Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Cafe Οκτώβριος 2010


CoffeeFilter

Recommended Posts

hello!!!

βαρέθηκα να κάνω δουλειές!! ατέλιωτες είναι ρε παιδάκι μου!!! οι καλοκαιρινές είναι πιο εύκολες ή μου φαίνεται?

είναι που είχαμ και πολύ γεμάτο χρόνο τις περασμένες μέρες και τώρα μου μείναν μαζεμένα... τελιώνω όμως για να χαρώ τη γιορτή μας μεθαύριο. όχι ότι θα κάνω κάτι ιδιαίτερο, μη σας πω να εκμεταλευτώ και την πέθερ που γιορτάζει κι αυτή και δεν κάνω τίποτα... να γιορτάσω εκεί. θα δω...

όπως και νά χει, περνάμε καλά και φαίνεται!!!

φιλάκια!!!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 14,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πέσαμε σε 2ψήφιες μέρες :D !!!!!!!!!!!!! Και όπως λέει και η αγαπημένη μας τσιπ: λαλαλαλαααααα

Έλα οι γυμνασμένες κορμάρες! Εγώ πάλι δεν το' χω καθόλου, ούτε του μέσα... ούτε του έξω είμαι... :rolleyes:

Ελένη με το καλό η γιορτή σας! Να τους χαίρεσαι προκαταβολικά!!!!!!

Ειρήνη ιδρώνω που σε διαβάζω. Προς το παρόν κρατάω δυνάμεις.... λέμε τώρα :P...... από του χρόνου θα γίνω κι εγώ ΒΕΓΓΟΣ :tongue:

Σας φιλώ!!!


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσιααααααααααα!

Σήμερα ο γελαστός μπήκε χαρούμενος στο αυτοκίνητο με τα αδέρφια του για το σχολείο και μου είπε "Γεια":p:p:p:p:p:p:p:p

Όσο σκέφτομαι τι περάσαμε 1 μήνα μέχρι να συνηθίσει.....

Και τώρα να!

Μου λέει και γεια μωρέ!:P:p:p


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

Είδες ο καλός μου; Μωρέ πιο πολύ το δικό μας άγχος και η δική μας αγωνία είναι.......

Εδώ κοντεύω να αποθηλάσω εγώ, μόνο τη νύχτα φοράω το σκουλαρικάκι μου..... για όλα κάποια στιγμή έρχεται το πλήρωμα του χρόνου... :)


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

Είδες ο καλός μου; Μωρέ πιο πολύ το δικό μας άγχος και η δική μας αγωνία είναι.......

Εδώ κοντεύω να αποθηλάσω εγώ, μόνο τη νύχτα φοράω το σκουλαρικάκι μου..... για όλα κάποια στιγμή έρχεται το πλήρωμα του χρόνου... :)

Ναι, πράγματι....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα!!

Ρε τι δουλειά έχει πέσει?? Ααααα τα νεύρα μου!!

Fire μου, η μηλόπιτα βγήκε απαίσια επειδή έχεις άσχημη ψυχολογία. Δεν το ήξερες ότι όταν είμαστε χάλια κ μαγειρεύουμε, γίνεται μάπα το φαγητό?

Isoula τσου τσου τσου στο πεθερίδιο δεν κάνουμε τίποτα! Είσαι πολύ κουρασμένη από τις δουλειές κ δεν τραβάνε τα πόδια σου. Άντε με την πήξε-δείξε κλπ.

Αγγελική μου κοντεύεις ψυχούλα μου, άντε!!

Vasdeli μπράβο μπράβο μπράβο καρδούλα μου να ηρεμήσετε. Κ ο μικρός από το κλάμα κ εσείς που τον βλέπατε έτσι χάλια!

Εμένα πότε θα μάθει η Ελισάβετ να κοιμάται μόνη στο δωμάτιο χωρίς να γίνεται ο κακός χαμός τα ξημερώματα, ε? Διότι το να κοιμηθεί εκεί είναι πανεύκολο κ της αρέσει, στην διάρκεια της νύχτας όμως αρχίζουν τα όργανα μάνα μου... Να περιμενω κοντά μήνα κ εγώ ή 24 χρόνια :D ? Θεωρούσα πως επειδή τις καθημερινές ξυπνάει 7.30, δεν θα έχει τα κουράγια να διαρκέσει εσαεί αυτό το νταβαντούρι το βράδυ, ότι δλδ θα το πάρει απόφαση μία ώρα αρχίτερα, αλλά μήπως τσάμπα χαίρομαι? Ε?


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

κλέλια μου δεν κατάλαβες! να μην κάνω γιορτή στο σπίτι μου, αλλά να φάμε όλοι μαζί εκεί λεω.. όχι να της κάνω και δουλειές! αλίμονο! αυτό δεν τό χω κάνει ποτΕ


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!

1. Ρε τι δουλειά έχει πέσει?? Ααααα τα νεύρα μου!!

2. Εμένα πότε θα μάθει η Ελισάβετ να κοιμάται μόνη στο δωμάτιο χωρίς να γίνεται ο κακός χαμός τα ξημερώματα, ε? Διότι το να κοιμηθεί εκεί είναι πανεύκολο κ της αρέσει, στην διάρκεια της νύχτας όμως αρχίζουν τα όργανα μάνα μου... Να περιμενω κοντά μήνα κ εγώ ή 24 χρόνια :D ? Θεωρούσα πως επειδή τις καθημερινές ξυπνάει 7.30, δεν θα έχει τα κουράγια να διαρκέσει εσαεί αυτό το νταβαντούρι το βράδυ, ότι δλδ θα το πάρει απόφαση μία ώρα αρχίτερα, αλλά μήπως τσάμπα χαίρομαι? Ε?

1. Πήζει το κορίτσι; Γιατί σας τρέχουνε τώρα; Το πρωί δουλειά, το βράδυ δουλειά... ένα κορμί έχεις κι εσύ, που θα πάει, πόσα να αντέξει; Πες τους να δείξουν λίγο κατανόηση οι πρωινοί :tongue:

2. Για το 2ο δε μπορώ να σου πω ακόμα τεχνικές, δεν το έχω δοκιμάσει... ένα ένα να μην της πέσουν όλα μαζί...

Πόσο καιρό της το προσπαθείς; Αν την έβαζες λίγο πιο αργά για ύπνο, να νυστάζει μήπως και το πάρει σερί; Το μεσημέρι κοιμάται; Μήπως να μικρύνεις τη διάρκεια του μεσημεριανού της ύπνου; Ξυπνάει για βυζί να υποθέσω;


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites

ώρες ώες λέω πότε θα απαντήσει η αγγελικούλα μας! τρελαίνομαι για τον τρόπο που απαντάει! μόνο λιτά και απέριττα δε θα τόλεγα! σπαρτιάτισά μου εσύ!!!


6umkp3.png

Ήρθες και μας γέμισες χαμόγελα..!!

Jdbyp2.png

Η ζωή έχει τη γεύση που της δίνεις! Κανένα όνειρο δεν είναι άπιαστο, μη σταματάς να ονειρεύεσαι!!!a%3E

Link to comment
Share on other sites

Έχω οίστρο ισούλα;


Καρδιά μου λιώνω, μακριά σου δε ζω...

7P0bp3.png?QSgUFaB8

dOCGp3.png?JHmztYbB

Γνωριστήκαμε: 3/3/2000

Παντρευτήκαμε: 7/7/2007

Ήρθε το μωράκι μας: 14/10/2010

Ήρθε το 2ο αγγελουδάκι μας: 31/1/2013

_________________

ΗΡΘΑΤΕ ΛΑΧΤΑΡΕΣ ΜΟΥ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εμένα πότε θα μάθει η Ελισάβετ να κοιμάται μόνη στο δωμάτιο χωρίς να γίνεται ο κακός χαμός τα ξημερώματα, ε? Διότι το να κοιμηθεί εκεί είναι πανεύκολο κ της αρέσει, στην διάρκεια της νύχτας όμως αρχίζουν τα όργανα μάνα μου... Να περιμενω κοντά μήνα κ εγώ ή 24 χρόνια :D ? Θεωρούσα πως επειδή τις καθημερινές ξυπνάει 7.30, δεν θα έχει τα κουράγια να διαρκέσει εσαεί αυτό το νταβαντούρι το βράδυ, ότι δλδ θα το πάρει απόφαση μία ώρα αρχίτερα, αλλά μήπως τσάμπα χαίρομαι? Ε?

Tι να σου πω τώρα.....

Ο Πέπε είναι ακόμη στο δωμάτιό μας και ΟΧΙ δεν ντρέπομαι γι' αυτό.....:tongue::tongue::tongue:

Λέμε με τον Βάσδελο να μεταφέρουμε το κρεββάτι του αυτό το Σαββατοκύριακο στο άλλο δωμάτιο, να κοιμάται μόνος του.....για να δούμε τι θα δούμε....Πάντως κι εμένα ξυπνά κατα τις 5.30 τα χαράματα ουρλιάζοντας μαμά μαμά και αν δεν τον θηλάσω μας ακούει η Ειρήνη στη Χίο!:-P:razz::-P:razz::-P:razz::tongue:

Χρόνια πολλά στους Δημήτρηδες και στις Δήμητρες!

Ποιοι είναι;

Θυμάμαι μόνο τον Δημήτρη της Πετρούλας, την Δήμητρα της Ελένης και την Δήμητρα, το μαμουνάκι που έχει καιρό να γράψει.....

Για βοηθάτε....


Είμαι πλέον μια πολύτεκνη μαμά!

I have been blessed with five angels!!!

qwlrp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

χρονια πολλα στην δημητρουλα-γκουγκουφκιτσα μας!!!!!!!!!!!!!!ελενη μου να την χαιρεστε!!!!!!!!!!!να χαιρεσαι επισης τον δημητρη σου!!!!!πολυχρονος!!!!!!!!!!!!!!!!!

χρονια πολλα στο μαμουνακι μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!δημητρα να σε χαιρομαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!

πετρουλιτσα να τον χαιρεσαι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πολυχρονος κ παντα γεμματος υγεια κ ευτυχια!!!!!!!!!!!!!!!!να τον χαιρεστε!!!!!

εχουμε κανεναν αλλο?ελπιζω να μην ξεχασα κανεναν-καμια...

hello!!!

βαρέθηκα να κάνω δουλειές!! ατέλιωτες είναι ρε παιδάκι μου!!!QUOTE]

αχ ασε βρε ισουλα,τι χαλι με τις δουλειες βρε παιδι μου???πολεμαω σαν τρελη..παντα μετα τις 22.00 και την αλλη μερα παλι τα ιδια...

το ελεγα χτες στην ξαδελφη μου...παρασκευη σκουπιζω με την κοκκινη(ξερετε σαν βιλεντα που ειναι),σφουγγαριζω λεω ξενοιασα απο αυτα για σ/κ.....αμ πως?τα ξανασφουγγαριζω σαββατο που μου λερωσαν οι μικρες ,ξανα σφουγγαριζω κυριακη βραδυ ολο το σπιτι,σκουπα δευτερα,σφουγγαρισμα τριτη+τεταρτη!!!!!!!!!!!μα ελεος!!!!και παντα το νερο βγενει καταμαυρο....μα πως γινεται?ολη μερα δεν παταμε,τα παραθυρα κλειστα,στο σπιτι με παντοφλες κ παρολα αυτα μαυρα!!!

δεν μου καταγινεται με τις δουλειες κτλ...δεν γινεται κιολας με τις ωρες που λειπω συνεχομενα,αλλα αν τα βλεπω ετσι δεν μπορω...

κουραγιο παντως με τις δουλιτσες ισουλα!!!

ειρηνη μου δε ειναι καλα λογια,η αληθεια ειναι..

σ ευχαριστω για την συμπαρασταση..;)

:P:oops::P
Καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πέσαμε σε 2ψήφιες μέρες :D !!!!!!!!!!!!! Και όπως λέει και η αγαπημένη μας τσιπ: λαλαλαλαααααα

λαλαλαλααα!!!!!!!!!!!!!!!!2ψηφιες!!!!!!!!!!αντιστροφη μετρηση αγγελικακι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Κορίτσιααααααααααα!

Σήμερα ο γελαστός μπήκε χαρούμενος στο αυτοκίνητο με τα αδέρφια του για το σχολείο και μου είπε "Γεια":p:p:p:p:p:p:p:p

μπραβο στον γελαστουλη μας!!!!!!!!!!!!!!!!!παντα ετσι!!!!!!!!!τι καλο που ειναι το παιδακι σου βικακυ!!!
ώρες ώες λέω πότε θα απαντήσει η αγγελικούλα μας! τρελαίνομαι για τον τρόπο που απαντάει! μόνο λιτά και απέριττα δε θα τόλεγα! σπαρτιάτισά μου εσύ!!!

κι εγω ανυπομονω για τις απαντησεις της!!!!!!!!!!!!!!!!!:P


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

περιμενα κι εγω την ημιαργια να παω νωριτερα σπιτακι μου να κανω καμια δουλιτσα,κατιτις τελος παντων...αλλα δεν θα κανουν!!!!

τοσα χρονια που ημουν απεξω εκαναν 5μερες πριν 5μετα και τωρα που μπηκα τιποτα....γκρρρρ


DnfMp3.pngqTarp3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!

εμας σημερα γιορταζει η πολη μας,οπως φανταζομαι θα γνωριζεται..

χρονια πολλα στη θεσσαλονικη μας λοιπον,

χρονια πολλα σε ολες τις Δημητρες κ τους Δημητρηδες,να χαιρονται οι μαναδες τα μαναρακια τους κ εγω το μισο μου..σωι! ευχαριστω!

λοιπονννννννννννννννννννννν

να ξεκινησω μ αυτο που εγραψε η βικυ:κ μενα κοιμαται ο μικρος μαζι μας κ φυσικα το ξερουν ολοι κ δεν ντρεπομαι καθολου γι αυτο..χα!αυτο μας ελειπε!

ασε που εγω μαλλον το χω αναγκη παρα το παιδι

κ ω τι συμπτωση βικυ κ μεις την κυριακη λεμε να τον παμε στο δωματιο του!!

κλειω μου η μηλοπιτα ειναι απο τα λιγα γλυκα που πετυχαινω.. ξες η κουζινα δεν ειναι κ το χοτ σημειο μου,γι αυτο κ χαλαστηκα

ωστοσο επειδη τιποτα δεν με πτοει την ξαναεκανα χθες κ βγηκε λουκουμι..

στελνω ενα κομματι σε ολες σας!!:D

για τα υπολοιπα σου γραψα στο μαιλ,μην επαναλαμβανομαι ε?

αγγελικη,δεν υπαρχουν πιο σωστες κουβεντες απο το οτι ναι ερχεται το πληρωμα του χρονου..εγω περιστοιχιζομαι απο ακρως ανταγωνιστικους γονεις που βιαζονται να τα κανουν τα παιδια τους ολα γρηγορα..

τον δικο μου που δεν τον πιεζω ποτε κ σε τιποτα ανεξαρτοποιειται απ ολα σε χρονο dt

σας εγραψα για τον αποθηλασμο ποσο γρηγορα κ αναιμακτα εγινε..

πριν 5 μερες κοψαμε κ την πιπιλα..εν μια νυκτι!! ουτε νεραιδουλες ουτε μπουγατσουλες,ουτε αντικαταστατες τπτ..

το πρωτο μεσημερι γκρινιαξε οταν ηρθε η ωρα του υπνου κανα τεταρτο κ αυτο ηταν..:P

μα ειμαι ΤΟΣΟ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!!

μη με παρεξηγειτε ειμαι κουκουβαου τελειως αυτες τις μερες....

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα:tongue::rolleyes:

ειρηνη μου τι να πω ρε γμτ?? γκαντεμια

μ ολες αυτες τις αλλαγες στα εργασιακα σιγα μην τηρουσαν ημιαργια σημερα..

εδω στην πολη μας που ειναι επισημη ΑΡΓΙΑ οι μισες επιχ δουλευουν..

εχουν βρει οι εργοδοτες κ πατανε

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Mamounaki χρόνια σου πολλά!!

Ελένη Γ κ Πετρούλα να χαίρεστε τους Μιμάκους μας!!

Ελένη Φ να σου ζήσει η γκουγκουφκίτσα!!

Να μας ζήσει η Θεσσαλονίκη ωρέ!!

Κ εγώ να χαίρομαι τον μπαμπάκα μου!!

Αγγελική μου τι να κάνω με τα ξανθά γαλανομάτικα μωρά που έχω μπλέξει, εεεε? (καρφώθηκα? :tongue: ) υπερωρίες βαράω νυχθημερόν! Αλλά καλά τα περνάω, δεν λέω! Την Ελισάβετ από το Σαβ την έχω βάλει στο δωμάτιό της. Ξυπνάει επειδή θέλει την μαμά, όχι απαραίτητα βυζί. Δλδ αμα της το αρνηθώ γκρινιάζει λίγο, αλλά το δέχεται. Την βάζω για ύπνο όταν είναι κουρασμένη, όχι από τις 8 το βράδυ μπάνιο, της το τρενάρω λίγο. Δεν μπορώ να της μικρύνω τον μεσημεριανό ύπνο, άλλωστε δεν κοιμάται πολύ μωρε... Φάση είναι, θα συνηθίσει (ευελπιστώ σύντομα).

Vasdeli μου δεν είναι καθόλου κακό να κοιμάται το μπεμπέ με τους γονείς του, μέχρι πρότινος το εφάρμοζα, τώρα... άλλαξαν τα δεδομένα κ θέλω να κοιμάται μόνη της (τώρα καρφώθηκα? :tongue: ).

Ειρήνη μου το έχω ξαναπεί: τι το καθαρίζω το ρημάδι αφού σε 6 ώρες πάλι μπουρδέλο θα είναι?? Εεεεε?? Έλα ρε που δεν σας έδωσαν ημιαργία. Εμάς μας την έδωσαν, έπρεπε να είχα φύγει αλλά πότε να βρω χρόνο να σας γράψω που έρχεται σαβ/κο? Πότε??

Fire 'γεια στα χέρια σου για την μηλόπιτα :D. Ο μικρός σου είναι ξεφτέρι, θυμάσαι πόσες φορές σου το γράφαμε: θα ανταμειφθείς για τον κόπο σου? Ε, ήρθε το πλήρωμα του χρόνου. Κ ναι να καμαρώνεις διότι του και σου αξίζει!!!!


GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...