμ!!!

Link to comment
Share on other sites

ε λογικό να πεινάς!τι να σου κάνουν 2 κουλουράκια?κεφτεδάκια ακούω!μιαμ μιαμ!!!

να σου πω επιτηδες δεν εφερα κατι παραπανω γιατι χθες είχα φέρει 2 σαντουιτς με μαρμελαδα και δημητριακα με γάλα και τα εφαγα όλα μεχρι τις 2 το μεσημερι!!! και μετα βεβαια ξαναπινούσα!!!


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

να σου πω επιτηδες δεν εφερα κατι παραπανω γιατι χθες είχα φέρει 2 σαντουιτς με μαρμελαδα και δημητριακα με γάλα και τα εφαγα όλα μεχρι τις 2 το μεσημερι!!! και μετα βεβαια ξαναπινούσα!!!

σε καταλαβαίνω...και η αλήθεια είναι πως όσο πιο πολύ τρως τόσο πιο πολύ ανοίγει η όρεξη!ευτυχώς ακόμα δεν μου έχει έρθει όρεξη για σοκολάτες γλυκά κλπ. αλλά ονειρεύομαι μακαρονάδες σουβλάκια πατατάκια κλπ.προς το παρόν τα ονειρεύομαι μόνο! χαχαχαχαχαχαχαχα πότε θα περάσω στην επίθεση δεν ξέρω. ευτυχώς η ζυγαριά παραμένει σταθερή και δεν έχει αρχίσει ακόμα να ανεβαίνει.

Link to comment
Share on other sites

σε καταλαβαίνω...και η αλήθεια είναι πως όσο πιο πολύ τρως τόσο πιο πολύ ανοίγει η όρεξη!ευτυχώς ακόμα δεν μου έχει έρθει όρεξη για σοκολάτες γλυκά κλπ. αλλά ονειρεύομαι μακαρονάδες σουβλάκια πατατάκια κλπ.προς το παρόν τα ονειρεύομαι μόνο! χαχαχαχαχαχαχαχα πότε θα περάσω στην επίθεση δεν ξέρω. ευτυχώς η ζυγαριά παραμένει σταθερή και δεν έχει αρχίσει ακόμα να ανεβαίνει.

ευτυχως δεν έχω ζυγαρια σπιτι και ζυγυζομαι καθε φορα που παω στο γιατρο!!! αλλα εγώ θέλω να τρώω απόλα και σουβλάκια και πιτσες και σοκολατες και πατατακια και απολα!! προσπαθω με μετρο βέβαια αλλά δεν ξέρω ποσο θα αντεξω.


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

εφτυχως δεν έχω ζυγαρια σπιτι και ζυγυζομαι καθε φορα που παω στο γιατρο!!! αλλα εγώ θέλω να τρώω απόλα και σουβλάκια και πιτσες και σοκολατες και πατατακια και απολα!! προσπαθω με μετρο βέβαια αλλά δεν ξέρω ποσο θα αντεξω.

καλύτερα που δεν έχεις ζυγαριά στο σπίτι! κοίτα αφού τα χάνεις εύκολα τα κιλά δεν πειράζει να πάρεις και κανένα παραπάνω. επόμενο ραντεβού με τον γιατρό πότε έχεις?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλύτερα που δεν έχεις ζυγαριά στο σπίτι! κοίτα αφού τα χάνεις εύκολα τα κιλά δεν πειράζει να πάρεις και κανένα παραπάνω. επόμενο ραντεβού με τον γιατρό πότε έχεις?

δεν τα χανω και πολυ ευκολα μην νομιζεισ. περνει κανενα χρονο!!

επομενο ραντεβου εχω στις 13/11! για να δούμε.....


XJQXp2.png

P8UPp2.png

PatMp2.png

Link to comment
Share on other sites

σου είχα απαντήσει σχετικά με την tsh και σε κάποιο άλλο θέμα δεν θυμάμαι τώρα σε ποιο. και εγώ γύρω στο 3 είχα μπορεί και παραπάνω αλλά έμεινα έγκυος πολύ γρήγορα.απλά θέλει παρακολούθηση στην εγκυμοσύνη!κοίτα το στήθος ήταν αυτό που με έβαλε εμένα σε υποψίες γιατί με ενοχλούσε από νωρίς!μακάρι βρε κορίτσι μου να είναι ο τυχερός σου μήνας!

Στο parents που συζηταγαμε παλι...τι να σου πω βρε christab....το ευχομαι...το θυμαμαι που μας το ελεγες αυτο για το στηθος σου...για θυμησε μου παντα σου πριζοταν πριν την περιοδο???????

Χθες για πρωτη φορα ο αντρουλης μου, μου εκδηλωθηκε οτι ευχεται να ειναι ο μηνας μας και με συγκινησε.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...