Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

στους 22 μηνες χθες το βραδυ με εκνευρισε τοσο πολυ για πρωτη φορα κ ενω ετρεχε πισω μου κ πιο πισω ο μπαμπας,του φωναξα φυγε δυνατα..

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

κλαψ κλαψ κλαψ :|:(:(:(

μετα το βραδυ κοιμηθηκαμε αγκαλια,αλλα το πρωι φανηκε οτι δεν με συγχωρησε..

το μωρακι μου,πλεον θυμαται

Καλά Fire μην κλάψεις πολύ!:tongue:

Καλέ, σύνελθε!

Πόσες φορές το εχω πει αυτό.....ουουουουυου!:P

Τα παιδιά ευτυχώς σε αυτή την ηλικία έχουν ακόμη ρηχό συναίσθημα.....μετά είναι τα ζόρια.....στην προεφηβεία και την εφηβεία.....τότε ναι, να ανησυχήσεις.....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!!!

Είμαι In Love, συμπαθάτε με που σας αγνοώ, αλλά δεν έχω πια μυαλό :tongue: :tongue: :tongue:.

Γι' αυτό τον λόγο καλό θα είναι να με επαναφέρετε στην πραγματικότητα, όπως έκανε καλή της ώρα η Fire με το σημερινό της μνμ.

Λοιπόν κοριτσάκι μου, να μην έχεις τύψεις, δεν το έδειρες το παιδάκι σου, του φώναξες (αλήθεια, τι σου έκανε?). Δεν το κακοποίησες ψυχολογικά, άμα αυτή είναι η έννοια σου, με την καμμία όμως!

Σου μιλάει μία φωνακλού μαμά που κατά καιρούς γκαρίζει στο παιδάκι της. Αλλά το καλό με μένα είναι ότι γενικά είμαι φωνακλού: παίζουμε με την Ελισάβετ, της τσιρίζω: "Θα σε δαγκάσωωωωωωω!!", κάνουμε αγαπούλες, την σφίγγω κ ουρλιάζω "Σε αγαπάωωωωω!!", αλλά μιλάμε για τσιρίδες. Γενικά είμαι έντονη στις αντιδράσεις μου - το έχεις καταλάβει αυτό, έτσι?

Οπότε άμα κάποια φορά της φωνάξω, σκασίλα της, δεν το παίρνει κατάκαρδα.

Άμα καμιά φορά παρεξηγηθεί (είναι κ εύθικτη η σκατούλα) κ αρχίσει τα κλάματα, της ζητάω συγνώμη κ της εξηγώ πως η μανούλα γενικά φωνάζει, είναι φωνακλού, δεν σημαίνει κάτι αυτό, σιγά... φώναξε άλλη μια φορά, πώς κάνεις έτσι κλαψιάααααρα κλπ κλπ κλπ.

Σιγά μη σου το κράτησε μανιάτικο, ιδέα σου ήταν. Την επόμενη στιγμή το ξέχασε ότι του φώναξες


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια fire εγω καθεμ μερα του τσιριζω γιατι εχουμε βρει ενα καινουριο παιχνιδακι οταν δεν του κανουμε αυτο που θελει μας ριχνει χαστουκια και αν τον μαλωσεις ριχνει στον εαυτο του( το μαλωμα μονο μαμα το κανει οι αλλοι ολοι γελανε μαζι του και οταν με βλεπουν να τον μαλωνω μου λενε οτι το παιδι κανει χαδακια και τι τον μαλωνεις εσυ τωρα μπροστα του γκρ τα νευρα μου) αλλα τι να πω μου τον κρατανε και δεν πληρωνω παιδικο ατιμη κριση θα περασεις δεν θα περασεις.....

φατσοβιβλιο εχω αλλα δεν το πολυχρησιμοποιω το βαρεθηκα κλπ κλπ

ααααα και το κορυφαιο που λετε για πεθερες ο μικρος δεν φοραει πανα απο μαρτιο εεεε η πεθερα μου θελει να τον κραταει 2 φορες την εβδομαδα αλλα μονο με εκπαιδευτικα βρακακια και αν τα δει ψιλοβρεγμενα του βαζει πανα και το ανακαλψα τυχαια απο τον μικρο....χθες εκει που επαιζε με τα τουτου του ξεχαστηκε και του εφυγαν και ενω παω να τον αλλαξω μου λεει "ο ι μαμα πανα γιαγια" παιρνω την μανα μου ετοιμη να την βρισω και μου λεει οχι παιδακι μου εγω τον πλενω και του φοραω καθαρο βρακακι παιρνω την πεθερα μου και τι μου λεει" εεε τι να κανω μεγαλη γυναικα ειμαι δεν μπορω καθε λιγο να τον ρωταω αν θελει τσισα του και να τον σηκωνω.και οταν κοιμαται αυτος ξαπλωνω και εγω και για να ειμαι σιγουρη του βαζω πανα" εεεεε με ακουσε απο το σπιτι μου στο σπιτι της απο την τσιριδα που εβαλα και μετα τα ακουσε και ο αντρας μου που θελει να πηγαινω τον μικρο στη μανα του να τον κραταει.....Απορουσα και εγω αφου κοψαμε ετσι ευκολα την πρωινη γιατι δεν κοβουμε και την βραδυνη αφου το πρωι που ξυπανει ειναι στεγνη!!!!Εμ η ασφαλεια του αφου του το κανει η γιαγια για να μην κουραζεται αλλα να βλεπει και τον εγγονο της ολο δικα της.....Και το κορυφαιο σημερα το πρωι με πηρε κλαιγονταας προφανως της εβαλε φωνη ο αντρας μου να μου πει τι;;;;;να τον κραταει 2 φορες την εβδομαδα αλλα να παιρνω καθε 30΄τηλ να τον ρωταω αν θελει τσισα και αν θελει να παραταω την δουλεια μου και να πηγαινω εκει για να τον παω τουαλετα....Και ρωτω η γυναικα "μηπως εγω ειμαι τρελλη; γιατι να μην τον πηγαινω μονο στην μανα μου οπου δεν χρεαιζεται να φυγω απο την δουλεια καθολου;;;;ΟΥΦ τα ειπα και ξεθυμανα

τι κανετε εσεις?????Χρονια πολλα στα πιτσιρικακια που εχουν γενεθλια χεχεχε

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κοριτσια μου,δεν ειναι τοσο που του φωναξα αλλα που του πα φυγε..

αυτος ετρεχε απο πισω μου για αγκαλιτσα κ γω του πα φυγε

μπουχου μπουχουυ μπουχου

τι μου κανε κελιω μου? ΜΟΥ ΤΑ ΣΠΑΣΕ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕ ΧΘΕς -κατι που δεν συνηθιζει..

και γω αντεξα μεχρι τις 10+ που θα τον εβαζα για υπνο ε κ τοτε ξεχειλισε η υπομονη μου απο παντου..

σε συμπαθαμε κλειω ερωτευμενακι κ να μην επανελθεις καθολου στην πραγματικοτητα

stay where u are

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!!

Είμαι In Love, συμπαθάτε με που σας αγνοώ, αλλά δεν έχω πια μυαλό :tongue: :tongue: :tongue:.

Γι' αυτό τον λόγο καλό θα είναι να με επαναφέρετε στην πραγματικότητα, όπως έκανε καλή της ώρα η Fire με το σημερινό της μνμ.

κλειω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι διαβαζω??????????????????????????????δεν διαβασα τιποτε αλλο,μπορει κ να εννοεις κατι αλο,κλεφτα μπηκα κ κλεφτα φευγω!!!!ελπιζω να μην εχουν κλειδωσει το καφε μας στην δουλεια κ να μπορεσω να τα διαβασω αυριο.......φευγωωωωω.......................γινεται χαμος.....ευχομαι να ειναι κατι καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παραθετω αυτα που εγραψα στο φεις για τις μη-φατσοπληκτες,κ αναχωρω.....

κοριτσια μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μου λειψατε ολες σας πολυ πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ευχομαι ολες σας και εσεις κ οι οικογενειες σας να ειστε πολυ καλα!!!!!

επιστρεψαμε κ εμεις στο νησι μας,απο την τριτη,αλλα απο τοτε πιστεψτε με δεν εχω καθησει 5λεπτα!!!τρεχω κ δεν φτανω!!!!ηδη απο την τριτη που επιστρεψαμε,αφου αδειασα βαλιτσες,μπανια,δουλειες,μαγειρεμα κτλ ,ετοιμαστηκα κ πηγα ιεκ!!!απο τοτε ξεκιναω καθε μερα απο τις 7 για δουλεια,επιστρεφω 3+ ,τις ταχτοποιω-τις βαζω υπνο κτλ και 4παρα αναχωρω για την σχολη!!!επιστρεφω 9+ και τις επομενες 3-4 ωρες μαγειρευω,δουλειες ,κτλ κτλ.....

καποια,καπου(δεν θυμαμαι)μου ειχε γραψει <καλα να περασετε κ να γεμισω μπαταριες> και εδω απανταω εγω <χαχαχαχα>!!!!!!οχι μονο δεν γεμισα αλλα αδειασα και ολο το αποθεμα που υπηρχε!!!ισως ακουγεται καπως,αλλα ετσι ηταν....αφου ελεγα της μαμας μου οτι εγω μετα απο αυτες τις <διακοπες>χρειαζομαι διακοπες για να ξελαμπικαρω!!!σοβαρα σας λεω!!!!οι μικρες απο την πρωτη ημερα εκλαιγαν,μαλωναν,σουρομαλιαζονταν,τσιριζαν κτλ ,απο τις 07.00 που ξυπνουσαν σερι ,εως και τις 23.00 που θα τις επαιρνε ο υπνος!!!!(μα τι ενεργεια που ειχαν...).εκλαιγαν συνεχως!!!κ εγω να μην μπορω ουτε να φωναξω δυνατα(μην μας ακουουν οι ξενοι)...πηγαμε και 3ημερες κω-πολυ ωραια!!!τις υπολοιπες στην ροδο....που ω,ναι....επιτελους την αγαπησα!!!και ναι,το αντιπαθουσα αυτο το νησι(σσ οσο σπουδαζα)χαχα!!

επισης...οι 3 πρωτες ημερες εχτος των αλλων ηταν δυσκολες κ απο ψυχολογικης αποψης!!!!αφου φτασαμε στην ροδο(τον τροπο που φτασαμε να βλεπατε...αεροπλανακι 20θεσεων!!!!),την ημερα αυτη μου λεει η μητερα μου οτι κατι παρουσιασε στο στηθος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σοκ εγω (πριν 3χρονια ξανα-εκανε αφαιρεση) ...το ψαξε πολυ καλα κ επρεπε να φυγει αμεσσα!!!!εγω να μην μπορω να φυγω απο ροδο(δεν ειχε αεροπλανο) και να ειμαι σε μια κατασταση να μην με χωραει ο τοπος!!!!!τελικα εκανε χειρουργειο,εδω στην χιο σε ιδιωτικη κλινικη και τωρα δοξα τω θεω ολα καλα!!!τωρα περιμενουμε τα αποτελεσματα της βιοψιας,ευχομαι ολα καλα να ειναι...

θα μπω και θα σας σχολιασω ολες ,καποια στιγμη με την ησυχια μου....στεναχωριεμαι που εστω κ για 1εβδομαδα εχασα την επαφη μαζι σας,γιατι ειχα συνηθησει το καθημερινο.....στην δε,δουλεια μας μπλοκαραν το φεις κι ετσι ενω εκει εχω λιγο χρονο,δεν μπορω να μπαινω!!!

α!!!!στο δε ιεκ ,εχω ξετρελαθει!!!!!κανω επιτελους τα μαθηματα που με ενδιαφερουν!!!ψυχολογιες,παιδοψυχολογιες,νηπιαγωγικη,βρεφοκομεια κτλ κτλ....

αυτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σας φιλω ολες σας πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

αλλα δεν κρατιεμαι κ ας γινεται χαμος....παω να διαβασω την κλωκλω ιν λοβ κ θα την σχολιασω αυριο............ποσο χαιρομαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχα!!

Σκατούλα Ειρήνη!

Όσα ξέρεις εσύ δεν τα ξέρει καμιά (άντε η Fire) με τόσες ανατριχιαστικές λεπτομέρειες... Ακόμα δεν τα λέω, θέλω να σκανάρω όοοοοολες τις πλευρές πριν τα μολογήσω :tongue: :tongue:

Πάω μέσα, η μικρή είναι ξύπνια, από τις 8 προσπαθώ να την κοιμήσω. Μου έχει σπάσει το νευρικό σύστημα. Να δω πώς θα ξυπνήσει αύριο.

Έκανε 2 εμβόλια σήμερα: της γρίπης κ της ηπατίτιδας Α. Στην αρχή κοιμήθηκε μετά από 2 ώρες προσπάθειας, ξεκίνησα να σιδερώνω, πρόλαβα 1 σεντόνι κ ήμουν στα μισά του 2ου, κάνει εμετό το μικρό σκατό. Ε, χρησιμοποίησα το σεντόνι που σιδέρωνα εκείνη τη στιγμή για να αλλάξω το μπλιαξ. Κ την έκανα μπάνιο. Κ από τότε η Ελισάβετ είναι με το μάτι γαρίδα κ με μία μαμά σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης που έχει ανάγκη να βρει 30' να τα πει με τον εαυτό της!!! Κ να μην της πειράζει κανένα μωρό τα βυζά εκείνη την στιγμή!!!! (άντε, δέχομαι μία εξαίρεση :tongue: )

Ειρήνη μου θα σχολιάσω τα δικά σου αύριο, μία ερώτηση έχω: η μαμά σου έκανε αφαίρεση μαστού? Είχε κάνει παλαιότερα κ τώρα κ στον άλλο μαστό? :(. Η μαμά μου τον Μάιο του 2011 έκανε αφαίρεση στον 1. :(

Εύχομαι η βιοψία να είναι καθαρότατη!! Περαστικά κ σιδερένια!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κλειακι μου περαστικα στο βετακι μας!!!!!!ευχομαι να μην ειναι τιποτα,παρα μονο του εμβολιου..

ουφ....σιδερομα κ εσυ?κι εγω!!!ακου μερα χτες.....δουλεια 8-3,παω σπιτι μαγειρευω εξπρες,ιεκ 4-9,σχολαω μπαινω στα κλεφτα να σας διαβασω λιιιιγο και μετα μεχρι τις 01.00 σιδερωμα!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

τα νευρα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εγραφα εγραφα κ μολις πηγα να το δημοσιευσω με ειχε πεταξει εξω.....παμε παλι!!!!

Από πού να λέω ότι είμαι?

Κ δεν μου έφταναν τα παραπάνω, έχω κ κόρη Σαλονικιά (από μπαμπά βέρο Σαλονικιό!).

απο που καταγεται η κλωκλω μας οεο??????ε?????????????απο οπου αισθανεσαι εσυ κλειω μου!!!!τοσα πολλα μερη ε???

οσο για την γιαγιακα συγκινηθηκα πολυ οταν διαβασα την ιστορια της....κριμα μωρε....πολυ κριμα...

Ουπς μπήκα στον 6ο!!!!!!!!!!!!!!!!! <3
με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σε 3μηνες αγγελικη μου θα εχεις 2πλη ευτυχια μεσα στην αγκαλια σου!!!!
Χθες τα αγόρια πήγαν για κούρεμα! Τι όμορφα που γύρισαν!!!!

:)

με γειες!!!!!!!!!!!!!!!
καλησπερα! να μαι κ γω ξανα μαζι σας..

ειχαμε τη βαφτιση της ανιψιας μου,αρκετο τρεξιμο κ καθολου χρονο για ..καφεδες ;)

να σας ζησει η νεοφωτιστη ανηψουλα!!!!!!!!!!!!!!

ειρηνη κ αγγελικη σας ευχαριστω που μου κανετε εξτρα ενημερωση..!

με χαροποιει πολυ η διαθεση σας να μ ενημερωσετε :P

εδω τωρα σου ειχα ιμοτικον που χαμογελουσαν αλλα οπως ειπα πριν μου σβηστηκαν ολα...

ωστοσο..αγγελικη μου ευχομαι τις επομενες φορες να μου γραφεις μονο ευχαριστα :| μπραβο για τον τροπο που αντιμετωπιζεις τα πραγματα!ευχομαι οταν θα κατεβω να εισαι σε θεση να γνωριστουμε κ απο κοντα..

ειρηνη μου ευχομαι να περνας σουπερ εκει που εισαι κ να γεμισεις μπαταριες!!!

κ εδω ειχα ιμοτικον που εσκαγαν στα γελια!!!!!χαχαχαχα!!!!!!γυναικα φωτια,διαβασε τα παραπανω ποστ μου...

βεβαια τα εγραψα συνοπτικα....που να σας ανελυα μια μια τις ημερες μας κ τον χαμο της καθε μια ημερας!!!πολυ γκρινια,πολυ κλαμα....

σκασμενη κ απελπισμενη εγω...ναι μεχρι κ απελπισμενη....να μην μπορω να φωναξω,να μην μπορω να μαλωσω....στο ηρεμο κτλ δεν επιανε....

κλειω κλειω κλειω!! ενταξει λοιπον,στειλε μου τις φωτο στο μαιλ μου να σε καμαρωσω..χαχαχα!!!αντε ντε,πρασινισα απο τη ζηλεια μου:tongue:

βικυ κ γω τον κουρεψα να ειναι περιποιημενος στη βαφτιση αλλα επειδη δεν καθοτανε το κεφαλι του εχει γινει σαν εργο τεχνης κουλτουριαρη.. αστα να πανε

ελενη να χαιρεσε τη δημητρουλα σου!! επισης να στειλω ευχες σ ολες τις φατσοπληκτες που δεν μπαινουν εδω και τα μωρουλινια τους κλεινουν αυτες τις μερες πανω κατω τα 2..

εκτος απο τον δικο μου κ της βικυς..

χρονια πολλα στην γλυκια μας δημητρουλα !!!ελενη μου να την χαιρεστε την κορουλα σας κ να την καμαρωνεται παντα με υγεια!!!!

ελενη μου να χαιρεστε το χριστινακι σας!!!!πολυχρονο!!!!!

καλο μεσημερι κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!παω να κανω κοπυ πειστ γιατι δεν αντεχω να τα ξαναγραφω...


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ειρήνη μου θα σχολιάσω τα δικά σου αύριο, μία ερώτηση έχω: η μαμά σου έκανε αφαίρεση μαστού? Είχε κάνει παλαιότερα κ τώρα κ στον άλλο μαστό? :(. Η μαμά μου τον Μάιο του 2011 έκανε αφαίρεση στον 1. :(

Εύχομαι η βιοψία να είναι καθαρότατη!! Περαστικά κ σιδερένια!!

σευχαριστω κλειω μου!!!!!

η μαμα μου ειχε κανει τελη 08(ενω ηταν στην κλινικη μεσα,εκει εμαθα οτι ειμαι εγκυος στο αγγελικακι!!)αφαιρεση μητρας κ εξαρτηματων, το 09λιγο πριν γεννησω το αγγελικακι αφαιρεση στο στηθος,αλλα οχι ολο....ενα κομματι(δεν φαινεται καθολου,ενα καρυδακι ηταν μονο),και τωρα στο ιδιο στηθος παρουσιασε κατι σαν μια μεγαλη κυστη(δεν ξερω αν το γραφω καλα)οπου εσωτερικα ειχε πολλες πολλες μικροτερες!!!

τιποτα απο αυτα δεν ηταν κακοηθεια (ελπιζω κ το τωρινο) αλλα θα εξελισσοταν οπβς ειπαν....


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλη μας εβδομαδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μαρη σεις!!!!!!τοσον καιρο που ελειπα ησασταν γλωσσοκοπανες!!!τωρα που επεστρεψα κ σας γραφω μονη μου τα γραφω ,μονη μου τα διαβαζω!!!!!!!εχετε χαρη που δεν μπορω απο την δουλεια να μπαινω φεις...αλλιως θα ρχομουν απο εκει να σας πιασω απο τις κοτσιδες κ να σας φερω!!!!χαχαχα!!!!


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

Έλα καλημέρα κ καλή εβδομάδα!

Θα σας γράψω αύριο, τώρα είμαι εν τάχει...

Ειρήνη το είδα το πμ, θα σου απαντήσω αύριο κοριτσάκι μου!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

γεια κι από μένα!

η δήμητρα είναι καλύτερα, 2 μέρες δεν πήγε σχολείο, αύριο έχουμε αργία, οπότε την πεμπτη τώρα. καλύτερα για να στρώσει ακόμα λίγο.

εγώ δεν προλαβαίνω και πολλά. έκανα τις δουλειές του σπιτιιού για χειμώνα, 'οχι όλες, έχουμε καθημερινά πρόβες για την παράστασή μας, την κυριακή έχουμε γλέντι σε καζάνι που διοργανώνουμε με την παρέα του χορευτικού... δεν προλαβαίνω λέμε!

ειρήνη περαστικά στη μαμά! δύσκολες καταστάσεις... ευχαριστούμε για τις ευχούλες!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...