Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 34 λεπτά , η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Μην αγχώνεσαι. Εγω μέχρι και την 8η βδομάδα είχα σχεδον κάθε μέρα καφέ αλλά είναι όλα καλά μέχρι τώρα, δόξα τω Θεω. Είναι λογικό μου έλεγε ο γιατρός λόγω της πίεσης που ασκείται στη μήτρα. 

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα κοριτσια!!!!!!

τι μου κανετε τσουπριτσες?

ποσο στεναχωριεμαι που δεν μπορω να μπαινω κ στο αλλο μας καφε....

μπαινω σας διαβαζω οποτε μπορω,αλλα δεν σχολιαζω πολυ κ αυτο λογο χρονου...\τρεχω κ δεν φτανω!!!!!

σπιτι πλεον παω για μιση ωρα απο τις 15.00 εως τις 15.30 , στα κλεφτα κανω 2-3 δουλειες ,ταχτοποιω τις μικρες ,κοβω κ μια σαλατα -ψιλοζεσταινω κ το φαγητο ....φευγω για το ιεκ 4παρα και επιστρεφω στις 20.00-21.00....μονο που τα γραψα κουραστηκα αλλα στην πραξη ολα καλα!!!!ας ειναι καλα κ ο αντωνης που με βοηθαει!!!εννοειται μετα τις 21.00 που σχολαω τρεχω σαν τρελη να μαγειρεψω,πληντυρια,σιδερωμα,δουλειες κ καπου εκει σας διαβαζω στα κλεφτα....

κλειω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!οποτε μπορεις.....περιμενω ευχαριστα νεα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλημερα γειτοννισα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κ εδω καλοκαιρι!!!!!ακομα να κρυψω τα δικα μου καλοκαιρινα!!!!και σημερα κατεβηκα με κοντομανικο,καπρι τζιν και πεδιλο....στις μικρες τα ταχτοποιησα κ πλεον φορανε φθινοπωρινα...

ισουλα μου!!!!!!!!περαστικουλια σας!!!!!!καλη ξεκουραση τωρα στις αργιες!!!!

η γεωργια κοριτσια,ειδικα απο την εβδομαδα που περασαμε 24/24ωρο μαζι (στην ροδο) μιλαει!!!!!ναι το σκατο μου!!!!βεβαια κ παλι οταν δεν ξερει κατι γκουν γκουν λεει αλλα μιλαει!!!!σημερα το σκατο μου λεει <οχι κολειο,πιτι πιτι> μεταφρ.να μην παει σχολειο να μεινει σπιτι!!!οχι οτι δεν ηθελε αλλα ακουει την αγγελικη που μου το λεει καποιες φορες οταν νησταζει!!

χτες μου ειπε με το νι κ το σιγμα τι της εκανε κ ο γιατρος στον σταθμο....ματια,αυτια κοιλια ολα ολα τα ειπε η σκατουλα!!!!χαχα!!!μεχρι κ που καρφωσε τον γιατρο <εινηνη> ειπε ο γιατρος!!!

κ οντως νωριτερα που ειχα μιλησει με την δασκαλα μου ειπε οτι συζητουσαν με τον γιατρο για μενα....

να κοκορευτω η κουκουβαγια μανα τωρα???

ειπε λοιπον ο γιατρος οτι συγκινειται οταν συνανταει μανες σαν εμενα και οτι ειμαι αξιολογη μανουλα!!!!

να σας πω πολυ τα πανω μου πηρα ακουγοντας τα....κουκουβα κουκουβα!!χαχαχα!!!

(ακουσε λοιπον η γωγουλα που ελεγαν η ειρηνη κ η ειρηνη και μου το προφτασε!!!!χαχα)

αυτα......

καλε μπαινεται να μας γραφετε!!!θα σταματησω μου φαινεται να γραφω για να ξαναπιασετε εσεις...


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Γεια σου Ειρήνη μου!

Δεν περίμενα και τίποτα διαφορετικό να ακούσω για σένα......είσαι μια γλυκιά και άξια μανούλα! Και αυτό είναι φανερό!

Εμείς ακόμα φοράμε καλοκαιρινά και σορτσάκια καλέ! Τι Φθινοπωρινά! Άντε κανένα μπουφανάκι για το βράδυ μόνο.....και όσο σκέφτομαι ότι θα πρέπει κάποια στιγμή να κατεβάσω και τα χειμωνιάτικα.....Ουφ!:|:neutral:

ΚΑι ο Πέπε μιλάει, σας το είπα; :-P

Σήμερα είπε "Μπαμπά κακν, μαμά μπι" τουτέστιν Ο μπαμπάς φεύγει με το αυτοκίνητο και η μαμά με την μηχανή! Χαχα!


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα αγάπες!!

Δεν θα το πιστέψετε ότι είχα φοβερή κ τρομερή δουλειά χθες (το ανέκδοτο της ημέρας: να μία δ/υ που έχει πολλή δουλειά - έτσι λένε) κ ηρέμησα μόλις πριν λίγα λεπτά. Έφτιαξα καφεδάκι κ είπα να τα πω με τις φιλενάδες μουουουου (Ειρήνη κ Fire, οσονούπω θα σας στείλω).

Πλέον μπορώ από την δουλειά μου να γράφω αναλυτικά καθώς τα απογεύματα τρέχω με δουλειές κ τα βράδυα... είμαι κατειλημμένη ;).

Isoula μου τρέχεις κορίτσι μου? Καλά τρεχάματα είναι αυτά!

Vasdeli καλοκαίρι δεν λες τπτ... Κ εγώ με καλοκαιρινά είμαι, όπως επίσης κ το μικρό σκατό μου. Βαρέθηκα όμως ρε παιδάκι μου να βάφω νύχι, από τον Μάιο με πέδιλο είμαι. Κ δεν διανοούμαι να φορέσω πέδιλο χωρίς πεντικιούρ! Τα χέρια οκ, σταμάτησα να τα βάφω. Κ προσωπικά δεν μου φαίνεται βουνό η αλλαγή χειμερινών καλοκαιρινών, καθώς είμαστε 2 νομάδες εμείς. Εσείς είστε πλήθος, πωωωωω χαρά στο κουράγιο σου (σας, για όλες δλδ εκτός από μένα). Είδες που μίλησε κ ο γελαστός? :D

Ειρήνη μου έχεις μία γεμάτη ημέρα κ τα καταφέρνεις βρε θηρίο! Δεν είχα καμία αμφιβολία για εσένα, να το ξέρεις. Κάτι μας είπες ξέρεις, ότι σε θεωρούν μανούλα άξια... Τι μας λες... Φαίνεται καλό μου, φαίνεται... Δεν χρειάζεται πολλή σκέψη για να το καταλάβεις! Οι λατρείες δεν κρύβονται! K της Γωγούλας η γλωσσίτσα πάει ροδάνι? Τ ε λ ε ι α !!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

ιιιιιιιί,μαζευτηκατε!!!!!

ποσο χαιρομαι να σας διαβαζω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κατειλημενη κλειω!!!!!!!!!!!!!χαχαχα!!!!πολυ γελασα με αυτο!!!!!!!!

οπως κ γελασα πολυ με τον πεπε Μπαμπά κακν, μαμά μπι !!!!!!!!!!

σας ευχαριστω για τοοοσο καλα σας λογια....να πω παλι οτι κοκκινησα....

αλλα δεν το θεωρω ετσι βρε κοριτσια μου....απλα το μονο που στοχευω κ θεωρω οτι απλα ειμαι μια μαμα που προσπαθω να τις μεγαλωνω κτλ κτλ με αγαπη κ σωστα....οπως ολες μας αλλωστε!!τιποτε παραπανω!!!!μα τιποτα παραπανω....

(δεν γραφω παραπανω γιατι βιαζομαι παλι...θα φυγω σε λιγο) .


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

εδώ πάλι. βγάλαμε τα φθινοπωροχειμωνιάτικα, αλλά σήμερα είχε 22 βαθμούς! λέτε να εμφανίσω πάλι τα πέδιλα?

το τρέξιμο συνεχίζεται, κατά τα άλλα όλα καλά, στείλτε μου τη θετική σας ενέργεια και ελπίζω σε λίγο καιρό έχω ευχάριστα νέα!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ώπα!!!!!!!!!!!

Τι έγινε καλέεεεεε???

Περιμένουμε νέες αφίξεις στην παρέα ή αυτό που έγραψες Isoula αφορά κάτι άλλο??

Όπως κ να 'χει, σου εύχομαι τα καλύτερα κ σε σκέφτομαι πολύ!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

στείλτε μου τη θετική σας ενέργεια και ελπίζω σε λίγο καιρό έχω ευχάριστα νέα!
Ώπα!!!!!!!!!!!

Τι έγινε καλέεεεεε???

Περιμένουμε νέες αφίξεις στην παρέα ή αυτό που έγραψες Isoula αφορά κάτι άλλο??

Όπως κ να 'χει, σου εύχομαι τα καλύτερα κ σε σκέφτομαι πολύ!!

Καλημέρα!

Ήταν το πρώτο που σκέφτηκα κι εγώ όταν διάβασα το μήνυμα της isoula :P:p

Αnyway, όλη η θετική ενέργεια πάνω σου......:D


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εσείς είστε πλήθος, πωωωωω χαρά στο κουράγιο σου (σας, για όλες δλδ εκτός από μένα). Είδες που μίλησε κ ο γελαστός? :D

Άστα να πάνε.....πίκρα μεγάλη το ξεκαθάρισμα των ρούχων.....σε αυτή την ηλικία μεγαλώνουν ταχύτατα και συνεχώς πρέπει να αποσύρεις τα μικρά.....:rolleyes:


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κ εμενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κ εμενα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εκει πηγε το μυαλο μου!!!!!!!!!!!!!!!!ισουλα????????????μπηκες μας πεταξες κατι κ μετα δεν μας εξηγεις.....για πες....να χαρουμε λιγο...

βικυ κ εδω ανετα θα κυκλοφορουσαν οι μικρες μου με κοντομανικα+σορτς αλλα εκει που μενουμε εχει πολυ υγρασια κ το πρωι που ξεκιναμε εχει ψυχρουλα...

εχουμε κ τα μυξακια μας....

παντως εγω κανονικα καλοκαιρινα κ με πεδιλο!

στο θεμα ρουχων.....εδω να δειτε τι γινεται.....!!!που καθε φορα που εχουμε εναλλαγη χειμωνιατικα-καλοκαιρινα κ το αντιθετο,θα πρεπει να τα προβαρω ολα στις μικρες καθως τα ρουχα της αγγελικης,πανε κατευθειαν στην γεωργια...


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

κ εμενα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κ εμενα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!εκει πηγε το μυαλο μου!!!!!!!!!!!!!!!!ισουλα????????????μπηκες μας πεταξες κατι κ μετα δεν μας εξηγεις.....για πες....να χαρουμε λιγο...

Καλημέρα!

Ήταν το πρώτο που σκέφτηκα κι εγώ όταν διάβασα το μήνυμα της isoula :P:p

Αnyway, όλη η θετική ενέργεια πάνω σου......:D

Ώπα!!!!!!!!!!!

Τι έγινε καλέεεεεε???

Περιμένουμε νέες αφίξεις στην παρέα ή αυτό που έγραψες Isoula αφορά κάτι άλλο??

Όπως κ να 'χει, σου εύχομαι τα καλύτερα κ σε σκέφτομαι πολύ!!

καλά, που πήγε το μυαλό σας!! βέβαια, κι εγώ τώρα που το διαβάζω, μπορεί εκεί να πήγαινε και το δικό μου! όχι, αφορά δουλειά, μπας και τακτοποιηθούμε κι εμείς λιγάκι!!!

πάντως, αν ήταν τέτοια νέα, θα σας το έλεγα με άλλο τρόπο μάλλον! προς το παρόν, μάλλον είμαι η μόνη που ΘΕΛΩ να έχω ένα και μόνο παιδάκι! (εξαιρείται η κλειώ,που δεν ξέρω αν θέλει κιόλας). εμένα ούτε που μου περνάει από το μυαλό για τώρα, και δεν ξέρω αν και πότε...

άρα, κάντε εσείς παιδιά για να χαιρόμαστε εμείς!!!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Όχι καρδούλα μου, δεν θέλω άλλο παιδάκι! Ένα ήθελα, το έχω κ το χαίρομαι! Δεν είμαι απόλυτη ότι ΕΓΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ κλπ κλπ κλπ, αλλά με ένα παιδάκι είμαι υπερκαλυμμένη (ακόμα κ παντρεμένη να εξακολουθούσα να ήμουν).

Καλή επιτυχία στα επαγγελματικά σας, καλά νέα να έχετε!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!

Ειρήνη γύρισες και φούντωσε ξανά το καφέ!

Ιsi μόνο εμένα πήγε το μυαλό μου στο επαγγελματικό; Θυμάμαι που το είχες γράψει πριν καιρό και στο φβ, κάτι που περίμενε ο Δ. Εύχομαι να σας πάνε όλα καλά!

Εμείς καλά, όπως ξέρετε την Κυριακή κάναμε και τα γενέθλιά μας και μόλις άλλαξα και το τικεράκι της Μαρίλιας! :P

Πήραμε καθισματάκι, ναι ναι επιτέλουςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!! γιουπιιιιιιιιιιιιι

Με το θηλασμό το παλεύουμε, την ημέρα κερδίζω εγώ τη μάχη, τη νύχτα η Μαρίλια, ε μην τα θέλω κι όλα... άλλωστε ο βραδινός δεν είναι που κόβεται τελευταίος; Ημέρα έχω να της δώσω από την επομένη των γενεθλίων της, γκρινιάζει αλλά βρίσκω τρόπους... χιχιχι ελπίζω και σε ένα βραδινό θαύμα, γιατί σήμερα με πιλάτευε 1,5 ώρα (από τις 4:00 μέχρι τις 5:25 πμ) τι ωραία..... α αρχίσανε και οι πρώτες νυχτερινές κράμπες...... αγχώνομαι λίγο, έχω και μερικές συσπάσεις αλλά θα δούμε.

Πλησιάζουμε και στο τρίτο τρίμηνο, και σε διψήφιο αριθμό υπολειπόμενων ημερών!

30 Οκτώβρη το επόμενο ραντεβού. Θέλω να σκέφτομαι θετικά...:rolleyes:

Σας φιλώ και σας κερνώ στρουμφο-τουρτίτσα!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

SOS Αγγελικούλα μου με ακούς;;;;; SOS

Αν έχεις συσπάσεις, μανάρι μου, πρέπει δυστυχώς να τον κόψεις τον θηλασμό......

Το ξέρω, μανίκι αλλά έτσι λέει η βιβλιογραφία.....:(


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αυτό κάνω Βίκυ μου, την ημέρα καθόλου πια, το βράδυ για να κοιμηθεί μόνο και αν ξυπνήσει κάποια στιγμή δίνω μέχρι και πριν της 8:00 το πρωί. Γάλα φρέσκο την αηδιάζει τελικά.... δοκίμασα και Hemo. Μου έμοιασε σ' αυτό ρε γμτ...

προσπαθώ να της δίνω τυράκι, νουνού γκούντα που υποτίθεται ότι είναι πλούσιο σε γάλα.... 1 φέτα = 1.5 ποτήρι γάλα διαφημίζουν... τώρα κατά πόσο ισχύει αυτό...

Και γιαούρτι θα έπρεπε αλλά δείχνει να μην το προτιμά κι αυτό...


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλη μας εβδομαδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τι κανετε?πως περασατε το σ/κ σας?ευχομαι ωραια!!!

για εμενα πλεον το σ/κ ειναι τρεξιμο ....αφου προσπαθω να προλαβω τις δουλειες της εβδομαδας,να μαγειρεψω 2-3 φαγητα,γλυκο,δουλειες κτλ κτλ....αλλα τα απογευματα δεν μπορω να πω,χαλαρωση...


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...