Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Bluee19 είπε:

      Μπορεί να είναι και από τα δυο αλλά μπορεί να είναι και το έντερο !!! Ακριβώς τα ίδια νιώθω και εγώ κάτι σαν τσιμπιματακια στην κοιλιά χαμηλά αλλά με τόσα φάρμακα που περνούμε δεν μπορούμε να συγκρίνουμε συμπτώματα !!!

      Μπα εντερο δεν ειναι! Τεσπα!! Λιγες μερες εμειναν ακομα!!!!

      • Ευχή 1

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

Τώρα θυμήθηκα ότι θα μας έρθεις Νοέμβρη!

Εννοείται να συναντηθούμε!! YEEEEESSSSS!!!

Κ επειδή τα βασανάκια μας είναι μεγάλα πια κ δεν θα μας αφήσουν να βρεθούμε σε καφέ, προτείνω να έρθετε στο σπίτι μου που είναι ένας τεράστιος παιδότοπος. Καθώς Νοέμβρη μήνα δεν θέλω παιδότοπους (γενικά δεν τους θέλω). Μεταφέρονται τρελλές ιώσεις από εκεί. Οι μπαλίτσες που έχουν μία φορά στα 45 χρόνια καθαρίζονται.

Αχαχα θα πάρουμε τέτοιες μπαλίτσες να σου φέρουμε στο σπίτι... να γίνει χαμός με τα ζουζούνια! Έχω δει στο πράκτικερ Χαλκιδόνας, κανα 15άρι έχουν δε θυμάμαι τέλη Ιουνίου είχα πάει εκεί, ε πάει καιρός!!!!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

αγγελικη μου αρχες θα ερθω,ναι

ωστοσο -κλειω- θα κατεβω μονη μου χωρις το νινι μου για ενα σκ..τωρα που αποθηλασα λεω να το τολμησω! μετα απο 22 μηνες κολλητηληκι ελπιζω να μην του λειψω πολυ..

οπου θελετε εσεις λοιπον με τα νινια σας

μακια

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φαιαρ αν συμφωνει κ το αγγελικιδιον να σου ποσταρω τα μηνυματα που ανταλασαμε για τα σχολια περι εσενα!!!!καρακουκλαρα εισαι!!!!ψιλη κ αδυνατη το ειχα σιγουρο οτι εισαι....αλλα ειχα την εντυπωση κ ξανθια!!!δεν ξερω πως μου ειχε κατσει ετσι,αλλα σε νομιζα κ ξανθια!!!!ο δε αγαπουλινος σου.....ειναι ενα κουκλακι γλυκουλακι!!!!!!να τον χαιρεσαι!!!

Ειρήνη, στην Fire έστειλα 1 φώτο σου οικογενειακή που είσαι με το μπλε φόρεμα (αυτό που έχουν λυσσάξει οι λυσσάρες) κ νομίζω την έχεις βάλει κ στο προφίλ σου, κ άλλη μία με το μαύρο φόρεμα (στο κρεβάτι?) που είσαι σκυμμένη στο ύψος των κοριτσιων σου κ είσαι μαζί τους φυσικά!

σευχαριστω κλειω!!!!!!!!!!!!!!!!!!εψαχνα κ εγω να δω πως ανεβαινουν απο εδω,για να τις στειλω εγω...μια χαρα!!!!μην λες παλι για το μπλε φορεμα:rolleyes::rolleyes:το οποιο ειναι μωβ!!!!στην φωτο φαινεται μπλε!!!!!βρε ενα θεμα με το φορεμα....

Αύριο πριν την δουλειά θα περάσω από την εφορία. Ανήκω στο 0,000000076% (λέμε τώρα) των φορολογουμένων που έχω επιστροφή ποσού (το φοβερό ποσό των 47,5 ευρώΝ) κ η αγαπητή μας Εφορία με καλεί να παρουσιαστώ για επανέλεγχο των δικαιολογητικών. Έτσι για να μάθω κ να μην κάνω βλακείες! Άκους εκεί! Να μην έχω χρέη στην εφορία, δεν κάνει, ντροπή! Δεν έχω κάνει λαμογιά, τα ποσά που έλαβα/έδωσα έγραψα στην δήλωση, αλλά ένα άγχος το έχω. Δεν γουστάρω αυτό το ξεψείρισμα, με αγχώνει...

Στείλτε μου θετική ενέργεια κ θα σας πω αύριο. Θα πάω με το μικρό σκατό για να τους σπάσει τα νεύρα αχαχαχα!!

κλειω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ανηκουμε κ εμεις εκει!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!καλα οπως μας τα εδωσε το κρατος ετσι μας τα πηρε αλλα ας νομιζουμε οτι πηραμε λεφτα...:tongue::P
αντι για καλημερα,να πω οτι το καφε μας ειναι

ΓΕΜΑΤΟ ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ!!! τι να πω δεν ξερω.. τι ματια ειναι αυτα!!

γατισια μπιρμπιλοματικα γαλανα

φτου φτου φτου!!

απλα αναρωτιεμαι πραγματικα τι θα επαθαν οι περαστικοι που σας ειδαν εκεινη τη μερα στην ερμου

οι μικρες του καφε μας?? ενταξει πρεπει να παραδεχτω οτι ειναι κομματακι πιο κουκλες απ τις μαμαδες τους!!!:D

ο

σευχαριστουμε για τα πολυ καλα σου λογια φαιαρ!!!!
ποιες κ γιατι λυσσαξαν με το μπλε φορεμα της ειρηνης???
:tongue::confused::confused::rolleyes:οτι θα δημιουργουσε τοσο θεμα το μπλε φορεμα της ειρηνης το οποιο δεν ειναι κ μπλε αλλα μωβ δεν το περιμενα ουτε κ εγω!!!!!!:tongue::tongue:χαχαχα....400ευροπουλακια εκανε τοτε...(ηταν για την αρραβωνα μου)

χαχα! :P:p:p

Καλά είναι ο Πέπε, χθες δυστυχώς τον είχε πάρει ο ύπνος για λίγο στον σταθμό και όπως ήταν φυσικό δεν ξανακοιμήθηκε.....στο σπίτι τα είδαμε όλα! Αλλά είναι γλύκας το μωρό μου....τι να κάνουμε! Τον υπομένω!

Πάω να σου στείλω καμιά φωτό στο μέιλ!:tongue:

ειναι πολυ γλυκας μωρε!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλε εδω κ η γωγουλα που απο μωρο ηταν πολυ γκρινιαρομωρο κ βασανακι κλιαμουρικο τωρα εχει γινει γατουλα σκετη!!!!!!!!!εδω και καιρο κ ολο θελω να σας το γραψω κ το αμελω!!!ειναι γατουλα,χαδουσα κ παει σε ολους πανω τους κ τους ζουζουνιζει κ λιωνω η μανα.....αλλα οταν θελει (νομιζει δηλαδη)να μας δουλεψει (οπως πριν λιγο)μουτρωνει κ αρχιζει κλαμα αλλα ψευτικο,πιο πολυ φωνη βγενει απο κλαμα......και οταν πια βαρεθει να κλαιει ψευτικα ,δει κ οτι δεν της δινουμε σημασια(οχι που νομιζε οτι επεφτα στην παγιδα της)τσουπ τα σταματαει και ουτε δακρυ ουτε τιποτα....τελος ρεπερτοριου....:tongue::rolleyes::rolleyes:

Καλημέρα!!

Fire τους έστειλα την φώτο σου κ τρελλάθηκαν!

Θα σου τα πουν κ εδώ!

τις τα ειπαμε τις τα ειπαμε!!!!:)

Λύσσαξαν στο φβ 2 σκατούλες με το μπλε φόρεμα της Ειρήνης επειδή λέει την θέλουν με πιο αεράτα κ απλά φορέματα! Βρε καλές μου, βρε χρυσές μου, στον γάμο του κουνιάδου της ήταν, τι να έβαζε, το παρεό? Όοοοοοοχι να το κάψει το φόρεμα να το δώσει στην Εκκλησία. Αααααααα!!!

μα αφου το συγκεκριμενο ηταν πολυ αερατο!!!μπορει να μην φαινοταν στην φωτο,αλλα αερατο ηταν...τεσπα....ουφ!!!!

Όταν βρεθήκαμε στην Ερμού Fire, είχε πολύ γέλιο. Ήμασταν 6 έγκυες 6-7 μηνών, με κάτι κοιλούμπες απίστευτες!! Ο κόσμος μας έκανε χάζι, μας γελούσε, μας σταματούσε για να μας ρωτήσει άμα γυρίζουμε διαφημιστικό. Πολύ γέλιο λέμε. Κ να αναρωτιούνται: μα πώς γίνεται να είστε φίλες κ να μείνατε την ίδια εποχή έγκυες. Ε σε μία απάντησα πως έχουμε τον ίδιο άντρα κ τον Ιανουάριο τον έπιασε κ μας κατέστηκε έγκυες (chic!) ούλες μαζί

χαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!κλειω εσκασα στα γελια λεμε!!!!!!!!!!!!μαρη δεν μου το ειχες πει αυτο το σκηνικο!!!!εισαι φοβερη..


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

ειρηνη μου σ ευχαριστω κ γω για τα καλα σου λογια!

λυπαμαι αν σας απογοητευσα:tongue: αλλα ειμαι φυσικη καστανη τα τελευταια 8 χρονια..

how boringggggggggg

ναι να μου τα ποσταρεις τα σχολια, περιμενω πμ

θα γελασω ε?

φιλακια κ ονειρα γλυκα κοριτσια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχαχαχα τώρα είδα ότι το μήλον της έριδος είναι μωβ! Τόσος ντόρος κ ούτε το χρώμα δεν πετύχαμε αχαχαχα!!!

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:χαχαχαχα!!!!!:tongue:

λες να τους το ελεγα μηπως κ αλλαζαν γνωμη?καλα η ροκου η κοπελα το καταλαβαινω...αφου το στυλ της ειναι αλλο,εννοειται οτι δεν της αρεσουν τετοιου ειδους φορεματα...αλλα σε μια αλλη ψυχη λες να της ελεγα οτι ειναι μωβ μηπως κ αλλαξει γνωμη???ε???χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tongue::rolleyes::shock:


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Eίπαμε, είσαι καλό παιδί εσύ...

Εγώ θα είχα ξενερώσει τρελλά...

Είσαι κούκλα μαρή κ με τα μωβιά σου, κ με τα fake μπλε κ με τα αεράτα σου! Κούκλα είσαι σε αγαπώ!:tongue:


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέραααααααα!

Έτσι, πήρε φωτιά το καφέ!

τι κάνετε κορίτσια μου;

Ειρήνη, πολύ μου άρεσε η λέξη 'χαδούσα'....ακούγεται τόσο όμορφα! Θα την υιοθετήσω!

Συνάντηση μου ετοιμάζετε ε;

Τι καλά να τα καταφέρω.....

Πέρα από την Clelia δεν έχω συναντήσει καμιά μας.....

βικυ μου πρωτα θα σχολιασω εδω

Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙς ΥΠΕΡΟΧΕς ΦΩΤΟ!!!

αλλη ΚΑΡΑΚΟΥΚΛΑΡΑ!!! τι εγινε?το 70% του καφε μας ειστε σκανδιναβες??

στην φωτο που μου ειχες στειλει παλιοτερα δεν μπορουσα να σε διακρινω καθαρα οπως σ αυτες..

τα παιδια σου ειναι κουκλια κ μαλιστα ο Παυλος μου φαινετε πολυ...γοης!!!

εχει τσακαλικο ματι,πολλα υποσχομενο!! χαχαχα!!

σ ευχαριστω βικυ μου,ειστε μια κουκλιστικη οικογενεια!

ενταξει θα την ριξω την ερωτηση λοιπον..νομιζα οτι ο πεπε ειχε κρατησει τα ματια σου

Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια fire!

Να πω ότι εγώ πριν σε δω σε φανταζόμουνα κοκκινομαλλούσα! Δεν ξέρω γιατί!:tongue: ίσως από το fire....:rolleyes::rolleyes:

Ο Παύλος είναι μεγάλη λέρα.....και αγαπησιάρης βεβαίως βεβαίως...τα τελευταία 2 χρόνια προσπαθω να του μάθω ότι αδειάζουμε την τσάντα από τα παλιά πρωινά όταν γυρνάμε σπίτι και κρεμάμε τα ρούχα μας στην κρεμάστρα....:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Όσο για τα μάτια του γελαστού....Ναι, ρε γμτ! πάλι δεν τα κατάφερα.....3 παιδιά και τα τρία τα μάτια του μπαμπά! Αλλά την τσαχπινιά της μαμάς χαχα! Κάτι είναι και αυτό!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοκκινομαλλουσα ε??

λοιπον το fire το διαλεξα γιατι ανηκω στα ζωδια της φωτιας!!

φυσικα λοιπον κ πηρε φωτια το καφε Βικυ μου,αφου ξαναρχισε να γραφει η φιρε!!! - ενταξει λιθοβοληστε με..:tongue::tongue::tongue:

οσο για τον πεπε πιστευω οτι η τσαχπινια στη ζωη ειναι πολυ πιο απαραιτητη απο 2 γαλαζια ματια.. ασε που καμμια φορα αυτα μπορει να ειναι κρυα κρυα παγος

μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

αντε καλη μας μερα

μια κ ξανακαλοκαιριασε εδω πανω βαζω παπλωματα για πλυσιμο

αχ βαχ

Link to comment
Share on other sites

Nα πω την αμαρτία μου, κ εγώ όταν έγραψε η Vasdeli ότι πήρε φωτιά το καφέ μας, την Fire σκέφτηκα: όπου περνάει σπέρνει φωτιές η άτιμη :tongue::tongue:

Πριν δω φώτο της, είχα ψυχανεμιστεί ότι είναι ροκ κ κοριτσάρα, κ έτσι απεδείχθη.... Α ρε Β. Ελλάδα τι παίδαρους βγάζεις!!

Vasdeli δεν έχεις παράπονο πάντως με μένα που με έχεις γνωρίσει, μια χαρά τρελοκαμπέρω έχω βγει, ναι? Εσύ από την άλλη είσαι κακάσχημη κ αντιπαθής ρε γμτ :tongue: :tongue: :tongue: (με έπιασε η μλκία μου αχαχαχα).

Πέρα από αυτό με έχει πιάσει κ το στομάχι μου καθώς μόλις είδα 456 ευρώ στην τράπεζα, προκαταβολή 15μέρου από την δουλειά, κ μέσα σε 5' που έκανα πληρωμές ηλεκτρονικές, το ποσό πλέον είναι 103 (ή 113? Δεν θυμάμαι, δεν θέλω να θυμάμαι)... Ξέρει η Ειρήνη, της τα έγραφα προ ολίγου...

Vasdeli το 4ο παιδί σου θα πάρει τα μάτια σου, guarantee :tongue: :tongue: :tongue:

Fire στο χέρι έπλυνες τα παπλώματα? Για πες πώς? Στο πλυντήριο δεν χωράει το πουπουλένιο κ άμα το δώσω σε καθαριστήριο θα μου πάει ο κούκος αηδόνι... Άμα το πλύνω στην μπανιέρα, πόσα χρόνια θα κάνω να το ξεπλύνω απο το απορρυπαντικό κ πώς θα το μεταφέρω στην ταράτσα ή έστω στο μπαλκόνι για να στεγνώσει που θα είναι 868 κιλά?


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Vasdeli δεν έχεις παράπονο πάντως με μένα που με έχεις γνωρίσει, μια χαρά τρελοκαμπέρω έχω βγει, ναι?

Xαχα ρε clelia, άκου τρελοκαμπέρω!:P:p

Εσύ από την άλλη είσαι κακάσχημη κ αντιπαθής ρε γμτ :tongue: :tongue: :tongue: (με έπιασε η μλκία μου αχαχαχα).

Καμπούρα,γριέντζω και ανισορροπη.....αχαχα το συνεχίζω....

Vasdeli το 4ο παιδί σου θα πάρει τα μάτια σου, guarantee :tongue: :tongue: :tongue:

Έτσι μου έλεγες και στο τρίτο! Γιατί να σε πιστέψω τώρα καλέ;:tongue::tongue::tongue::tongue:

Fire στο χέρι έπλυνες τα παπλώματα? Για πες πώς? Στο πλυντήριο δεν χωράει το πουπουλένιο κ άμα το δώσω σε καθαριστήριο θα μου πάει ο κούκος αηδόνι... Άμα το πλύνω στην μπανιέρα, πόσα χρόνια θα κάνω να το ξεπλύνω απο το απορρυπαντικό κ πώς θα το μεταφέρω στην ταράτσα ή έστω στο μπαλκόνι για να στεγνώσει που θα είναι 868 κιλά?

Αν τελικά το πλύνεις στην μπανιέρα βάλε σκόνη μλυντηρίου όχι υγρό απορρυπαντικό....δεν κάνει πολύ αφρό και ξεπλένεται εύκολα....;)


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

απαπαπαπα κλειω μου τετοια χομπι δεν τα κανω!! δεν τα κατεχω κιολας..στα σκουπιδια θα κατεληγε το πιθανοτερο..

στο πληντυριο τα πλενω! γι αυτο το πηρα τριαξονικο για να χωραει τα παντα!!

ωστοσο αυτο το τιπ που σου πε η βικυ το κανει κ η μαμα μου

καλημερα!!

ps χθες ρε γμτ ετσι πως γελουσε ο μικρος κ τον ειχα αγκαλια διεκρινα σε 2 δοντακια του κατι κιτρινο..τερηδονα απο τωρα? μα τα βουρτσιζουμε τα δοντακια μας,ισως οχι τοσο σωστα οσο πρεπει μια κ δεν ειναι η αγαπημενη μας ασχολια αλλα ωστοσο ειμαστε συνεπεις

μηπως θα πρεπε να χρησιμοποιουμε κ οδοντοκκρεμα εντελει?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Ευχαριστώ Vasdeli, άααααμα το τολμήσω ποτέ, θα χρησιμοποιήσω σκόνη.

Fire δεν ξέρω άμα είναι τερηδόνα αυτό που είδες, αν κ η τερηδόνα έχει μαύρο χρώμα. Θα μπορούσες να χρησιμοποιήσεις οδοντόκρεμα για μωρά, που είναι ασφαλής άμα γίνει κατάποση κ να βάζεις λίγη. Εγώ χρησιμοποιώ από την αρχή αυτήν . Πιστεύω θα φύγει η κιτρινίλα...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

μακαρι κλειω μου να μην ειναι,αλλα εχω την εντυπωση οτι η τερηδονα πριν ..μαυρισει,ειναι κιτρινη δλδ αποχρωματιζει το δοντι

η παιδιατρος μας ειπε μετα τα 2 οδοντοκρεμα

anyway θα του παρω μια

πρεπι να κοψουμε κ την πιπιλα σιγα σιγα,τη χρησιμοποιουμε μονο οταν παμε για νανι αλλα κι αυτη δεν ειναι οτι καλυτερο για τα δοντια

η μικτη τι κανει,πινει καθολου γαλα?

Link to comment
Share on other sites

Άτσα ο μικρός! Κ βυζάκι, κ πιπίλα! Η Ελισάβετ έπαιρνε πιπίλα για όσο καιρό την θήλαζα με θηλές σιλικόνης. Μετά που τις έκοψα, την έκοψε κ αυτήν. Κ πάλι μωρέ, λίγο την χρησιμοποιούσε.

Όσο για το γάλα Fire μου, τπτ, μια σκατούλα πίνει. Αυτό το παιδί από λίγο τρώει, λίγο πίνει... Κάτι ήξερε ο παιδίατρος κ μου είχε πει πριν από 1 χρόνο περίπου ότι δεν θα δω την Ελισάβετ ποτέ χοντρή.... Πράγμα το οποίο με χαροποιεί...


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...