Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

καλημερα βικυ μου,

τι να πω? αλλη φορα θα ζωγραφιζω..:tongue:

18,4 ειχα γραψει εκθεση! ειχα σπασει καθε ρεκορ στα χρονια μου

περιεκτικα λιτα κ ουσιαστικα

μαλλον εδω δεν τα καταφερνω καλα!:cool:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

καλημερα βικυ μου,

τι να πω? αλλη φορα θα ζωγραφιζω..:tongue:

18,4 ειχα γραψει εκθεση! ειχα σπασει καθε ρεκορ στα χρονια μου

περιεκτικα λιτα κ ουσιαστικα

μαλλον εδω δεν τα καταφερνω καλα!:cool:

Συμβαίνει ενίοτε σε όλους! Don't worry!

Πω πω! 18,4 ε; Εύγε παιδί μου!:P


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Fire όντως κουφό μου φαίνεται κι εμένα. τεσπα...

18,4 βρε θηρίο;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Κλειώ πώς πάτε με τα νυχτερινά ξυπνήματα;

Τα δικά μου τα έχουν διαβάσει οι περισσότερες στο φβ αλλά τα ξανα-γράφω (αντιγράφω με λίγες τροποποιήσεις)... γκουχ-γκουχ....

Όλα καλά από τον γιατρό! Πήγα την Τρίτη. Είμαι πολύ χαρούμενη!

Για τις συσπάσεις δε χρειάζεται τίποτα, είναι όλα όπως πρέπει, άλλωστε μου έχουν σταματήσει πια. Συμφώνησε ο ντοκ. ότι από την κούραση τις είχα... ΑΝΤΙ-Χ (για τη θρομβοφιλία) θα κάνω μαζί με το doppler, 31η-32η εβδ δηλαδή. Οι μετρήσεις της μπέμπας είναι μια χαρά, σούπερ! ακριβώς στα καλύτερα όπως μου είπε!

Είναι λίγο πάνω από 1 κιλό το μανάρι μου!!!!Θα κανονίσω και για καμπύλη αυτές τις μέρες. Αύριο δηλαδή.

Υπερηχογραφικά η ΠΗΤ μου είναι 27/1/2013

ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ 7ο - ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ 7ο ............ λαλαλα :D

3ο τρίμηνο σου ήρθα!!!!!!!!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

thanx αγγελικη μου,ειχε αρχισει να γυαλιζει το ματι μου απο τις πολλες διευκρινησεις..:tongue::tongue:

κ μεις ειμαστε χαρουμενες μαζι σου!! μπραβο κ στη μπεμπα μας κ στις αναλογιες της!

οποτε εχεις χρονο μπες να γραψεις κ τα της καμπυλης..

για τις συσπασεις νομιζω πως δινουν μαγνησιο.εφοσον ομως δεν υφισταται πλεον θεμα,ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κούκλες μου!!

Βασικά εγώ το θεώρησα όλο αυτό υπερβολή. Δεν ξέρω άμα έγινε κατανοητό στο προηγούμενό μου μνμ, αλλά οκ, δεν τρέχει κάτι άμα το παιδί μασουλάει παιχνίδια, άλλα παιδάκια πιπιλάνε τα δάχτυλά τους. Δεν ξέρω, δεν με εμπνέουν αυτού του είδους οι υπεραναλύσεις, γι' αυτό κ δεν ασχολούμαι με τα στάδια του Φρόιντ (κ γενικότερα του οποιουδήποτε!).

Όσο για το άμα κάποια πρόσωπα δεν είναι τυχαία Fire μου... ε καλά, δεν είναι κ ειδήμονες επί παντός επιστητού, ούτε διδάκτορες πανεπιστημιακού επιπέδου σε κάποια επιστήμη. Κ δεν ξέρω, να την πω την αμαρτία μου, αλλά κάτι ποστ σεντόνια 2 κ 3 σελίδων, με κουράζουν, με ξενερώνουν κ δεν μου εμπνέουν το ενδιαφέρον. Σταματάω να τα διαβάζω από τις πρώτες αράδες. Μου φαίνεται σαν copy paste από το google (είμαι ελεεινήηηηηη :tongue: :tongue: :tongue:).

18,4 στην έκθεση?? Φυτουλάκι :D:tongue: !! Fire μπήκε Νοέμβριος (ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!), πότε θα μας έρθεις στο Αθήνα?

Με το καλό Αγγελικούλα μου η μπέμπα μας!! Όλα ζζζζζζούπερ, προχωράμε ακάθεκτες!!!

Να το πω ή θα το ματιάξω? Η Ελισάβετ από την Κυρ κοιμάται σερί από τις 22.00-5.00, μετά ξυπνάει κ θέλει να αλλάξει περιβάλλον κ να πάει για νάνι στον καναπέ στο σαλόνι. Στο κρεβάτι μου της το έχω ξεκόψει, απαγορεύεται να μπει στο δωμάτιό μου (γκουχ! γκουχ! γκουχ!) επειδή της λέω ότι κάνει κρύο (καιρός για δύο :tongue: :tongue: :tongue: ). Οκ, σήμερα στις 2 με φώναξε, την κοίμησα σε 10' κ επέστρεψα στο "κρεβάτι" μου. :tongue: :tongue: :tongue:


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

thanx αγγελικη μου,ειχε αρχισει να γυαλιζει το ματι μου απο τις πολλες διευκρινησεις..:tongue::tongue:

καλέ μη μασάς!

κ μεις ειμαστε χαρουμενες μαζι σου!! μπραβο κ στη μπεμπα μας κ στις αναλογιες της!

οποτε εχεις χρονο μπες να γραψεις κ τα της καμπυλης..

για τις συσπασεις νομιζω πως δινουν μαγνησιο.εφοσον ομως δεν υφισταται πλεον θεμα,ολα καλα!

Ευχαριστώ κοριτσάρα! Θα σας πω τα της καμπύλης, πφφφφφφφ με τόσα γλυκά που έχω φάει, εύχομαι να μην την πάρω την τρομάρα μου...

Για το μαγνήσιο μου το είχαν πει τα κορίτσια, αλλά ο ντοκ δε μου είπε να πάρω. Όλα μια χαρά τα είδε

Fire μπήκε Νοέμβριος (ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ!!), πότε θα μας έρθεις στο Αθήνα?

Ναι για πες;

Με το καλό Αγγελικούλα μου η μπέμπα μας!! Όλα ζζζζζζούπερ, προχωράμε ακάθεκτες!!!

Σ' ευχαριστώ Κλειώ μου!

Να το πω ή θα το ματιάξω? Η Ελισάβετ από την Κυρ κοιμάται σερί από τις 22.00-5.00, μετά ξυπνάει κ θέλει να αλλάξει περιβάλλον κ να πάει για νάνι στον καναπέ στο σαλόνι. Στο κρεβάτι μου της το έχω ξεκόψει, απαγορεύεται να μπει στο δωμάτιό μου (γκουχ! γκουχ! γκουχ!) επειδή της λέω ότι κάνει κρύο (καιρός για δύο :tongue: :tongue: :tongue: ). Οκ, σήμερα στις 2 με φώναξε, την κοίμησα σε 10' κ επέστρεψα στο "κρεβάτι" μου. :tongue: :tongue: :tongue:

Τέλειο :tongue::tongue::tongue:

Τι σκαρφίστηκες βρε;;;;; αχαχαχα


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

κλειω μου το θυμηθηκες ε?? καλο μηνα λοιπον!

25-30 θα μαι εκει!!

μπραβο κ στην τζαναμπετα μας κ στα γουστα της για τα δωματια :D

ετσι εκανα κ γω μωρο..αλλαζα καναπεδες,αλλου με κοιμηζαν αλλου με βρισκαν!

οσο για το φυτουλακι ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! κατι για ρεμαλι σου γραψα προχθες..χμ χμ

την εκθεση την "ειχα" γιατι πως να το κανουμε,οι αποψεις μου ηταν πολυ προχω για την ηλικια μου (βικυ δεν αντεξα,αυτοπαινευτηκα :tongue:)

γεια σου ειρηνη,γιατι δεν προλαβαινεις αραγε????:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κλειω μου το θυμηθηκες ε?? καλο μηνα λοιπον!

25-30 θα μαι εκει!!

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι........... γιατί βρε fire, γιατί; Αρχές Νοέμβρη δε μου είχες πει; Γιατί καλό μου άλλαξες γνώμη; 16/11-2/12 θα λείπω εγώ, όπως είχα πει...... αααααααααααααααααααααααααααα............... δε γίνεται να το αλλάξεις;

Επίσης Fire κοίτα μην έρθεις 16/11/12-2/12/12 θα λείπω. Ένταξ; να έρθεις πιο νωρίς, αρχές Νοέμβρη ας πούμε!

αγγελικη μου αρχες θα ερθω,ναι

Έχω και ντοκουμέντα, να το αλλάξεις λέμε.........


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

αχ αγγελικη μου, ετσι οπως τα λες ειναι, αλλα δυστυχως προεκυψε ενα πολυ καλο σεμιναριο για τη δουλεια μου το αλλο πσκ που ειχα σκοπο να ερθω κ καλως ή κακως πρεπει να το παρακολουθησω..

προσπαθω να ενημερωνομαι ετσι ωστε οταν ξαναβγω στην αγορα εργασιας να μην ειμαι τελειως κουμπουρας :?

κ γω θελω πολυ σε γνωρισω,

εσυ ωστοσο που θα πας οοοοοοοοοοοοοοοοοοολες αυτες τις μερες κυρια μου?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Ωραίο το november rain......από τα αγαπημένα μου όπως και το dead horse (δεν ξέρω γιατί)!

Αγγελικούλα μου με το καλό και ο 7ος να περάσει νεράκι!!!!!!

Λοιπόν, για να δούμε αν τελικά τα καταφέρω για την Τετάρτη που λέγαμε γιατί κάτι για απεργίες ακούω πάλι.......


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλη μας εβδομαδα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

τι κανετε?εμεις οπως εγραψα κ στο φεις...απεργουμε,ετσι ενω ετοιμαστηκα για την δουλεια τελικα μου ειπαν να μην κατεβω!!!

τωρα θα συνεχισω την γενικη απο το σ/κ....μηπως και στρωσω εστω του σαλονιου.....θα δειξει...


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...